Jump to content

עמי555

 • הודעות

  153
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  טויוטה יאריס

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של עמי555

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. בנוסף הם גם שולחים בדואר הרגיל רישיון משולם מקורי? כי אני מבין לשוטר אני אמור להציג מקורי. או שגם לשוטר זה בסדר להציג רישיון מודפס?
 2. היי אני רואה שאם אני משלם את האגרה של החידוש רישיון רכב דרך האתר אינטרנט - אז הם מתחייבים לשלוח לי רישיון משולם לאימייל שהזנתי. אני יכול להדפיס במדפסת את הרישיון המשולם הזה ששלחו לי ואיתו לגשת לעשות טסט או שחייב את המקורי משולם עם החותמת של התשלום כמו שעושים בסניף הדואר?
 3. האחרונה והלפני האחרונה היו שתי תחנות דלק שונות... חברות אחרת. דרך אגב: יש דרך לדעת אם תחנת דלק מסוימת מוהלת דלק? או לחילופין: יש דרך לדעת עם יש לי כרגע בטנק דלק מהול ולא תקני?
 4. היי לאחרונה שמתי לב שלמרות שאני נוסע אותן נסיעות כמו תמיד - הדלק נגמר מהר יותר מהרגיל. אני נוסע בערך 180 ק"מ בשבוע ופעם הייתי ממלא דלק כל שלושה שבועות. לאחרונה אני ממלא כל 10 ימים. (כן, אני נוסע נורא מעט עם הרכב, פחות מ 10,000 ק"מ לשנה כי אני נוסע עם האוטו רק לעבודה ובחזרה מהיום שקניתי אותו) מה זה יכול להיות? מה חשוב להגיד למוסך כדי שיהיה לו יותר קל לאבחן מה הבעיה? יש לי טויוטה יאריס שנת 2015 ואני עושה את כל הטיפולים התקופתיים הנדרשים במוסך מורשה
 5. כמעט כל תאונה שהייתה לי - הייתה בגלל שסטיתי מנתיב מבלי לראות רכב שהיה לי ב "שטח המת". זה רכב שלא ראיתי אותו במראה הצידית, האחורית.. בקיצור ב "שטח המת". למדתי עם הזמן לסובב את הראש בכל פעם שאני סוטה קצת מהנתיב ווזה מונע תאונות. בכל זאת, שמעתי שיש איזה מכשיר שמצפצף כאשר עושים סטייה מהנתיב בזמן שיש רכב בשטח המת כדי למנוע תאונה. איך קוראים למכשיר כזה? איזה דגם מומלץ?
 6. המוסך המורשה הציע להחליף בחלק מפירוק. בסביבות ה 5000 ש"ח, אולי קצת פחות
 7. היי טויוטה יאריס שנת סוף 2015. עשיתי את כל הטיפולים הנדרשים, קילומטראז' של רק 37,000 ק"מ. פתאום נדלקו נורות אדומות וצהובות... הזמנתי גרר למוסך מורשה של טויוטה ושם איבחנו שמערכת ה ABS תקולה וצריך להחליף אותה. זה רכב חדש יחסית, לא? מה יכול לגרום לכך שיחידת ה ABS תקלקלה למרות שימוש נכון, ותחזוקה לפי הספר? המוסך מאוד אמין, אני מטופל שם שנים, מכיר הרבה אחרים שמטופלים שם. אני לא חושד במוסך
 8. יש לי אותה שאלה כמוך, עשיתי גוגל והגעתי לדף הזה. הצלחת במקרה למצוא תשובה לשאלה שלך?
 9. ערכתי את הפוסט המקורי: התקשרתי למענה האוטומטי של משרד הרישוי ושם נאמר שהרישיון נהיגה שלי תקף עד 2029 (בתאריך היום הולדת שלי). פשוט שכחתי ששילמתי אבל לא קיבלתי את הרישיון החדש הביתה. כן, הכתובת על רישיון הנהיגה שלי מעודכנת ועדיין גר באותה כתובת כבר 15 שנה. אז מכיוון שכבר שילמתי בזמנו על חידוש רישיון הנהיגה - אני לא רואה שיש לי על מה לשלם ואיך לקבל איזה ספח ביד להראות לשוטר שיבקש ממני רישיון נהיגה ויהיה לי רק את הישן להציג לו. אני מקווה שזה לא נחשב עבירה על החוק שיש לי רק את הישן אצלי. אני נורא רוצה הוכחה ששילמתי עד שיגיע הרישיון החדש אליי הביתה. אולי לקבל העתק רישיון נהיגה ברישומט או במקום אחר?
 10. היי היום במקרה הסתכלתי ברישיון הנהיגה שלי וגיליתי שהרישיון נהיגה שלי פג תוקף כבר חודשיים. (תאריך ההנפקה האחרון שלו היה לפני קצת יותר מ 10 שנים) משום מה - לא קיבלתי ספח לחידוש רישיון ממשרד הרישוי משום מה. אני לא נהג צעיר או ותיק או בעל בעיה רפואית כלשהי לא ידוע לי על דוחות שלא שולמו או על נקודות. עריכה\עדכון: התקשרתי עכשיו למשרד הרישוי למענה האוטומטי ואחרי שהזנתי את הפרטים נאמר לי שרישיון הנהיגה תקף ל 2029. כלומר, חידשתי אותו לפני כמה זמן ופשוט שכחתי מזה. לא קיבלתי שום מסמך\נייר או רישיון מחודש. פשוט לא שלחו לי. מה שיש לי ביד זה את הישן. יכול להיות דבר כזה? הרי אם הייתה בעיה לחדש לי את הרישיון - לא הייתי מצליח לשלם עבור הרישיון , נכון? נושא ההודעה לא עדכנתי ואני לא רואה דרך לערוך אותו.
 11. מבקשים בדף הזה שם "מס' תיק במרכז לגביית קנסות" וזה שדה חובה. איך אני יכול לדעת את מספר התיק אם לא קיבלתי דוח?
 12. איך אפשר לבדוק אם יש לי דוחות תנועה שעוד לא שולמו? דוחות תנועה אני מתכוון כל דוח שמקבלים בדואר לתשלום עקב עבירות תנועה, מעבר ברמזור אדום, דוחות מהירות וכ"ו... יש מקום אונליין (אתר כולשהו) לזה שאני יכול להכניס מספר או ת.ז ולקבל תשובה? אם לא מקום אונליין אז מספר טלפון גם יעזור. לא קיבלתי שום דוחות לתשלום הביתה לאחרונה אבל אני לא רוצה לחכות כי כבר קרה שלא קיבלתי בדואר דוח ובמקום זה אחרי כמה חודשים קיבלתי בדואר דוח לתשלום כולל קנס כי לא שילמתי את הראשון. לא רוצה שמקרה כזה יקרה שוב.
 13. טעיתי שלא ראיתי את החלק של החלפים בתיקון וראיתי רק את העבודה. זה בעצם ככה: כתוב בחלק של ה "עבודה": "ערכת רפידות קדמיות (שני הצדדים) פ+ה" 172.8 ש"ח בחלק של ה "חלפים" כתוב: "מקורי - רפידות בלם קדמ" 222.5 ש"ח הנה בתמונה הקבלה עם הפירוט:
×
×
 • תוכן חדש...