Jump to content

Pika007

 • פרסום הודעות

  1,035
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

Pika007 שיחק אותה בתאריך יולי 1

התכנים של Pika007 היו האהובים ביותר!

מוניטין

359 טוב

אודות Pika007

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. זו לא הבעיה. הבעיה היא שהם ממשיכים להתכנס בכויללים, 30-40 איש בחדר קטנטן וסגור, שהכולל הוא סה"כ כ 1000-1500 איש. אתה לא סתם מגיע למצב שיש עשרות אלפי אנשים שממשיכים ללמוד באופן פיראטי, אנחנו לא מדברים פה על איזה אולם שפושטק אחד הפעיל ומקסימום הכיל 200-400 איש. זה שיטתי. במידה ולא היו נמשכות ההתכנסויות האלו הרבה פחות אנשים היו מדביקים בתוך הבתים, והמספר הכולל בערים חרדיות היה הרבה פחות מחריד ממה שהוא כרגע. המפגרים האלו (אלו שממשיכים להתכנס בצפצוף על ההנחיות ועל כל התנהגות זהירה) לא קולטים שהם הורגים את המשפחות והחברים שלהם במו ידיהם.
 2. אבל חס וחסה לא להעביר ביקורת על הקבוצה הענקית שהיא החברה החרדית. זה סתם שהרוב מוציאים לכלל שם רע. מעניין אותי מי ינסה להמשיך למכור לנו לוקשים על "שוליים" ועל "אוכלוסיה ממושמעת". לא, אני לא מאשים את החרדים בקורונה. אני כן מאשים אותם בתקיעת מקל ענק בגלגלים של כל מאמץ לצמצם את ההדבקה. בשלב זה אחוז החיוביים שם ואחוז החולים החרדים מכלל האוכלוסיה כבר מדבר בעד עצמו, זו לא מקריות. שיפסיקו שם בממשלה הרופסת הזו לשקשק מפני כל לובש שחורים.
 3. Pika007

  תמי 4

  בחינם? מן הסתם לא, בתשלום- נסה להתקשר אליהם, למרות שהתשובה המתבקשת היא גם לא. התקנה היא חלק מחוזה השירות, שממנו בדיוק אתה רוצה להימנע שאתה קונה יד"ש.
 4. אם אתה גר קרוב לת"א קפוץ וקח את אחד מאלו שזרוקים בעיר (שיתופיים) לנסיעת מבחן קצרה, עדיף מלקנות "על עיוור". גם אם תיקח את אחד מהסגוויי ולא השאומי, זה אותו סיפור מבחינת כוח ומהירות.
 5. במידה ואתה ממושמע מספיק כדי להישאר במסגרת ה 25 קמ"ש (או מגביל את עצמך אלקטרונית ל 25 קמ"ש אבל עם מומנט גבוה יותר) הכל יופי טופי. הכוונה לנסיעה מהירה יותר. חזרתי פעמיים על אותו דבר כי זו הטעות הכי נפוצה שאנשים עושים, אבל נראה שזה קצת עבר מעל הראש: שאתה נוסע פי 2 מהר יותר, האנרגיה שאתה נאלץ להתמודד איתה היא פי 4. אז אפילו אם אתה מחלק עכשיו את כל העומסים השונים ב 2, זה לא מספיק. אם מדברים על 40 קמ"ש לעומת 25, אתה על משהו כמו פי 2.6. בנוסף, ראה ההערה לגבי הצמיגים והמיסבים. זה שיש רק בלימה רגנרטיבית זו לא הבעיה בכלל, אני נוסע על כלי שאין בו בלמים, רק מנוע שבולם רגנרטי
 6. קשה לי להסכים עם "תיקנו", אולי "שיפרו". עדיין נשברת בכמויות, אם כי פחות מבעבר. לעניית הקורקינט שברשותך- כן, יש בלימה רגנרטיבית ואפשר להפוך אותה לאגרסיבית יותר. זוכר מה שכתבתי לגבי עניין ה 2-4? זה תקף גם לזרם שנוצר באותה בלימה רגנרטיבית. אלא אם החלפת למנועים בקר לאחד שבנוי להתמודד עם זה והחלפת חיווט לכזה עבה יותר שנועד לשאת זרמים גבוהים בהרבה, לא, הכלי שלך לא בנוי בשום צורה להתמודד עם התנאים שהוא כרגע מתמודד איתם. הסיכוי לכשל לכלי כזה הוא ממש לא אפסי ומה שציינת רחוק מלהיות "התקלה היחידה שיכולה לקרות", פשוט לא נראה שאתה סגור לחלוטין על מה ההשלכות של הפרויקט הזה שעשית שם. זה
 7. השאומי הוא כלי בסיסי, וסובל גם מתכנון לקוי ככה שבלא מעט פעמים אתה מוצא את עצמך מחזיק במוט מרחף באוויר, הצוואר ליד נקודת החיבור לכלי נשבר. מחלה ידועה ונפוצה להחריד. בנוגע לשעטנזים כמו הנ"ל- אני מאוד נגד. כן, זה יתן יותר מומנט וגם יותר מהירות. על בלמים שלא בנויים להתמודד עם זה וגלגלים/מיסבים שלא בנויים לשחיקה כזו. יש לי היכרות קרובה עם צמד חמד שישבו בגבס עד לא מזמן בדיוק מסיבה כזו, לא לשכוח שאם אתה רוצה להעלות את המהירות פי 2, הבלמים צריכים להיות מתאימים לעצירה של פי 4 אנרגיה, כי פיזיקה וכזה. אז 2 סטים של אותו בלם doesn't really cut it.
 8. טוב, האקסטרא הזה צריך לבוא מאיפושהו... זו אחת הנקודות שהכי מציקות לי בנושא של כלים חשמליים בארץ, הם נמכרים במחיר כפול לעומת ארה"ב או אירופה- ומגיעים בארץ עם סוללה עם 50-70% מהקיבולת לעומת המוצר המקביל בחו"ל. בניגוד לעניין המנוע/בקר, לזה אין שום תירוץ.
 9. יש כאלו שמורכבים בארץ ומגיעים עם מנועי 250-350W. לא בהגבלה, אלא המנוע עצמו. מניח מכיוון שהם עולים גרושים וגם ככה המגבלה כביכול נותנת גושפנקא לתעלול שכזה. השאומי 365 אגב, מגיעים עם מנועי 350W וניתן לפתוח אותם בעזרת אפליקציה לפלאפון. נותן עוד קצת מומנט לעליות, אבל זה עדיין לא "שם".
 10. עד 2000-3000 ש"ח אתה קצת בבעיה, חדשים מהחנות מוגבלים ל 250W ככה שאפילו כלים עם מבנה שמוגדר לעמוד בעומסים גדולים יתחילו לזחול ברגע שהשיפוע שאתה מנסה לעלות עובר את ה 3 מעלות. ממליץ לחפש יד"ש שאיזה זב חוטם כבר השקיע את העבודה הדרושה על מנת לפתוח אותו. לגבי איזה לקנות- בסופו של דבר הכל בערך אותו דבר: המנועים של phub/bahfhang והסוללות של סאמסונג/LG/סוני. תן העדפה לדברים שלא מורכבים בארץ, מה שמגיע מחו"ל לרוב יגיע עם מנוע חזק יותר שפשוט מוגבל אלקטרונית/מגיע עם בקר מעאפן יותר שניתן להחליף. וכמובן, אל תפזול לכיוון משהו עם מערכת חשמל של פחות מ 48V, ה 36 לא יסחבו אותך בעליה בכלל.
 11. לפי הגרפים בתחילת אוגוסט היינו על ממוצע של 1600 ליום ובסוף אוגוסט על 1900. ישנו רק יום בודד בתחילת אוגוסט שבו נוספו רק 600 מאובחנים, והוא כלוא בין שני ימים של 1600-1700. מערכת החינוך יצרה גשר נפלא להדבקות והכנסתן הביתה, כמובן שהתמונה תתבהר רק בעוד כמה חודשים שישלימו מחקר בנושא (אם אחד בכלל מתבצע בארץ), אבל הבום הפתאומי הזה שתפס תאוצה ממש ב 3-4 לספטמבר אחרי תקופה יציבה יחסית לא מותיר לי יותר מדי מקום לספק, לא השתנה שום דבר משמעותי אחר. בנוסף לכיתות, פתיחת מערכת החינוך יוצרת עוד הרבה תזוזה במערכות סובבות.
 12. לא רציתי להזכיר את עניין ההפגנות, ובשלב זה אני גם בעד הגבלתן, אבל אם כבר פתחת את זה- גם בהפגנות הענק בארה"ב וגם בהפגנות בארץ לא נרשמה עליה רצינית בחלואה. בארץ גם היה נוח לעקוב אחרי זה, שכן ההפגנות התקיימות באותו מקום במשך מעל 6 שבועות, חלק נכבד מהמפגינים הגיעו מאותן ערים/ישובים קבועים, והרבה פרצופים בהפגנות היו כאלו שהופיעו שוב ושוב (בעיקר אלו ששייכים לארגונים ולא הגיעו כמפגין בודד) ההפגנות החלו ב 14 ליולי, ועם זאת במשך 6 השבועות העוקבים לא נרשמה עליה במספר המקרים המאובחנים ליום במוקדים מהם מגיעים עיקר המפגינים- למרות הגדלת מספר הבדיקות. באופן כללי מספר המקרים המאובחנים בארץ ליום לא
 13. זה לא מספיק, במיוחד לא אם אתה במקום סגור. ההדבקות ההמוניות התרחשו במערכת החינוך, באולמות אירועים/חתונות סגורות, בישיבות/כוללים, ובאופן טבעי- בבית של כל מי שנכנס אליו חולה אחד מהמשפחה. דווקא בהתקהלויות באוויר הפתוח ההדבקה לא הייתה עד כדי כך משמעותית, וזו מגמה שניתן לראות לא רק אצלנו. שורה תחתונה- דרושה בדיקה והערכה מה סכנת ההידבקות בכל תרחיש, ואכיפה תואמת ונוקשה. במידה וזה יקרה, אפילו עכשיו אחרי שכבר איבדנו אמון לחלוטין בממשלה, אתה תראה שהציבור כן יתיישר לפי זה לפחות ברובו.
 14. הציבור בגדול עוקב אחרי מדיניות הממשלה. למעשה עקב אחריה מאוד באדיקות עד שהתחילו לזגזג כל 20 דקות (בד"כ זו רק צורת ביטוי- אבל היו זמנים שמפרסום הנחיה אחת עד לפרסום הנחיה אחרת אכן עברו כ 20 דקות, זה מטורף) שלב את זה עם חוסר אכיפה ראויה, חוסר דוגמה אישית והפרות חוזרות ונשנות גם של דרג האכיפה וגם של הדרג המדיני- ותקבל "למה לעזאזל שאקשיב בכלל". אפילו בתור מי ששומר על ההנחיות מהרגע הראשון, אני נאלץ לומר "ובצדק". תוסיף עוד קצת מהעובדה שהמשבר נוהל בצורה פוליטית ולא מקצועית עם תעדוף מובהק למיעוטי אוכלוסיה מסוימים, ותקבל כעס אצל האוכלוסיה הכללית. ה "למה לעזאזל שאקשיב" הופך ל "שילכו לעזאזל, לא
 15. בשבילי אך ורק Hürdall, חובב ירוק מושבע. also. i see what you did there. אני יכול גם לקנות מוניטורים ב 3000 שקל שישמעו עוד יותר טוב, אבל זה לא מה שמתבקש פה. מצד אחד, אין לי ספק שאתה מבין ברמקולים. מצד שני, זה קצת מתסכל שלמרות שהגבת פה וכבר הגבתי חזרה עם הדרישה הקשיחה שלא ניתנת לשינוי, אתה עדיין יורה לכיוונים אחרים. אחדד שוב: זה לא רמקול להאזנה בבית וגם לא במקום שקט, החיבור חייב להיות BT כי אין שום אופציה לחוט, והדבר הזה הולך לחטוף אבק ושפריצים של מים. שאני כותב שהסאונד צריך להיות "טוב", הוא צריך להיות טוב ביחס לספיקר של פלאפון ודברים בסדר גודל הזה.
×
×
 • Create New...