Jump to content

Pika007

 • הודעות

  1,047
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  4

Pika007 שיחק אותה בתאריך מאי 21

התכנים של Pika007 היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Pika007

משקיען

משקיען (5/14)

763

מוניטין

 1. מצוין. אני בעד תחבורה חשמלית בכל צורה אפשרית, אבל הטרקטורונים האלו הם ממש לא תחבורה חשמלית אלא בעיקר משמשים היום לגרום התקפי לב גם להולכי רגל וגם לנהגים בכביש. אני שמח לראות מצד שני שבמזכר הזה מפורט "הנע בכביש", אין סיבה שמי שנוסע בשבילים, שדות ושאר מקומות תקפים יענש סתם. אז שהמטיילים יהנו, ושכל העארסים שזורקים את בן ה 7 שלהם לכביש עם דבר כזה יחטפו על הראש.
 2. העף מיידית את מצב מוזיקה. תעבור לדיירקט, בשלט של הסאונדבר בכפתור level יש את הלבל של הסנטר, האחוריים והסאונדוופר (שים לב, זה לא אקולייזר שמעלה רמת באס- גם את זה יש בנפרד, אבל אל תיגע בזה) ממליץ להעלות טיפה את הסנטר ואת הסראונד. הסאב- העדפה אישית, אצלי הוא על הגדרת המפעל. כרגע איך הסיפור מחובר? אופטי?
 3. למי שיש טלויזיה חכמה זה קצת בזבוז, וזה גם אומר כמובן שאין CEC ושליטה על הווליום תתבצע מהשלט של הסאונדבר בנפרד ולא של הטלויזיה.
 4. לא בדקת את זה לפני ההזמנה? ממש, ממש חבל, זה אומר שלא תוכל לקבל חלק מהפורמטים, במיוחד LPCM ו ATMOS. העברת את האקולייזר למצב דיירקט וכיוונת עוצמות רמקולים?
 5. Pika007

  PS4 רגיל או פרו

  זה לא עניין של תמיכה ב 4K- הפרו מריץ את כל המשחקים בצורה טובה יותר, בעיקר משחקים מהשלב המאוחר יותר בחיי הקונסולה. גרסת הבסיס די מוגבלת כבר. הרבה משחקים רצים ב 30FPS על גרסת הבסיס ו 60 בפרו, חלקם לא כ"כ מחזיקים את ה 30 בבסיס ומחזיקים 30 יציב כסלע בפרו.
 6. ניסיתי את הקונטרולר של ה PS5 פעם אחת, נפלה לי הלסת. זה פשוט קלף מנצח של סוני, והבנה נהדרת שחווית משתמש זה לא רק עוד קצת כוח בקונסולה עצמה או תמיכה בסטנדרטים שהרבה אנשים לא ישתמשו בהם בכלל. כרגע משחק על PC ומאוד מתלבט אם לקנות אחד, סוף סוף משחקים התחילו להשתמש במימוש המלא של הפיצ'רים כמו ב PS5 גם על PC, אבל בינתיים רק חלק מהם. מצד שני, גם בלי המימוש המלא זה עדיין קונטרולר נהדר עם רטט איכותי ביותר decisions decisions.....
 7. למנכ"ל היותר-מדי-מעורב שלנו יש משהו נגד עבודה מהבית, לדעתי נובע מאיזשהו חוסר אמון מובנה בעובדים או בבני אדם (שאנשים נשארים עד 11 בלילה זה שקוף, שמישהו מעז לצאת ב 3 וחצי בלי קשר לסיבה יהיו תלונות) ה CTO בגישה די שונה. באופן כללי חזרנו לעבוד מהמשרד בצורה די מלאה, מי שמבקש לעבוד מהבית פה ושם מקבל ב 99% מהפעמים אישור, אבל זו ממש לא מתכונת היברידית. הלוואי. כשאני בבית אני בערך 25% יעיל יותר בגלל המחסור בהצקות של מאחורי הגב. מצד שני אנחנו חברה קטנה שעובדת די הדוק כצוות ומקיימים ישיבות/DRים ובריינסטורמינג פנים מול פנים, אז העבודה במשרד לפעמים די מהנה. עדיין, 3 במשרד 2 בבית מבחינתי זה אופטימלי.
 8. אף אחד, גם לא אני, לא מתווכח עם זה. הנקודה היא שבדיוק כמו עם הקורונה עצמה- "מקרי מוות" זה לא הכל, במידה והמקרה לא אקוטי בר פתרון אלא הופך לכרוני- יש לזה השפעה כבירה על החיים של אותו אדם מעתה ועד יומו האחרון. עוד מידע ועוד שקיפות דרושים בנוגע לתופעות החמורות של החיסון וזו ביניהן, בנוגע למידע- זה פחות תלוי במשרד הבריאות. בנוגע לשקיפות- בהחלט תלוי בהם. שוב אזכיר, כרגע גם אני דוחה על הסף כל אחד שטוען שיש סיבה לא להתחסן (גם בחיסון השלישי), האימפקט החיובי שלו בלתי ניתן להכחשה, והסיכונים בו לעומת הסיכונים במחלה זה מצב מאוד חד צדדי.
 9. אני מניח שכבר ראית בת'רד הזה שאני 300% תומך בחיסונים, אבל משהו בכל הסיפור מסריח. אם להאמין לתלונות של אנשים בקופות ובתי החולים-מיוקרדיטיס זו תופעה הרבה, הרבה יותר נפוצה של החיסון מהנתונים שהתפרסמו, ואני תוהה לגבי הפרסומים לגבי זה שהרוב המוחלט של המקרים היו אקוטיים ונפתרו אחרי טיפול ללא הפיכה למצב כרוני.
 10. אפוקסי ידביק גם את השמים לארץ אם תצטרך. רק לודא שאתה ביחס הנכון ומפעיל מעט לחץ על המשטחים שאתה רוצה להדביק.
 11. אם אתה משתמש במחשב 14-15" בצורה שממלאת את שדה הראיה שלך you are doing this the wrongest wrong to have ever been wrong'd אני חושב שגם אם הייתי מנסה את התעלול הזה, האף שלי גדול מספיק בשביל למנוע מהמסך של הלפטופ שלי להתקרב למצב שהוא ממלא את שדה הראיה. בעבודה אני עם 2X24" וגם זה לא ממלא את שדה הראיה.
 12. באמת שלא איכפת לי שזו קפיצה לבאנדוואגון- ככל שירבו כן ייטב. מעולם לא היו בידיים פרטיות כל כך הרבה כוח דה פקטו על כל אספקט בחיים של שליש מאוכלוסיית העולם בערך, במיוחד שכבר הוכח שוב ושוב שנעשה בו שימוש לרעה במגוון צורות. אם הייתה דרך לחזור לאינטרנט של 2007, אישית הייתי עושה את זה בשמחה. אני יודע שהרבה אנשים הולכים לצלוב אותי על הפוסט הזה, אל תשכחו שמדובר בדעה אישית.
 13. כמעט. ה I7 מגיעים עם עוד 4 מגה קאש ותדר מעט גבוה יותר. פער ביצועים של 7-10%, שזה שטויות כאשר מדובר בקפיצה לא קטנה בעלות. גם ה XE ב I7 חזק יותר, שם זה כבר יותר משמעותי.
 14. לא קונטראסטי (שם הוא דווקא פחות עדיף), המילה אותה אתה מחפש היא vibrant, זו הסיבה שהמסכים האלו נהיו פופולריים בסוף שנות ה 2000. דרך פשוטה וזולה ליצור מסך "צבעוני" יותר במקום להעלות את איכות הפאנל עצמו המגמה בשוק כיום די התהפכה, והתחילו לצייד מחשבים במסכים טובים יותר ברוב המקרים.
 15. מפוקסל ב 1080?! אם אתה לא במרחק 20 סנטימטר מהמסך, כנראה יש לך ראיה על אנושית. או שאתה איכשהו על סקיילינג של פחות מ 100%....
×
×
 • תוכן חדש...