Jump to content

פיני חד

 • פרסום הודעות

  444
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

24 נייטרלי

אודות פיני חד

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  צפון

צפיות אחרונות בפרופיל

1,583 צפו בפרופיל
 1. זהו, כי לא הייתי בפורום המון זמן וחזרתי לאחרונה, לא זכרתי שראיתי את החתימה הזו כעת.
 2. מתנצל שלא נתתי קרדיט... כמה שנים אתה עם החתימה הזו?
 3. פעם ראיתי פה חתימה (הרעיון, משחזר מהזיכרון): הספק זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת אותו איתך. תת היגוי זה כשפגעת בקיר עם הפרונט, היגוי יתר - עם הזנב. בהקשר הספורטיבי נראה לי שנתון ההספק חשוב יותר, לגבי הכוח הטהור (סחיבה למשל) המומנט חשוב יותר ולכן בשטח יש עדיפות מסויימת למנועי דיזל. היום בעצם פחות כי יש אלקטרוניקה שמאזנת.
 4. ככה, ברכב של מיליון ש"ח?! בושה!
 5. לא בדיוק. קודם כל, אם אני זוכר נכון תקרת המחיר במכרז הייתה 185000 ש"ח לשווי הרכב, בפועל זה בליסינג. דבר שני, יש מבחר רכבים. נדמה לי שתמר זנדברג נוסעת באיוניק פלאג-אין. אז לא כולם זנדברג אבל לא כולם דובי קודיאק.
 6. הרכב הממשלתי הוא האודי. יש חברה חיצונית שלפעמים שוכרים את שירותיה, מחזיקה סבארבנים וספרינטר משוריינים. תיכף אזכר בשמה. בבקשה. יש בפייסבוק תמונות של שרים ואח"מים. https://www.facebook.com/EE911SUV/
 7. לדעתי היחס סיכון-תמורה טוב יותר, אם יודעים מה לקנות. אבל יש לי רעיון אחר לפות"שנו: מה עם אופ/קטנוע? רשיון לא מסובך, מחיר אחזקה ודלק אפסי, והעיקר - אין יותר פקקים וגם לא ענייני חניה... יוכל לשרת אותך כאופציה בעוד הזדמנויות.
 8. כל עוד מדובר ברכב נוסף שלא יצבור המון ק"מ ובלאי, לא נראה לי נורא כל כך. השיקול העיקרי הוא צריכת הדלק ולא האמינות, אז בודקים לפני הקנייה ובס"ה הסיכון נמוך יותר - תמיד אפשר לקנות משהו אחר... ב-25 הוא לא יקבל רכב חדש. האלפא בעצם לא רלוונטית כי ידידנו מחפש אוטומטית, אבל במקומו הייתי הולך נניח על הלוצרן או משהו מפנק אחר., אולי וולוו S80 אפשר למצוא בכמה אלפים בודדים, גם מזדה 6 אם ממש לחוצים על האמינות.
 9. לא לתקן, לקנות חדש! חיפוש קליל העלה אלפא 156 שנת 2000, ידנית ולפי התיאורים במצב מצויין (זה רכב שנוטה ליפול לידיים מבינות עניין). 5500 ש"ח. מה רע? או ביואיק לוצרן - רכב מפואר מאוד, 15 אש"ח.
 10. הרעיון באופן כללי טוב, אבל אם אתה קונה במחשבה ליסוע עד שייגמר, למה לא תקנה רכב מעניין יותר, ישן יותר, וה-10 אש"ח שתחסוך בקנייה ילכו לדלק? לא יודע מה הטעם שלך, אבל אולי אמריקאית מפוארת וחזקה? רכב שטח פראי? (ספורטיביות לא תמצא ב5-10 אש"ח). אפשר סתם לחפש ביד 2 עד 10000 ולזרום...
 11. רכב נחמד ומן הסתם חסכוני בגלל התיבה הרובוטית, אולי קצת נוקשה. עשיתי חיפוש קל וראיתי גם פיז'ו 206 - לדעתי נוחה יותר ויש דגם ידני אם זה בסדר, ויש גם יונדאי אקסנט שנחשבת לאמינה מאוד. אולי פחות נוחה מהפיז'ו אבל רק באוטומט שכנראה יהיה קצת פחות חסכוני מהשתיים הנ"ל. אבל שוב: הכל בעיקר סטיגמות, מה שחשוב הוא מצב הרכב. שתיקח למוסך ותבדוק. זה לא המקום לחסוך, אם היא רוצה להיות רגועה יותר ולא ליפול על גרוטאות - שתיקח לבדיקה.
 12. יש הרבה, אבל במחיר הזה אני מאמין שהפרמטר הראשון לבדיקה הוא מצב הרכב הספציפי, לפני הסוג והדגם. שתחפש ביד2 רכבים עד הסכום הנ"ל ותסנן לפי מס' הק"מ והרושם הראשוני מהמצב. תחזור עם התוצאות וינסו לעזור לך להתקדם. בהצלחה.
 13. רעיון אחר: אולי תחשוב על נישואין? אני לא מספיק מכיר אותך כדי לומר שהשורות הבאות נכונות לגביך, אבל נראה לי שלא באמת התחתנת איתה. היה לכם קשר טוב, רציתם למסד אותו כי כך מקובל וזהו. בשונה מכמה כותבים מעלי אני חושב שנישואין הם לא משהו שנועד לעשות את החיים כיפיים יותר אלא טובים יותר. ברור שצריך נישואין עם מי שיהיה לך טוב איתה, אבל בדרך כלל וכל עוד זה לא מישהו שאתה סובל בחברתו - עדיף לחיות בשניים. וכדי שזה יהיה טוב לא מספיקה אהבה בסיסית שיכולה להיות בין חברים (המחשבות שלך הן הראייה הטובה ביותר לכך), צריך לעבוד ולבנות קשר נפשי אמיתי בריא ונכון שמעבר להנאות רגעיות. עוד משהו חשוב: בני ז
 14. מחירי חלקים 990. צביעה נניח עוד 200. באתר טוענים שאת הפגוש אפשר להרכיב עצמית, אז אני מניח שלמוסך עם כלים ומקצועיות זה לא יקח יותר מחצי שעה. סביר להניח שכשהלקוח שבוי המוסך יקח כמה שהוא יכול.
×
×
 • תוכן חדש...