Jump to content

יובל .מ.

 • פרסום הודעות

  140
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

16 נייטרלי

אודות יובל .מ.

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. רשמתי פעם בשרשור אחר, אם על סיטיגו ידנית 2015 נסעתי ירושלים-חרמון על כל רכב בערך אפשר לסוע מרחקים כל עוד הוא תקין. גם אם לא תעקוף כל רכב שני בכביש.
 2. מסוג המקרים שכולם אומרים לו מה לעשות והוא הולך נגד. וזה עוד בקארספורום. אחרי זה שואלים למה עוזרים לסתם אנשים שבאים למלא שמן בתחנת דלק.
 3. לפני כמה שנים ראיתי זוג צעיר שהמתדלק מנסה לדחוף להם שמן. חיכיתי שיילך להביא, ניגשתי ואמרתי להם שלא ככה בודקים שמן ושיחסכו תכסף. אמרו תודה סגרו מכסה מנוע ונסעו. אם היו מגיבים אחרת הייתי הולך משם, לא מתכנן לריב עם מי שלא רוצה עזרה.
 4. עם סקודה סיטיגו 2015 60 כ"ס נסעתי לחרמון הלוך חזור מירושלים באותו יום (רציתי צימר באותו יום אבל כל הנסיעה הייתה בלת"מ, מה לעשות), ולפני שבועיים לים המלח. כל עוד הרכב תקין, הוא ייסע. יכול לקחת איתך בקבוקי מים לייתר ביטחון. כמו שרשמו פה, אם יש לך חוסר ביטחון עם הרכב וחושש שלא יניע בבוקר, כדאי לשקול שדרוג.
 5. מה יעשו? לוחית שקופה? שאלפא יהיו נורמליים וימצאו מקום לשים.
 6. הסוף ל"הנהג לא רואה אותך"?
 7. כמו שיבוא אליך מישהו ויבקש מערכת הגברה לאירוע מסוים ואתה כבר תדע אוטומטית מה הוא צריך ומה העלויות, ככה גם משה, גם המוכר שהיה אם זה לא היה הוא וגם שאר המגיבים פה בשרשור מבינים מה אתה צריך.. זה הכל. להחזיר ברק - פוליש, לשמור עליו - אוטם צבע או ווקס בעדיפות לאוטם שעמיד יותר. הכל שאלה של מה התקציב וכמה אתה מוכן ללכת עם זה רחוק/חשוב לך.
 8. משה אחלה גבר אם הוא אמר ללכת לפוליש כנראה הרגיש שלא יעזרו המוצרים. תבין, להחזיר ברק זה רק פוליש, מן הסתם אם תעשה תצטרך ללכת לדיטיילר איכותי שיעשה עבודה טובה. ווקס ואוטם צבע זה שכבות הגנה כדי "להגן" על הפוליש שעשית. לפי התמונות שהעלת יש לך הולגרמות על הרכב, פוליש טוב יטפל בזה. ואת השטיפה תעשה פעם בשבועיים עם חיזוק הגנה עם הBSD שרשמו פה.
 9. או שתחסוך לעצמך את כל הבלגן הזה ותגיד לו להתראות, שיחזור עם כסף או מוצא קונה אחר.
 10. סיטיגו 2015 ידנית: אוהב צריכת דלק, טיפולים, ביטוח ובכללי אחזקה נוחה לחניות בעיר לא אוהב: את כל השאר 😅
 11. ספריאל, שוטר או כל איש כוחות הביטחון צריך להיות אדיב ובעל סבלנות 24/7. גם אם יש לו את היום הכי חרא בעולם.
 12. "אוהבים אותך בראבו, תמשיך לבוא". לא הבנתי מה המטרה פה. אין פה את תגובת המוסך לטענות שלך, אין את השם שלו שיוכל לבוא ולתת את הצד שלו, סתם פריקה. היית יכול לרשום "חברים תיזהרו מרמאים בחיים" וזה היה אותו דבר.
 13. התכוונתי לדגם יותר מאשר גרסה אבל תודה בכל זאת. איך היא מתחברת? עם כבל לשקע מצת?
 14. בעקבות המקרה בפורום המשפטי עם הבחור שעקף החלטתי להסתכל גם על מצלמות. ראיתי את ה-YI שהבנתי שמאוד מומלצת בבאג ב-200 שקלים: https://www.bug.co.il/brand/yi/color/black/dashcam?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping&gclid=CjwKCAjw5vz2BRAtEiwAbcVIL27WlIjpHkEw-vnGsDxruc_-TwzWSGdFAECHVIc7ZLJlBhdAeQVuLxoCJuUQAvD_BwE גרסה מומלצת? מבחינת נוחות התקנה, שימוש וכו'?
×
×
 • Create New...