Jump to content

יובל .מ.

 • פרסום הודעות

  174
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

יובל .מ. שיחק אותה בתאריך מאי 12

התכנים של יובל .מ. היו האהובים ביותר!

מוניטין

133 טוב

אודות יובל .מ.

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כי משעמם להם. הם התרגלו מהקורונה לשדר 24/7, גם אם זה אומר להביא אנשים שפעם מתישהו בחיים שלהם היו באיזה קורס עזרה ראשונה. במקום לדווח על מה שקורה ולהמשיך הלאה, שישדרו ארץ נהדרת/משחקי השף לא יודע מה.. אפילו האח הגדול או איזה סרט.. מ-8 בבוקר עד 2 בלילה משדר מיוחד, זה כבר לא מיוחד. רק ממשיכים לזרוע פחד ולהסית בין אנשים.
 2. ועכשיו למידע ממקום קצת יותר אמין מערוצים 11/12/13: אבו עלי מדווח שוב ושוב שהאיומים של חמאס הם "אם לא תפסיקו נירה על תל אביב", בנוסף לדיווח כל שעה על עוד חוליה שסוכלה או מחסן תחמושת שהופצץ. מכאן צריך רק לשאול למה לעזאזל ההישגים במבצע הזה לא מתורגמים לדיווחים קצת יותר אופטימיים, במיוחד בתקשורת הישראלית. בעצם לא משנה, הם עדיין חוגגים על הבחור הערבי שהוכה בבת ים.
 3. לא רלוונטי כמה רציתי להוסיף. מהנדס חתם על תוכנית לX מ"ר, הלכתי לקבלן אמרתי לו תבנה X+1 מ"ר, האחריות צריכה להיות על הקבלן לא? במקרה הזה האחריות פה אמורה ליפול על הטיפש שלקח ילדים ועצים ואילתר כסאות, כי אני רוצה להאמין שאף קבלן או מהנדס נורמלי לא חתם על זה.
 4. השאלה אם המהנדס חתום רק על הטריבונה התקנית או על התוספת? נניח אני מעוניין לבנות מרפסת מהנדס מגיע חותם לי ואני עושה קומבינה להוסיף עוד 4 מטר לכל צד, למה המהנדס אחראי? האם האחריות שלו בגלל שהמבנה בכלל לא תקני לשהייה? @save
 5. עזה היא לא מדינה ריבונית. היה ניסיון פעם להגדיר אותה כיישות מדינית עוינת ולהתנתק ממנה סופית אבל גם את זה המדינה הטיפשה שלנו לא השכילה לנצל ולפרסם לעולם כמו שצריך. היא לא מדינה מבחינת ישראל מהסיבה הפשוטה שאתה מספק להם חשמל, מונע מהם גישה חופשית לים וכל סחורה שנכנסת צריכה לעבור דרכך. לדעתי האישית צריך להתנתק מהם סופית, להגיד לעולם שמעוד חצי שנה למדינת ישראל אין קשר לרצועת עזה ואם נותקף משם נראה זאת כהכרזת מלחמה על כל המשתמע מכך. הבעיה שביבי מחליט כל הזמן לא להחליט.
 6. אני עדיין משתמש בממותה של CG שנקנתה ב2014 ב-170 שקל. סופחת מספיק ל2 רכבים בערך, פשוט צריך לשמור עליה.
 7. כי צבא לא מיועד להילחם מול ארגון גרילה. אם כבר עדיף לצה"ל לחלק 3000 נשקים לאוהדי אולטראס ולהגיד להם להיכנס לעזה, התוצאה תהיה יותר טובה. ברגע שאתה נלחם מול מדינה באופן רשמי אתה יכול לפגוע לה בתשתיות מים חשמל אינטרנט בנוסף להפגזה חופשית בערים שלהם. השיקול של נזק משני הולך לפח, גם אם תעשה להם הפצצות שטיח. אתה יכול לחשוב מה יקרה אם ניקח להם גם את ה-4 שעות חשמל ביום שיש להם? @יבגניפ מה עם הערבים שזרקו בקת"ב למשפחה הערבית ביפו, עדיין אחים שלך?
 8. כתבים מנותקים שלא היו מעולם בסכנת חיים או פגשו ערבי שלא בא לשפץ להם תבית.
 9. 3 ימים זה בקטנה, הבעיה זה מה יהיה בהמשך אם יהיה תיק וחקירות במשך 5 שנים. אם אין אפשרות לברוח תשתמש בנשק, אם יש עדיף להיעלם מהאיזור.
 10. כנל רק מ2014, ולפני שבוע וחצי עברתי שוב רענון גז פלפל. העניין הוא סבירות, עורך דין כנראה לי צריך להסתובב עם סכינים ופטישים, שרברב כן. אני במשרדים ממשלתיים, זה לא מופרך שאדם יכנס עם סכין יפנית למשרד אם הוא צריך את זה. סבירות. גז פלפל יותר חזק, זה חומר טבעי לעומת גז מדמיע שהוא חומר כימי. בגלל זה גז פלפל יכול לעבוד נגד כלבים לדוגמא ומדמיע לא. גז מדמיע אחרי כמה פעמים אפשר להתרגל, פלפל יגרום לך לסגור עיניים לא משנה כמה פעמים ירססו אותך, זאת תגובה כימית. הדבר היחידי שמותר זה תרסיס לא בצורת אקדח, לפי מה שאני זוכר לאזרח מותר גז באיזור ה20 גרם שמספיק ללחיצה וחצי-שתיים, מאבטח
 11. מבחינת סכין - מותר להב עד 10 ס"מ ללא אפשרות לנעילה, כלומר אולר מתקפל. לצורך העניין אסור לאדם רגיל להסתובב עם לדרמן wave כי הוא יכול להינעל והוא הופך לסכין. מבחינת אלה - ברמת העקרון אין איסור חוקי כי זה לא מוגדר באופן ישיר כנשק, אבל אם תיעצר לבדיקה ושוטר יחשוד בך אתה תהיה בבעיה. לא מומלץ. הכי בטוח ומותר באופן חוקי לנשיאה זה גז מדמיע/גז פלפל, כאשר גם פה צריך לשים לב לגודל המיכל כי יש הגבלה מבחינת כמות לאזרח וכמובן לא לקנות תרסיס בצורת אקדח כי זה לא חוקי למרות שמי שמוכר את זה מחרטט שכן. @avargelאם קונים תרסיס איכותי כמו של Sabre הוא יוצא בצורת קצף עם הרבה פחות הסטה בגלל הר
 12. הקטע של שירית אביטן כהן מסכם הכל. במשך ימים ארוכים כל המדינה במקלטים, ילדים בפוסט טראומה, מיעוט רצחני מבצע פיגועים ופוגרומים ביהודים, וערוצי החדשות משדרים במשך שעות בלופים לינץ' אחד, אכזרי ככל שיהיה, בזמן שמתעלמים מכל שאר הדברים שמתרחשים. ילד בן 5 נפטר בבית החולים וזה אפילו לא מעניין אותם. אנשים שאיבדו צלם אנוש כלפי יהודים. חבורה של לוזרים שונאי ישראל, לא יודע איך הם מסתכלים על עצמם במראה. שיתביישו. https://fb.watch/5s14pJjOMp/ עריכה: בינתיים לינץ' בטמרה, גבר בן 50 נדקר וכאן 11 מחליטים להביא מישהי שתגיד שלא מכבדים את המוסלמים. הגיוני.
 13. יש לי בעיה, התחלתי לראות המפקדת ואחלה סדרה אבל ברגע שהיא שמה תמונה של שייח ג'ארח... לא יודע אם להמשיך..
 14. עברתי גם לערוץ 11, הם מראים את הקטע היותר ארוך, ושמתי לב שמספר יהודים ניסו לעצור את התקיפה ולסייע לו. כנראה שלא כולם רעים אצלנו.
 15. הכוונה שהנהג לא יהנה מהנסיעה ויהיה לו לא נוח. אני אישית 1.86 על סקודה סיטיגו ומדי פעם כשצריך לצאת מהעיר דיי סבבה עם זה.. אפילו נתנה נסיעה יפה לחרמון עם קצת ציוד..
×
×
 • תוכן חדש...