Jump to content

יובל .מ.

 • פרסום הודעות

  161
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

25 נייטרלי

אודות יובל .מ.

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. עבודה מאורגנת זה דבר מצוין כשההתאגדות היא פנים ארגונית ודואגת באמת לאינטרסים גם של העובדים וגם של הארגון. במדינות סקנדיביות שכל הזמן מדברים עליהם הכסף שהעובדים משלמים מגיע אליהם חזרה, אם יהיה צורך בקיצוצים כדי שהמפעל ימשיך להתקיים הם יקבלו קורסים והכשרות על מנת שימצאו תעסוקה אחר כך, וההתאגדות לא תעצור את ההתייעלות כי היא מבינה שאם המפעל ייסגר כולם ילכו הביתה. במדינה שלנו אם יש בעיה בארגון פרטי כמו שהיה בטבע משביתים לך חצי מדינה כדי לגנוב כספים מהמדינה. זאת בדיוק ההגדרה של טרור גם אם הוא כלכלי ולא פח"עי.
 2. תגובות של בן אדם או 2 זה בקטנה, זה לא כמו שיפה בן דוד הולכת לכל האולפנים אחד אחרי השני ומאיימת בשביתה שתנטרל את המשק עוד יותר ממה שהוא מנוטרל עכשיו.
 3. שוטרים לא מגיבים כי אסור להם, כמו שאסור להם לשבות. אני מגיב בתור מישהו שחושב שצריך לעשות מהפכה בכל התחומים הממשלתיים ושחברי ההסתדרות למיניהם (מורים, רגילה, לאומית, לא משנה מי מהם) הם טרוריסטים כלכליים - אין לך מושג על מה אתה מדבר.
 4. הדבר העצוב זה שיש גם אנשים משכילים שמרוויחים טוב ועדיין טיפשים שמאמינים לקונספירטורים.
 5. @sperial מנסה להבין אותך ולא מצליח, הגיעו לקצב של 160 אלף זריקות ביום בערך לפני שהתחילו את המנה השנייה, מבחינתי לא מעניין אם זה ראשון או שני העיקר זה מספר מחטים שנכנסו לאנשים. כרגע מחסנים במנה שנייה כ-120-130 אלף ביום, לזה תוסיף עוד 20-30 אלף מנה ראשונה זאת אומרת שאתה עדיין עומד על אותו קצב ולא ירדת. מה הבעיה פה? מצפים להגיע ל300 אלף ביום? חצי מיליון? מה הגבול? ולגבי הביקוש אמרתי כבר מקודם, ניסיתי אישית פעם פעמיים לקבל חיסון עודף, לא אעשה את זה שוב. כשיגידו שהחיסון נפתח לכולם אקבע תור ויש לי עשרות מכרים שמעוניינים גם. רק שיתנו את האופציה. מסכים עם עם @Transporter לשם שינוי. תהיו קצת יו
 6. נתוני המתחסנים בישראל: לראשונה בעולם עדות לירידה בהדבקה (ynet.co.il) יש מצב שאפשר להירגע וסוף העולם יידחה קצת.
 7. בתור מאבטח, ההתנייה של לא לאחר זה משהו דיי בסיסי. דמיינו שאתם מגיעים לקופת חולים, קניון או כל דבר אחר ואומרים לך שהמקום סגור כי המאבטח לא התעורר. לא יודע איפה פות"ש מתכנן לעבוד אבל רוב הסיכויים שזה מקום שצריך להיפתח בזמן. לגבי העבודה עצמה - לא הייתי נוסע שעה ומשהו לכל כיוון בשביל 35 לשעה, בטח אם אין שום אופציה להתפתח בעסק.
 8. את הלנובו הראשון קניתי לפני 7 שנים, עדיין מתפקד כמו חדש אצל אחי (מחשב מסדרה יחסית גבוהה) חוץ ממנו יש עוד 2 במשפחה, אחד אצלי בן בערך 3-4 לא זוכר במדויק ועוד אחד בן שנה. כולם פיקס.
 9. כי אם אתה נכנס לאחד מהאתרים של הרשתות הגדולות אתה יכול לראות לדוגמא את הדגם שלך ב-6500 כאשר ה-NANO90 באותו גודל תעלה 4500. אם תרד קצת באיכות אפילו ל-NANO79 שתיתן איכות נהדרת לרוב האנשים אפילו ב-2800. הבדל משמעותי. מסכי טלוויזיה וסטריאו - ליאור מוצרי חשמל (lior-electric.co.il) משיחה עם חבר בעסק כל המחירים קפצו בגלל הקורונה, המפעלים בסין עובדים הרבה פחות ועלות משלוח מכולה קפצה פי כמה.
 10. פעמיים ניסיתי ללכת לחיסוני עודפים ללא הצלחה. רק תפתח את החיסונים לעוד אוכלוסיות ותראה שוב התנפלות. כל האוכלוסייה הרלוונטית כבר קיבלה למעט בודדים אפשר להגיד.
 11. @m3x7r3m3 6 מיליון במהלך כל שנת 2021.
 12. תיעזר בי שוב. או שתלמד. כמו שלפני 6 שנים לה ולהוריי לא היה מושג איך משתמשים בוואטספ והיום הם לא מפסיקים לשלוח תמונות וסרטונים. בסופו של דבר צריך להתקדם, זה לטובת הכלל אין מה לעשות. והיום גם אדם בן 70 יכול ללמוד דברים גם אם זה יצריך קצת מאמץ מהסביבה.
 13. דודה שלי קיבלה רישיון רכב חדש ושמעה שאפשר לשלם באינטרנט, תוך 3 דקות שילמתי והדפסתי לה במדפסת ביתית. צריכים להפסיק להתייחס לכל שינוי והתקדמות בתור ניסיון להרוס למבוגרים את החיים, לרובם יש מי שיעזור במקרה הצורך. מי שלא שיגיע ויקבל טיפול פרטני. מצד שני, במקרה הזה ספציפי אם מישהו הוא עד כדי כך מקרה גמור כנראהלא צריך לנהוג..
 14. מישהו קרא את הכתבה לפני שהתחלתם לתקוף את משרד התחבורה?
 15. מה אפשר לצפות ממישהי שאומרת שמישהו לקח את הילדים שלה לגן בלי שהיא ידעה?
×
×
 • תוכן חדש...