Jump to content

יובל .מ.

 • הודעות

  175
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

יובל .מ. שיחק אותה בתאריך מאי 12

התכנים של יובל .מ. היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של יובל .מ.

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

153

מוניטין

 1. שקברניטי המלחמה ידאגו לזה. כל עוד לא קרה - שחרר, תחיה את החיים שלך ותזרום. אם יש לך בעיות עם התגובה של הממשלה או שתצא להפגין נגדה (למרות שזה לא ביבי אז לא תקבל תמיכה מהתקשורת) או שתחכה לבחירות הבאות.
 2. אתה חייב להשתחרר קצת. בוא נסגור את מקום העבודה של קורולה שיילך לחתום אבטלה, ככה נוריד את המקדם מתחת ל1. בעצם את של קורולה לא אבל אולי נפגע בתיירות ובאמונה של אנשים זה יותר טוב.
 3. תן לי אפשרות להחליף את הסיטיגו שלי לטסלה ואני עושה את זה בלי לחשוב פעמיים.
 4. למה לי לשנות את כל החיים שלי במקום לקחת זריקה אחת שתשחרר אותי ממסיכות והגבלות? אם נשווה את זה לכיוון של תזונה - יבוא בן אדם יגיד לך קח זריקה שתאפשר לך להישאר שרירי וחטוב גם אם כל התזונה שלך תהיה מורכבת ממקדונלדס ופיצה האט 6 פעמים ביום וללא פעילות גופנית, אתה תגיד לו "לא אני מעדיף לחיות על אורז, חזה עוף, וספירת ערכים ו-5 פעמים בשבוע חדר כושר"? עריכה: 3 אנשים בסביבה שלי לא הספיקו להתחסן חיסון שלישי ונדבקו ממש כמה ימים לפני - אחד סובל ממיגרנות פסיכיות, אחד לא מריח עדיין ואחת עם עייפות מטורפת שלא הייתה לה. תאמינו לי עדיף לכם לקחת מחט כל חצי שנה.
 5. אבל הוא מכבד, שואל איפה הוא יכול לעשות בלי שיפגוש דתיים. מעניין שאתה לא רושם על החרדים שביום השואה פותחים מנגלים בגן סאקר בטענה ש"אנחנו לא עומדים בצפירה כי זה נוצרים". (שומר וצם מאז גיל 10, פשוט לא אכפת לי מה פות"ש יעשה).
 6. לא עובד כללית, סתם לקוח, אבל קבעתי תור, הגעתי 5 דקות לפני, עד שהגיע הזמן המקורי של התור כבר שיחקתי בפלאפון בחוץ מחכה שיעברו עוד 10 דקות ואוכל ללכת לבית. @Transporter עזוב אותך מתחמים מיותרים, תקבע רגע אחד תור ותסיים עם זה. תפנה 10 דקות, גם ככה אחרי זה תקבל תופעות לוואי שיפרקו לך ת'מוח.
 7. סיכום חיסון שלישי: אותן התופעות בערך ב-30 או 40 אחוז מהעוצמה של החיסון השני, עברו יותר מהר. נוסף כאב בבית שחי בצד של הזריקה. חוץ מזה לא משהו מיוחד.
 8. לא יכול לערוך - נפתח והוזמן תור למחר. מה נסגר עם התופעות לוואי? אם חטפתי קשה בחיסון השני זה יהיה ככה גם בשלישי או שלא מחייב?
 9. מנכ"ל משרד הבריאות: "החל מהיום החיסון השלישי פתוח לכולם" | שידור חי (ynet.co.il) סוף סוף נפתח לכולם. כשיפתחו התורים נקבע ונסיים עם זה.
 10. https://m.ynet.co.il/Articles/59900080 1:30 "איפה יוסי מאושפז?" אם גם אתה עכשיו עובר לצד שאומר "איך תוקפים ראש ממשלה" לפחות אל תנסה להציג את הימין כשקרנים.
 11. חייב להגיד שבאופן כללי מסכים איתך, צריך לנסות לחיות ולתת חיסונים למי שרוצה, וזה נראה שמי שלקח חיסון שלישי גם אם הוא בסיכון הוא יחסית מוגן. אבל לא אמרת שהגעת למיקונוס ואיזה מר בחור השתעל לך על הציפס וזרמת? 😅
 12. @yor2, אתה מוזמן לעקוב אחרי "כן אבל קורונה, מדע, חיסונים, התחממות גלובלית ואסונות טבע אחרים" בפייסבוק. הוא פירסם על זה היום בבוקר ורשם שזה בסה"כ זן שרץ כמה חודשים ונדחק בארה"ב בגלל הדלתא. הוכחה נוספת לזה שהתקשורת בארץ גרועה/שקרנית/לוזרית.
 13. לא, כי אם תהיה אפשרות לפטר עובדים בלי לחשבן להם הם יפחדו מהפיטורים וייתחסנו. הבעיה שאנחנו מדינת למלמים.
 14. במצב כזה עם הביבי הכושל היו שותים לו את הדם.
 15. לך לתזונאי ולא אחד דרך קופת החולים. אם אתה רוצה להתחיל יותר רגוע ולא לשלם (למרות שזה פספוס), תצרף ל-EVB בפייסבוק ותתחיל לקרוא, זה לא כל מיני חרטטנים של תזונת הרמבם או דור אקשטיין. מומלץ לעקוב אחרי המנהלים של הקהילה באופן אישי, המון מידע איכותי (טל בן משה, שגיא גלוזמן, איתי הר ניר, סיון טפלא). אחרי שתקרא הרבה תלמד לסנן חרטטנים, אבל ההמלצה הראשונה למי שרוצה לבצע שינוי באורח חיים ולא לחזור למה שהיה לאחר מכן זה תזונאי ומאמן איכותיים.
×
×
 • תוכן חדש...