Jump to content

MiniMiz3r

 • פרסום הודעות

  255
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

92 נייטרלי

אודות MiniMiz3r

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Haifa, Israel, Israel
 • תחביבים
  The Lost Words, סטטוסים משנה ראשונה Trust me, I'm a Cereal Killer, Manic Street Pre
 • מקצוע
  UNIX system, Unix Monitoring

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כן. השאלה היא עד כמה מקום העבודה הזה חשוב לך, כי אתה עלול לאבד אותו אם תלך ראש בראש עם המעסיק.
 2. http://mmk.co.il/oe-oe-oe-z/oe-oe-z-sharp.html?___SID=U הזמנתי מהם מדף חליפי למקרר שארפ.
 3. אתה לא צריך טופס אגרה, אתה יכול לשלם באינטרנט ולקבל במייל העתק רשיון משולם. אני תמיד עושה את זה לפחות חודש לפני מועד הטסט.
 4. אפשר להוריד את גודל הפונט בדסקטופ לפחות ל-16? כרגע זה 18 וזה ממש גדול מדי. אני אשכרה מקטין אותם ידנית כרגע דרך ה-CSS.
 5. מצד שני בדסקטופ הפונטים נהיו ממש גדולים... אפשר להקטין אותם חזרה?
 6. ב-25.5 הוזמנה חבילה מעלי אקספרס, שנשלחה באותו יום. ב-8.9 היא הגיעה אלי הביתה.
 7. לא צפיפות אלא אי שמירה על הנחיות. במקום להשתמש בשכל ישר ופשוט להמנע מהתקהלויות, רק מנסים לתרץ למה זה בסדר להתקהל. עדיף כבר שיטוסו בכיוון אחד לאומן וזהו.
 8. אתה יודע שיש בממשלה עוד שרים מהליכוד חוץ מנתניהו, נכון? ראש הממשלה לא ממנה מפכ"ל, הממשלה ממנה, והממשלה גדולה יותר מראש הממשלה. כאילו שנתניהו לא ידע שהוא יהיה בניגוד עניינים בכל הנוגע למינויים במערכת המשפט כשהוא חתם על הסכם הרוטציה עם גנץ.
 9. מעניין כמה יעלה הדגם עם הראיית לילה, מניח שיגרד את ה-200,000 ש"ח...
 10. א) תתחדש, נראה אחלה רכב ב) החוויה שעברת בטרייד מוביל היא הזויה לחלוטין. מילא סימני החלודה אבל שאר התמונות פשוט מזעזעות.
 11. לברוח כמו מאש. הייתי אפילו מפרסם את שם החברה, כדי להזהיר אנשים אחרים.
 12. לרוב לא. הפוסטים שלו רדודים ומעידים בהרבה מקרים על חוסר הבנה מוחלט בתחום שהוא כותב עליו (בעיקר זכור לי הפוסט המגוחך שלו על הפיכת צה"ל לצבא מקצועי). אנשים חושבים שהוא מבין משהו כי הוא יודע להתנסח וכותב על נושאים כלכליים, אבל רוב הזמן הפוסטים שלו רדודים כמו כתבה בוואלה רכילות.
 13. אני מציע לך לחזור בדחיפות לשיעורי אזרחות בתיכון. או סתם לפתוח ויקיפדיה. מעניין מה צריך לקרות כדי שאנשים הזויים יפסיקו לחפש קונספירציות איפה שהן לא קיימות - מתחילת הפרשה לפני חמש שנים אנשים כמוך צועקים שביבי הורס את הדמוקרטיה, שהוא יהרוס את המדינה כדי להמלט ממשפט ומה לא. אמרו שהוא מינה מפכ"ל נוח, ואז המפכ"ל התחיל לחקור אותו. אמרו שהוא מינה פרקליט מדינה נוח, ואז הפרקליט המליץ להעמידו לדין. אמרו שהוא מינה יועמ"ש נוח, ואז היועמ"ש הגיש נגדו כתב אישום. מה הטענה הבאה? אולי הוא יעשה הסבה לקריירה למשפטים, ישחד את חברי הועדה לבחירת שופטים, יתמנה לשופט ואז יבטל לעצמו את כתב האישום? אולי הוא יחתוך את
 14. כן, זו שאלה רצינית. בכל מקום כתוב שארה"ב שוקלת למכור F35 לאיחוד האמירויות, בכל מקום כתוב שישראל מתנגדת והאמריקאים עצמם טוענים שזו לא תמורה לחתימה על הסכם השלום. אבל לשיטתך אם הפח אשפה הזה שנקרא YNET רומז אחרת, הרי שזו בהכרח האמת וכל האמת ושום דבר מלבד האמת. פשוט תעבור לתיק דבקה, הוא אמין באותה מידה. על סמך מה החלטת ש"החלטות מתקבלות מאחורי הגב של מערכת הביטחון"? על סמך הכתבה המונפצת מ-YNET? האם המוסד הוא לא חלק ממערכת הבטחון? האם המל"ל הוא לא חלק ממערכת הבטחון? (רמז: שניהם כן, ואף אחד מהם לא כפוף למשרד הבטחון)
×
×
 • Create New...