Jump to content

MiniMiz3r

 • פרסום הודעות

  280
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

MiniMiz3r שיחק אותה בתאריך אפריל 15

התכנים של MiniMiz3r היו האהובים ביותר!

מוניטין

273 טוב

אודות MiniMiz3r

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Haifa, Israel, Israel
 • תחביבים
  The Lost Words, סטטוסים משנה ראשונה Trust me, I'm a Cereal Killer, Manic Street Pre
 • מקצוע
  UNIX system, Unix Monitoring

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הכל נכון, אבל זה לא הכל - המצב הנוכחי של הנתיב הוא שיפור משמעותי לעומת המצב ההתחלתי שלו שהיה פשוט קטסטרופלי, במלוא מובן המילה. בגלל שכל מה שעשו בהתחלה זה פשוט להפקיע את הנתיב הימני מהכניסה לנתניה דרומה, בחודשים הראשונים הוא יצר עומסי תנועה אדירים בכל נתניה כך שהעיר הייתה פשוט נצורה ולתושבי נתניה היה לוקח שעה (!!) להגיע לכביש החוף, שהיה פקוק מאור עקיבא דרומה. זמן הנסיעה פשוט הוכפל, לכולם - גם למי שנסע לבד, גם למי שנסע עם רכב מלא וגם למי שנסע באוטובוס. כולם פשוט עמדו בפקק. זה היה כל כך נורא עד שמשרד התחבורה נאלץ להוסיף נתיב נוסף (על חשבון השוליים) בקטע בין פולג לוינגייט, כדי לפתור בעיה שבכל
 2. הפעם האחרונה שממשלה (רגילה, לא ממשלת חילופים) בראשות נתניהו זכתה לאמון הכנסת הייתה לפני יותר משש שנים.
 3. יכולת לפתוח את ההודעה שלך עם המשפט הזה ולחסוך לי את הזמן שבזבזתי בקריאה שלה. אין לי בעיה עם נתיבים שיתופיים כקונספט, יש לי בעיה עם הנתיב השיתופי שעשו בכביש 2 מנתניה עד הסירה, שגם כשאני נוסע בו לוקח לי מעל שעה וארבעים דקות להגיע מיקנעם להרצליה בגלל הביצוע הכל כך כושל שלו (ואני לעולם לא נוסע לשם לבד באוטו, תמיד עם עוד 1 או 2 נוסעים נוספים).
 4. לבטל כל החלטה שהתקבלה אצל מירי רגב, בכל נושא שהוא. ואז לבטל את הנתיב פלוס הארור בכביש 2. ומאותה נקודה אפשר רק לעלות.
 5. במדינה שאני גר בה ראש הממשלה מצוי בעיצומו של משפט פלילי באשמת שוחד. זה שמשהו קרה בישראל לא אומר שזה טוב או שזה משהו שצריך לשאוף אליו.
 6. אני לא חושב שאתה מבין איך עובד שוק חופשי. השיטה שאתה מציע היא למעשה שיטה של מאפיה - אתה קובע כמה שווה הרכוש שלי ודורש שאשלם לך מס לפי השווי השרירותי שקבעת. ומה אם החלטת שערך הדירה עלה פי 3 ועכשיו אתה דורש ממני לשלם לך מיליון ש"ח? ואם אין לי את הסכום הזה מה תעשה? תעקל לי את הדירה? אתה מציע שיטה הזויה שמזכירה משטרים פאודליים.
 7. תמסה מה לאורך כל הדרך? קניתי לפני עשר שנים מניה של אמזון ב-100$. עכשיו אני מחזיק מניה של אמזון. איזה מס אתה רוצה לקחת ממני? על מה בדיוק?
 8. מתוך חוק העונשין: אבל כבר הבנו מהדיון על הוראות החוק בנושא מצב חירום מיוחד בתקופת הקורונה שהבנת הנקרא זה לא הצד החזק שלך...
 9. אלוביץ' נתן לביבי משהו שהיה בעל ערך עבור ביבי. לא משנה אם מבחינת אילן ישועה זה היה חריג או לא.
 10. אין דבר כזה ממשלת מעבר.
 11. ישועה כאמור לא עומד למשפט. זה לא משנה אם זו התנהלות שגרתית של וואלה או לא, השאלה היחידה היא האם אלוביץ' השתמש בוואלה כדי לתת שוחד לנתניהו בתמורה לאישור עסקת בזק. זה שוואלה מסתמן בהגדרה כגוף מושחת זו בעיה אחרת שלא משנה את מה שהתביעה מנסה להוכיח. התיק הזה רק בראשיתו ויימשך כנראה שנים.
 12. מה מתפורר בו? להזכירך, האישום בתיק 4000 הוא שוחד והנאשם הוא נתניהו, לא אילן ישועה. הפרקליטות - בגדול - טוענת שאלוביץ' נתן שוחד לנתניהו בדמות סיקור חיובי בוואלה, ובין השאר אחת הטענות היא שהייתה "הענות חריגה" של מערכת וואלה לבקשות של סביבת נתניהו. ההגנה טוענת שההענות לא הייתה חריגה. אוקי, היא לא הייתה חריגה. זה לא משנה את העובדה שאלוביץ' נתן לנתניהו, לכאורה, שוחד ונתניהו קיבל, לכאורה, שוחד.
 13. הבעיה בממשלה האחרונה לא הייתה המנגנון הפריטטי אלא הפרסונות.
×
×
 • תוכן חדש...