Jump to content

MiniMiz3r

 • פרסום הודעות

  272
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

MiniMiz3r שיחק אותה בתאריך פברואר 12

התכנים של MiniMiz3r היו האהובים ביותר!

מוניטין

193 טוב

אודות MiniMiz3r

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Haifa, Israel, Israel
 • תחביבים
  The Lost Words, סטטוסים משנה ראשונה Trust me, I'm a Cereal Killer, Manic Street Pre
 • מקצוע
  UNIX system, Unix Monitoring

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. MG - לא כולל התקנה, פז'ו - 1,500 ש"ח על ההתקנה, אופל - 1,500 ש"ח התקנה. משום מה שכחת לציין את המספרים האלו בכתבה...
 2. כמו שכתבו, זה לא נורא אבל אם האלטרנטיבה שלך זה חניה אחת, אז אין לך באמת אלטרנטיבה, נכון? יש לנו חניה כפולה צמודה למחסן - לוקח בדיוק דקה וחצי להוציא את הרכב החיצוני, להוציא את הרכב הפנימי, להחזיר את הרכב החיצוני ולהשאיר את המפתחות שלו במחסן.
 3. עוד אחת מהיום: https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3893033,00.html כמה פנינים: משווים את טסלה לבטר פלייס: "הלקוחות עתידים לגלות, שבדומה לימי בטר פלייס העליזים תמיד עדיף לטעון שהמכונית נפלאה ושהמלך אינו עירום מאשר להודות שלא הכל מושלם." מי שהזמין את הרכב בהזמנה מוקדמת הוא מטומטם: "עוד נקודה מרתקת שנלמדה השבוע נוגעת לפסיכולוגיה של הצרכן הישראלי ולחוסר יכולתו המוחלט להפעיל שיקול דעת פשוט ברכישה של מוצר ששוויו מגיע בקלות לעלות מקדמת משכנתא." קצת ליקוק פה ליקוק שם ליבואנים הותיקים - שפועלים עוד מקום המדינה (!): "יב
 4. לא פוליטיקלי קורקט זה להגיד "אני חושב שגבר שלוקח הורמונים לשינוי מין הוא עדיין גבר ביולוגי". מה שאתה כותב זה בורות, זה לא קשור לפוליטיקלי קורקט. אני מודה שלא התעמקתי בסנקציות המתוכננות כלפי אנשים שלא מתחסנים אבל אני אקח סיכון ואהמר שאין תוכנית להחרים את כל רכושם, לעקור את השיניים שלהם ואז להמית אותם בגז, לשרוף את הגופות שלהם ולהכריח לא מתחסנים אחרים לקבור את השאריות בקברי אחים. אם אני טועה וזו אכן התוכנית אז אני מסכים איתך שהמושג נאצים הוא במקום. ה"סנקציות" שהטילו על שחורים ויהודים נבעו מעצם היותם שחורים ויהודים, לא מהיותם וקטור להפצת מגפה קטלנית. אבל ז
 5. הם היו שונים ממני וממך בזה שהם הראשונים - ועד כה היחידים - בהיסטוריה האנושית שתיעשו (מהמילה תעשיה) רצח המוני. הם השקיעו משאבים אדירים כדי להקים קוים לוגיסטיים ולהכשיר כח אדם ולהקים מפעלים תעשייתיים שמטרתם אחת - להפוך בני אדם לאפר בקצב הגבוה ביותר האפשרי והם הצליחו להגיע לתפוקה די מרשימה של 25,000 יהודים ביום.
 6. א) אל דאגה, אתה אף פעם לא תוכל לקנות רכב בביטקוין, לא מטסלה ולא מאף יצרן אחר. זה שטסלה לכאורה מתישהו אולי תקבל תשלום בביטקוין עבור חלק מהמוצרים זה בסדר, אבל זה בוודאות לא יהיה עבור המכוניות שלה, כי היא לא מייצרת אותן אלא רק מרכיבה. וכל עוד הספקים של טסלה לא יקבלו ממנה תשלום בביטקוין, גם היא לא תקבל תשלום בביטקוין עבור הרכבים. הדבר היחיד שהיא תוכל לקבל תמורתו ביטקוין זה דברים שלא עולים לה כסף, כמו שדרוגי תוכנה וכו'. ב) טסלה היא פשוט בועה בדיוק כמו GME. זו חברה ששרפה מיום הקמתה מיליארדי דולרים והפכה רווחית רק ב-2020 עם רווח של כ-700 מיליון דולר. רק לשם השוואה, ב-2020 אפל הרוויחה 57 מ
 7. ךםך באמת? פעם אחרונה שבדקתי אף פיצריה לא קיבלה ביטקוין, לא בישראל ולא באף פיצריה אחרת שהייתי בה בעולם בעשור האחרון. אתה נמצא פשוט בתוך echo chamber של אנשים שחושבים שהגיע סופו של הדולר, אין לי איך להסביר לך שהמציאות שונה. נתראה בעוד 30 שנה.
 8. מה אכפת לך מהמחיר? אתה הרי מחזיק את זה עד הפנסיה וחי בסרט שיום אחד תוכל לקנות עם זה גלידה, לא?
 9. לפי איך שהוא מתאר את הדברים - חברה קטנה של 10 אנשים ומתייחסים אליו ומתגמלים אותו כשותף - מי שהיה אחראי לטפח מחליף זה הוא בעצמו.
 10. תנסה למלא את הבובה בחנקן בפעם הבאה... 🙃
 11. אם באמת חשוב לך שהחברה תצליח למלא את פער הידע שיווצר אם תעזוב, אתה יכול להמשיך לתת להם שירותי ייעוץ כפרילאנסר לאורך תקופה מסוימת.
 12. כנראה שאנחנו חלוקים לגבי ההגדרה של "מידע". זה טקסט שהייתי מצפה למצוא באתר של חנות צמיגים, הוא רצוף הטעיות שכל מטרתן למכור מוצר. אם זו פרסומת - זה חייב להיות מודגש היטב על מנת שאנשים תמימים לא יחשבו בטעות שמדובר בעצה אובייקטיבית. אם זו לא פרסומת - זה צריך להמחק.
 13. למה לא מוחקים את הפוסט הזה?
 14. זה לא בדיוק מה שהחוק אומר. בחוק כתוב כך: א) מספר השרים בעלי זיקה לנתניהו יהיה זהה למספר השרים בעלי זיקה לגנץ (כך שבישיבות ממשלה משקלם יהיה שווה) ב) במידה ולצד מסוים יש פחות שרים מהצד השני, הממשלה תצטרך לקבוע מנגנון שיבטיח שכח ההצבעה של כל השרים בעלי זיקה לנתניהו יהיה שווה לכח ההצבעה של כל השרים בעלי זיקה לגנץ. למשל, אם לנתניהו יש שישה שרים ולגנץ שר אחד, מנגנון אפשרי הוא שרק לאחד מהשרים של נתניהו תהיה זכות הצבעה בישיבות ממשלה. מה שקרה בפועל הוא שלגנץ אכן יש פחות שרים, אבל הממשלה לא קבעה מנגנון שמבטיח את שיווי המשקל. ובהעדר מנגנון כזה, הדבר נתון לפרשנות היועץ המשפטי. הפרשנו
×
×
 • תוכן חדש...