Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בר, אני זוכר. אני גם זוכר את ה"טיל" שהיה תלוי להם מהתקרה לציון המאורע.

יוסי, אתה חייב לגלות לי את הסוד שלך: איך אתה מצליח? איך?!

בכל השנים שאני חיפאי, ועבדתי ב-4 השנים האחרונות ליד לב המפלץ, והשנה נוסע באיזור על בסיס קבוע, הצלחת לתפוס כמה אדיוטים במכה, כשאני מעולם לא נתקלתי אפילו באחד? איך?

אתה חייב ללמד אותי, מאסטר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מין כשרון שיש לי. פשוט משהו מולד.

אנשים חושבים שאני הזוי אבל דברים הזויים פשוט קורים לי :lol:

הנה עוד סרטון מאותו יום. לא מצחיק אבל יפה אם המשטרה מתחילה להראות עניין.

זה סתם ערס באודי שנדחף לנתיב שפונה שמאלה ואז ערס בסיוויק ואז עוד אידיוט.

http://www.youtube.com/watch?v=hBNU-4iJV2s&feature=youtu.be דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזור ארור. אני מברך כל פעם שאני נוסע דרך 22 במקום 4 באיזור הזה, למרות שגם בפניה מגשר פז לרחוב החשמל לא חסרות דחיפות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה.!

כביש 4 צומת מורשה שימו לב למאזדה לבנה שנוסעת נגד כיוון התנועה.

כביש 6 לכיוון צפון קצת לפני מחלף שורק שימו לב לרנו שמאבדת כמעט שליטה בגלל שהנהג שלה לא שם לב להאטה שיש בנתיב שלו.

כביש 40 צומת סירקין כביש בעל שתי נתיבים שימו לב לשני המאזדות מצד שמאל שהחליטו שיש גם נתיב שלישי.

פ"ת רחוב פרנקפורטר שימו לב למאזדה שיוצאת בלי לאותת ובשיא האדישות.

המצלמה היא dod f900lhd חוץ מהסירטון של כביש 6 המצלמה היא זיוף מוחלט והיא נקראת f900lhd

פורד אסקורט 1995 1600 סמ"ק

מאזדה לאנטיס 2002 1840 סמ"ק

סובארו אימפרזה טורבו 1999 2000 סמ"ק

מאזדה 3 ספיריט 2008 2000 סמ"ק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה פרנקוס אם הערוץ שלך תופס נפח שווה לשתף את המקרים המוגזמים בפייסבוק של מתנ"א, אולי כמו שעשו לילד הבמוו, יעשו גם למי שיופיע בסרטונים!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה.!

כביש 4 צומת מורשה שימו לב למאזדה לבנה שנוסעת נגד כיוון התנועה.

כביש 6 לכיוון צפון קצת לפני מחלף שורק שימו לב לרנו שמאבדת כמעט שליטה בגלל שהנהג שלה לא שם לב להאטה שיש בנתיב שלו.

כביש 40 צומת סירקין כביש בעל שתי נתיבים שימו לב לשני המאזדות מצד שמאל שהחליטו שיש גם נתיב שלישי.

פ"ת רחוב פרנקפורטר שימו לב למאזדה שיוצאת בלי לאותת ובשיא האדישות.

המצלמה היא dod f900lhd חוץ מהסירטון של כביש 6 המצלמה היא זיוף מוחלט והיא נקראת f900lhd

זוהי המצלמה שאצלך? http://www.ebay.com/itm/1080P-HD-2-5-Rotable-Car-Black-Box-DVR-Video-Recorder-Camera-AV-HDMI-F900LHD-/350656723616?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item51a4c4faa0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מין כשרון שיש לי. פשוט משהו מולד.

אנשים חושבים שאני הזוי אבל דברים הזויים פשוט קורים לי :lol:

הנה עוד סרטון מאותו יום. לא מצחיק אבל יפה אם המשטרה מתחילה להראות עניין.

זה סתם ערס באודי שנדחף לנתיב שפונה שמאלה ואז ערס בסיוויק ואז עוד אידיוט.

http://www.youtube.com/watch?v=hBNU-4iJV2s&feature=youtu.be דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אני לא מכיר את המקום, אבל רק לי זה נראה שיש 2 נתיבים שמאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד אסקורט 1995 1600 סמ"ק

מאזדה לאנטיס 2002 1840 סמ"ק

סובארו אימפרזה טורבו 1999 2000 סמ"ק

מאזדה 3 ספיריט 2008 2000 סמ"ק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המקום, אבל רק לי זה נראה שיש 2 נתיבים שמאלה?

צומת מורכב מאוד: מגיעיל אליו בדרך של 2 נתיבים, אשר ממנה מתפצל נתיב שלישי משמאל (וכן פניה ימינה) לפני רמזור. לאחר הרמזור הנתיב שמאלה מתפצל שוב, וכעת יש ארבעה נתיבים: השמאלי ביותר הוא לפניה שמאלה כעבור כ-200 מ' ושלושת האחרים מגיעים לצומת נוסף כעבור עוד כמה מאות מטרים שבה כבר יש 5 נתיבים: אחד ימינה, שניים ישר ושניים שמאלה. במציאות התור לפנמיה הראשונה שמאלה ארוך ואז יש הרבה נדחפים שמגיעים בנתיב השני ונדחפים שמאלה, כמו החצופים שפרנקס צילם.

בעצם המקום עו יותר מסובך כיון שברמזור הראשון שציינתי הפניה ימינה היא כניסה לקניון, ואז אנמשים שפונים מהfיוון הנגדי נתקים בבדיקת הביטחון וחוסמים את זרימת התנועה גם כשהרמזור ירוק. ועל כל הצרות גם צסלול המטרונית חוצה את הכביש הראשי.

הנה כמה תמונות של הצומת מ-Google Street View, מצפון לדרום:

לפני הרמזור הראשון

הפניה הראשונה שמאלה, שבה עמד פרנקוס בנתיב השמאלי ביותר. מסלול המטרונית מימין..

הפיצול הבא ישר ושמאלה (צומת כביש 4 שממנו מצולם הצונת עם כביש 75 לכיוון יגור)http://maps.google.com/?ll=32.792578,35.037332&spn=0.010552,0.01929&t=m&z=16&layer=c&cbll=32.792466,35.037153&panoid=ZL-08rrB-N30xRJv_EewTA&cbp=12,247.81,,0,0

זה הצומת הראשי של 4 ו-75, פניה ימינה למרכזית לב המפרץ ולתחנת רכבת לב המפרץ.

עוד פיצול בעייתי - צומת כביש ההסדתרות (כביש 4) ורחוב הנפח עם גשר שעוקף את הצומת ממלמעלה והפניה ימינה למנהרות הכרמל.

וזו מפת המקום - כאשר המקום שבו צולם הסרטון הוא המקום שבו כתוב "שדרות ההסתדרות" בין שני הסימונים של כביש 4

בקיצור - מדובר ברצף צמתים מסובך מאוד שגורם לאנשים שלא מכירים את המקום להתבלבל, ולערסים להפגיןם את כוחם.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי אתמול שאיזו מטומטמת אחת מלפניי (סליחה על הביטוי אבל ממש התעצבנתי) שכחה שהיא ברברס בכביש צר ונתנה גז כאילו אין מחר.. הייתה מילימטר מלהכנס בי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שלי אלא של המשתמש Murik

http://www.youtube.com/watch?v=1rX6PyChaIw דרך יוטיוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...