Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

ברכה, התכוונתי לשרשר בעוקצניות את הסרטון על הVVS. מסתבר שshellcase עשה זאת לפניי :D

:beerchug:

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצרף לינק לשני סרטונים שצולמו היום:

האחד מתעד נהג שעוקף על השוליים (תוך כדי אני מדבר בדיבורית עם חבר שנוסע ברכב שלפני)

הסרטון השני מתעד תאונה שהתרחשה בין מונית לאופניים במעבר חצייה

אכן שלל יפה ליום אחד

נסיעה זהירה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:

תשמע דרור, זו יציאת השנה. אם הייתה דרך לשים את בחתימה הייתי עושה את זה. קרעת אותי מצחוק.

כל הכבוד לנהג המונית שלא ברח, וחבל שאנחנו במצב שצריך להגיד כל הכבוד לנהג שדרס רוכב אופניים ולא ברח.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0:07 הייתי בטוח שנתקע לי הדפדפן ועשיתי רענן :lol: פעם הבאה לפחות סימון, חץ, משהו :roll:

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להקפיא את הזמן שבו התרחשה העבירה, בכל מקרה אחד שהגיב מעלייך הזהיר שהעריכה חובבנית :roll:

אבל תודה על ההערה הבונה, אנסה להשתפר בעתיד (עם הנהיגה שבארץ אני אשנה מקצוע לעורך סרטים:? )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מצרף לינק נוסף לסרטון שהכנתי ממספר סרטונים שצולמו בחודשיים האחרונים, הנושא הכללי הוא עבירות תנועה,

תהנו!

כמובן שאתם מוזמנים להגיב/לשתף/וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:) :)

אני מצרף עוד לינק לסרטון שערכתי (עריכה חובבנית, אני יודע) של נהגים שעוברים באור אדום

תהנו !

ניחוש פרוע, אתה ראשל"צי?

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרור חנקת אותי עם השירה והתגובות שלך :lol: סרטון נחמד כמובן שאם הייתי שומר כל עבירה שהייתי רואה על הכביש הייתי מסיים את הכרטיס תוך כמה שעות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ac Performanc כתב:

"דרור חנקת אותי עם השירה והתגובות שלך סרטון נחמד כמובן שאם הייתי שומר כל עבירה שהייתי רואה על הכביש הייתי מסיים את הכרטיס תוך כמה שעות..."

יש לי חולשה למוזיקה! :-D לגבי שמירת כל עבירה אני מסכים איתך, הפסקתי לשמור את העברות ש"חוזרות על עצמן" אם אני אשמור כל אחת אני פשוט לא אצא מזה.

laviil כתב:

"הקטע הראשון מתוך נס ציונה, רחוב הבנים אז הייתי מהמר שהוא משם."

הקטע הראשון אכן מנס ציונה השני והרביעי מאשדוד והאחרון מכפר ליד עכו

התחלנו לשחק ארץ עיר ואף אחד לא אמר לי? :wink:

הכל בהומור! וסחתיין על הזיהוי, בחרתי לשים אותו בתור הסרטון הראשון כי אז בדיוק סיפרתי לאחד שנסע איתי על הרעיון שלי להכין סרטון כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה זהירה!!

העכואים הם עם מיוחד - כנהגים, כרוכבי אופניים, כהולכי רגל וכשוטרים. אני מגיע לעכו מפעם לפעם, תמיד יורד ל-15 קמ"ש ומרגיש שזה יותר מדי - הולכי הרגל לא מבחינים בין כביש למדרכה, רוכבי האופניים - כולל תלת אופנים - רוכבים באמצע הנתיב נגד כיוון התנועה, רכבים עוצרים היכן שנוח להם. כמובן שהתשתיות זוועתיות, עם פסי האטה בכבישים הראשיים ול מיני מכשולים שבולטים מהכביש ומאיימים לקרוע את הצמיגים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי היום לנווה צדק עם הרכב. עכו קטן עליה. מדינת תל אביב במובן הרע ביותר שבה אם אתה לא צופר ולוחץ על הגז חזק בניטרל או שלא תיסע או שתהרוג מישהו.

אגב דרור, למה לא לעשות משהו עם העבירות? אני לא מדבר על כולם, אבל אלה שלא נתנו זכות קדימה ביצעו עבירות חמורות ומסוכנות מאוד.

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...