Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

sperial כתב:

"העכואים הם עם מיוחד - כנהגים, כרוכבי אופניים, כהולכי רגל וכשוטרים. אני מגיע לעכו מפעם לפעם, תמיד יורד ל-15 קמ"ש ומרגיש שזה יותר מדי - הולכי הרגל לא מבחינים בין כביש למדרכה, רוכבי האופניים - כולל תלת אופנים - רוכבים באמצע הנתיב נגד כיוון התנועה, רכבים עוצרים היכן שנוח להם. כמובן שהתשתיות זוועתיות, עם פסי האטה בכבישים הראשיים ול מיני מכשולים שבולטים מהכביש ומאיימים לקרוע את הצמיגים."

מסקרן אותי לדעת איך זיהית שהסרטון אכן צולם בעכו?

Solidice190 כתב:

"אגב דרור, למה לא לעשות משהו עם העבירות? אני לא מדבר על כולם, אבל אלה שלא נתנו זכות קדימה ביצעו עבירות חמורות ומסוכנות מאוד."

אני מסכים איתך שחלק מהעברות אכן היו חמורות (שמת לב לקטנוע שסטה לשוליים כשהמאזדה עקפה באגרסיביות?) אבל מכיוון שאני לא שוטר/תובע משטרתי ואין לי אינטרס לבלות כל היום בבתי משפט על מנת להצהיר שלא ערכתי את הסרטונים שצולמו וכו' אני לא רואה את עצמי עושה משהו עם הסרטונים (כמובן שבמידה והסרטון צריך לשרת אותי בהיבט של תאונה/דו"ח לא מוצדק, אעשה זאת)

אגב המצלמה שלי כבר עזרה לאישה שחתכו אותה (בסרטון של התאונה שהעלתי) על מנת להוכיח שהיא לא אשמה, והיא אפילו הציעה לצ'פר אותי על העברת הסרטון אליה (כמובן שסירבתי בנימוס)

כפי שכתבתי במספר שרשורים בעבר, אני לא מבין איך ישנם עדיין אנשים בפורום שאין ברשותם מצלמה כזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העכואים הם עם מיוחד - כנהגים, כרוכבי אופניים, כהולכי רגל וכשוטרים. אני מגיע לעכו מפעם לפעם, תמיד יורד ל-15 קמ"ש ומרגיש שזה יותר מדי - הולכי הרגל לא מבחינים בין כביש למדרכה, רוכבי האופניים - כולל תלת אופנים - רוכבים באמצע הנתיב נגד כיוון התנועה, רכבים עוצרים היכן שנוח להם. כמובן שהתשתיות זוועתיות, עם פסי האטה בכבישים הראשיים ול מיני מכשולים שבולטים מהכביש ומאיימים לקרוע את הצמיגים.

בתור עכואי אני יותר ממבין אותך :twisted:

בעיקר לבאמפרים פה שיש להם תקן,

להרוס לך את האוטו בעיקר...

והכפר ליד עכו זה ירכא...

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך שחלק מהעברות אכן היו חמורות (שמת לב לקטנוע שסטה לשוליים כשהמאזדה עקפה באגרסיביות?) אבל מכיוון שאני לא שוטר/תובע משטרתי ואין לי אינטרס לבלות כל היום בבתי משפט על מנת להצהיר שלא ערכתי את הסרטונים שצולמו וכו' אני לא רואה את עצמי עושה משהו עם הסרטונים (כמובן שבמידה והסרטון צריך לשרת אותי בהיבט של תאונה/דו"ח לא מוצדק, אעשה זאת)

אגב המצלמה שלי כבר עזרה לאישה שחתכו אותה (בסרטון של התאונה שהעלתי) על מנת להוכיח שהיא לא אשמה, והיא אפילו הציעה לצ'פר אותי על העברת הסרטון אליה (כמובן שסירבתי בנימוס)

כפי שכתבתי במספר שרשורים בעבר, אני לא מבין איך ישנם עדיין אנשים בפורום שאין ברשותם מצלמה כזו

לגיטימי. זמן זה כסף ולצערנו נהג שיביא סרט כזה יטורטר בד"כ (אם לא תמיד) במקום שייגבה ממנו תצהיר קצר ופשוט בתחנת המשטרה. יכול להיות מעניין אם יעבור חוק כלשהו שייעל את התהליך.

לגביך כמובן ברור שתשתמש, ברור לי שלא קנית את המצלמה בשביל ערכה הבידורי.

שאפו לגבי הגברת.

וגם לי אין עדיין מצלמה. מלבד תאונה קלה (אם לא להחשיב את הנזק בשקלים חדשים - מאזדה שהתקפלה תחת כובדה האכזרי של הפונטו שלי במהירות המטורפת של 8 קמ"ש, המאזדה שוקלת 1270ק"ג, הפונטו 880) שבה הייתי אשם לא ראיתי במו עיני תאונות או יותר מידי מקרים מסוכנים. עד שזה לא קורה המטיבציה לקנות מצלמה לא מופיעה. אני יכול להגיד שאני קונה סוףסוף את המצלמה באיחור של שנה שנתיים, בין היתר בזכותך ובזכות המשתתפים בשרשור.

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים בחיאת,

בואו נשמור את השרשור ענייני עם סרטונים בלבד בלי תגובות מיותרות.

תמיד אפשר לפתוח שרשורים נוספים, לא עולה כסף :-D

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Solidice190 כתב:

"עד שזה לא קורה המטיבציה לקנות מצלמה לא מופיעה. אני יכול להגיד שאני קונה סוףסוף את המצלמה באיחור של שנה שנתיים, בין היתר בזכותך ובזכות המשתתפים בשרשור."

מסכים לגמרי, אני קניתי אותה בעקבות תאונה שהייתי מעורב בה (מטומטם אחד שעבר באדום) בכל מקרה אני שמח שעשיתי איזה שינוי קטן אצל אחרים, יש לי איזה מוטו שאימצתי: "לומדים מטעויות, אבל מוטב ללמוד מטעויות של אחרים":idea:

Shmelov כתב:

חברים בחיאת,

"בואו נשמור את השרשור ענייני עם סרטונים בלבד בלי תגובות מיותרות.

תמיד אפשר לפתוח שרשורים נוספים, לא עולה כסף "

צודק! יאללה אנשים תעלו עוד סרטונים, אני כרגע מחכה לחומרים חדשים :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי:

"אני כרגע מחכה לחומרים חדשים :roll: "

אז חומרים חדשים אכן הגיעו (נו טוב רק סרטון אחד) והאידיוט בסרטון מתכבד להיות המצולם הראשון לשנת 2013! כבוד מפוקפק משהו

תהנו!!

כל הזכויות לפס קול בסרטון שמורות לאייל גולן - ליאם הפקות בע"מ 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרן אותי לדעת איך זיהית שהסרטון אכן צולם בעכו?

מה לעשות, אני עובד בכל מיני מקומות, לעכו אני מגיע בממוצע פעם בשבוע ובאיזור המצולם אני נוסע לא יותר מ-20 קמ"ש בגלל המאפיינים שציינתי בפוסט הקודם. ועדיין אני נתקל בהפתעות. שלשום זה היה קטנוע של השיטור המשולב שהצליח לבלבל אותי בצומת. בתחילה אמנם לא זיהיתי אותו כמשטרתי, אבל ההתנהגות היתה כל כך מהוססת ומוזרה עד שהעדפתי לתת לו זכות קדימה מחשש להפתעות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי:

אז חומרים חדשים אכן הגיעו (נו טוב רק סרטון אחד) והאידיוט בסרטון מתכבד להיות המצולם הראשון לשנת 2013! כבוד מפוקפק משהו

תהנו!!

אני דווקא רואה, יותר נכון שומע, עבירה אחרת :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Shay_u כתב:

"אני דווקא רואה, יותר נכון שומע, עבירה אחרת"

בהנחה שאתה לא רומז שלשמוע את אייל גולן זו עבירה, חשוב שתפריד בין עיקר לטפל, הרכב (טרנזיט) עשה פרסה במקום אסור (קו הפרדה) תוך סיכון שלי ושל הנהגים האחרים שנסעו אחרי, צפרתי לו כדי שיבין שהוא מסכן את המשתמשים בכביש. קשה לי להבין למה בחרת דווקא לציין את "העבירה האחרת" (שספק בכלל אם אפשר לקרוא לה בסיטואציה הזו עבירה) שהייתה משנית לעומת העבירה המרכזית, נשוא הסרטון, אבל שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש הפריע, האטתי וסטיתי קצת ימינה. כבר ראיתי הרבה תאונות כאלה (בעיקר בסרטונים מרוסיה).

מספיק שמישהו לא מרוכז בנהיגה לשנייה כדי להיכנס בו :/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם חבר שהוא קצין תנועה בכיר.

יש לכם זהב ביד !

מסתבר שיש מחלקה קטנה של בוחנים שתפקידם לקבל תלונות כאלה ולטפל בהן.

מכיוון שעד לתקופה האחרונה ,צילומים היו נדירים,היה קשה להרשיע על סמך מילה של אזרח מול מילה של אזרח אחר.

גשו לתחנת המשטרה הקרובה עם החומר המצולם (כדאי להשאיר העתק בבית...) הגישו תלונה והתלונה תועבר לאותה מחלקה.

תלונה שכזאת עם הוכחות חותכות -קרי : צילום העבירה - תביא להרשעה בבימ"ש.

השאלה היא : עד כמה יש לנו את האנרגיה להתעסק עם בלאגן שכזה ,ועד כמה חשוב להוריד את אותם רוצחים פוטנציאליים מהכביש?!?

עצוב מאוד שהמשטרה צריכה להסתמך על מלשינים.

יש בסרטים עבירות חמורות, בעיקר אלו של נהגים שעוברים באדום בחוצפה.

תתכבד המשטרה ותתקין מצלמות רמזור בכל צומת מועד לפורענות.

אני בטח ובטח לא הולך לשלוח סרטונים למשטרה, אלא אם כן מדובר בתאונה שהייתי עד לה.

היום ישלחו תצלומים של אנשים שעוברים באדום, מחר ישלחו תצלומים של נהגים שנוסעים במהירות גבוהה ועל כל שטות אנשים יתבעו בבית משפט.

ועוד לא התחלנו לדבר על פוטנציאל הזיופים של סרטים.

אם כל אחד היה נוהג באדיבות ובזהירות, במקום לחפש אנשים אחרים בכביש, היינו כולנו מרוויחים.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרי טרי מעכשיו:

אני נוסע לתומי ליד כניסה לחניון של קניון, לפתע מגיח רכב מתוך הקניון והנהג לא חושב פעמיים אם לעצור אם לא וממשיך לנסוע, למזלי ראיתי את זה בזמן והתחמקתי שמאלה.

http://www.youtube.com/watch?v=1YOESmaM_-A דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

יש לציין שהנהג היה נראה בן 80 - 90.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי:

תהנו!!

העבירות של הנהג המצלם:

א. נסיעה בין נתיבים.

ב. נסיעה בניגוד לתמרור.

ג. נסיעה במסלול השמאלי שלא לצורך עקיפה.

כמו כן הנהג המצלם לא האט אפילו כפי הנדרש ממנו ע"מ למנוע תאונה למרות שהוא ראה את הרכב מרחוק בבירור, תופעת "הראש הקטן והאגו הגדול" שעלה להרבה אנשים בחייהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע 3 פעמים צפיתי בסרטון ולא הבנתי איפה ראית את זה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...