Jump to content

Shmulik_Miata

 • פרסום הודעות

  4,276
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

26 נייטרלי

אודות Shmulik_Miata

 • דירוג
  Mr. Miata

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Afula
 • מקצוע
  התקנת גג למיאטה MX5

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יאללה שמדינת ישראל תיצור גרסא וירטואלית לשקל. נקרא לו VILS ?
 2. רק אני תוהה לעצמי למה אין סטנדרט בין ערים שנקבע על ידי הממשלה בתחום התשתיות האקטיביות?
 3. נשאלת השאלה, האם באמת יש צורך אמיתי ליצור עוד שדה שמשלים את נתב"ג? איך שאני רואה את זה, נתב"ג ישאר השדה העיקרי, רמון והשדה החדש יקרטעו עד שיגיעו למסקנה שאין באמת צורך ובוזבזו מילונים מיותרים.
 4. מתחילה להזכיר דגמים מכוניות יפניים.
 5. צמיגי דודי נאסא בגבעת שאול או במישור אדומים. אם אתה הולך לגבעת שאול, בקש את רן, תגיד לו ששמוליק עם המיאטה שלח אותך.
 6. הייתי אומר, Take it to the next level. קח את הניסיון שצברת בתחום הנוכחי ונסה לשלב אותו בתהליכים דיגיטליים. נסה לחשוב היכן היית רוצה לשפר ולייעל תהליכים, הבן את הצורך ופעל למען מתן מענה. אספר לך סיפור בקצרה. אני עובד במשרד ממשלתי שלו יש כ-90 משרדיים בפריסה ארצית. עד לפני כשנה, היינו מתחזקים קובצי אקסל עם כל המידע שקשור לתחום התקשורת (אותו אני מנהל) במשרד הראשי ובשאר המשרדים. ביוני 2019, אמרנו די, אי אפשר להמשיך להתנהל כך, ואז מצאנו את עצמנו (אני ושני אנשי הצוות שלי) מפתחים מערכת ניהול נכסים (מאוד מורכבת, לא סתם טבלה אחת, אלא 30 טבלאות) שמשולבת עם פורטל. המער
 7. אני מאמין שקשה מאוד להבריא את המגזר הציבורי במצבו הנוכחי. אבל יש אולי אור בקצה המנהרה. תהליכי דיגיטציה שקורים בתקופה זו דיי מתחילים לייעל את השירותים לאזרח. ברגע שנראה יותר תהליכים דיגיטליים, אני מאמין שהתקנים של המגזר הציבורי יצומצמו. מנגד, אני מבחין בכמות גיוסים מטורפת למגזר הציבורי בשנים האחרונות (לפחות במשרד בו אני עובד) הרחבות והקמת משרדים חדשים אז דיי קשה לדעת מה יהיה בעתיד.
 8. אשאל גם אני. מבנה של 2 קומות, כל קומה דירה שונה. הדיירת בקומה השנייה לפעמים לא מצניעה את עצמה (לא עירומה לגמרי, אלא בלבוש מינימלי) וניתן לצפות בה בכניסה למתחם החניה בין אם זה באופן רגלי או ברכב. זה לא נעים לנו ולשאר המשפחות ואני מניח שגם לאורחים מזדמנים להיחשף לתופעה. האם מותר לצלם אותה כשהיא יושבת במרפסת בסיטואציה הבעייתית? האם היא נכנסת תחת קטגוריית מעשה מגונה שבפומבי? תודה
 9. רק לאחר שהשלום יהיה עם סעודיה ושהאזור יתייצב מבחינה בטחונית.
 10. טוב, אז עוד לא התקנתי כלום, אפילו לא את מצלמות הדמה שרכשתי. אבל, בחודש האחרון הייתה התפתחות מעניינת. הדיירת במעצר בית מחוץ לעיר בגין תקיפה (הבנתי שהיא זרקה מישהי מקומה 2 והיא בתרדמת, למרות שקשה לי להאמין שזה הסיפור). נכון לעכשיו היא כבר חודש לא נמצאת בבית, מקווה שמעצר הבית שלה ימשיך עוד תקופה ארוכה. לבנתיים יש לנו שקט.
 11. בדיוק לפני יומיים אכלתי במנה וחצי בבן זכאי. לא רע. מלכישוע, זה אתה שהייתה לך מיאטה כחולה בעבר?
 12. קודם כל בודק עם וועד הבית. אם וועד הבית לא בטוח, בודקים בעירייה.
 13. אנשים מתחייבים לבתים, מה זה רכב חדש...
 14. כי צריך לממן את הגרעון שנוצר... https://www.ynet.co.il/wheels/news/article/HJPKI4OGP
×
×
 • תוכן חדש...