Jump to content

SixthGear

 • הודעות

  16
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של SixthGear

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

3

מוניטין

 1. כביש 90, כל המקטע מאילת ועד קטורה. 2 נתיבים לכיוון עם הפרדה ושוליים רחבים. עדיין 90 קמש. מהירות התכן של הכביש נשארה כפי שהייתה לפני ההרחבה? אין מצב. העיקר שמתנא מסתתרים מאחורי שיחים עם הממלז..
 2. פורסטר קטנה? אולי גדולה מדי בשביל יחיד טרופר וטראנו רכבים שמיועדים למי שמאוד אוהב שטח ומוכן לשלם על זה.. נשמע שאתה מחפש SUV לא משעמם שהוא 4X4 עם קצת שטח, פורסטר/XV ידני ישב עליך בול
 3. אני כבר נמנע מרחובות מסויימים באופן טוטאלי, עכב הצבת במפרים מוגזמת לחלוטין דוגמא עליה של 250 מטר, עם כיכר במרכזה שמחייבת אותך להאט. לא פחות מ6 גבעות קטנות צצו להן באישון לילה. מקבלי ההחלטות גרמו לי ולרבים לעשות עיקוף דרך רחובות צדדיים, לפיכך: 1. יותר זיהום אויר, קרוב יותר למגורי אדם. 2. יותר רעש באותן שכונות לאורך שעות היום. 3. יותר סיכון לחיי ילדים קטנים, שכן הרחובות הצדדיים הרבה יותר צרים וקרובים לבתים ובניינים.
 4. בהאצה כמובן שמורידים לרביעי/שלישי, דיברתי על שיוט ממושך באותה מהירות כל רכב והשוני שלו במומנט, נפח מנוע, יחסי העברה ותנאי הדרך בכלל. מה שתופס על ה307 שהייתה לי יכול להיות קשקוש מוחלט בג'אז ידנית שדורשת סלד יותר גבוה. התגובה שלי באה להסביר לבחור שאין "מהירות קבועה" להילוך או כל קשקוש כזה או אחר, הכל בהתאם לתנאי הדרך ויחסי העברה של הגיר. אגב - בשיוט על 65 האוטו סחב מעולה, מנוע 2 ליטר אטמוספרי עם 5 הילוכים.
 5. מורי נהיגה לא מלמדים לנהוג, הם מלמדים לעבור טסט שום בעיה להעביר להילוך חמישי גם ב60-65 קמ"ש ולהשאר שם, זה אפילו חסכוני בדלק (כמובן בתלות ביחסי העברה ) כנל לגבי האטה, ניתן לקפוץ מהילוך חמישי לשלישי ואפילו שני בהתאם לצורך ולסיטאוציה. אין בזה שום דבר פסול והמנועים של היום הרבה יותר גמישים.
 6. 4 עמודים שאומרים לך מה נכון לעשות במצבך ואתה מתעקש על שטויות קנה רכב חדש ב70K כשאתה ללא הכנסה , בהצלחה אתה צודק כולם טועים...
 7. קורולה 2009 עם מנוע 1.6 עושה 1:17 בין עירוני, 1:10-11 עירוני. (עד שתחסוך את הפער במחיר הקרוסאובר יהיה יד שלישית) אמינה, גיר חלק כמו חמאה, יחסית נוחה ואפילו מתנהגת לא רע בסיבובים. מה עוד אתה צריך?
 8. SixthGear

  רשמית: טסלה בישראל

  זה לא אוטופילוט, זה אוטוחמאר
 9. נראת כמו גטס ששמו לה סמל של סקודה מקדימה, לזכורני גם מרגישה מאחורה כך. לא ידוע מה המצב מקדימה. למען האמת נראה כמו רכב נדיר מדי, הסיכוי למצוא אחת כזאת הוא נמוך מאוד בתקופה הקרובה לטעמי. חשקה נפשי ב206/307 ידנית, עם מנוע כמה שיותר גדול ורמת אבזור בהתאם. התאבדות כלכלית ונפשית? האם ה208 תפורה עלי?
 10. מעדיף לא להיכנס למיטה עם גרמניות, לך תדע מי שחט אותה לפניך. עניין הDSG לא קיים בידני, אבל הבנתי שלא חסר להן בעיות גם בלעדיו.. בתקציב שלי, נניח אפילו עם חריגה ל30K, יש מצב להביא את ה1.2 אקטיב ידני באיזה שנתון בערך? הרכב נשמע תפור עלי, למעט מחלת הטיימינג.. נשמע כמו הבחירה הרציונלית והנכונה ביותר, אבל קופסאת פח עם מזגן.. כרגע נוסע עם קורולה ומחרפן אותי שאני לא מוצא את הרכב בחניה כי עומדים לידו עוד 3 רכבים זהים. לא מסוגל עם גיר רציף אז מיצובישי ירד מהפרק - או פלנטרי או ידני.
 11. שלום לכולם, עכב מציאת עבודה מחדשה ויחסית מכניסה, מחפש להתפנק ברכב ולחסוך מעצמי את התענוג של תחב"צ בארץ. הדרך היומית לעבודה היא 3 ק"מ לכיוון, בתנועה עירונית אך זורמת. יתכנו עוד נסיעות קצרות בתוך העיר (גג 25 קמ ליום) בסופ"ש הרכב יעבוד קצת יותר קשה ולעיתים יצא לבין עירוני (לא מחייב, יש רכב של ההורים למרות הכל) בקצרה, רכב מיועד לנסיעה עירונית כמעט טהורה, אך לא פקוקה בקילומטראז יומי מועט. ההיגיון אומר לקחת את הרכב האמין ביותר, הזול ביותר, עם מנוע קטן וללא טורבו (קופסאת פח עם מזגן) הלב אומר לקחת רכב ידני, מנוע גדול, משהו שכיף לנהוג בו, עם פוטנציאל לא רע לתקלות (מישהו אמר צרפתייה ישנה עם בעיות חשמל?) ההעדפה היא מיני גדולה או סופר מיני, אני בחור לא קטן בגודל ומכוניות כמו פז'ו 107 לא עושות לי טוב.. מעדיף האצב'ק. ידני/דיזל/מוזר/לא רצוי הכל מתקבל בברכה.. רק שלא יהיה בצבע ורוד פוקסיה עם נצנצים בנוסף יתכן מצב שבו אמכור את האוטו לקרות סתיו 2021 עכב תחילת לימודים, וגם אם לא אמכור הדרישות ישתנו להרבה יותר בין עירוני, כך שרוב הסיכויים שהאוטו ישתה יותר מדי בשביל כיס של סטודנט עני. עוד אופצית שעלו לי: -אופניים חשמליים (מאוד לא בטיחותי לטעמי, אבל עם חסכון לא מתווכחים) -להוציא A2 ולקנות קטנוע (מה שאחסוך בדלק אבזבז על הביטוח צעיר וחדש) -רכב אספנות (מעניין אבל חוסר במוסכים מומחים ומקום עבודה נורמלי בחניה..) אשמח לעזרת הפורום בעניין!
 12. נשמע שהקקטוסולר תפור עליך.
 13. קיה עשו מישמש ואתה עשית סלט. לא הבנתי מדוע אתה מבצע זינוק בעלייה עם בלם יד בגיר אוטומטי?
 14. 5 הילוכים - מתחת להילוך שישי. 6 הילוכים - שיהיה כמו במרצדס ובימר, לקחת ידית הילוכים חזק שמאלה ולהכניס ל"ראשון".
×
×
 • תוכן חדש...