Jump to content

bigfoot7375nadav

 • פרסום הודעות

  990
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות bigfoot7375nadav

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  localhost:1521
 • מקצוע
  הייטק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יש אנשים שהראייה שלהם מאוד צרה. אלו אנשים שפשוט לא מבינים כמה הם מסוכנים ולא מתחשבים. או שפשוט מדובר בבנאדם מאוד אגוצנטרי. ככה או ככה, זה לא בנאדם שצריך להחזיק רישיון.
 2. יש. לא לך במקרה הזה. ללמוד טוב טוב את החוקים וליישם. אסור לעקוף (או לעבור) רכב שעוצר במעבר חצייה. הרכב שעבר אותך מימין הוא עבריין מסוכן.
 3. נהג המשאית היה בסדר גמור. נהג הטויוטה עבריין ונהג זבל. נהג המשאית לפי התיאוריה שלך צריך לקחת נתיב שמאלי (לא אופציה תקינה) או לחכות שיהיה פנוי (לא אופציה מציאותית).
 4. תמיד מעניין אותי איך כולם מדברים על מישהו שכנראה לא התנהג 100% בסדר, אבל ה"נהג" שנעצר באמצע הכיכר (עבירה שנקראת עיכוב תנועה + חסימת נתיב), והתחיל להרצות (דבילי בפני עצמו) לא זכה לשום תגובה. משום מה, העבירות של הדביל הזה ניראות לי הרבה יותר חמורות. תמיד מעלה הסירטונים הוא מטרה. זו הסיבה שאני כבר הפסקתי והתייאשתי כמעט לחלוטין מהשירשור הזה.
 5. משום מה הישראלי הממוצע רואה נסיעה בנתיב ימין (או שימוש בנתיב השתלבות במקרה זה), כהשפלה. כל נסיעה מחוץ לעיר זה כבר נהיה הרגל - אני נוסע בנתיב ימני ועובר המון רכבים שנמצאים בנתיב אחד משמאלי או אפילו שניים משמאלי (ואני נוהג במהירות חוקיות + 10% בערך). שאר האנשים (לא אחוז מאוד גדול) פשוט לא מבינים כלום בחוקי תנועה.
 6. נהג בנתיב נסיעה ישר, מתחיל ליסוע שמאלה כאשר מתחלף לירוק לפניה שמאלה. מתחרט באמצע ופשוט ממשיך באדום. [video=youtube;cFb6tEcF-60]
 7. בבון ישראלי במיטבו: אין כאן את כל העבירות של הקופיף אבל את החמורה ביותר של נסיעה באדום יש. אפשר לשים לב לאצבע המשולשת שהיה חייב לעשות תוך כדי נסיעה באדום. מה לעשות, בבון נשאר בבון. מספר רישוי 75-430-31 [video=youtube;-Yv72L58N3k]
 8. 1. בבון חסר סבלנות שפשוט לא בא לו לחכות בתור, אז נכנס ממש ברמזור. 2. הנהג הראשון ממש מהוסס אבל הבבון השני הגדיל לעשות ונסע באדום מלא.
 9. חן ג., לא התכוונתי שבעיר הימני נועד לעקיפה אלא מה שאתה ציינת: לפעמים אתה נוסע שניים שלושה רמזורים בצד שמאל. כל מי שטוען שהוא נוסע רק בימני בעיר, כנראה שלא כ"כ דובר אמת או שנוסע רק בשבתות.
 10. אני רק אוסיף על SPERIAL שהשתחלות בין מכוניות כאשר הרמזורים נמצאים במרחק של פחות מק"מ בודד בנסיעה עירונית לא ממש יתרום לבטיחות בכביש. דבר שני, לא הפנמתם אבל זו נסיעה עירונית. השימוש בנתיב שמאל לעקיפה בנסיעה עירונית הוא שונה בצורה מהותית מנסיעה בינעירונית. ולא עניתם על הדבר הכי חשוב: אם מישהו נוסע בשמאלי (גם אם יותר מידי לפי דעתכם), יש הצדקה להשתולל כמו שעשה נהג ה BMW?
 11. לא מעניין אותי לראות שני סירטונים שלך בעוד שאני העלתי עשרות. תעשה זאת דרך קבע ותוכיח ע"י מעשים שאתה נהג טוב ותקבל ביקורת. אני ממש מתרשם מה-11 שנה שלך. ממש. מה אתה מנסה להוכיח? אני בעל רישיון 26 שנה על רכב. כולל רישיון צבאי על רכב פרטי ו"חרישת" הארץ לכל הכיוונים. כולל צבאי על רכב חום. כולל רישיון 10 שנים על אופנוע לא מוגבל (וגם כאן הרבה מאוד ק"מ). אין עבר בצבא ובאזרחי. אין נפילה עם אופנוע. אבל העיקר אתה תוקף. העיקר שאתה לא תודה בטעות. העיקר הכבוד שלך. כמו שכבר אמרתי, שתה מים קרים ויעבור לך. תוספת בעריכה: ראיתי את ההפניה שלך. אתה רציני? נתחיל בזה
 12. ממש לא. יצא המרצע מן השק. עכשיו זה ברור שאדון Automatic1 פשוט מעוניין להשמיץ ולהראות כמה הוא מושלם. רק שהוא פשוט לא מתאמץ להעלות סירטונים. רק לתת ביקורת ולהשמיץ. מעניין מה יש לו להסתיר. התגובה שלך פשוט מראה שאתה גם נהג גרוע (בין השאר). כאשר אתה מתנהג כמו נחש בכביש בין רמזור אחד לשני שהמרחק בינהם הוא פחות מק"מ, אין כאן עיקרון ריצ'-רץ' אלא סיכון מיותר שאין לו שום משמעות. כמו שכתבתי קודם, ככל הנראה הנהיגה הרגילה שלך היא כזו של עבריין. אם לא, למה אתה לא מעלה סירטונים? למה רק ביקורת? חוצמזה שהביקורת שלך במקום לא נכון. אם אתה לא מסוגל להבין שהמרחק כאן מוגדל בגלל עי
 13. וזו הסיבה שהפסקתי להעלות לפה סירטונים. קודם כל - בואו נגן על העבריין כי זו ישראל. מדינת העבריינים. הרי בגלל שאני נוסע בנתיב שמאל זה מתיר לכל משתולל לסכן את מי שבא לו. אם מישהו "תקוע" בשמאלי זה מצדיק נסיעה כזו? לחתוך בפראות תוך סיכון בתאונה? כל הכבוד לכם. הפכתם את השירשור הזה לבדיחה. גרועה במיוחד. ואם לחזור למציאות לכמה דקות: הדביל הנ"ל התפתל כבר כמה מכוניות מאחורי אבל ללא ממצלמה אחורית אני מניח שאני שקרן וזה לא קרה. אפשר לראות בסירטון המלא שבדיוק עברנו רמזור והייתי בעקיפה. אבל כנראה שעצם שאני מעלה לפה סירטון, אני בנקודת המוצא שאני הפושע. הבדיחה הגרועה האמיתית פה זה
 14. בינתיים בירושלים. מטומטם ב-BMW שהרוויח... כלום. מספר עבריין: 38-454-30 (מתנצל על האיכות. לא יודע מה קרה למצלמה דווקא עכשיו)
×
×
 • תוכן חדש...