Jump to content

shellcase

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  9,242
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  6

shellcase שיחק אותה בתאריך פברואר 11

התכנים של shellcase היו האהובים ביותר!

מוניטין

716 מעולה

אודות shellcase

 • דירוג
  כותב. הרבה.

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Formula Technion
 • מקצוע
  ליצן המפגש

צפיות אחרונות בפרופיל

4,896 צפו בפרופיל
 1. אתה לא צריך מוסך בשביל לחליף פילטר אוויר, זו עבודה של 5 דק בכל רכב בערך, חפש סרטון ביוטיוב לרכב שלך ותראה בעצמך. לגבי מצתים, זה מה שמצאתי למנוע שלך (בדוק אותי): R18Z4 המק"ט של הונדה הוא: 12290R9PA01 (תוכל לבדוק גם את זה עם המוסך). מצאתי DENSO מק"ט: VFXUHC22FG וBosch מק"ט: 0242135557 הפלאגים עצמם יעלו ברוב האתרים כ300 ש"ח, עכשיו נשאר למצוא מקום אמין עם מחיר משלוח הגיוני. ראיתי פלאגים של בוש בCARS245.COM ב11 דולר, אבל הם לא במלאי (כתוב 3 ימים זמן המתנה, אבל לך תדע). בכל מקרה - בדוק בחנויות חלפים המומלצות בארץ (משה חלפים, אוטו-פוינט,אוטוסטור, אבי חלקי חילוף
 2. הייתי חושד במערכת הטעינה (אלטרנטור), אם יש לך רב-מודד בבית, קל מאד לבדוק את זה, אם לא - כל חשמלאי רכב (חפש אחד מומלץ באיזורך, אל תלך לסתם מישהו בדרך כי אתה עלול ליפול על נוכל) ידע לבדוק את זה.
 3. @מרכז שירות שי-לי זה אחלה מקום - קפוץ אליהם שיבדקו את מצב המשולשים ותושבות המנוע. בכל מקרה - אל תרכיב משולשים תחליפיים מטורקיה או סין - איכות הנסיעה שלך תפגע משמעותית והם יתחילו להתפגר אחרי שנה-שנה וחצי. הק"מ וגיל הרכב אכן נשמעים נמוכים לתושבות מנוע ומשולשים, אלא אם הרכב חי חיים קשים בכבישים משובשים.
 4. אז נשמע שהרכב מגמגם, לרגע ולפעמים כבה. הייתי חושד דבר ראשון במצבר וחיבוריו, כתבת שהמצבר תקין, בדוק אם הכבלים המחוברים אליו - מחוברים היטב, כמו-כן, בדוק אם כבל המינוס מחובר היטב בצידו השני. דבר נוסף - יש לבדוק שהמינוס הראשי של המנוע מחובר היטב. ההסקה שלי היא מגע חשמלי כי אני מבין מדבריך שלא מדובר בתקלה קבועה אלא משהו שבא והולך? אם התקלה לא במערכת החשמל, החשודים הבאים שלי הם מערכת ההזרקה (לבדוק שמשאבת דלק תקינה, לא נראה לי שזה קשור למזרקים) ומערכת ההצתה( לבדוק שסלילי ההצתה והמצתים תקינים). בד"כ תקלה במע' ההצתה תקפיץ קודי תקלה, אבל גם תקלת חשמל תרשום הערת low voltage במחשב לדעתי. כ
 5. תקנה גם בצבע אחר אם תמצא, לצבוע זה לא סיפור ואם זה יהיה שחור, לא תהיה לך בעיה גם בטסט.
 6. מה זה אומר שהרכב בולם את עצמו? כשהנורות נדלקות המנוע כבה לרגע?
 7. יכול להיות שימסרו ללקוחות בבית.
 8. אם מי שתכנן את הדפיוזר הוא מהנדס שלקח מודל אווירודינמי של רכב ותכנן על פיו (מספיק מודל ממוחשב - בתנאי שהוא אמיתי ומדוייק, לא חייבים מנהרת רוח), אז אתה תקבל מוצר שתרומתו מעבר ליופי (וגם אז - התרומה היא בהתאם למה שהמהנדס תכנן, כח הצמדה והפחתת גרר לרוב יבואו אחד על חשבון השני). אם תקנה מוצר מעליבאבאשודדיםאותךאקספרס - תקבל משהו שסיני מידל לפי איך שהוא ראה בתמונה על אוטו אחר וללא שום תרומה פרט למראה חיצוני, אולי אפילו יגרום להגדלת הגרר ובכך לעלייה בתצרוכת הדלק.
 9. של האיתות? תאורה אחורית? קח רב מודד ותצפצף את כולם אחד אחד, אם עדיין אין לך רב מודד, קפוץ למקס סטוק הקרוב לביתך עם שטר של 20 (ואולי מטבע של 10 למקרה שהם יקרנים) ותתחדש באחד, כלי חובה בכל בית.
 10. צלחות גדולות יותר ועבות יותר=שינוי של כל מערך הבלימה. רפידות שעובדות יעיל יותר ונהיגה נכונה יותר הרבה יותר כלכליים בשלב זה לרכב הזה.
 11. טקסטר זה לא מותג ספורטיבי, הוא לא יקבל שם ביצועים עדיפים משמעותית מהמקורי.
 12. תודה לכולם על התגובות ותודה @Benor על הטיפ, האמת שאני מכיר וכבר ביצעתי ברכב שלי. כרגע הכיוון הוא קיה ריו 1.4 EX, משנתונים 12-13. אם יש מחלות שאתם מכירים (חוץ מסליל ההגה והקופלונג), אשמח להערות והארות. יודע למשל שחלק נמכרו עם מולטימדיה בהתקנה מקומית, האם זה יתרון או חסרון?
 13. בדקת את כל הפיוזים? אולי החיבור הלא נכון שרף משהו?
 14. טוב, חבר קנה לא מזמן 208 1.6 כזאת בדיוק. אנסה לשנורר ממנו נסיעת מבחן לגברת ולראות אם היא אוהבת. אשמח לעוד רשמים על המאזדה 2 (לא הדור החדש, 2012) ועל ריו, את הפיקנטו אני מכיר.
×
×
 • תוכן חדש...