Jump to content

Shmelov

 • פרסום הודעות

  3,021
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

16 נייטרלי

אודות Shmelov

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. נו מה יהיה איתנו הישראלים, במקום להגיד תודה שיצרן מוביל כמו טסלה מתחיל למכור פה ללא יבואן מקומי, אנחנו בוכים. גם תראו איזה מחירים הוגנים קיבלנו! בחו"ל הטסלה הרבה יותר יקרה ביחס למתחרות. שתבינו, מלא אנשים ביטלו הזמנות אצל יבואנים חמדנים בעקבות הגעת הטסלה. בשבועיים האחרונים צצו בשכונה כמה עמדות טעינה בחניות פרטיות בבניינים, יצא לי פעם אחת לראות את הבעלים של החניה ליד העמדה שלו, אז שאלתי והתשובה צפויה, "הזמנתי טסלה". אז מי שחושב להתחדש ברכב בקרוב שיקח טסלה בלי לחשוב בכלל לפני שהמדינה היפה שלנו תתעשת ותעלה את המיסוי. כי אחר כך תבכו באמת...
 2. כתבה בנושא מהיום: https://www.cartube.co.il/טכנולוגיה-וירוק/עלות-טעינה-של-רכב-חשמלי 😘
 3. מה שחן אומר זה בדיוק מה שהסבירו לי בפנצריה מקצועית כבר לפני עשור. נכון מאוד.
 4. אני קורא את כל הסיכום הזה וצוחק מההגזמות על חלודה בצמיג ונזקים לחיישני לחץ אויר, מנסה להבין מה האינטרס פה!? עד שקראתי את השורה הזו. רוצה לשמוע שורה תחתונה? אתם בין היקרים בארץ במחירי הצמיגים עם מבחר מצומצם עד לא קיים, תשפרו את זה ותרוויחו הרבה יותר לקוחות מאשר "פינוקים בחנקן".
 5. חחחח יואוו גדול! איך ידעתי ששרשור שהוא לא קורולה או לנסר יגרור ים של הטפות 🤣 אבל להגיע ל-15 עמודים של נו נו נו... נראה לי זה השיא לא? כבר אמרתי בעבר ואני אומר זאת שוב: בגלל ההתנהגות הזו רוב מי שיש לו רכב יקר/מיוחד/שונה כבר לא נמצא פה והבודדים שכן לא ישתפו אתכם במה הם נוהגים כדי לחסוך בלבולי מוח. היום יש מאות קבוצות וצאפ, מפגשים וטיולים סגורים. לא כמו לפני 20 שנה. חובבי הרכב האמיתיים שם.
 6. תתחדש, אתה מאוד תהנה מהאוטו הזה. סופסוף שרשור על אוטו של גדולים, שונה מהעדר. תוריד את הממירים, יש פוטנציאל לסאונד שם.
 7. שיקנו LG NANO90 בגודל 75". בול בתקציב והתמורה הכי טובה למחיר. השירות של LG הוא אחד הטובים שנתקלתי בו מעולם, כל הכבוד להם!
 8. הבנתי שאין יותר מחיר למשתכן, נגמר. זה נכון?
 9. נסיון עבר לא מוצלח שלי עם צמיגים בעלי תאריך של מעל שנה, אסביר: אחרי 2 סטים זהים של קונטי ו-2 סטים זהים של מישלין שהורכבו אחד אחרי השני. בהתחלה שמתי סט קונטי עם תאריך של כמה חודשים בודדים, התייבשו אחרי 3 שנים. אחריו שמתי אותו סט של קונטי עם תאריך של שנה וחצי, התייבשו אחרי 2.5 שנים. אותו דבר בדיוק היה לי עם מישלינים, 3 שנים ו-2.5 שנים בהתאמה. אותם תנאים אחד לאחד, אותה חניה, מרחק נסיעה, נהג, הכל אותו דבר. מאז יש לי טראומה והבטחתי לעצמי לא לקנות מעל שנה מתאריך הייצור על הצמיג, דפקה שלי. יכול להיות שאני מגזים, אני יודע שחוקית אפשר גם כמה שנים מתאריך הייצור, ל
 10. אני עם קונטי ומישלינים כל החיים. מס 1. הצמיגים הספורטיביים באמת הם הספורט-קונטקט 6 (היו לי על האוטו) והפיילוט-ספורט 4S. העניין שהם מגיעים מ-19 ומעלה. הקונטי קומפורט-קונטקט מוכוון יותר נוחות למרות שגם הפיילוט שהם לא S לא משהו וטיפה רכים מידי. ברור שתרגיש שינוי לטובה, עברת מצמיג ישן לצמיג חדש. אני החלפתי לפני חודש אחרי שניסיתי להשיג מישלינים ב-20" במשך יותר מידי זמן, יש מחסור בעולם. כל פעם הביאו לי צמיגים עם תאריך סביב שנה וחצי, ראיתי שזה עולה לי ביותר מידי עצבים, בסוף הרכבתי אסימטריק 5 בני שלושה חודשים, צמיג סביר אבל עולה 30% פחות, לפחות משהו. איזה תאריך
 11. לך על האינפיניטי בלי לחשוב פעמיים. אתה תהנה מכל רגע. ה-ATS הראשונות עם הגיר של 6 הילוכים ולא 8 סובלות מתקלות גיר וטורבואים שהולכים, ככה הבנתי מחברים עם רכבים כאלו. ה-CTS לא מזדקנות יפה כמו שאמרו קודמי ואוסיף תקלות חשמל, אחת הסיבות שירדתי מקניה של CTS-V בת שנתיים בזמנו. לא סתם אין שוק. להמנע. בניסאן מקסימה אני לא רואה שדרוג משמעותי מהמזדה 6 שלך. במוו סדרה 5 לא אמינה ויקרה יחסית לאחזקה. בוולו אין מתנות חינם, במכירה אתה תפסיד את התחתונים שלך, חובבי המותג פה יכולים להגיד מה שהם רוצים, זה הנסיון שלי ומה שראיתי שקורה בפועל.
 12. יש לי הרגשה שהם לא יגיבו לנו יותר, ממש מבאס. עד שהתחלתי להנות...
 13. אז MKBHD היקר סיכם לנו את השנה שלו בסמארטפונים, https://www.youtube.com/watch?v=e6_t26Q9aVM תהנו!
 14. הוא לא יעשה את אותו הדבר, אין קשר בין הטלפונים. כשאתה יושב עם אנשים עם אנדרויד שעולה רק קצת פחות משלי ומשדר וידאו לטלויזיה של 86" ומעלה רואים הבדל לטובת האייפון. כנ"ל באפליקציות כבדות שמעלות מליון נתונים ברגע. יש הבדל מורגש במהירות לטובת אפל. זה מספיק לי כדי לקנות אותו. במיוחד שאני כמעט לא מפסיד עליו 🤣 גם יש כאלה שמחליפים רכב כל שנה ומנגד יש כאלה שיגידו שרכב ב150 אלף ורכב ב300 אלף עושים בדיוק את אותו הדבר. בטוח ומוחלט יש רק דבר אחד, ביבי.
×
×
 • תוכן חדש...