Jump to content

fizban

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  4,839
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי fizban

 1. לא כולן כך. זו הנקודה שלי. יש נשים אלהוריות שמתות על ילדים, אפילו גננות. יש אלהוריות שהן דודות מגניבות וחולות על האחיינים שלהן. לא שאני בא לשכנע אותך לצאת עם אלהורית. עדיף שלא. כך לי ישאר יותר מבחר. שוב, למה לתקן? את החלטת שאתה כן פתאום רוצה ילדים, ניתן לשאוב זרע.
 2. רק שאי אפשר לבטל את מגביל המהירות הזה וגם לא יודעים מה (ואם) מפסידים. חסינת צינור זרע לא עושה אותך עקר. אתה עדיין יכול להביא ילדים.
 3. מה שאתה אומר אפשרי גם לאנשים שרוצים ילדים. אני מכיר אלהורים שמגדלים בעלי חיים, לוקחים המון אחריות ונותנים המון אהבה. אני מכיר גם אלהורים שלא מוכנים לגדל עציץ. ואם קוראים חדשות, רואים גם הורים מתעללים בילדים שלהם, או רוצחים אותם. כך שאין ערובה לכלום.
 4. לא טענתי כך. מה שאמרתי הוא שקשה להבין בעיות של אחרים אם אנחנו לא באותה סירה איתם.
 5. לא אכפת לי אישית מה אנשים חושבים. אם שואלים אותי, אני לא מסתיר את זה. לא תמיד אפשר לשלוט על הסביבה שאתה נמצא בה. כמו למשל במסגרת של עבודה, או משפחה. נשים במיוחד מאוד מושפעות מזה. יש אנשים שנישלו אותם מהצוואה או שניתקו איתם קשר. אתה פשוט לא מודע לבעיות שאלהורים יכולים להתקל בהן *בישראל*. בדיוק כמו שבתור גבר אני יוצא חופשי לרוץ בלילות אבל נשים חושבות פעמיים לפני.
 6. לא משנה איך אתה אומר את זה, אנשים מגיבים על זה. אנשים שלא רוצים ילדים לא מצהירים על כך בפומבי ומנסים לשכנע אחרים במשהו. במיוחד התגובות הקשות הן כלפי נשים, ולכן הרבה מהן מסתירות את העבודה שהן לא רוצות ילדים. גבר שלא רוצה ילדים נתפס כילד שלא התבגר, בד"כ. נשים שלא רוצות ילדים נתפסות כנשים שרוצות רק סקס, או לא שפויות או שחושבים ש"יעבור להן".
 7. הכל יכול להשתנות. אבל אישית, אני לא רוצה להביא ילדים לעולם. בטח לא לגדל אותם פה. לכן אני מגדיר את עצמי כך. אני לא מעוניין לצאת עם מישהי שרוצה ילדים, כי הקשר הזה לא ילך לשום מקום.
 8. fizban

  נחשפה BRZ החדשה

  הבעיה בגנט 18 בדגם הבכיר היא מידת הצמיגים ההזויה. עדיף כבר 17 אינץ' ברוחב 9 במידה הזו.
 9. fizban

  נחשפה BRZ החדשה

  אני לא אתבאס יותר מדי. יש לי BRZ 2017 ואני בהחלט מסוגל להסתדר איתה.
 10. fizban

  נחשפה BRZ החדשה

  מזל שלא העלו משקל כמעט. הוסיפו אירו (ולא מזוייף) ומרכז הכובד ירד עוד יותר. הוסיפו ספויילר דאק טייל (שבמילא הרבה הרכיבו). מנוע 2.4 אפילו יותר טוב לשיפורים בעתיד. שוקל להחליף את הBRZ שלי, כשזו תגיע לישראל.
 11. שוקל את זה בתור אלהורי. מכיר כמה אנשים שעברו את זה. זה עולה 10000 ש"ח בארץ. זה ניתוח הפיך, אבל לא חושב שיעשו את הניתוח ההפוך בארץ. מצד שני - אתה לא נהיה עקר. האשכים מייצרים זרע. אם תרצה ילדים בעתיד, ניתן לשאוב זרע. זה יותר טוב מהקפאה, כי איכות הזרע יורדת בהקפאה. הדבר הזה מבטיח לך שלא תכניס מישהי להריון והיא תרצה לשמור את הילד - ואז תצטרך לשלם מזונות לילד עד גיל 18. לא שילד לא צריך מזונות. אבל אפשר למנוע את אי הנעימות הזו. כלומר - אתה אחראי על הרביה שלך ולא מוסר את השליטה של זה למישהי שבטעות תשכח לקחת גלולה ושאר ירקות. זו אחריות אישית אם אתה לא רוצה להביא ילדים. וזה די מקובל בארצות פח
 12. החלפה לקאליפרים גדולים יותר שלא הותאמו במקור לרכב עלולה לפגוע באיזון הבלימה שלך. אתה לא רוצה שה ABS יכנס כל פעם שאתה לוחץ על הבלמים. לכן, אם המשקל בחלק הקידמי של הרכב לא עלב (עקב השתלת מנוע או סופרצ'רג'ר וכדומה), עדיף ללכת לכיוון של רפידות ספורטיביות יותר, אם חשקה נפשך בבלימה שתדעך פחות.
 13. בעיקרון לא יאשרו לך מנוע יותר חזק ושונה ממה שמורכב במקור. זו המציאות בארצנו. זה לא אומר שזה לא אפשרי, כמובן, זה פשוט לא חכם. עדיף לקנות את הדגם הבכיר, שכבר מגיע גם עם התשתית מסביב להתמודדות עם יותר כוח, ואותו כבר לשפר בעתיד, אם רוצים.
 14. כמו שאמרנו לך בקבוצה, זה מצב תקין. כשהרכב נוסע, הרוח מבחוץ מקררת אותו, לכן הטמפ יותר נמוכה. בניוטרל הקירור נעשה על ידי המאוורר, שנפתח מעל טמפ' מסוימת, כמו שרשמו לך גם פה. ה BRZ לאחת מתיחת הפנים "סובלת" מטמפ' שמן גבוהה, לא טמפ' נוזל קירור גבוהה. בישראל שמים ב BRZ שמן 5W30 במקום 0W20 שמגיע במקור (היצרן ממליץ על 5W30 במדינות חמות). בימי מסלול שלי בפצאל, טמפ השמן מגיעה ל128-130 בסוף הסשן, בסיבוב הקירור כבר יורדת ל 120. הבעיה עם קולר שמן היא שזה יכול לבטל לך אחריות. מצידי שיחליפו לי מנוע באחריות, אם הוא לא מחזיק מעמד בסשן של 6-7 דקות בפצאל. כשתגמר האחריות, אוסיף קולר אולי.
 15. למה שתוספת האויר תישמר בסוד מהמחשב? זה יכול לקרות רק עם החיישן לא מתאים לכמות לאויר. נגיד בפרוייקט טורבו עם חיישן MAP מקורי שלא יודע לזהות לחץ אבסולוטי מעל אטמוספירה אחת.
 16. אם אתה לא מחליף גם את הקליפרים האחורים, איזון הבלימה עלול להשתנות, במיוחד אם אין לך EBD.
 17. יש מצב שבמכון לא ישימו לב שזה רשום כאוטומט. הרי הם לא נכנסים לך לרכב. לקבל אישור להסבה, קשה לי להאמין שתקבל. אפילו היצרן לא מאשר פרוצדורה כזו (אז בטח שלא היבואן). עמדה 1 אין בכלל מה לדבר. בכל מקרה, זה לא חוקי כרגע וכל בוחן שיחפש להוריד אותך סביר להניח שיבדוק את הרשיון שלך.
 18. בדוק מה היה התיקון דבר ראשון. דבר שני - קח את הרכב לבדיקת מערכות מלאה (כולל סריקת תקלות במחשב) ב"מרכז שירות לי" כפר סבא. מוסך מורשה סובארו שנחשב בין הטובים ולבעלים (או אחד מהעובדים) יש BRZ וגם STI (לבעלים). אני מטפל שם ב BRZ שלי, במסגרת האחריות.
 19. לא צפויות תקלות ברכב חדש. אבל הכל יכול לקרות. בד"כ החשש העיקרי הוא תקלות במנוע.
 20. זה אצל כל היבואנים. אני מדבר על תקלות שקורות במסלול וזה כל היבואנים שמתגאים ברכבים הספורטיבים שלהם לא יירקו לכיוונך, וזה מגיע מהיצרן. חוץ מיונדאי (ואולי קיה).
 21. החיסרון העיקרי של היונדאי (חוץ מהמחיר) זה המשקל הכבד. היתרון הגדול שלה - אחריות בימי מסלול. את זה לא תקבל מסיאט או VW. אז מי שרוצה לנצל את המסלולים בארץ עם רכב חדש, יעדיף את ה N30 הזו.
 22. כן, אני זוכר שדיברו על התיקון הזה, שכמובן לא פתר שום דבר.
 23. מתג על אוטומט נועד לפתור 3 בעיות. 1 - אנשים ששוכחים להדליק אורות בלילה. 2 - אנשים שנוסעים עם DRL בלילה ומסנוורים. 3 - שיראו את הרכב יותר טוב, בכל מצב. ברכב שלי למשל, יש 3 מצבים. Off - תאורת ה DRL דולקת תמיד בעוצמה הכי גבוהה. AUTO - תאורת ה DRL דולקת ביום, בחושך מתעמעמת ל 70% כדי לא לסנוור ונדלק אור מעבר. אם יש קצת חושך, ה DRL מתעמעם ל 70% והאורות האחוריים נדלקים. ON - תאורת DRL ב 70%, אורות אחוריים ואורות מעבר.
×
×
 • Create New...