Jump to content

Shay_u

 • הודעות

  766
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

Shay_u שיחק אותה בתאריך יוני 30

התכנים של Shay_u היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

2,623 צפו בפרופיל

הנקודות של Shay_u

משקיען

משקיען (5/14)

101

מוניטין

 1. הגריל ברכב הספציפי הוא מהצורה הישנה. רכבים מהמחצית השנייה של 2014 כבר עם גריל חדש, interior חדש ופנסים מושחרים. לגבי רכבים שטופלו במרווחים ארוכים כי אלו היו הוראות היצרן - זה נכון, אבל אלו בדיוק ההוראות שגרמו לצורך בהחלפת יחידת מולטיאייר. מי שלא רוצה ליפול בין הכיסאות צריך להתעקש על רכב אחרי 14 שטופל כל 15 אלף או שנה. זה לא בעיה למצוא רכב עם הפרמטרים הנ"ל עם תקציב של 50 אלף שקל.
 2. לבדוק היסטורית טיפולים - טיפול כל 15 אלף או שנה! אם הרכב טופל במרווח של 30 להתרחק, מתכון לצרות. מתי הרכב עבר החלפת קלאצ׳ים? טיימינג עבר בזמן? זה נראה רכב 2012, אמנם קילומטראז נמוך אבל ב50 אלף ש"ח לדעתי תוכל למצוא רכב 2015/16 במצב קוסמטי טוב יותר, עם עיצוב חדש מבפנים ובחוץ. לדעתי המחיר מוגזם מאד (בכ-עשרת אלפים שקלים), השוק לרכב הזה מאד חלש ואתה בתור קונה צריך לנצל את זה.
 3. + לקחת בחשבון שרכב כזה קשה עד בלתי אפשרי למכור בהמשך חייו. גם ככה מדובר בדגם זול, למה להיתקע על רכב ספציפי שעבר תאונה משמעותית? הייתי ממשיך הלאה בלי למצמץ
 4. למיטב זכרוני אם הרכב עומד בשמש והרכב חם מבפנים, המסך לא נדלק by design כדי לא לפגוע בו. אחרי שהרכב מתקרר מעט המסך אמור להידלק
 5. אני על פרטנר טיוי ואין תלונות. ממיר זריז, מהיר, נתקע לעיתים נדירות מאד, איכות צפיה גבוהה. לאחותי היה פרטנר טיוי שהיה משתגע כי ה wifi signal היה מעט חלש מדי עבור הפרטנר. החליפה לסטינג טיוי (הסטרימר זה הסטרימר של yes, אותו אחד). אחלה דבר! לא פחות טוב מהפרטנר. אני מאד מופתע מהשיפור הדרמטי בשנים האחרונות בתחום טלויזיה על גבי האינטרנט.
 6. למה המיטו 155 עלתה כאופציה אבל הג׳ולייטה לא? סה"כ ג׳ולייטות ידניות 2015 נחשבות אמינות יחסית ועונות לך על לא מעט פרמטרים. יש גם ידניות מ16-17 וגם אפילו אחת 19, אבל רובן הגיעו עם 150 כ"ס בסטוק בניגוד לשנים קודמות שהגיעו 170. ההבדל הוא רק בתוכנה (שינו לטובת צריכת דלק ועמידה בתקני זיהום..) עריכה: פספסתי את הבקשה לרכב 3 דלתות, אם כך אז למה המיטו תלתן ירדה מהמשוואה?
 7. הכי תענוג זה לדעת שיש חברה שמוכנה לשלם עלייך סכום פסיכי כל חודש, אבל הכי הכי תענוג זה להבין שלמעלה מחצי ממה שאתה מרוויח נאכל על ידי המדינה הרעבה שלך. ברגע שאתה חוצה קו שכר מסוים, כל העלאה בשכר שאתה מקבל פשוט נבלעת והופכת להיות קצת חסרת משמעות כשאתה מסתכל על הנטו. מתכנת בכיר מאד עם ניסיון רב שמרוויח 50 אלף ש"ח בחודש, בנטו אולי ירוויח 8-9 אלף יותר ממשוחרר 8200 טרי שמגיע למשרה ראשונה בהייטק.
 8. הכביש עמוס והתנועה דינמית. היחיד שהיה יכול לפנות פה נתיב זה האאודי. נראה שהרכבים בשני הנתיבים השמאליים דווקא שומרים מרחק סביר ונוסעים בקצב התנועה - כלומר אין לפניהם קטע כביש ריק שהם פשוט חוסמים כי הם חולמים. הם נוסעים אחרי רכב אחר ושומרים מרחק סביר. גם בגרמניה בשעות עומס, לא תמיד יש נתיב פנוי. ובלי קשר, החוליגן יחפש כל סיבה כדי לנהוג כמו משוגע. אני מהמר שאם השמאלי היה פנוי הוא פשוט היה מנצל אותו כדי להמריא.
 9. רכב עם 30 אלף ק"מ לא אמור להיות רכב בלוי. אם הרכב טופל בצורה סבירה ולא עמד בשמש יותר מדי - אין שום בעיה להעביר רכב עם 30 אלף ק"מ כרכב חדש. ברכב שלי יש 50 אלף קילומטר ועדיין יש ריח חדש והכל נוצץ,.יצא לי לא מעט להסיע אנשים שחשבו שהרכב חדש למרות שהוא בן 5
 10. ידוע לך כמויות ייצור ומסירה של רכבים הספורטיביים ידניים? למשל, כמה m3 חדשות ידניות יש לעומת אוטומטיות? האם גם באירופה המגמה היא להעלים רכבים ספורטיביים ידניים?
 11. @servus - נראה ונשמע שאתה חי את החלום של כולנו. מקנא ומפרגן בו זמנית! דבר אחד מדיר שינה מעיניי- הגריל המזעזע של ה m3. לא ברור מה חשבו המעצבים של הדבר המבחיל הזה... סדרה 3 הרגילה כל כך יפה ואלגנטית ביחס לפשע העיצובי הזה. @nitchההנד-ברקס צמוד לדלת הנהג? נראה לי שדאג היה מציין את זה ב quirks and features 😅
 12. לדעתי תיבת הילוכים החצי רובוטית ללא דוושת מצמד (ידנית עם מצמד אוטומטי) נמכרת רק בהודו. https://youtu.be/7dcyuHmBaeA
 13. נפוץ כיום גם ברכבים הזולים יותר של קבוצת vag - סיאט ארונה למשל
 14. מעניין מאד! עם איזה אבזור הרכב הגיע? לוח שעונים דיגיטלי / בקרת שיוט אדפטיבית וכו
×
×
 • תוכן חדש...