Jump to content

Shay_u

 • פרסום הודעות

  675
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

43 נייטרלי

אודות Shay_u

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. רעש השסתומים (בעיקר בהנעות קרות) מוכר גם לי מניסיון רב עם בלנו 98'. אני לא בטוח אם זו בעיה אבל הרכב נסע המון שנים עם הדבר הזה (ולדעתי יכול להיות שנוסע עד היום)
 2. חביבי, יש כך כל הרבה כלבים לחלץ מאזורי הכפרים והערים הערביות - שלא דניס, לא מישל ולא גיא לרר בעצמו יוכלו להשתלט על מה שקורה שם. וזה אגב נכון לא רק לערים ערביות. אני עדיין מצפה בקוצר רוח לפרק של "מישל ודניס מצילים 200 כלבים חולים ופצועים ממזבלת ערד".
 3. אם היה בזה אופציה לפגישה עם ראש העיר, כתבות במהדורות החדשות המרכזיות ועוקבים נוספים, תאמינו לי שהוא היה בחוד החנית... הבעיה היא שעיסוק יום יומי במצוקת בעלי חיים הוא פחות סקסי, פחות מפרסם ופחות "גיבורי". הרבה יותר רלוונטי לעזור לכלב אחד שכל המדינה תשמע עליו, מאשר לעזור למאות כלבים בשנה שהיו מומתים אם לא היו עוזרים להם.
 4. שלא תחשוב שאת מר מישל מניע משהו שהוא לא פרסום. ישנם אנשים ששוכבים על הגדר יום יום למען רווחת בעלי חיים ולא גוזרים על זה קופון של עוקבים באינסטגרם/מפגש עם ראש העיר/ראיונות בטלויזיה על טוב ליבו של הבחור. עריכה: מסייג ואומר שטוב שהנושא עלה לסדר היום הציבורי, אבל זה מקרה אחד מתוך עשרות כל יום והאמת היא- שלאף אחד לא אכפת מספיק. ברגע שהנושא יעבור מסדר היום הציבורי אתה תראה שגם אושיות הרשת למיניהם ישכחו פתאום את השליחות הקדושה של הצלת בעלי החיים.
 5. צביט, אתה בטוח ש-לשימושים עירוניים מנוע אטמוספרי מתאים יותר? בעיניי דווקא מנוע טורבו קטן שהמומנט בו מגיע בסל"ד נמוך- הרבה יותר כיפי לתנועה עירונית זריזה מאשר מנוע אטמוספרי.
 6. אני חולק על דעת רב האנשים כאן בנוגע לסוזוקי קרוסאובר. המולטימדיה אכן לא מהטובות ביותר, אבל היא עושה את העבודה שהיא צריכה לעשות. אם לפות"ש לא אכפת מ android auto / car play המולטימדיה תספיק מאד לצרכים שלו. בטיחות אקטיבית הוסיפו בשנה (?) האחרונה והדבר היחיד שבאמת חסר זה בקרת סטייה מנתיב (כלומר חייב מובילאיי שזה חיסרון גדול מאד בעיניי). מבחינת איכות הרכבה - אולי לא מצטיינת הקטגוריה, אבל היא עומדת במבחן הזמן והרכב בנוי היטב (בהנחה שלא שחטו אותו בהתקנות המקומיות). כך גם לגבי בידוד רעשים - עשיתי נסיעות ארוכות מאד בקרוסאובר טורבו ולא הרגשתי שהיא נחותה מאף רכב אחר בקטגוריה. זה לא מרצדס,
 7. אולי layer 2 loop מסוג כלשהו? תנסה לנתק את אחד הסוויצ׳ים ולראות מה קורה ברשת. השרטוט המרשים רלוונטי לכל התשתית בבית או שזה רק הקומה השנייה ששייכת לך?
 8. Shay_u

  סוזוקי swace

  יש המון דוגמאות כאלה. נתקלתי בחו"ל ברכב בשם דודג׳ Attitude. זאת הייתה לא פחות מיצובישי אטראז עם סמל מגוחך של דודג׳. מסתבר שבשנים קודמות דודג׳ Attitude היה בכלל יונדאי אקסנט.
 9. מתכון מעולה לבלאי מוקדם של הקלאץ ורכיבים מסביב. דוושת קלאץ צריכה להיות תמיד באחד משלושה מצבים: לחוצה לחלוטין / בדרך לשחרור מלא שלה / חופשיה לחלוטין. כל טריק אחר יגרום לבלאי מקודם.
 10. 1. אתה יוצא מנקודת הנחה שהרכב/מספר הרישוי לא גנוב 2. אם הרכב על שם הגנב ויש לו עבירות קודמות בתחום, קשה לי להאמין שיבטלו את הסרטון כראיה 3. אם המצלמת היא אזרחית תמימה שגרה ממול מקום האירוע לא תהיה סיבה לפקפק באמינות הראיה 4. כל זאת בהנחה שלמשטרת ישראל יהיה רצון לחקור את האירוע ולא לסגור אותו מטעמי "עבריין לא ידוע" מבלי להסתכל על התיק בכלל.
 11. לצערי מדובר במצלמה המובנית של movon. גם בסרטון המקורי לא רואים את המספר כמו שצריך.. כבר ממזמן רציתי לקנות מצלמה איכותית, אבל מאד מפריע לי שלא ממש יהיה איפה לשים אותה על השמשה. או שאני אשים אותה נמוך מדי ואז היא תפריע לי לשדה הראייה, או שאני אשים אותה במקביל ליחידת ה movon ואז יהחה blind spot ענקי בצד העדשה בגלל ה movon הזה. אני שוקל ברצינות להעיף את ה movon.
 12. בת הזוג התעסקה עם המצלמה, אכן סטיתי מכיוון שתשומת ליבי הוסחה וזה לא בסדר.
 13. בחוויה שלי, זו הייתה near death experience. https://youtu.be/k72TcEBHMQw
 14. אני לא מדמיין שום חברת ביטוח מקשיבה לתיאור של המוצר הזה ומאשרת לך שימוש בו. לשאול חברת ביטוח דבר כזה זה שאלת קיטבג, אין אף אחד שיהיה מוכן לקחת אחריות ולהגיד לך ׳כן, אם קורה משהו - עלינו ׳. זה לא נועל את הידית. זה כולה קופסה עם מנגנון נעילה ששמים בה את המפתח של הרכב. תולים את זה על הידית כדי שלא יהיה אפשר לקחת את זה ולהיעלם. באותה מידה יש כאלה שנועלים את זה על החישוקים שבג׳אנט.
 15. Shay_u

  שאלה טובה!

  וגם למדוד הבדלי לחץ אוויר בין צמיג חם לצמיג קר.
×
×
 • Create New...