Jump to content

koka

 • פרסום הודעות

  1,960
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

1 עוקב

אודות koka

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

Personal Information

 • מיקום
  ירושלים
 1. אם חושבים בכיוון ה CHR והאקסיד אני ממליץ לבדוק גם את נירו. יש לה מרווח מפתיע מאוד מאחור בלי תחושת הקלאוסטרופוביות של ה CHR. היא מאוד מאובזרת ,תפעול של כל הבקרות הוא על ידי כפתורים (ללא מסכי מגע) וחוץ מהעיצוב המשמים (יש יגידו מאוד מאוד משמים) זה רכב יעיל ושימושי מאוד .
 2. הי מבקש המלצה למתקין איכותי מאיזור המרכז או ירושלים. שיהיה מוכן להתקין את הרכיבים שלי (קומפוננט מגבר וסאב) כולל איטום שתי דלתות. תודה
 3. הי אני מתכוון לרכוש רכב היברידי , אני נוסע כל יום מירושלים למרכז ובחזרה. השאלה שלי האם בעליות לרושלים הסוללה לא מתרוקנת על הסוף? אני חושש שאשאר רק עם מנוע בנזין באמצע הדרך . ברור לי שזה מספיק בשביל להגיע ליעד אבל בגלל שאני עושה את הנסיעה הזאת יום יום אני רוצה שיהיה לי את כל המומנט ( חשמלי +בנזין ) כל הדרך.
 4. האם אפשר ליישם אותו ללא פוליש ? או שאולי עדיף פשוט אוטם טוב כל כמה חודשים ?
 5. הי אני רוצה לצפות את הרכב בציפוי קרמי משהו שיהיה עמיד וקל יחסית ליישום עצמי. ראיתי שניים עם ביקורות טובות באמזון אבל הפרש מחירים משמעותי מאוד . https://www.amazon.com/automotive-Hocossy-Anti-Scratch-Hydrophobic-Protection/dp/B07GR7FXJK/ref=sr_1_4?crid=3OODM2F6IGHE8&keywords=car+coating+ceramic&qid=1573994611&sprefix=car+coatin+%2Caps%2C379&sr=8-4 https://www.amazon.com/CarPro-Cquartz-50-ml-Kit/dp/B01H4D1ZAY/ref=sr_1_8?crid=3OODM2F6IGHE8&keywords=car+coating+ceramic&qid=1574001507&sprefix=car+coatin+%2Caps%2C379&sr=8-8 כמובן פתוח לכל המלצה אחרת .תודה
 6. מה הטווח החשמלי הצפוי?
 7. כמו שכבר אמרו פה אתה משוגע במלוא מובן הטוב של המילה, אתה חייב לתעד את זה .ערוץ יוטוב זה רעין נהדר או לפחות עמוד בפייס עם עדכונים שותפים.הזכירו פה שרשראות שלג יש לי שרשראות שלג חדשות שלדעתי יתאימו לגודל גלגל שלך - אני מוכן לתרום לך אותן.
 8. אתה יכול לפרט קצת לגבי חוות הדעת השלילית על היוניק? מה לא אהבת?
 9. אני מטפל ב"הילוך שישי " בבאר יעקב . יש להם תודעת שירות מאוד גבוהה ומבחינת המקצועיות - לא נתקלתי בשום בעיה . לגבי מחירים אני חושב שכולם די דומים , אבל תמיד אפשר להתקשר לקבל הצעת מחיר.
 10. זה שירות שהרבה מוסכים מציעים ,בלי שום קשר למחיר הרכב זה עניין של תודעת שירות.אני חושב שרוב החברים פה התרעמו על סגנון ולא על התוכן. הדבר היחיד שחסר פה זה תיאום ציפיות ותיאום מראש . טלפון קצר למוסך לפני הטיפול ואני בטוח שהעניין היה מסתדר לשביעות רצונו של הפות"ש .
 11. koka

  הוספת מושב או ספסל בתא מטען

  FRV זה אופציה מצוינת . קשה למצוא אחת במצב טוב אבל עדיין שווה לחפש. אם התקציב מוגבל וצריך 6 מקומות + תא מטען זו האופציה השפויה היחידה שלך
 12. יש שכונות סבירות בלוד /רמלה ליד רכבת. והמחירם שם סבירים מאוד בינתיים
 13. נראה לי הצעה מעניינת מאוד. במקרה הגרוע אתה סופג ירידת ערך של 10 אלף בשנה שזה לא הרבה לרכב חדש יחסית . הרכב לא הכי אמין אבל לא מתפרק ואם יש אחריות מלאה זה נשמע לי עסקה טובה.
 14. זה מה שאמרו גם על המכונית עם מנוע בעירה פנימית כאשר זו החליפה את הכרכרה עם סוסים . העתיד כבר כאן והתהליך בלתי נמנע. אולי לא היום אבל מחר ( מספר לא רב של שנים) רוב המכוניות הפרטיות החדשות יהיו חשמליות .
 15. koka

  רנו קדג'אר 2016

  יש לי קאדגר דיזל כשנתיים. המזגן טוב ,חוסר בפתחי האורור לא מפריע. נקודת התורפה מבחינתי זה הגיר,הוא לא חלק כמו אטומטי רגיל . אם אתה צריך לגרור עגלה באופן קבוע הייתי אני חושש שזה עלול לקצר את חיי הגיר. ( אצלי בינתיים רק 60000 ללא תקלות)
×
×
 • Create New...