Jump to content

yaniv572

 • פרסום הודעות

  652
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

8 נייטרלי

אודות yaniv572

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)
 • תאריך לידה 01/01/1991
 1. אתה אומר שזה שיהיו 5000 איש במקו אחד במקום 5001 זה בסדר, אין פה אחריות של אף אחד לנושא. מדובר במגפה ואנשים יצאו לבלות כרגיל ואחר כך הדביקו אחרים. כפיים על האחריות האישית. למען הסרת הספק, אני לעולם לא אגן על התנהלות כזו. אבל כן, חושב שאין דרך אחרת בתקופה הזו ומישהו היה צריך להיות בוקר אחראי. נכון, אבל אחרי השתפ עם הרשימה המשותפת, היית מקבל ממשל 61+ של ימין חרדים והיה נהיה פה קיצוני עוד יותר עכשיו זה לא ככה. אולי אני תמים ונאיבי, אבל אני רוצה להאמין שזו תהיה ממשלה מאוזנת יותר. אם אני טועה, אולי דברים ישתנו בבחירות הבאות.
 2. לא הבנת, זה לא משנה מה הוא היה עושה. אפילו שיכניס את טיבי כשר בטחון ויזבק כשרת התרבות. העיקר זה רק לא ביבי. לא משנה מה קורה מסביב, העיקר שביבי לא יהיה פה.
 3. חבל שאני לא יכול להראות לך את התמונות שאני ראיתי... חביבי, אנשים יצאו למסיבות כאילו אין מחר, בזמן שאחרים גילו אחריות. אנשים יצאו גם למועדונים ופאבים עד שהחמירו את ההנחיות. וזה עוד בלי להזכיר את כל החכמים שיצאו ביום שבת שעבר לפארק הירקון. לגבי גנץ, שוב, בעיני בוגי יעלון ולפיד בגדו במצביעים שלהם. מאז שהתחילו הדיבורים עם הרשימה המשותפת, הסתובבתי עם תחושת גועל ותחושה שרימו אותי. מבחינתי עכשיו זה התיקון. ולגבי הקורונה, אני גם לא מאמין שנגיע למצב הזה, אבל אני חושב שצריכים להיות ערוכים לגרוע מהכל.
 4. לפני שבועיים וחצי, שכל התל אביבניקים יצאו למסיבות בפורים, גם אמרת ככה? או שזה ספציפית למקרה הזה? ומה עם התל אביבניקים שסתם היה להם חום אבל החליטו שזה בסדר לצאת לפאב, לז*ן ולהדביק אחרים בדרך? גם להם קראת חארות? עפ ynet, מדינת תא לא רחוקה ממדינת בני ברק https://m.ynet.co.il/Articles/5702797 שוב - אני לא עושה הנחות. אני גם חושב שצריך להתנהל אחרת. חושב שהמנהיגים שלהם יכולים להיות יותר אחראיים. אבל שנאת חינם זה לא מה שמנחה אותי, לא ניראה לי שאפשר להגיד אותו הדבר עליך. @ChemGuy85, באמת לא מבין מה אתה חושב אני גם הצבעתי 3 פעמים לכחול לבן, ואני הייתי בשוק מבוגי יעלון ויאיר לפיד ששיקרו ואמרו שהממשלה לא תיתמך עי הרשימה המשותפת ועשו זאת. בעיני, פרצופם האמיתי נחשף, טובת מדינת ישראל ואזרחיה זה הדבר האחרון שמעניין אותם, הכי חשוב זה רק לא ביבי. יאללה. חאלס. בני גנץ יצא הבוגר האחראי בסיפור הזה ואולי עוד יהיה ראש ממשלה. ואללה, מישהו באמת שם את טובת ישראל מעל הכל. כי עוד שבועיים אם ימותו פה 1000 איש ביום כמו ספרד ואיטליה ונהיה בלי ממשלה מתפקדת המצב יהיה גרוע פי 10.
 5. אני האחרון שחושב שאי אפשר להחליף ראש ממשלה. אני כן חושב שהעיתוי + המצב במדינה - גורם לזה שאפשר לחיות עם זה שהוא יישאר פה עוד טיפה. יש פה ממשלה רחבה, שחצי מהתיקים יהיו במפלגן חוסן. טוב? רע? לא יודע, אני כן מאמין שאנשים חדשים יכולים להביא שינויים מרעננים במקומות שונים. ימים יגידו לגבי אחוז החסימה, בבחירות הבאות אני אצטט את זה בשבילך, אולי אני אוכל את הכובע. את כל מה שאמרת, הם היו יכולים לעשות גם בבחירות הקודמות - ללא הצלחה. אחרי הפארסה שלהם עם הערבים, אם היינו ממשיכים באותה המתכונת, לדעתי בבחירות הבאות כחול לבן היו עם פחות מ 25 מנדטים. אבל לעולם לא נדע. לא משנה איך תסתכל על זה - מישהו היה צריך להיות הבוגר האחראי. אם זה ישתלם לו או לא, ימים יגידו. אני בטוח (ויודע) שעוד רבים כמוני מעריכים את מה שהוא עשה.
 6. 1. בתור מישהו שעושה משהו. לא יושב באופוזיציה ולא מושך את המדינה ל 4 בחירות ברציפות! (אל תטעה, אני לא עושה הנחה לביבי, אבל אני חושב שהזמן שאנחנו נמצאים בו הוא שונה). 2. יום יבוא וביבי לא יהיה ראש ממשלה. כרגע, יכול להיות שלטובת המדינה שהוא יהיה בראש. יש דם חדש במערכת, חצי מהשרים יהיו של כחול לבן. לטעמי זה שינוי שיכול לעשות טוב. ואם לא ילך טוב, יפרקו את החבילה. אבל לפחות ניסו. 3. יש ממשלת מעבר, אין תקציב, יש פוליטיקאים חסרי אחריות שאמרו לאנשים שהם לא צריכים להקשיב להנחיות ולצאת מהבית (ע"ע - יאיר לפיד. גם אם זה לא נאמר ככה במדויק, אפשר לפרש את זה ככה). כמה חוסר אחראיות אפשר להפגין כלפי הסיטואציה הזו? אז בבקשה, תוציאו את הראש מהאדמה ותסתכלו סביב, אנחנו אשכרה במשבל בינלאומי ואתם ממשיכים לברבר על רק לא ביבי. ושוב, לפני חודשיים הייתי כמוכם, פשוט בעיניי זה לא הגיוני להיות ככה בתקופה הזו. 4. כמו שאמרתי, דם חדש, אנרגיות חדשות. יש דברים שיכולים להתמתן בגלל הקואליציה הזו - מבחינתי זה מספיק. בעיניי זו ממשלה עדיפה על כחו לבן, מרצ, עבודה (מקווה שיהיו בקואליציה), ישראל ביתנו והרשימה המשתופת. מה אני אגיד לך, זה ממש יכל להחזיק. סמרטוט או לא, הגי הזמן שיבוא מישהו אמיץ וישים סוף לסאגה הזו.
 7. אחת ההבטחות היא גם לא לחבור לרשימה המשותפת. איך בוגי אמר, "זה שקר!" כמי שהצביע לכחול לבן בשנה האחרונה, בעיניי ללכת עם הרשימה המשותפת בכל דרך שהיא - זו בגידה יותר גרועה. (אין לי דבר וחצי דבר נגד ערבים שלא תומכים בטרור. ולדעתי כל חברי הרשימה המשותפת היו שמחים לראות אותנו נעלמים מהמפה. אם כבר שמתם הנוקמים, אז אני בטוח שאם כל אחד מהם היה יכול לנקוש באצבעות ולגרום לנו להעלם, הוא לא היה חושב על זה פעמיים.. ) צריך להפסיק עם השטויות האלו של כן ביבי לא ביבי, המדינה במשבר, יש 700 אלף מובטלים, מליונים יושבים בבית וניראה שהדבר הכי חשוב בכל הסיטטאצי הזו זה... רק לא ביבי! יאללה, חאלס. גם אני אמרתי לפני חודשיים רק לא ביבי, אבל לאור ההתפתחויות האחרונות, צריך לשים את זה בצד ולהבין שטובת המדינה מעל הכל. ולא, בחירות מספר 4 (שבהם מבטיח לך שביבי היה מנצח, כי הפזילה לרשימה המשותפת הבריחה עוד הרבה מבציעים פרט אליי) זה לא טובת המדינה. אני חושב שגנץ עשה בשכל, לא חושב שהייתי רוצה להיכנס לתפקיד של ראש המערכת שכזה משבר מתחולל בחוץ... בסוף היו אומרים שכל האחריות עליו והוא היה נמחק. עכשיו יש לו זמן להראות מה הוא שווה. ו-ואללה, אם הוא יוכיח את עצמו יש סיכוי שאצביע לו בפעם הבאה.
 8. מישהו יודע באיז אתרים אפשר לקבל מידע עדכני לגבי התפשטות במדינות אחרות? יש לי חבר שתקוע בקולומביה ואני לא רואה איך הוא מצליח להתארגן על יציא משם והגעה לארץ (או למדינה מפותחת יותר).. . לחיוב על להתקע שם ולא באירופה - העלות מחייה נמוכה יותר וכניראה הוא יוכל לשרוד חודש בלי לצאת מהבית יותר מדיי...
 9. רק אוסיף שקראתי את ההודעה הקודמת שלך(חא היה ניתן לערוך): 1. מוות לא עלינו - יש ביטוח בריאות 2. ריבית עולה/יורדת - לא משפיע, הקל"צ מקובעת ל 3% 3. קבלן פושט רגל - יש ליווי בנקאי. האם זה לא מבטיח את הכסף? אז אשמח להחכים ולדעת מה התרחישים שאנחנו מפספסים... תודה רבה!
 10. היי ישה, תודה על התגובה. אשמח אם תוכל לפרט מדוע כדי להבין אילו שיקולים אנחנו מפספסים? כן עלו בי תהיות שזה אולי סכום גדול מדיי להקדמה וכדאי לרדת לסביבות ה 500k...
 11. התייעצות קלה.. הקדמה: רכשנו דירה במחיר למשתכן, שילמנו לקבלן 34% ומתוכם 5.5% מהמשכנתא (סך הכל 1190k) עם כל בלאגן הקורונה קיבלנו אישור להקדים תשלומים ואנחנו שוקלים לבצע זאת אבל מנסים להבין האם יכול להיות שנפסיד מהמהלך. שוקלים לשלם 714k שהם 42% מערך הדירה ו 60% מהמשכנתא. בעד: מפחיתים דרמטית את החשיפה למדד. החודשים הקרובים קצת מפחידים נגד: יש ערבות בנקאית, אבל עדיין - אם חלילה הקבלן פושט רגל, האם אנחנו בבעיה? הקל"צ שלנו יהיה בכל מקרה 3%, כפי שנתחם מול הבנק (פועלים). מבחינת ההחזר החודשי (יהיה בסביבות ה 3600, כולל מה שאנחנו כבר משלמים היום), נוכל לעמוד בזה. עבודה: כרגע שנינו ממשיכים לעבוד במשרה מלאה(מהבית), יכול להיות שאת אישתי יעצרו(הם כבר אחרי סבב אחד של חל"תים) אך לא סביר שאצלי המצב ישתנה. בכל מקר יש לנו כסף בצד שיספיק לתקופה של מעל חצי שנה במתכונת הנוכחית + משכנתא (בהנחה ושנינו עם הכנסה של 0 שח). הכניסה לדירה היא בעוד שנתיים(כבר הכנסתי עיכוב של מספר חודשים) האם אנחנו צריכים לדאוג לכסף שלנו במצב הזה? התשלום הבא שאמור להתבצע יהיה רק ביולי ועד אז אנחנו בחשיפה של 1125k, ועם מדד תשומות הבניה יש פה סיכוי שנשלם עוד 30k בסוף כל התקופה... תודה!
 12. אני חושב שכל אדם בסיטואציה הזו לא היה ניראה טוב...
 13. בעקרון רכשתי כבר את הוואווי, עד עכשיו דיי מרוצה (עבור 500 שח זו אחלה קניה!) אם זה היה במחיר מלא של 750+- הייתי אולי מוכן לשים את האקסטרה 300 שח בשביל האיירפוד פרו (אם הייתי בודק והייתי מרוצה), אבל נכון לעכשיו עוד זוג אוזניות יכול לעורר קצת קיטור אצל האישה ?
 14. עשיתם לי חשק. כבר כמה חודשים אני שוקל לקנות אוזניות קלילות (כבודן של ה qc35 במקומן מונח, אבל לפעמים זה קצת מסורבל מדיי). לא היו לי הרבה דרישות. סהכ אני לא אודיופיל ואיכות שמע ממוצעת לחלוטין מספיקה לי. היה חשוב לי שאיכות השיחה והשמע תהיה טובה. טעינה עם usb-c עדיפה. היה חשוב לי ש יהיו דומות ל airpod ולא ל airpod pro. בצעירותי אהבתי את האוזניות עם הסיליקון, היום ממש קשה לי איתן. אז התחלתי לחפש... ומצאתי את ה Huawei FreeBuds 3 שכרגע נמכרות ב 500 שח ב ksp. הן היו ראש בראש עם ה airpod (לא חובב אפל, אבל גם לא שונא אותם במיוחד) אבל בגלל שבוואווי יש anc - משהו שלא ראיתי בשום אוזניות אחרות בסגנון (הן הרי לא סגורות עם סיליקון) ובונוס של טעינת usb-c + wireless היום בפעם הראשונה הלכתי איתן לעבודה ו: - אין מה לצפות לביטול רעשים ברמת ה qc35 (או כל אוזניה אחרת שאטומה יותר) - אבל זה בהחלט מספיק עבורי לנסיעה באוטובוסים + שהייה במשרד. יש עדיין מעט רעשי רקע באוטובוס, אבל יש הפחתה משמעותית בעוצמה שלהם. אני בדרכ נמצא על חצי מהעוצמה, אם אני מגביר לאיזור האדום באנדרואיד, זה עושה עבודה עוד יותר טובה. - איכות השמע לטעמי מעולה, אבל שוב לא ציפיתי ליותר מדיי - הן נוחות למדיי, לא הפריע לי להיות איתן כמה שעות טובות בעבודה (ויש לי בעיה של נוחות עם אוזניות, זו הסיבה שקניתי את ה qc35). - איכות השיחה דיי טובה, גם שומעים מעולה וגם הצד השני אמר שהוא שומע אותי מעולה (גם בתנאי משרד וגם בחוץ) - אפשר לשחק עם ה anc ולהתאים לפי מספר רמות (זמין דרך אפליקציה) - המינוס היחידי שמצאתי הוא שאין מספיק פקודות באמצעות לחיצה על האוזניות. אפשר רק להתאים 2 פעולות (אחת לכל צד). כלומר אם רוצים להפעיל anc, להעביר שיר קדימה ולבצע pause/start אי אפשר. רק שתיים מהרשימה (כן יש אפשרות לנתק/לענות לשיחה מכל אוזניה) את ה qc35 אני ממשיך לקחת איתי בתיק, אבל כרגע הן עושות עבודה מעולה ו ה anc לאוזניות מהסוג הזה דיי מרשים. כרגע יש הנחה של 27% ב ksp, יוצא 500 שח (יותר זול מכל אתר אחר שמצאתי) ולטעמי הן נותנות תמורה מעולה לכסף. ממליץ למי שמחפש זוג דומה ויכול למתוח את התקציב. מצאתי את ההשוואה הזו מאוד שימושית: https://youtu.be/jnn8aeS8lrg שוב, מעולם לא ניסיתי את ה airpods למינהם (או כל זוג tws אחר), אבל זו מרגישה קניה מעולה עבורי.
 15. ניסית לבדוק מפירוק? יכול להיות פשוט וזול יותר... הדבר יחיד שאתה חייב לוודא בהזמנה מחול - שיש לפנס תקן אירופאי (האות e צריכה להיות מוטבעת על הפנס).
×
×
 • Create New...