Jump to content

saay222

 • פרסום הודעות

  1,200
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי saay222

 1. כן, פרק הזמן והסכום זה דבר שעלה קודם בחיפושים ברשת, אני מוכן להקדיש 5-6 שנים ללימודים, ואת הכסף יש. לגבי אורח החיים, לקחתי בחשבון; האמת, זה מה שקרץ לי, אין לי אישה, אין ילדים, אני לא מחוייב לשום דבר ולאף אחד, יכול להיות שבועות בחו"ל אין לי התחייבויות בארץ.
 2. אני בן 40 ומצאתי את עצמי בצומת בחיים, חייב לעזוב את ה-IT. אחרי מחשבות ולבטים, החלטתי לנסות ולנסות להגשים חלום ישן, טיסה אזרחית. כסף יש, וגם זמן. אני מחפש מקור מידע מהימן (אולי פורום של טייסים, לא יודע) ע"מ שאוכל להתחיל לחקור את הנושא, אולי מישהו מכם מכיר טייס אזרחי שמוכן להקדיש כמה דקות של שיחה טלפונית? תודה.
 3. saay222

  ספר הבוחרים "דלף" לרשת

  מביך?, הפרטים המעודכנים של כולנו נסחרים כרגע ונמכרים לגורמים (ביטחוניים, פליליים) שמוכנים לשלם הרבה בשביל לשים את הידיים שלהם על המידע הזה. לא יודע מה צפי השימוש של המאגר הזה, אבל בכל מקרה, זה לא למטרות טובות. העיקר הם מקימים את מרכז הסייבר או מרכז הפרטיות או ווטאבר, כי היי, הג'ובים לא יחלקו את עצמם. אכן מביך.
 4. saay222

  ספר הבוחרים "דלף" לרשת

  יש מצב שהם יטענו שהפרצה באתר לא רלוונטית מכיוון שהמאגר כבר דלף מהאפליקציה, לכן לא נגרם נזק ממשי. כולנו סחורה שנמכרה במאמץ להשאיר את השליט מחוץ לכלא.
 5. saay222

  ספר הבוחרים "דלף" לרשת

  ושיהיה לכולנו בהצלחה עם המאגר הביומטרי.
 6. כרגע תבלע את הצפרדע ותתאם ביקור טכנאי. בפעם הבאה שתקנה תנור, תשקול לקנות חשמלי. באופן כללי, ההסטוריה מוכיחה שיהודים וגז זה לא שילוב מנצח.
 7. saay222

  ספר הבוחרים "דלף" לרשת

  ובנוסף לכל זה, אתה צריך להתמודד עם כל מיני סמולנים-נודניקים לגבי אבטחת מידע.
 8. אם זה לא עניין של חיים ומוות, זה תלוי בנסיבות. וזה בהחלט לא עניין של חיים ומוות, יש רבים וטובים שנוסעים באוטובוסים, שמעתי שאפשר עכשיו לשלם באפליקציה.
 9. את השיקולים העיסקיים של מה כדאי או לא כדאי למוסך תשאיר לבעלי המוסך. אם גם במוסך המרכזי לא יצליחו לסדר, האם עדיין תשלם את הסכום המלא? וגם לביל גייטס יש את היכולת והתנאים לעזור לי לסגור את המשכנתא, זה לא אומר שהוא חייב לעזור לי.
 10. מה הקשר לחוקי או לא חוקי?, אף אחד לא רוצה להפסיד עליך כסף, אתה עשית טעות, למה שמישהו אחר ישלם עליה? נגיד שהרכב לא יניע גם אחרי ההחלפה, או שידלקו נורות אזהרה, עדיין תשלם לבעל המקצוע את הסכום המלא שהוסכם? ושוב, אף אחד לא חייב לך כלום, גם לא מוסך מורשה.
 11. אז אתה מבקש מבעל המקצוע לקחת אחריות על העובדה שלא דפקת משהו בהחלפה העצמית?, למה שמישהו יעשה את זה? אתה בעצם מבקש מבעל מקצוע לקחת אחריות על העבודה שלך, רק טיפש גמור יקח את העבודה הזאת.
 12. למה שבעל מקצוע כלשהו יקח אחריות על תקינות לוח שעונים עלום שנקנה באיביי? בורחים מאחריות?, למה, מישהו חייב לך משהו?
 13. saay222

  ספר הבוחרים "דלף" לרשת

  ע"פ פירסומים זרים, המאגר נסחר כרגע במקומות שמאגרים כאלו נסחרים בהם בדר"כ, בביטקויין, בסכומים ששווים ל-7 ספרות בדולרים, את העצם משיגים לבד.
 14. saay222

  ספר הבוחרים "דלף" לרשת

  כן, אבל אנחנו סמולנים משקפופרים עוכרי ישראל, בוגדים לבושי כאפייה ששכחו מה זה להיות יהודים, אנחנו סתם נטפלים לזוטות בשביל להפיל את ביבי.
 15. saay222

  ספר הבוחרים "דלף" לרשת

  אני מתאר לעצמי שתגובת המפלגות זאת הכנה לקו ההגנה שהם מתכוונים ליישם בבית המשפט. אם ישתמע מתגובת אחת המפלגות לקיחת אחריות, קטנה ככל שתהיה, יהיה קשה להם לטעון בבית המשפט שאלקטור היא האשמה הבלעדית.
 16. saay222

  ספר הבוחרים "דלף" לרשת

  אגב, https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3793692,00.html לא משהו מיוחד, עוד יום במדינת ישראל. אח"כ לך תסמוך על אבטחת המאגר הביומטרי.
 17. saay222

  ספר הבוחרים "דלף" לרשת

  כלים?, הם יכלו לקחת כמה שקלים מתקציב ה-SMSים ולשלם למישהו ללחוץ על F12. חסר להם כסף?, מדובר פה על פרטים של מליוני אזרחים.
 18. saay222

  ספר הבוחרים "דלף" לרשת

  לא, אבל בסופו של יום הלקוחות שלך יבואו אליך בטענות, לא אל אמזון, ולך יש אחריות פיקודית על העניין. ופה זה לא קובץ לקוחות, זאת מדינה שלמה שפרטי כלל אזרחיה דלפו, ולא בפעם הראשונה, מאותו מאגר בדיוק. אף אחד לא שאל אותי אם אני מעוניין להכלל במאגר, והוא נמסר למפלגות ע"פ חוק לעשות עימו ככל העולה על רוחם, אז הם בחרו לשלב אותו באפליקציה של חברה צד ג', שנכתבה ב-5 דקות, בטח בלילה שלפני הדד-ליין. אז כן, לדעתי המפלגה אשמה.
 19. איך היה יכול לזהות? טעינה תקינה, מצבר גמור. גם בדיקה בעומס עושים על מצבר טעון.
 20. סבבה, העסק מתמחה במצברים ונותן שירות של החלפת מצבר בבית הלקוח, עצם פנייה לשירות ספציפי כ"כ מעבירה את נטל הדיאגנוסטיקה אליך, זה לא מוסך כללי, זה שירות החלפת מצברים. איזה דיאגנוסטיקה חשבת שתקבל בכמה דקות בחנייה של הבית שלך?
 21. העסק הוא "מצברים עד הבית" לא מוסכניק עד הבית. את האבחון אתה צריך לעשות.
 22. saay222

  ספר הבוחרים "דלף" לרשת

  זה מה שקורה כשהחובבנות ותרבות הסמוך הכללית נפגשת עם הרצון הנואש של צמרת השלטון לא לעבור את השנים הבאות מאחורי סורג ובריח.
×
×
 • Create New...