Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכבאית מכה שנית! שיפוץ ובניית קרוואן על משאית מרצדס

sinkto
שימו לב! השרשור הזה בן 195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום
לפני כשעה, sinkto כתב:

אבל האתרים בפורטוגזית ומשלוחים אין..

נראה לי שהדרך היחידה זה או לאתר מישהו שיהיה מוכן לשלוח או לשלוח את זה לתיבת דואר וירטואלית בארה"ב/אירופה ומשם לארץ.

זה יהיה יקר, אבל אפשרי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודע למה נראה לי שמנוף יכול להיות כלי שימושי למדיי. אחלה כננת לחילוץ במקרה הצורך (נכתב בצחוק אבל אולי זה כן שימושי)

הוא פעל בכלל כשפירקת אותו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד ששרשור המשאית הזו, והשרשור הקודם של המשאית והטיול, הם מהשירשורים היותר מעוררי הערכה והשראה בפורום. מרתק ומרשים, אני עוקב ומאחל לך שתסיים את הבניה במהרה ושהטיול הבא יהיה מוצלח אף יותר מהקודם.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מתחילים שנה חדשה, ושבוע חדש, איזה כיף!

היום חל צום גדליה אז אני לא עובד על הכבאית בחום ויש זמן לעדכן את השרשור:)

ואתחיל בסיפור משעשע

החל מגיל מסויים, רוב הגברים מתעוררים בלילה להטיל מים.. גם אני שם:) ואם אני כבר מתעורר , אני לא מוותר אף פעם על סיבוב

בחצר וצפיה בשמי הלילה הזוהרים או בגשם או במה שלא יהיה שמתחולל בחוץ.

בימים (לילות) אלו, הסיבוב כולל גם משאית צהובה זורחת שעומדת בחצר.

והנה, באחד הלילות, אני מתקרב, ולחרדתי שומע צליל טפטוף מהרכב!

השעה היא ארבע לפנות בוקר, המושב חשוך כמו מערה, ואני מתכופף ומנסה להגיע עם היד אל מתחת למנוע כדי להרגיש ולאסוף כמה טיפות..

הצלחה, היד נרטבת, עכשיו נותר למשש ולחוש אם זה שמן שנוזל מהדיפרנציאל ואז מצבנו חמור, או משהו דליל יותר.

מים, זה מרגיש כמו מים, וכבר אני מרגיש יותר טוב, אבל מה קרה? נפרץ צינור מים? הכלבים אכלו את הרדיאטור? 

מה לכל הרוחות קורה פה??

אני לא מתאפק ונכנס הביתה וחוזר עם פנס, הטפטוף מגיע ממש מתחת לרדיאטור, אך הרדיאטור עצמו יבש, לא ברור.

עוד כמה דקות של חיפוש והפושעת מתגלה - משאבת המים של מתזי החלון הקדמי שחוברה יום קודם!

מסתבר שהאטם הפנימי שלה נפרץ ומאחר שהיא מותקנת מתחת למיכל המים, ברגע שהפעלתי אותה פעם אחת נוצר סיפון

ולאט לאט היא נקזה את המים המיכל. איזו הקלה! 40 שקלים ואחת חדשה מותקנת שם:)

שבוע שעבר היה בעיקר שבוע של קניות. ברגע שהבנתי שהולכים לסגר ועלול להיווצר מצב שיש לי זמן, אבל מחסור בחומרי גלם,

התחלתי לאגור..

אז קודם כל נקנו גלילי לבד לבידוד הקבינה, ולאחר מכן החל חיפוש אחר יריעות סקאי כדי לצפות את הלבד.

החיפוש לא היה פשוט, כתובות של חנויות שניתנו לי לא החזיקו את המוצר המבוקש, וגם חיפוש באינטרנט לא העלה תוצאות.

ואז, בעל חנות ששוחחתי עימו בטלפון יעץ לי לפנות לרפד רכב, איך לא חשבתי על זה לבד??

בכל אופן הגעתי למרפדיה אחת, עם הרבה המלצות באינטרנט, אבל הבעלים היה דווקא קצר רוח, וקצת מתנשא, 

ובכל אופן היו לו גלילי סקאי למכביר ב90 ו120 ש"ח. יצאתי לחשוב, ואז התקשרתי אל עוד רפד, אנונימי הפעם ובלי כל אתר או המלצות

וראה זה פלא! 40 ש"ח למטר! ואז הוא גם התנצל ואמר שהחומר עולה לו 35 אבל הוא חייב להרויח משהו אבל אם אני רוצה,

הנה הכתובת ומספר הטלפון של החנות ממנה הוא קונה, הייתם מאמינים?

כמובן שהגעתי לחנות ושם מהמבחר הגדול נלקח גליל של חומר שמיועד למושבי אופנועים - מין סקאי מרופד עם דוגמת

סיבי קרבון, פשוט נדלקתי.

ועכשיו לעבודה. אני מתכוון לפרק כמה שיותר חלקים מתוך הקבינה, לנקות היטב ולצבוע, ואז לצפות מה שאפשר בלבד ובסקאי.

אני עדיין מתלבט לגבי שיטת ההדבקה של הסקאי, בעיקר בקצוות, אז אשמח לשמוע רעיונות.

הבן שלי הגיע שבוע שעבר לכמה ימים מהצבא.

זה אולי לא קשור למשאית, אבל זה אומר שהיה מישהו בבית שמבין במחשבים ולכן תמונות שצולמו בחצי השנה באחרונה בטלפון מצאו סוף סוף את דרכן למחשב, ומשם לפוסט הזה:)

ולפני התמונות אסיים בברכת שנה טובה, והשנה, בעקבות הקורונה, אני יודע בדיוק מה אני רוצה -

שנה עם ימי חופש כמו בשנה שחלפה ומשכורת כמו לפני שנתיים!😂

אז הנה, תמונות

לזה אני מתכוון כשאני אומר "לפרק כמה שיותר חלקים"..

20200916_170425.thumb.jpg.3544353b46f8bc2f089af0a8c0685e0e.jpg

הרכב על בלוקים לפני הצביעה

IMG-20200805-WA0015.thumb.jpeg.7e10e01cd6eb0d5383bcd967b949aa94.jpeg

IMG-20200609-WA0045.thumb.jpeg.6337b8558697b35c5437a5e5b3a95d5e.jpeg

• אהבתי 6
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yd b-4 כתב:

בידוד לרעש עושים עם יריעות זפת יעודיות נראה לי. תבקר בפורום אודיו שם מומחים לזה

צודק, יש שם הרבה המלצות.

איפה היית עד עכשיו?

מאוחר מידי, כבר קניתי חומרים יקרים, נקווה שהם יעשו עבודה..

תודה בכל אופן:)

• אהבתי 1

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הקודם היה המרתק ביותר בפורום הזה.

הזדהיתי איתך כשהיה לך תסכול מאיזה ביטוח מיותר בקפריסין הטורקית, והזדעזעתי ממך כשלקחת ילדים לטיול של שנה..... בכל זאת בתור אחד שביצע כמה טיולים חוצי אירופה בנהיגה קינאתי קצת- חוץ מהקטע המכונאי שאני די סולד ממנו, אך הוא כנראה חלק מהעניין.

הכי מעניין אותי זה המסלול. לא רוצה לבאס אותך על ההתחלה אבל לסיני אתה יכול להכנס רק אם רכב פרטי, בנזין, 2*4. המשאית היא כל מה שלא מאושר להכנס לסיני, ואין לי מושג מה המדיניות של המצרים לגבי חריגה מהכללים הנ''ל. תתחיל מבירור בפורומים של סיני. בלית ברירה אולי ניתן יהיה (אם יהיה שלום עם סעודיה) לנסוע לסעודיה ומשם לחצות את ים סוף מערבה לאפריקה על גבי מעבורת.

הייתי שמח להצטרף לאיזה קטע של שבוע ככה באצמע.

פעם קניתי באיזה מכרז כמעט בטעות כבאית כזו שנת 80 ומשהו במצב מבריק (מצב תצוגה למעט המנוע שכנראה עבד הרבה בסרק) ומרוב בהלה מכרתי אותה מיד למישהו כמעט בכפול. נס שיש לי רשיון מתאים (כבר לא היה מוגדר כרכב בטחון)

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לאחר שקראתי את הסיפור הקודם ונהנתי מאד ועכשיו יש את המשאית החדשה אני מאחל לך הרבה בהצלחה ואני מעריך מאד את העבודה שלך על המשאית ישר כח ותמשיך לעדכן 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בהקפות לא הבנתי למה אני מתבלבל כשאני מביט באתרוג..... פשוט הצהוב הזה הזכיר לי את המשאית

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...