Jump to content

tinoki

 • הודעות

  1,801
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

כל מה שפורסם על ידי tinoki

 1. אם הם פתחו, סימן שהקורונה נגמרה
 2. מה ששמעתי מתלמידים שלומדים בחברה מסוימת. לא לוקח על זה אחריות: מגיעים ומבצעים את הקורס תמורת התחייבות לשנה בשכר נמוך. מסיימים את הקורס, ואז אחראי כ''א קורא לך לפגישה: אם אתה ערבי, משבץ אותך לעבודה. יהודי: מציע לך לקחת את הרשיון וללכת אתו הביתה ללא כל התחייבות וללא עבודה. הסיבה: רוב הנהגים ערבים, יו''ר הוועד גם, והוא רוצה להשאר בשלטון. אם אתה יהודי ומתעקש להתחיל לעבוד, ייתנו לך, אבל לא ישבצו אותך במועדים מתגמלים כמו מוצ''ש.
 3. התחייבות בכתב שמסירים את המשכון תוך X זמן (מס' שבועות).
 4. אם כן, יש לי כמות גבוהה יחסית של נסיעות עירוניות קצרות. אם נסעתי בשעה האחרונה והשמן חם אין צורך להמתין ואפשר לנסוע מיד בטורים הרגילים? ובתום הנסיעה הקצרה העירונית אין צורך להמתין כלל? גם 10 שניות לא?
 5. השכר נמוך יותר בשנה הראשונה. למיטב ידיעתי אין הפחתת מפרעה בגין הקורס
 6. tinoki

  רישום הרכב ע"ש נכה

  או בן זוגו, הורה לקטין או אפוטרופוס
 7. נכון. לא שמתי לב. במוקד יאמרו לו לפתוח פנייה חדשה....
 8. נו נו. הכל עניין של ביקוש והיצע. יש לי חנות למוצרי תינוקות. ניתן להזמין עגלה לפני הלידה, לתת משהו על החשבון. ניתן גם לבטל ואני מחזיר את הכסף בלי דמי ביטול. אלו שלא שמים כלום על החשבון, 70% מהם לא באים לאסוף את ההזמנה. יש לך מגרש בחיפה, והלקוח בראשל''צ. אתה משנע לו את הרעב חינם, והוא צריך לשים רק דמי רצינות. זה אפילו לא דמי רצינות. בתור לקוח לא הייתי סובל שינוע הרכב חינם למעני - יוצר מחויבות לא בריאה. מעדיף לנסוע רחוק ולא לתת מקדמה.
 9. tinoki

  רכב חשמלי עם וו גרירה

  ורק כאופציה בהזמנה ולא ניתן להתקין אפטר מרקט
 10. מוקדם מידי. פות''ש רק הגיש הבקשה
 11. tinoki

  רשמית: טסלה בישראל

  מרוכשי טסלה הם חלק מכת וכל ביקורת נגד החברה היא בגדר חילול השם. הייתי פעם בניחום אבלים אצל ידיד שאיבד ילד, לא עלינו. ישב שם רב כריזמטי שהסביר שבעולם הבא נקבל תשובות. בעצם, לא נקבל תשובות, אלא לא יהיו בכלל שאלות. כל חשבונות שמים יהיו פרוסים לפניך וכל הפאזל יהיה ברור. בקיצור, תשב בטסלה, תן גז עד הסוף. מבטיח לך שבאותו הרגע כל השאלות והספקות ייעלמו. 0-100 in. טווח out
 12. tinoki

  רשמית: טסלה בישראל

  ואיך זה עובד בנורווגיה, לדוגמא?
 13. לעניות דעתי; נדנוד במוקד הטלפוני של משרד הרישוי בבקשה שיחזרו אליך ושליחת מיילים (אם לא חוזרים אליך) לאחראי במשרד הרישוי. זה מה שעובד במדינה הזו. כשעבדתי בהוראת נהיגה לפני למעלה מעשור המבחן היה זהה, והמכון החליט האם הנבחן זכאי ללמוד לאוטובוס (כולל מונית), רק מונית, או כלום. מציע לך להתייעץ עם חברות לתחבורה ציבורית, הן נותנות כיום קורסים חינם בתמורה להתחייבות שנה, ובחלקן מציעים לך אחרי קבלת הרישיון ללכת הביתה ללא תשלום. גם זה קורה. לא נראה כי משתלם ללמוד עצמי בתקופה זו אלא אם אתה מעוניין לעבוד כעצמאי.
 14. בלי להתייחס לסיפור הרלוונטי, באמת מוזר. העברה בנקאית כהחזר ללקוח זה משהו שאני מבצע לפחות פעם בשבוע בתוך 2 דק' כשאני ליד המחשב, ללא 30 יום.
 15. tinoki

  רשמית: טסלה בישראל

  טסלה זה 'אחר' ע''ע 'דבר אחר'
 16. tinoki

  רשמית: טסלה בישראל

  הופס, אני מכבד את דעתך לאורך השרשור. רק תיקון קטן: אני חרדי, ואני מחזיק עם המיסים שלי ושל אשתי את הצבא ובתי החולים.
 17. tinoki

  רשמית: טסלה בישראל

  מה, רישוי וכאלה? מתי נפתחת ההרשמה?
 18. רכב עם מגוון מכשור לנהיגה לבעלי מוגבלויות. במימון משותף של הביטוח הלאומי. שלא נדע. ראיתי מישהו נוהג עם ג'ויסטיק. רק 3 אצבעות פועלות, וקיבל רשיון. יש דברים טובים בארץ שלנו....
 19. ברור. ואלו שיפועים שונים לדרך עירונית, שאינה עירונית ומהירה. גם שיפועי צד, כמובן.
 20. בארץ לא ידוע לי על ביטוח כזה (וזה מוחרג במפורש בפוליסה).
 21. הכוונה לחובה בלבד? מקיף וצד ג'? שניהם? בגדול - לא קיים. הכי פשוט וחסכוני זה לרכוש ביטוח רגיל לשנה, לשלם באשראי, ולבטל אחרי יום - יומיים. אין קנס ואין דמי ביטול בתוך 7 ימים מהרכישה (שים לב: אם הרכישה היא לפני תחילת הביטוח - מהרכישה ולא מתחילת הביטוח). ואז אתה מקבל החזר מלא לאשראי חוץ מהימים שהשתמשת. אחרי שבוע ניתן להקפיא את הביטוח (דהיינו להמשיך לשלם את התשלומים באשראי ולהישאר בזיכוי) או לשלם קנס של 10% למיטב זכרוני ולקבל החזר.
 22. כלכלי מאוד לרכוש רכב יקר וללמד אתו בתמורה למחיר לימוד גבוה. כלכלי הרבה יותר בנקודת הזמן הזו כשטסלה זה פאן, וגם כלכלי בלי קשר לפאן. אם הייתי בקצוע היום - זה מה שהייתי בוחר. כשהייתי מורה היו כמה רכבים ספורטיביים וג'יפונים באזור רמת אביב. היו לוקחים 130 בערך במקום 90 (לפני כ 15-17 שנה).
 23. היות ובניחושים עסקינן, זה הניחוש שלי
 24. תודה ספריאל. האם אי עצירת כלי רכב כשיש רכב נוסף במקביל היא ייחודית ללילה?
×
×
 • תוכן חדש...