Jump to content

RK

אחראי פורום
 • הודעות

  11,394
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  3

RK שיחק אותה בתאריך מאי 12 2020

התכנים של RK היו האהובים ביותר!

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  יקנעם
 • איזה רכב יש לך?
  סובארו BRZ, סוזוקי איגניס ספורט
 • מקצוע
  עו"ד
 • Skype
  rkogan

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של RK

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

527

מוניטין

 1. אם זה מרתיח אותך, סימן שכנראה אתה מתעניין ברכב. למה אתה מתעניין בו? למה לדעתך הוא טוב? תענה על השאלות האלה ותבין משם שאולי גם אחרים חושבים ככה, או אפילו יותר טוב. אחרת זה נראה כמו ההוא שמתחיל עם בחורה, וברגע שהיא אומרת לא הוא אומר לה "מי ילך איתך, יא מכוערת".
 2. RK

  סטוניק 2021 שאלות

  צריכת הדלק נורמלית אם הנסיעה משולבת, אצלנו זה 12.5 משולב (עיקר הנסועה יקנעם-נשר בשעות עומס). התחממות בפקקים נובעת אך ורק משגיאות נהיגה. פשוט אסור לרכב על הקלאץ', כמו שלא רוכבים עליו בגיר ידני. ניתן להימנע מזה בקלות, כשלא נותנים לאוטו לגלוש עם בלם לחוץ, או מהירות זחילה מאד קטנה עם גז קטן. פותחים טיפה (באמת טיפה) יותר מרחק ונותנים לאוטו לנסוע. אם אשתי (מאד רחוקה מכל דבר מוטורי) מצליחה, סימן שזה לא דורש קשב והרגלים מיוחדים, רק הטמעת נהיגה נכונה, זה הכל.
 3. אין למשקל שום יתרון בשום סצנריו פרט לתאונה מול רכב קל יותר.
 4. RK

  נהיגה איטית

  פות"ש, כולם פה עדינים אבל בגדול - אתה בריון, פשוט פאסיב אגרסיב. כל עוד מישהו שנוסע במהירות המותרת בכביש נדרש להאט בגללך, אתה מכשול, מטרד ומסכן את עוברי הדרך. תיסע במהירות שלא מהווה הפרעה לתנועה, או תעבור לתח"ץ.
 5. תתחדש! כל רכב מיוחד זה טוב. והקונסולה הצפה הזאת ממש עושה לי את זה.
 6. אבל בין אם אתה מצדיק את המחיר או לא, זה מה שהשוק קובע. אין לך דרך לקנות את הכלים האלה במחיר אחר.
 7. RK

  רכב ספורטיבי יד 2

  אין כ"כ הבדל. זה יותר ההבדל בין ברז/מיאטה לשאר קטגוריית המחיר הסמוך, שמורכבת מהוט האצ'ים הנעה קדמית.
 8. RK

  רכב ספורטיבי יד 2

  תרשה לי להמר שאחוז הרוכשים החדשים, שלא הייתה להם ברז דור ראשון, לא יהיה גבוה. קל להגיד "הייתי קונה אם רק לא היה לה מנוע כזה מת", אבל בגדול, מי שלא קנה אותה פשוט לא חיפש את מה שהיא מציעה. נקודת התורפה העיקרית שלה עבור אותם אנשים שאתה מדבר עליהם הייתה שהיא לא עושה עבורך את העבודה. הנקודה הזאת נשארה. היא לא הפכה לקלה יותר לשיפור. היא עדיין לא תהיה קלה לנהיגה ברמת הוט האץ' מודרנית, היא עדיין תדרוש ידע ומיומנות והיא עדיין לא תהיה להיט בקו ישר או מכונית שאפשר להתרברב בה. היא נשארה מכונית למי שמוכן בשבילה, רק, שוב, מאד מאד fine tuned.
 9. RK

  רכב ספורטיבי יד 2

  היא נשארה כזאת גם בדור הנכנס, פשוט עם יותר מומנט. זה לא שקהל היעד שלה השתנה, היא לא הפכה פתאום לאלופת רמזורים. זה הרבה יותר מתיחת פנים מאד מאד מקיפה מאשר דגם חדש באמת.
 10. איזו תשובה אתה רוצה לקבל לשאלה הזאת? אם מוצדק, אתה עדיין כפוף למה שדיסקו כתב בהודעה, ואם לא מוצדק, תצא לרחובות?
 11. RK

  רכב ספורטיבי יד 2

  לדבר לא עולה כסף.
 12. RK

  רכב ספורטיבי יד 2

  הג'וליה אמנם יותר "מיושבת" באופי ובעלת אחיזה גבוהה (ובסטוק הבקרות לא מתנתקות, אם-כי זה שיפור נפוץ מאד וזול - החלפת בורר ה-dna לזה של התלתן), אבל לטעמי ניתן בהחלט להנות מהיתרונות שלה בכל מהירות. היא מרגישה קלילה (וקלה בפועל מכל המתחרות שלה), בעלת היגוי חד, שלדה קשיחה, מתקשרת ומהנה.
 13. RK

  רכב ספורטיבי יד 2

  יש האץ' ויש האץ'. אין דין 308 או מגאן 250/265 כדין קופרה. אבל כן, ההאצ'ים המודרניות דורשות קצב מאד גבוה כדי להנות ונותנות את אותו הקצב המאד גבוה יחסית בקלות וכששיט קורה, הוא קורה מהר וחזק. לגבי להיכנס לצרות עם ברז/מיאטה, תהיה בטוח שיש לי איזו שערה לבנה או שתיים גם משם.
 14. יש לנו סטוניק במשך שנתיים וחצי ו-45K ק"מ, עוד לא היה ניתוק אחד. אם יש ניתוקים בגלל מהמורות, כנראה הכבל בלוי או לא איכותי מספיק. באים מראש עם כבל טוב, ואין שום בעיה.
×
×
 • תוכן חדש...