Jump to content

AUDIO KING

 • פרסום הודעות

  9,610
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

30 נייטרלי

אודות AUDIO KING

צפיות אחרונות בפרופיל

2,733 צפו בפרופיל
 1. כיוון שאין לך מכשור לבדוק גיין כראוי מה שנשאר לך זה לכוון אותו לפני האוזן כוון אותו עם הפילטרים דולקים.
 2. 1.כן עד הסוף שמאלה 2.נכון היציאה הזאת מתפקדת כמו מפצל RCA 3.מתח לא קשור למגבר יותר או פחות טוב זה משנה כמה מתח מערכת החשמל של הרכב יכולה לספק מלכתחילה אם אתה מפצל את המחת בעזרת מפצל מתח ויש למערכת החשמל של הרכב כח להתמודד עם שני צרכנים {מגברים} על הקו אז אין עם זה שום בעיה ,אם לא מערכת החשמל תתחיל לקרטע ,ורואים כתופעת לוואי נפילות מתח ברכב ועמעום של האורות ברכב כתוצאה מכך.
 3. סימנתי מה לעשות בכל הכיוונים והחיבורים הנדרשים:
 4. זה רמקול עם התנגדות 4 אום סטנדרטי רצוי לחתוך בקרוס ב-80 הרץ את הסט וגם את האחוריים ב HPF ואת הסאב ב 80 הרץ ב LPF. האחוריים יכולים לקבל גם פול ריינג.
 5. גם אני לא מכיר ולא מצאתי כלום על החברה הנל. אני מניח שמדובר במותג מדבקה סיני השאלה אם הנתונים של הקומפוננט בכלל אמיתיים או שהם סתם זרקו נתונים לאוויר. נגיד וכן ,יש לך סט עם יכולת ספיגה של 110RMS שמוגבר על ידיי מגבר שמספק 65RMS ברור שמגבר עם הספק גבוהה יותר היה יותר טוב. תצלם את הנתונים בצד של הקופסא אם אתה יכול או אם הם מציינים נתונים בדף המוצר מעניין מה נצילות ומה ההתנגדות של הסט.
 6. אם זה התקציב השאלה השניה לא רלוונטית. בתקציב יש לך את ה-HARO האלו עם שילדה XL עם צמיג 29 מכלולים שימנו כניסה ובולם SR סנטור כניסה,ודיסקים מכאניים. אלו אופנים בהחלט טובים ,וכמו שכבר אמרתי לך הרבה הולכים עליהם או על דגמים של NORCO בתקציב דומה. https://www.matzman-merutz.co.il/haro-flightline-two-29 ברמת 2200-2400 שח אתה מקבל מכלולים יותר טובים. סדרות של שימנו טובות יותר בולם SR סנטור איכותי יותר מעצורי דיסק הידראולי במקום מכאני. אם זה שווה לך את הדלתא או לא זאת החלטה שלך.
 7. בוא נסכים לא להסכים. ושפותח השרשור יקנה מה שמתאים לו.
 8. אני לא מסכים איתך בנושא. מניסיון רב עם הדגמים האלו יש הבדל מהותי בין הדגמים האלו של הארו או דיאמונד-באק לבין הספשלייזד. ואם אתה חושב שלא אז למה מלכתחילה להמליץ לו על אופניים יקרים יותר. מעבר לכך ספשלייזד מבצעים בעצמם את המחקר פיתוח ועיצוב הם לא עושים copy paste למוצרים של מרידה למרות שהם אכן מיוצרים בטייוואן ע"י מרידה. הם גם משתמשים באותה גאומטריה של שילדה בסידרת הציזלד והאפיק קרבון אופניים של 13K זה אומר משהוא ,האלטרנטיבה מבית מרידה ה BIG9 נמכרות ב 2200 שח והם באותה רמה פחות או יותר עניין של טעם אישי ,אני אישית מעדיף את הספשלייזד.
 9. FALUO אתה מוציא דברים מהקשרם. פותח השרשור שאל מה ההבדל בין אופני ההרו או הדיאמונד-באק {היותר פשוטות } לעומת הספשלייזד. והאם הם שוות את הדלתא במחיר. ברור שברמת כניסה לאופני XC גם ליצרנים אחרים ישנו היצע שנע ברמת מחיר של 2200-2400 לדגמים חדשים. עם מיכלולים שימנו או SRAM ובולם SR סנטור דומים פחות או יותר לספשלייזד.
 10. הדיאמונד-באק באותה רמה ישנם גם דגמים של ראלי או של GT או מרידה במחירים דומים באותה רמה הספשלייזד זה רמה אחרת ,אלו חלקים יותר איכותיים ,גאומטריית שילדה,עמידות תחת עומס. אופניים יותר טובות חד משמעית.
 11. HARO האלו הם דגם כניסה טוב יש אותם ב 29 באותו מחיר ,הרבה הולכים עליהם או על דגמים של נורקו אני ממליץ לך על הדגם הנ"ל של ספשלייזד בקצת יותר במידה ותרצה להשקיע : https://www.matzman-merutz.co.il/rockhopper-29-specialized
 12. חפש בתת פורום אודיו מכירה כאן באתר. https://carsforum.co.il/forum/35-מכירה-אודיו/
 13. את צריכה קודם כל מסגרת רדיו עבור מולטימדיה 2DIN זו https://www.alexsander.co.il/product/6608/09-012 או זו בהתאם לדגם שלך https://www.alexsander.co.il/product/6609/09-012 ואז לרכוש מולטימדיה 2DIN כרצונך https://www.alexsander.co.il/cat/593/pioneer?pm13=17693&minPriceVal=279&maxPriceVal=3890 פיוניר אכן מומלצים
 14. אתה צריך פלסטיקה כזאת : https://www.alexsander.co.il/product/6635/013 ואז תוכל להתקין מערכת מולטימדיה 2DIN אפטרמרקט כרצונך + מצלמת רוורס. זולה וטובה למשל : https://www.alexsander.co.il/product/10488/pioneer-avh-a205bt
 15. במגבר אתה צריך להשתמש בזוג היציאות האחוריות REAR שכוללות חיתוך LPF הייתי הולך על הפיוניר בנסיבות העניין. את הרמקולים טסלה האלו אני לא מכיר.
×
×
 • Create New...