Jump to content

AUDIO KING

 • פרסום הודעות

  9,495
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

8 נייטרלי

אודות AUDIO KING

 • דירוג
  כותב. הרבה.
 • תאריך לידה 01/01/1979

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יש לי חבר שהיה במצב דומה לשלך שניסינו ביחד לפתור את הבעיה לפני שנה עם מרחק של 23 מטר בין הראוטר לבין המחשב והיה חשוב לו יציבות גלישה מעל הכל. מסקנות : 1.מתאם על החשמל עובד יציב אבל רק עם קצב העברה של 18-20 מגה ורק אם מדובר בחשמל חד פאזי. 2.ניסינו רוטר + כרטיס רשת 2.4GHZ חבל על הזמן אין קליטה 3.ניסינו מאריכי טווח 2.4GHZ בעיה קשה של יציבות 4.ניסינו רוטר + כרטיס רשת דואל בנד 2.4\5GHZ עובד טוב אבל היציבות עדיין לא מספיק טובה 5.הפיתרון הסופי והטוב ביותר = העברה של כבל רשת באורך 30 מטר דרך הגג 6.פתרון נוסף שהגיע מספר חודשים לאחר מכן מעבר לתשתית הוט ושימוש בממיר "מיני פייברבוקס" עם מתאם מוקה והעברה של האינטרנט על כבל קואקס = עובד טוב מאוד ויציב בחיבור חוטי בחיבור אלחוטי עובד לא יציב ,לאחר חיבור ראוטר חיצוני איכותי בבריג מוד עובד גם חוטי וגם אלחוטי מצויין.
 2. בעבר היה שיתוף פעולה בין מורל לבין DLS ולמעשה הדום מיד שלהם מבוססי CDM של מורל מכוער או לא זה עניין של טעם אישי ,לשיקולך. אגב מכוערים 2 ניתן לפרק את הגריל המכוער הנ"ל שהוא בקוטר 4 ולקבל דרייבר נטו 2.5 מה שיהיה פחות מכוער ע"י פירוק הגריל הנ"ל ישנם 3 קליפסים שתופסים אותו בדומה ל -UR2.5 בתמונות בתחתית הדף בקישור הנ"ל :http://www.dls.se/econtent/files/593/man_ultimate_mids_eng-09.pdf קצת עבודה קוסטום + רשת גריל כרצונך = אתה מרוצה
 3. אגב דום מיד בעניין נפח עבודה יש לך את אלו של DLS מסידרת האולטימייט שיכולים להתאים כתחליף ל CDM במחיר ממש נוח ,גם הקוטר 2.5 מאפשר התקנה אסטטית ונוחה,לשיקולך. https://exsound.co.il/collections/mids/products/dls-upi-25
 4. מקרום הייתה חברה איטלקית שבמשך תקופה של כמה שנים עד סוף שנות ה 90 חברת מורל ייצרה עבורה לא מעט רמקולים. יש לא מעט הבדלים בין קון מיד ולבין דום מיד - בניהם גם עניין של טעם אישי בהתיחס לנפח בלבד: אם אין נפח והקורה A צרה מידיי אז דום מיד הוא אופציה טובה. אם יש נפח סביר אז אפשר להוסיף קון מיד - יש לך פה במחיר נוח DLS SCANDINAVIA 75 שלדעתי יכול להתאים https://exsound.co.il/products/dls-scandinavia-75 מעל קוטר 3 לקון מיד הייתי שוקל התקנה רק בקיק פאנל. זאת דעתי בעניין.
 5. זה עניין של תקציב אני יכול לתת לך VFM ב 5K וגם ב 10K הניפון הזה הוא מגבר קטן שמתחבר מאחורי הדש בורד ההתקנה שלו היא פשוטה כי הוא מגיע עם מתאם "פלאג אנד פליי" לפי סוג הרכב הצריכת חשמל שלו היא נמוכה כי הוא מגבר נציל פול ריינג קלאס D וגולת הכותרת שהוא מגבר עם DSP מובנה. פתרון נוסף שאתה יכול לשקול אלו מגברי BT כמו למשל jbl gtr-104
 6. 1.בדקתי את העניין ולמיטב הבנתי אין אופציה להנחתה של הטוויטר בקרוסים האלו 2.הבנתה נכון 3.אז אין אפשרות לבצע זאת
 7. המצב דורש פתרון בחיבור מתח יציב למערכת ממליץ לך להתיעץ בנושא עם יוסי מעילית קאר אודיו. http://www.ecaudio.co.il/
 8. 1.בדוק האם בקרוס הפסיבי של הסט ישנה אופציה להנחתה של הטוויטר 2.נסה להנחית באקולייזר תדרים מעל 4KHZ 3.נסה לשחק במיקומים און\אוף אקסס של הטווטרים.
 9. מגבר boss ba 2200 שני ערוצים מגבר בסיסי עלה בזמנו חדש 500 שח אני מעריך את מחירו כיום משומש באזור 150 שח. סט קומפוננט מורל פולס סט בסיסי עלה בזמנו חדש 500 שח אני מעריך את מחירו כיום משומש באזור 150 שח.
 10. Pyle בשום פנים ואופן.! המגבר הזה הוא שריד מסידרה שיצאה לראשונה בסוף שנות ה 90 ,מקומו בהיסטוריה. מה התקציב למגבר חדש.?
 11. אפשר להחליף את המערכת המקורית עם פאנל + מערכת מולטימדיה 2DIN ראה למשל :
 12. טכנית זה אפשרי לחבר סליל בודד ברוב הסאבים אני אישית ממליץ חבר ב 8 אום את שני הסלילים ,כמובן שזה ברירת מחדל.
 13. ישנם מגברים עם DSP בשיטת "פלאג אנד פליי" בהתקה בדשבורד.דוגמא: https://www.cheaper.co.il/product/מגבר-dsp-דיגיטאלי-מתקדם-4-ערוצים וישנם כאלו רובם בהתקנה רגילה בתא המטען. יעזור אם תציין תקציב לחלקים.
 14. אני לא מכיר את הדגמים האלו של מגברי ניפון. אבל מגבר עם DSP הוא מגבר לא זול . רוב המגברים מגיעים ללא DSP ואפשר למצוא מגבר בסיסי טוב באזור 600 שח זה נכון. פה יש מגבר של ניפון שאני לא יודע אם הוא יותר או פחות טוב מהמגבר שהציעו לך עם הסבר מה כולל ה DSP https://www.cheaper.co.il/product/מגבר-dsp-דיגיטאלי-מתקדם-4-ערוצים מעבר לכך המגבר הזה הוא פיתרון "פלאג אנד פליי" בהתקנה בדשבורד וישנם גם מגברים עם DSP שדורשים התקנה רגילה של מגבר [רובם} בתא המטען.
 15. זאת אופציה זולה https://www.cheaper.co.il/product/מגבר-דיגיטלי-עוצמתי-4-ערוצים-מסדרת-stage-דגם-a9004-תוצרת-jbl יש גם את זה https://www.alexsander.co.il/product/12645/pioneer-gm-d8704 יש גם את זה https://b-a-s-s.co.il/מגברים/4-ערוצים/lightning-audio-l-4600
×
×
 • Create New...