Jump to content

AUDIO KING

 • פרסום הודעות

  9,881
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

94 נייטרלי

אודות AUDIO KING

 • דירוג
  כותב. הרבה.

צפיות אחרונות בפרופיל

3,079 צפו בפרופיל
 1. יש לו CANBUS שמתאם בין הרכב למערכת אחד לאחד צריך לוודא את זה ומעבר לכך תואם מקור כולל גם פלסטיקה מתאימה ולא מצאתי תואם מקור לשנת 2020 שבה הוחלפה המערכת המקורית ברכב הזה {שונה מ 2019} מה שכן יכול להיות שאפשרי לרכוש מכשיר של סינקופה או גוינינג יש כאלו עם DSP מובנה ועם יציאה אופטית ולבצע עבודה קוסטום ברכב ,צריך לברר עם בעל מקצוע במה זה כרוך. הייתי יוצר קשר עם יוסי מעילית קאר אודיו ושואל אותו עם הרכב\מודל הנ"ל ואיזה אופציות עומדות על הפרק. http://www.ecaudio.co.il/
 2. הבעיה אינה במגבר, הבעיה היא בחוסר אטימות הרכב ללחות. זה יכול להיות נוזל שנישפך ,מזגן דולף לפנים הרכב ,גומיות איטום פגומות,איטום חלונות פגום. טכנית בסביבה של לחות מינימלית זה לא היה קורה.
 3. היבואן של אודיסון הוא "אודיוסיסטם" חפש מפיץ מורשה קרוב למקום מגוריך. http://www.audiosystem.co.il/מפיצים-מורשים/
 4. מגברים של אודיסון מסידרת פרימה עם כניסה אופטית ו-DSP מובנה. https://www.audison.eu/product_lines/prima/
 5. אני לא מכיר את המגבר הזה או את היצרן ולכן אין לי דיעה עליו. אני הייתי מתרכז בחברות ידועות שמוכרות ציוד איכותי מה שהמלצתי לך עליו זה סטאפ איכותי מיצרנית מעולה ,לא הייתי מהמר בעניין.
 6. מצב 1 תבדוק שהפלוס והרימוט אצלך נותנים בין 11-15 V עם מולטימטר יכול להיות שיש לך בעיות מתח או רימוט מצב 2 ממצב שכל הרמקולים מחוברים והנורה מהבהבת תנתק את הרמקולים אחד אחד ,אם ניתקת רמקול וזה עובד קבוע פתאום הרי שהרמקול מקצר\פגום.
 7. ערוצים 5\6 2. על OFF אני מעריך שהבעיה שלך היא כאן ,במצב OFF המגבר פועל על חיבור הרימוט ולא סיגנל סנס. 4.על 80 הרץ בערך 5.על LPF 7. על 30 הרץ בערך 6 גיין לפי האוזן 9. לא לחוץ ערוצים 3\4 3. לא לחוץ 4 . על 80 הרץ בערך 5. על HPF 6.גיין לפי האוזן 8.כפתור לחוץ ערוצים 1\2 3.לא לחוץ 4.על 80 הרץ בערך 5.על HPF 6.גיין לפי האוזן הערה את זוג ה- RCA של קדימה אתה מחבר לכניסות ה RCA של 1\2 ההגדרות מוגדרות כך שערוצים 3\4 מקבלים את הסיגנל שלהם מחיבור ערוצים 2\1 את זוג ה-RCA של אחורה\סאב
 8. הסטאפ שלך הוא מראש סטאפ SPL אז ברור שהולכים על פרו מידים מי אמר שהם לא איכותיים תלוי של איזה חברה. יצא לך לשמוע פעם פרו מידים של deafbonce.?
 9. אם אתה הולך על מודול BT שהצעתי לך DSP-AMAS 2 https://mosconi-system.it/product/dsp-amas-2/ בתחתית הדף אתה יכול לראות מוצרים שניתן להשתמש בהם עם המודול מבית גלאדן\מוסקוני ישנם שני מגברים 100.4DSP ו-80.6DSP שניהם עם DSP ועם כניסה אופטית. אתה יכול לברר מחירים כאן: https://www.facebook.com/GLADEN-AUDIO-israel-169760360307/ יש לך כאן שרשרת 100 אחוז אופטי כולל המגבר.
 10. אין לדעתי צורך במגבר טוב יותר סידרת ה GTR היא הסידרה הגבוהה ביותר של JBL זה מגבר בהחלט טוב ,קח בחשבון שהתקציב שלך לא כזה גבוהה ולכן הייתי חוסך בהגברה ,מה שגם אתה לא הולך על הגברה גרועה. השאלה הגדולה היא האם אתה רוצה להוסיף גם DSP אגב יכול להיות שהאיכות של היחידה המקורית היא לא כזאת גרועה צריך לבדוק את זה מראש לפני ששוללים את היחידה הזאת. מעבר לכך ישנה גם אופציה חסכונית ללכת על מגבר עם DSP מובנה
 11. נכון בגלל התקשורת. כן המגבר הזה הוא אפשרות זה מגבר 5 ערוצים עם מודול BT ללא DSP. אתה יכול להתחבר למגבר עם כניסות היילבל מהמערכת המקורית ואתה יכול להשתמש כמובן באופציית ה BT ולעקוף את המערכת.
 12. ממה שיצא לי לברר זה לא כל כך פשוט להחליף את המערכת המקורית. אני מציע להשתמש בה אבל גם לעקוף אותה באופן מסויים. הייתי הולך באופן כללי על DSP עם כניסה אופטית מתחבר אל המערכת המקורית ע"י כניסות היילבל ועל מנת לקבל איכות גבוהה יותר הייתי רוכש מודול BT ברזולוציה גבוה שעומד עצמאית ומתחבר אופטי לכל DSP בעל כניסה אופטית. https://mosconi-system.it/product/dsp-amas-2/ DSP איכותי טוב + המודול הנ"ל יעלו באזור 2500-3000 שח בתקציב הנותר הייתי בונה את שאר המערכת בהתאם לטעמך האישי.
 13. ברור שפרו מידים 6 ערוצי הגברה ב-2 אום סטריאו בחיבור מקבילי של כל זוג אתה כמובן תצתרך הגברה נוספת לטוויטרים ולסאב.
 14. בוא נגיע לשורה התחתונה באיזה תקציב מדובר.? אתה רוצה המלצה רק ליחידת ראש או למערכת כוללת לרכב.?
 15. רגע רגע. אפשר ליצור שרשרת שהיא 80% אופטית בזול {יחסית} עם תואם מקור בעל יציאה אופטית + DSP עם כניסה אופטית ואז מה-DSP תצתרך כבלי RCA קצרים למגבר.
×
×
 • תוכן חדש...