Jump to content

yoni162

 • הודעות

  155
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של yoni162

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

34

מוניטין

 1. האמת שלאורך כל התקופה לא הצלחתי להבין למה הביטוח של הפוגע נתלה בעובדה שמתקיים משפט. במצב שבו לא היו מעורבים בוחן תנועה/משטרה ולא היה מוגש כתב אישום, לא היינו נכנסים לסאגה הזו. התיעוד מהזירה מוכיח באופן די ברור מה קרה ומי האשם. הסיבה היחידה שעולה לי לראש היא תרחיש שבו בעקבות פסק הדין חברת הביטוח של הפוגע מתנערת ממנו.
 2. מעדכן עבור מי שיתקל בעתיד במקרה דומה- התיק נסגר בביהמ"ש בהרשעה של הנהג הפוגע. במהלך כל הזמן הזה הביטוח שלי דגמו מדי פעם את הביטוח של הנהג הפוגע, אבל אני בסוף הייתי זה שעקב אחרי תאריכי הדיונים בביהמ"ש והשיג בסוף את פסק הדין (ע"י פניה ישירה לביהמ"ש). אפשר להגיד שזה היה מאמץ משותף. המעקב אחר התיק יחסית פשוט (דרך נט המשפט), רק שצורת ניהול המידע שם לא ברור (לפעמים מעלים החלטות דיון, לפעמים לא). השבוע (כמעט שנה וחצי לאחר האירוע) קיבלתי את תגמולי הביטוח מהחברה המבטחת של הנהג הפוגע. הסכומים כללו את שכ"ט השמאי, הצמדה וריבית. במהלך כל התקופה התלבטתי אם להפעיל את הפוליסה שלי (הייתי מבוטח במקיף) ולקבל מיידית את סכום ערך הרכב. במצב כזה הביטוח שלי עדיין מנסה להשיב את הסכום עבורו ע"י תביעת הביטוח של הנהג הפוגע. במידה והיה מצליח להשיג מעל 80%, היתה נמחקת לי התביעה מהפוליסה. ע"י זה שהלכתי בסוף בדרך המקורית (תובע ישירות את הביטוח צד ג' של הפוגע) אמנם נמנעתי מהפעלת הפוליסה שלי (הוספת תביעה), אבל הפסדתי ריבית שהייתי יכול לצבור בינתיים במהלך שנה וחצי על סכום ערך הרכב (מדד S&P 500 עשה בתקופה הזו עשרות אחוזים לצורך העניין). הריבית וההצמדה שמתווספים לתגמולי הביטוח אפסיים מן הסתם. החלטה נכונה/לא נכונה - לא יודע, תלוי בבנאדם (בעיני כנראה שזו היתה טעות בדיעבד).
 3. סליחה, לא חשבתי שמשנה. פיקנטו 2013.
 4. אהלן, לאחר חיפוש פה בפורום, מחפש המלצה למוסך מומלץ עבור קיה באיזור ת"א (ת"א/ר"ג/גבעתיים והסביבה). ראיתי המלצה למוסך עמית (שניר 8 בני ברק), מישהו מכיר? לחילופין, משהו אחר?
 5. סתם מסקרנות, עם איזה לחץ אוויר עלית למסלול?
 6. yoni162

  קופרה לאון - מבחן דרך

  במקרה קפץ לי הסרטון הזה בימים האחרונים, די מכסה את הטופיק ועשוי לעניין - AWD VS RWD - Which Drivetrain Is REALLY Faster?
 7. הקטע הזה בפרויד בעייתי, אם יש תור לפניה שמאלה הרכבים עשויים לעמוד בנתיב שממשיך ישר. כשמגיעים מהעיקול רואים אותם רק ברגע האחרון.
 8. כמו שאמרו לפני, נראה לי שמבחינת יעילות וצריכת דלק ההבדל הבולט בין אדם למערכת בקרה אדפטיבית הוא שהאדם יכול לתכנן, בעוד שהמערכת יכולה בעיקר להגיב, וזה החסרון העיקרי שלה בהקשר הזה. אוסיף דוגמא משלי (למרות שלא חסרות פה) עם סדרה 5 האחרונה, המערכת מתאימה את מהירות הרכב גם לפי תמרורי המהירות שיכולים להשתנות. במעבר מ-90 ל-70 נגיד, היא תבלום ממש את הרכב (מה שגם עשוי להפתיע נהגים מאחוריך, בלי קשר). נהג מן הסתם היה פשוט מוריד רגל ולא משתמש בבלם בסיטואציה כזו.
 9. נראה לי שהדיון פה זה לא מה "מגיע לה" בהקשר של ענישה, אלא האם זה אחראי לתת למישהו כזה רשיון ויכולת להעמיד אחרים בסיכון. שקול למישהו שלא היה מצליח לעבור טסט כי נתקף בהתקף חרדה לפני כל פעם. אם לו לא היית נותן רשיון, למה להשאיר רשיון למישהו שעלול להכנס ל"מצב אוטומט"? אלא אם כן זה יכול להיות כולנו מעשית, ואז זה ריק מתוכן. אין לי מספיק היכרות עם התופעה הזו.
 10. דבר עם ביטוח ישיר, הם יציעו לך בעצמם לבטל את הפוליסה ליום אחרי התאונה. אתה מכוסה עד לתאריך התאונה.
 11. there we go https://www.themarker.com/news/.premium-1.9681261
 12. yoni162

  מי הנהג הכי מהיר ב-F1 ?

  האמת הרגיש שנטפליקס לקחו כיוון טיפה שונה עם העונה הזו, הרגיש לי בחלקים שאני צופה בהאח הגדול ולא סדרה שעוסקת בספורט מוטורי. כל ההתעסקות הזו בתככים/אינטריגות/פוליטיקות קיבלה יותר במה מאשר המטרה שלשמה התכנסנו. מה שכן, הפרקים שהוקדשו לגאסלי וצ'קו היו מעולים.
×
×
 • תוכן חדש...