Jump to content

ליין מן

 • פרסום הודעות

  5,602
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

15 נייטרלי

אודות ליין מן

 • דירוג
  מעורב חלקית

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  קמובן - אני מ " בת - ים " - עם שגיאת כתיב . כדי שיאמינו לי ...
 • תחביבים
  אוכל ובישול - ספורט - רכב - אלקטרוניקה ( רמקולים מגברים ו
 • מקצוע
  מנהל מסעדה "הלב - הרחב " הנדסאי ת. וניהול .

צפיות אחרונות בפרופיל

3,605 צפו בפרופיל
 1. בדוק את חיבורי מצלמת הרוורס לפנס הרוורס - רופף או מקצר - מנורת אור הרוורס מספקת חשמל למצלמה. ואח"כ את כלל חיבורי אור הרוורס בפנס האחורי - ראה אם מנורת הרוורס דולקת ברור בנסיעה לאחור. אייל.
 2. אוטו קבריולט פתוח 4 -5 מושבים.. ומשכיר אוטו לזמרים לקליפים .. ולחתונות רכב במחיר סביר, סביב ה 100 אלף - אולי אפילו שני רכבים תואמים.. בצבעים שונים. (לרכב יהיו כנפיים, שאפשר לשבת עלייהם ולשיר) אייל.
 3. אם אפשר - לרשום בהמשך את אפשרויות איטום הקירות, ואיך בוצע לבסוף.. תודה - אייל.
 4. גש למוסך הקרוב של היבואן.. והראה להם את הכתם הם יצלמו וישלחו לשירות הלקוחות. במידה ואתה תנסה לנקות ויגרמו שיפשופים או נזק - יש אפשרות כי שירות הלקוחות יטענו כי זה באשמתך לכן תן להם לראות ולהציע דרכים לטיפול. אייל.
 5. בדיקה - ישנה הטענה.. כי מספר רב של הילוכים הוא תמיד לטובה. האם יש הרבה רכבים מהפלח הפרטי ספורטיבי, עם ממסרה.. גיר ידני, אשר יש בהם יותר מ 6 הילוכים ידניים. ואם אין הרבה רכבים, עם יותר מ 6 הילוכים ידניים - אולי יש לכך סיבה! אייל.
 6. בד"כ , החלפת נוזל מקורי שהגיע עם הרכב מהיצרן - החלפה כל כ 8-10 שנים ואח"כ , החלפות יותר מוקדמות כל כ 4-6 שנים. הרבה יצרנים מאשרים החלפות חלקיות - אפשר להחליף רק כ מחצית + מנוזל הקירור. מרוקנים את הרדיאטור מהנוזל הישן.. וממלאים כ 4-5 ליטר, נוזל קירור חדש ברדיאטור. אייל.
 7. הנה - יש לנו אפשרות כאתר רכב, לדחוף את נושא איכות הסביבה - לעורר מודעות, לנושא אסיפת השמנים המשומשים. לארגן עצומה - ולבקש להתקין בכל תחנות הדלק המוכרות שמנים.. מתקן לאסיפת השמנים המשומשים. לדעתי , תחנות הדלק הם המקומות המתאימים, כאשר משאיות חברות הדלק והשמנים מבקרות בהן באופן קבוע. ולכן יהיה נוח לאסוף בהם, את השמנים המשומשים. אייל.
 8. אפשר לדבר עם השכן.. ולבקש לחנות באחת החניות כאשר אין בהן שימוש ואתה בא לבקר. יש לנו שתי חניות בבניין של הוריי - אחת נקנתה עבורי. ויש שני דיירים אשר קבלו אישור, כי האורחים שלהם יחנו בהן - הכל נעשה בתאום בטלפון. ומנגד - אני מקבל עוגה מהשכנות כאשר אני בא לבקר.. מה רע (משמין אבל טעים לאללה) אייל.
 9. משה.. איזה רכב ושנה - מדוע נדרשה החלפת הטרמוסטט מלכתחילה. אייל.
 10. כלל צירוף המקרים של התקלות גם מוזר. אני זוכר בעיה בקלצ' מדחס של אופל - עקב מותחן (מיסב) תפוס הדבר גרם לרצועה להסתובב על פולי המדחס לסירוגין, להחליק ולבסוף להיקרע. וגם הקלצ' של המדחס התקלקל. אבל קשה לבדוק בדיעבד.. מה קדם למה אייל.
 11. צודק.. לכן אפשר לחלק את התחזוקה לשתי אפשרויות. כאשר דחוף והטיפול והבעיות מגיעים בהפתעה.. לשלם ולבלוע את הלקרדה.. וטיפולים מתוכננים בלי לחץ - לאחר אסיפת המידע, למצוא מוסך טוב ולבקש רשות להביא חלקי חילוף במחירים סבירים לפעמים כאשר המוסכים מודעים לכך מראש, הם מורידים קצת את המחירים, ואז לפעמים כדאי לבצע אצלם את קניית החלפים וההתקנה. לא להיתבייש - לדבר ולשאול לפני הטיפולים.
 12. אחת הבעיות.. שאין לנו מוסכים המתמחים ב BMW ומיני טובים, והמעודכנים לדגמים החדשים. גם מורשי היבואן יקרים, ולכן גם המוסכים הכלליים מיישרים מחירים לפיהם .. די דומה למוסכי אלפא. ואולי צריך להכיר במצב, כי כיום מחירי הטיפול במוסכים יקרים, מאחר והעלויות של המוסכים גבוהות השכרת המקום משכורות לעובדים ולמכונאים מומחים, כלי העבודה והחיבור למידע ותוכנות הטיפולים, וכמובן חלקי חילוף יקרים בבסיסם כחדשים מהיבואן.. אבל, אפשר לבדוק לפני כניסה למוסכים. להיתייעץ במועדוני הרכב של BMW ואלפא - איזה מוסכים אמינים ומאפשרים.. להביא חלקי חילוף באופן עצמאי למוסכים. אייל
 13. קבלתי המלצה מחבר שיש לו ידע.. בנוסף הבחור יותם, מדריך ומלמד את מקצוע הדייטלינג כנס לאתר והתרשם. יותם דיטיילינג https://www.facebook.com/yotamdetailing/?hc_ref=ARQB_9I7IQkBwtMC68wjkuwmaOxbnH9axd_Mbhwaxz-aD_1McKR0mpTdiyzJKeO-GFc&fref=nf&__tn__=kC-R אייל.
 14. נראה טוב - אפשר לקבל קישור לאתרי מכירה של השעון . תודה - אייל
×
×
 • Create New...