Jump to content

car_me

 • פרסום הודעות

  472
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות car_me

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אני לא רוצה להיות כאן, אני רוצה להיות שם...

צפיות אחרונות בפרופיל

1,026 צפו בפרופיל
 1. לפעמים אם יש hdmi cec אפשר לעבוד עם שלט ir, להחליף שלט בלוטוט. לפחות אצלי בfiretv ישן זה עובד, כי השלט שלו התקלקל, עבור פעולות כבדות יותר יש גם אפליקציה.
 2. אתם מזכירים פה רמי לוי, לפני שבועיים עשיתי קניות ברמי. לקחתי פטרוזיליה. מישהו בא לידי מוריד מסכה מתחיל להריח את הפטרוזיליה ואת הכוסברה, שואל איך יודעים מה זה מה? לשניהם אין ריח... הלכתי משם מהר
 3. לא נרשמתי עם טלפון, אז איך "בנק לעומי" יתקשר? דווקא אני כמעט לא מקבל SMS וטלפונים, וכל הלא מוכרים אני לא עונה(עונה רק שאני יודע שמישהו כזה צריך להתקשר, כמו שליח) מי שרוצה שישלח לי ווסטאפ. איבייטס נותן 2.8% בעלי, בגלל זה הפסקתי להשתמש בו. (אני משתמש בלאומי קאשבק - 8% בעלי). חוץ מזה, לא קונה יותר מידי, אז 90 שקלים ועכשיו בדקתי ובשנתיים היו עוד 30 שקלים מאיבייטס. כדי לקבל 100 צריך לקנות ב-3500 שקל לרבעון, לא הגעתי למצב כזה.
 4. דרך אגב, רצוי להרשם לאיזה אתר קאשבק, הם נותנים בערך 4% בחזרה על הקניה בכל מיני אתרים. היום קיבלתי בחזרה 90 שקל, של שנתיים קניות ברשת. לא שזה הרבה כסף, רק שזה עוד הנחה. בדרך כלל אני מחפש ומוסיף לעגלה מוצרים, סוגר את האתר ומתחבר דרך אתר הקאשבק (כדי לוודא שהמחיר לא עולה) ואז משלם.
 5. לכל הדברים הקטנים הסיניים, אני בודק תמיד מחירים ואצל עלי תמיד מוצא ביותר זול. כל פעם ששאלתי אותם שאלות הם עונים לא לעניין, או לא מתאמצים יותר מידי לענות. יכול להיות בדברים יקרים יותר הם יענו אחרת. בדרך כלל אני ממיין לפי מספר הזמנות ומחפש, או משנה קצת את מילות המפתח בחיפוש, כי זה נותן תוצאות אחרות. לרוב קונה ממישהו שקנו ממנו לפחות מספר מוצרים מאותו דבר, אבל אם זה דברים קטנים של 10-15 שקלים זה לא משנה לי יותר מידי. למשל השבוע, רציתי לקנות משהו וכתוב בפריט שאם אתה רוצה בנדל שמכיל כמה חלקים תשאל אותם בצאט, שאלתי ונתתי מספר קטלוגי לפי מה שכתוב ברשומת הפריט. התשובה הייתה ש
 6. ראיתי שהם השתכללו, רק שהשתנה הממשק וצריך היה להשקיע עבודה. חשבתי שכבר מישהו אחר יכתוב אפליקציה מהנתונים במקום לעשות דוח ידני
 7. עכשיו שאני חושב על זה, הכיסוי משקפיים שלי בן 10 כמו האוטו, אין כמעט סימני בלאי עליו, בדיוק בגודל של השמשה ודווקא המצלמה מחזיקה אותו במקום, ולא צריך להזיז סוככי שמש. גם הקיפול קל, הוא התרגל במשך הזמן. הכי חשוב לא קניתי אותו, קיבלתי מהסוכנות ביטוח.
 8. במכונה לתדלוק עצמי אפשר לשים הגבלה כדוגמת "100 שקל", ואז אין תפיסת מסגרת. במסטרכרד, באפליקציה לא מופיעות ההרשאות לחיוב, וחיובים מופיעים רק אחרי זמן לפעמים יום. זה דווקא מעצבן, כי אני לא יודע בתשלום בכרטיס אם התבצעה "הרשאה", למשל אתרים עושים הרשאה לחיוב ורק בשליחה מחייבים. בכרטיס לאומיקרד דווקא הם כן רושמים (עסקות על תנאי) והעדכון מיידי.
 9. למי שרשם שגיר DSG לא שומר הילוך ב-D, זה נכון חלקית, אבל אם לוחצים על הברקס בירידה, ויורד הילוך, ואז עוזבים ולא נותנים גז, ההילוך לא יעלה עד שיגיע לסל"ד גבוה יחסית לרגיל(לפחות אצלי) בכל מקרה בירידות אני מעביר ל-S. לא נראה לי שמורים לא מלמדים, פשוט להרבה נהגים זה פשוט זה לא במחשבה שלהם כל הדברים האלו שקשורים בנהיגה. נכנסים למכונית שמים D ונוסעים בלי לחשוב הרבה, בסה"כ כלי להגיע ממקום למקום.
 10. לפני כמה חודשים ההורים שלי התלוננו שהדייסון DC34 שלהם עובד ותוך דקה מפסיק (דור לפני 6v). בגלל שבקושי גם משתמשים בו, רק לניקוי מסילות של חלונות ולפעמים את האוטו, קניתי סוללה מאלי אקספרס, בסביבות 40$. הסוללה החדשה החזירה אותו לחיים ומחזיקה טוב לשימושים שלהם, אין תלונות. בסה"כ יש בסוללה בקר טעינה וכמה סוללות 18650. המקורית אולי של פאנסוניק ומאלי איזה סינית, אבל היו ביקורות טובות על המוכר. נ.ב.: קניתי את הDC34 הזה "מחודש" במבצע מארה"ב (2014) והייתה שם הסוללה המקורית. שהתחדשתי ב-V6 ממבצע שהיה באמזון UK, נתתי להם את ה-DC34. ה-V6 עדיין עובד מצויין, כי בקושי אני משתמש ב
 11. הכי חדשים שיש זה "אוטו מטאטא", למרות שזה לא מה שפותח השרשור שאל.
 12. אצלי בבניין היו 3 פחים ירוקים ו1 כחול בחדר אשפה ל-12 דיירים. כל הזמן נגמר המקום ושמו את השקיות על הרצפה. ואז יום אחד גם נעלם איזה פח ירוק ובכלל היה בלגן וסרחון. אז הועד הקודם דיבר עם העיריה שהביאה 2 פחים חדשים. (הם גבו 360 לפח בתוך הארנונה שחולק בין כל הדיירים). את הפח הכחול שמנו ליד הכניסה של הבניין, כי אין מקום בחדר אשפה, ומאז תמיד יש מקום לאשפה ולא מלכלכים. גם בימי שבת ש-4 הפחים מתמלאים. אולי באמת לפני שחושבים על סגירה, תביאו פחים יותר גדולים. או תשימו עוד פח ירוק ליד המבנה של הפחים מבחוץ, נראה שיש שם מקום.
 13. רשמים אחרי תקופה קצרה עם הלוגיטק ורטיקל שקניתי כתוצאה מהשרשור. קל מאוד להתרגל אליו, לקח לי איזה חצי יום ומאז זה כמו עכבר רגיל. לא מתעייפים לי הפרק כף יד כמו שהיה והזרת. עוד דבר שהיה בעיה כנראה זה השולחן, בשולחן מחשב היה קנט בקצה של השולחן בגובה חצי ס"מ (כמו בשיש שלא יזלגו מים). לקחתי פטיש והורדתי אותו וזה גם עזר. ולפני יומיים קניתי משטח שולחן מאיקאה רחב יותר 70 ס"מ במקום 40, לשים על השולחן הישן (מזל שסוף סוף פתחו את איקאה לאיסוף עצמי).
 14. לא מובן לי איך אפשר לנעול את הפחים, הרי האנשים שמרוקנים את הזבל לא ירוקנו אותם, כי גם להם יהיה נעול. לפחות אצלי בבניין, הם באים לא בדיוק תמיד באותה שעה, שאפשר לפתוח להם. אלא אם יתקינו אינטרקום בחדר זבל, עם לחצן. תתחיל עם פתק בבניין ליד. גם בבניין של הורי היה מישהו מבניין סמוך שזרק זבל בפח, כי היה צריך ללכת פחות. אבא שלי אמר לו כמה פעמים ותפס אותו על חם, אז הוא זרק לעיתים רחוקות יותר (לא בטוח שהפסיק).
 15. עשיתי טיפול בדיוק לפני החורף, אז נחכה קצת ובטיפול הבא נבקש מרון שיבדקו את העניין.
×
×
 • תוכן חדש...