Jump to content

car_me

 • פרסום הודעות

  458
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות car_me

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אני לא רוצה להיות כאן, אני רוצה להיות שם...

צפיות אחרונות בפרופיל

867 צפו בפרופיל
 1. מדברים על הביוב, בדיוק חסכתי עוד 800 שקל של להזמין אינסטלטור בדמי לילה. נסתם הביוב ושתי דירות הוצפו במים. המחיר עבורי, עבודה בחושך לנסות לפתוח את הצינור 2 צול שנסתם ולהתלכלך בגיפה השחורה , לפחות זה צינור של המטבחים. לפעמים אני מבין למה אינסלטורים לוקחים כל כך הרבה. הבעייה איתם שהם לא מנקים אחרי הסתימה את הלכלוך בחצר כל הגיפה השחורה שיוצאת, שגם ככה בסוף אני צריך לנקות עם הצינור ומגב. וגם הדיירים צריכים לנקות את המים שהציפו את המטבח.
 2. תלוי בהסכם שלו עם בעל הדירה. אבל בכל מקרה רשת חלון יכולה להקרע די מהר אם פותחים אותה לא נכון. אז זה יכול להחשב לשני הצדדים, בכל מקרה היות שהתיקון זול זה יכול ללכת לשני הצדדים באותה מידה. לפחות בתור שוכר אם הייתי יכול לתקן לבד לא הייתי מציק לבעל הדירה, או מצד שני אם היה לי דייר שמתלונן הייתי מתקן לו.
 3. בגלל זה לוקחים סכום קבוע שכולל תוספת קטנה ולא כל הזמן מבקשים כספים. כי זה "מרגיש" כאילו אתה משלם על דברים הזויים. לדעתי סתימות תקלות חשמל קטנות ודברים קטנים של עד מאות שקלים זה כן אמור להיות. אבל תיקון של אלפי שקלים והחלפת דברים מהותיים זה לא כלול לשוכרים. מקסימום תודיעו לבעל הדירה שיחזיר לכם. גם בבית אם יש לך סתימה אתה משלם ולא בעל הדירה. אצלי כבר שנים בבניין זה אותו סכום. ואני לא מעוניין לשנות, אפילו שהייתה מצוקה תקציבית קלה.
 4. כנראה בגלל השינוי והעבודה מהבית גם לי הזרת עושה בעיות בחודש האחרון, זה כנראה נובע מעבודה מהבית. צריך כנראה גם להחליף שולחן, יש לי שולחן מחשב צר מידי (42 ס"מ). והיד בזווית לא טובה. גם במשרד היתה קצת בעיה אבל זה הסתדר עם משטח פד תמיכה ליד. בכל מקרה בעקבות השרשור הזמנתי את העכבר הורטיקלי של לוגיטק מאמזון לניסיון (עדיף להזמין מגרמניה, מארה"ב לא נשלח לארץ).
 5. 40 שקל לדייר אצלי זה רק עבור התשלום למנקה וביטוח לאומי למנקה לחודש. צריך עוד חשמל ח"מ, גינון, תחזוקה כללית (החלפת מנורות וכו, מנעולים), ביטוח לבניין.
 6. גם אצלי בבניין יש איזה תשלום לרזוורבה, אבל בגלל שזה בניין ישן, הכסף הספייר הולך לביוב (כלשונו). 75% מהדיירים שוכרים. שנה שעברה הייתי על אדים של כסף. השנה בגלל שאני עובד מהבית, אני עם השכן (שגם עובד בבית) פותח את הסתימות בביובים בחוץ וחוסך. והשנה טפו טפו טפו לא היה משהו על חשבון הקופה הכללית (רק תיקנו שוחת ביוב על חשבון בעלי הדירות). גם לא היה לי כסף להזמין גנן, אז אני והשכן גיננו. (פראיירים). בסוף שנאגר קצת כסף הבאתי מישהו שעשה עבודה של יום שלם (גינה גדולה). בגינה אפילו הרכבתי קו טפטפות 150 מטר לבד, כי חלק של הצינורות של הממטרות רקובים/סתומים ולא משקים מה
 7. אני צריך לבדוק את זה, עדיין לא פירקתי ובדקתי. כמו שהבנת זה לא דחוף, כי יש מעקף. אני אפרסם אחרי הניסיונות
 8. לפני כמה שנים גם פגע בי רכב מאחור, הייתי עם גטס, בעצירה ברמזור, הוא דיבר עם נוסע לידו ולא שם לב שעצרתי. עצרנו בצד, לא ראיתי שום פגיעה. פתחתי את הבאגז לראות שאפשר לפתוח (כי היה לו רכב גבוה) ושנינו נסענו בלי להחליף פרטים. באותה גטס, התחלתי לעבוד במקום עבודה עם חניון עם מעט חניה ואחרונים שהגיעו תמיד חסמו. יום אחר הגעתי מאוחר וחסמתי, ואז מישהו שרצה לצאת מחברה אחרת שחסמתי אותו התעצבן בצדק (שכחתי להודיע בלובי, הייתי חדש שם). שהגעתי בסוף לרכב להזיז אותו, הוא התעצבן ונסע אחורה, שאני עומד מחוץ לרכב, למרות שאמרתי שאני אזיז את הרכב, ודחף את הפגוש שלי פנימה ועצר. אחר כך הוא
 9. קניתי לא מזמן שיומי זול לגיבוי ורציתי לבדוק מה קורה עם הרומים המקוסטמים. התברר לי שאחרי ששנים טובות לא התעסקתי עם זה. גוגל שמה אבטחה שיכול להיות שברגע שאתה מתקין רום כזה, יש אפליקציות שיפסיקו לעבוד כגון בנקים ואפילו outlook של מקום העבודה לא עובד. אפילו בלי להתקין רוט, יש בעיות. התקנתי את lineageos שזה יחסית אנדרואיד נקי, אבל היא לא נתמכת הכי טוב בטלפון אז התקנתי אחר כך crDroidAndroid שנראה טיפה יותר טוב. גם זה די אנדרואיד נקי כזה כמו שאני אוהב.
 10. יש לי מד טמפרטורה בערך 4-4.5 מטר מהמזגן לידו מונח השלט מכוון לכיוון המזגן (כדי שיצליח לשלוח פקודות). שאני מפעיל את המזגן ומפעיל "ifeel' המד יורד מסביבה של 29 לבערך 25 ונשאר פלוס מינוס 24-25.5. שאני מפעיל את המזגן רגיל המד יורד ואפילו מגיע ל-21 מעלות. (שזה 4 מטר מהמזגן). ראיתי את החיישן הזה שפותחים את היחידה הפנימית. האם פשוט לקנות אחד ולנסות להחליף ולראות שזה עובד, או בעצם למדוד התנגדות עם רב מודד ואם זה לא בין 5-10 קילואום להחליף?
 11. יש לי מזגן יחסית חדש של פיילוט (AUX). ושמכוונים את הטמפרטורה הוא מתעלם מזה. שהוא היה חדש הוא קצת זייף, אבל בערך במעלה ,אז רוב הזמן השתמשתי בifeel, אז השלט שולט על הטמפרטורה. אתמול לא נלחץ לי הכפתור של הifeel אז הוא הגיע ל-21 (לפי מד חום שיש לי בחדר) מעלות שכיוונתי ל-25. יש דרך לפתור את הבעיה בזול ללא טכנאי, למשל להחליף חישן טמפרטורה או משהו? או שזה בנוי על הלוח?
 12. מה שנותנים "חינם" כנראה שווה ככה. יש לי זיכוי לטיפול בצמפיון השנה בגלל התביעה של שרשרת התזמון, כמובן שלא הלכתי ועשיתי טיפול אצל רון. סע לרון ותבקש שיחליפו רק את הפילטר, בטח יקחו לך 200-250 שקל. בנוסף, אם המדף נשבר אחרי שנה, הייתי קונה לייסטים מפלסטיק או אלומיניום ומדביק מתחת למדף לחיזוק. מדף חדש גם כנראה ישבר, במיוחד שאמרת שהוא דק ולא כמו במכוניות אחרות.
 13. בהוראות של המקרר פיילוט מופיעה השורה: אורך החיים של המכשיר כפי שמצוין ומוצהר על ידי מחלקת התעשייה הוא 10 שנים )פרק הזמן הדרוש לשימור החלקים לצורך תפקוד הולם של המכשיר(. אז כנראה עדיף כל 8 שנים לזרוק את המקרר ולקנות חדש (כדי שלא להתקע עם מוצרים מקולקלים). נחמד מאוד. אצלי יש מקרר אמנה ארה"ב, שיוצר בשנת 87, ולא עושה סימני קלקול. רק צריך טסט כל חצי שנה, וצריכת חשמל פי שלוש. (למען האמת במחיר העודף של החשמל של 4.5 שנים אפשר לקנות את הפיילוט).
 14. כמעט בטוח שזה החלון של הדלת האחורית ימנית לאבא שלי החליפו את הגומיה בדיוק לפני שנגמרה האחריות. (3 שנים) כעבור עוד שנתיים, כל החלון התעקם וזז ונהיה רווח בסגירה בין הדלת לקורה וגם שוב נקרעה הגומיה. בגלל שהוא מטפל במורשה של פיגו, ובגלל שכבר תיקנו בעבר וגם הם במוסך מכירים את הבעיה, אז החליפו את כל השמשה והגומיה בפעם הזאת ולקחו רק על עבודה (לא זוכר כמה, משהו כמו 500 שקלים).
×
×
 • Create New...