Jump to content

car_me

 • הודעות

  481
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אני לא רוצה להיות כאן, אני רוצה להיות שם...

צפיות אחרונות בפרופיל

1,453 צפו בפרופיל

הנקודות של car_me

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

22

מוניטין

 1. car_me

  תאורה להפסקות חשמל

  כל התאורות חירום התקלקלו לי תוך שנה, אז ויתרתי. יש לי כמה פנסים קטנים וגם נרות יש בבית. יש גם אל-פסק על בסלון לטלויזיה ומגבר, אז פעם שהייתה הפסקה של יותר משעה חיברתי מנורת צד קטנה וזה עבד אפילו יותר משעה. (מנורה של 6W אז אין שום בעיה). בעקרון גם טלויזיה אפשר לראות בערך 10 דקות עם האל-פסק.
 2. בחברה שלי יש טבלה של רכבים ומחיר עבור כל רכב (תשלום לליסינג שיורד מהעובד) שווי מס וכדומה. לדוגמא: סקודה אוקטביה 1.0 ניכוי מהשכר עבור חברת הליסינג - 3128 ניכוי מהשכר מרכיב משתנה - 160 מחיר קטלוגי 141K שווי רכב 3519 ניכוי לא כולל דלק וכבישי אגרה חיוב דלק יחושב בנפרד לפי דוח תדלוקים בברוטו של העובד מהניכוי יופחת העלות של חופשי חודשי ממקום המגורים לעבודה. כמובן שיש קנס אם אתה מחזיר את הרכב לפני הזמן שהעובד צריך לשלם.
 3. זה לא רק אור יהודה, יש צמוד ממזרח שכונה של קרית אונו. כ 20 ביניינים של גינדי ואשדר, כנראה בהמשך שישחררו שטחים של תל השומר יבנו גם צפונית לשכונה
 4. car_me

  מחיר תשלום ועד בית

  מאה שקלים ללא מעלית ל12 דירות זה בדיוק ללא רזרובה בבנין שלי יש 1200 בחודש. עשיתי חישוב חודשי 500 ניקיון פעמים בשבוע. 100 ביטוח 50 חשמל 200 גינון 70 סיוד גג שנתי 280 כל מיני הוצאות תחזוקה כמו אינסטלטור נורות תיקונים שונים שתמיד משהו מתקלקל.
 5. מחיר 2500 להחלפת שרשרת כולל החלפת שמן ומסנן שמן
 6. יש בכלל מקום באיזה ארון לשים מונה נוסף, מה קורה עם כל דייר רוצה מונה נפרד, איפה דוחפים את כולם?
 7. ככה סתם לא מציעים זריקת טטנוס, לפני שנתיים לפני נסיעה לחול וגם הייתה הבהלה של התפרצות חצבת אז הלכתי ועשו לי חיסון טטנוס, צהבת a וטיפוס. דווקא חצבת אמרו לי שאני לא צריך כי התחסנתי בתור ילד פעמיים. ראיתי בתוכנית עם וטרינרים עגל שחלה בטטנוס וזה לא היה מראה טוב, הבעלים סירס אותו בגומיה זה הזדהם וכל השרירים שלו נתפסו, בסוף נתנו לו זריקת חסד. עשיתי את החיסון השלישי של הקרונה, ואחרי 2 החיסונים הראשונים שהיה סבבה, דווקא הפעם היה לי קצת חום וחולשה למשך יום.
 8. אם הבניין חדש או שיש צנרת טובה, ולא ברזל ישן אין בעיה לשתות מהברז, כמובן מהקרים, כי גם הדוד אחרי כמה שנים מתחיל להחליד ולהכניס מתכות למים. שלשולים לא תקבל בארץ משתיית מים, דווקא את זה בודקים אנחנו לא מדינת עולם שלישי בתחום המים. אפילו מקבלים מים מותפלים באיכות מצויינת רק שחסר מגנזיום (בגלל ההתפלה) ועדיף לצרוך תוסף.
 9. car_me

  שואב רובוטי מומלץ.

  אצלי אחרי חצי שנה מהקניה הוא הפסיק לגמרי להתחבר לאינטרנט, אחרי כמה ניסיונות מצידי לעשות ריסט נדלקה נורה אדומה והוא שבק לגמרי שזה גרר החלפת לוח אם באחריות. אבל גם עם הלוח אם החדש הוא בררן. צריך לשנות את הערוץ של ה-WIFI של ה2.4MHZ בראוטר שלך ל-1 ורוחב פס 22, ואז הוא כן יודע להתחבר. גם משום מה דרך האינטרנט של הבית הוא לא רצה להתקנפג, אז הפעלתי בטלפון נקודה חמה עם אותו שם וסיסמא כמו של הבית ואז כן הצלחתי לקנפג אותו ואחר כך הוא הצליח להתחבר לוויפי של הבית (כי מבחינתו זה אותה רשת).
 10. דרך אגב, אני תמיד מאיט בפניה שמאלה בכיכר הזאת, תמיד אנשים לא שמים לב נוסעים ישר מהר בלי להסתכל, כי רוב המכוניות בדרך כלל לא פונות שמאלה שם, בדרך כלל ממשיכים ישר לחוצות.
 11. אני לפני בחירת דירות מחיר למשתכן ולא ברור לי מה התזמון של המשכנתא. יש הסכם תשלומים (במידה והקבלן לא רוצה לקבל את הכסף כולו בהתחלה). אחרי חתימה 20%, אחר כל כל חצי שנה משהו כמו 17%, ובמסירה 10%. נגיד ויש לי הון ראשוני שמכסה את השנה הראשונה של התשלומים ואפילו יותר, איך המשכנתא הולכת, כי אני מניח שהריביות ניתנות לחודש, ואני צריך את התוספת של המשכנתא רק בעוד שנה וחצי. האם צריך לקחת את המשכנתא עכשיו, ואיך הריביות נשמרות אם אני משלם מהמשכנתא את הכסף רק בעוד שנה וחצי ואני מניח שאני אצטרך לנחש מה יהיה מדד תשומות הבניה ולקחת משכנתא גדולה יותר.
 12. קראתי שהיום קבלנים לא מסכימים לקחת מראש כסף במחיר למשתכן, כי המדד עלה מתחילת השנה די הרבה. * הכותב הינו זוכה בדירה במחיר למשתכן, אך עדיין לא התחילה בחירת הדירות.
 13. אל תשכח שזה שנתיים וחצי של בניה שאתה עם משכנתא ושכירות, בינתיים מדד מחירי הבניה עולה וצריך אולי לשלם עוד 50 אלף למחיר הדירה במחיר הסופי. יש קנס של 450 אלף שקל אם מוכרים את הדירה לפני הזמן. אבל יש הערת אזהרה על הדירה, אז לא סגור אם צריך לבקש אישור וגם לשלם קנס. חוץ מזה לא בטוח שאפשר למכור דירה בזמן הבנייה, רק אחרי הכניסה. גם תלוי במיקום שלך בהגרלה, יכול להיות שלא ישארו דירות של 1.6M
 14. אחרי יותר משנה ללא טסט הוא עובר למאגר אחר https://data.gov.il/dataset/rechev_le_pail_with_degem
×
×
 • תוכן חדש...