Jump to content

car_me

 • פרסום הודעות

  476
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

16 נייטרלי

אודות car_me

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אני לא רוצה להיות כאן, אני רוצה להיות שם...

צפיות אחרונות בפרופיל

1,174 צפו בפרופיל
 1. לפי תמונת הרחוב ופרטים של הסביבה שרואים בגוגל מאפ. הבית הפרטי שנתת זה לא "בודד" זה חלק של קבוצת בתים עם שכנים קרובים מאוד.
 2. המספר מעקב של זני הוא מארה"ב דרך דואר הולנד או משהו כזה.
 3. ממתי יש לקופת חולים אופטימטריסט? יש רופא עיניים, אבל נותנים להם בערך 15 דקות לבדיקה לבן אדם, אז עדיף ללכת לאופטימטריסט, במקרים שצריך צילינדר/מולטיפוקל. לטעמי אופטימטריסט (מהותיקים יותר עם החנויות השכונתיות) גם חי את הבדיקות ראיה ביום יום יותר מרופא עיניים אז יש לו יותר ניסיון להתאמת משקפיים. בדקתי תורים: בקופת חולים שלי יש תור פנוי בעוד שבוע לרופא עיניים, בבר אילן יש תורים לבעוד 10 ימים עד שבועיים.
 4. בקשר לפג תוקף, רוב קלקולי הקיבה דווקא נגרמים מאכילה מחוץ לבית ששם יש סיכוי גדול שהמוצרים לא נשמרים בטמפרטורה טובה. למשל לא נראה לי שיש בעיה לאכול קבב קפוא/נקניקיות שהיו במקפיא כמה חודשים יותר מהתפוגה שלו, למרות שהוא יהיה פחות טעים, גם ככה קבב קפוא לא משהו. וצריך רק להשתדל להכניס את המוצרים המקוררים חלב/חומוס/גבינות למקרר מיד אחרי השימוש, ולא להשאיר על השיש, למנוע קלקול. עשיתם לי געגוע לקופסאות שימורים של חומוס ושימורי קציצות שמכרו בסופרים שהייתי ילד. בצבא לפעמים הטבח הכין לוף מטוגן, ומלא יצאו מחדר האוכל והתלוננו, דווקא היה טעים. עשה פעם פחזניות ממולאות ב"לוף".
 5. בעקבות השרשור יצרתי קשר עם חברת הגז של הבניין, והם הורידו את המחיר ב-20% לכל הדיירים בבניין. (מחיר קבוע וגם מחיר לקוב). גם אחרי ההורדה המחיר גבוה, אבל מתחת לממוצע של החברה הנוכחית לפי משרד התשתיות לעיר שאני גר בה. הם הורידו את המחיר ישר, גם ככה יש להם רווח גדול גם על המחיר הנוכחי.
 6. ממליץ גם להחליף SSD, לי יש מחשב נייד מ-2010 היה מאוד איטי, החלפתי SSD והתקנתי חלונות 10 והוא עובד טוב היום. יש לי גם 2 סטיקים crucial של 2GB DDR2 (כלומר 4GB) למסירה אם אתה רוצה. קניתי למחשב אחר ולא השתמשתי בהם.
 7. סתם אולי התפספסה להם חבילה, כאילו הדואר לא הגישו הצהרה למכס והמכס לא אישר שחרור והעבירו אותה הלאה למסירה. היום כל החבילות הרשומות עוברות דרך מערכת שער עולמי של המכס.
 8. בקשר לחברת חשמל, אתה צריך רק מספר חוזה על מנת לברר, אבל בגלל שאין לך, תשאל את הדייר שאמרו לך שמשלם, תגיד שאתה קונה את הדירה ליד. יש בכלל אור בחדר מדרגות, אם לא היו משלמים היו מנתקים את החשמל. ואז בשביל לחבר הם דורשים סכום גדול ואישור בדיקת חשמלאי. מישהו שגר בתל אביב בלי ועד, שלא שילמו וניתקו להם את החשמל המשותף סיפר לי. ואז הם נתקעו כמה חודשים בלי תאורה. האם חדר המדרגות נראה נקי, מי מנקה אם אין מי שיארגן מנקה? לפעמים באמת למי שגר בקומה אחרונה יש בעיה שלא רוצים להשתתף באיטום, ואז פשוט זה או לעשות בעצמך כדי שלא ינזל ולספוג את העלות, או לתבוע את הדיירים אם
 9. לפני כשנתיים עשיתי מדרסים היה החזר ממש נמוך כ120 שקלים. עכשיו באתר שלהם אני רואה שההחזר עלה ל400 שקלים, וגם יש במכון מור מדרסים בהשתתפות עצמית של 60 https://mushlam.clalit.co.il/he/products/Pages/Arch_support.aspx
 10. נראה שפילטר שמן ופילטר אוויר זולים מידי לחלק איכותי (אני תמיד משלם יותר). לעומת זאת פילטר מזגן זה מחיר של פילטר איכותי. מה עם פילטר דלק? זה גם כ-200 שקל. כל 60 אלף קילומטר.
 11. אני צבעתי חלונות אלומיניום ישנים שהיו בצבע טבעי כסוף, רק בגלל שהאלומיניום התחמצן והיה כבר מחוספס. שטפתי את החלון עם מים, שפשפתי בסקוצברייט, וצבעתי עם המרייט על גילוון בצבע כסוף, יצא יותר טוב ויותר חלק ממה שהיה, וגם בינתיים מחזיק טוב. רק שזה מסריח כמה ימים את הבית.
 12. זה כמו להתלונן שקנית אוטו בן 8 ויש עדיין ריח של אוטו חדש
 13. מי ששולח בטריות יודע לשלוח דרך חברות שאפשר איתם, שלחו לי בלי בעיות בטריות למחשב ולשואב אבק. בדרך כלל מגיע דרך אקסלוט.
 14. עכשיו שאני חושב על זה, אולי כדאי לשמור עד שיגיע לסטטוס אספנות, יש סיכוי שיהיה שווה יותר.
 15. הוא מסוף 2013. אם לא תמצא חנות לתיקון העכבר שלך תפנה בפרטי.
×
×
 • תוכן חדש...