Jump to content

euronitzan

 • הודעות

  37
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של euronitzan

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

4

מוניטין

 1. סאונד מהונדס. היצרנים מוציאים מליונים על בידוד רעשים מוצלח ואז מחזירים את הרעש דרך הרמקולים.
 2. מנסיון עם קלריטי (שמגיעה עם תצורת הנעה דומה), הרכב זריז כל עוד יש טעינה בסוללה. מהרגע שהיא פרוקה יש לך 100 כ"ס על משקל של שני טון, מה שמתורגם להרבה רעש במישור וזחילה על 70 בעליות, יחד עם כל המשאיות. הקלריטי הייתה הרכב ממנו נפרדתי הכי מהר למעשה.
 3. euronitzan

  מוסך BMW באילת

  ב328 שהייתה לי כאשר הופיעה האזהרה על רפידות הבלמים, המוסך (שהיה הוגן ביותר למזלי) מצא שהרפידות בסדר (10 מ"מ על אחד הצירים ו12 מ"מ על הציר השני), איפס את המחשב ושלח אותי לדרכי. או במילים אחרות, יש אזהרות שווא לפעמים.
 4. E90 X-Drive. אני לא חושב שהבעיה היא במכונאי. מדובר במכונאי שמתמחה בב.מ.וו, עם המון נסיון והוגן ביותר. לטעמי מדובר במכונית שעליה נפלתי למרות שרוב התקלות (למשל הרצועה והאטם) הן די נפוצות במודל הזה. האוטו חזר אתמול מנסיון (אחרון) לתקן את הרעידות. הורכבו גלגלים (צמיגים + ג'אנטים) מרכב אחר. הרעידות נשארו. בעל המוסך אמר שלטעמו אין טעם לנסות להחליף חלקים נוספים שכן כל חלק מוחלף יעלה צפונה מ$1000 ולא בטוח שהוא הגורם. הוא סירב לקחת כסף על הדיאגנוזה (ומכאן לטעמי ההגינות). לטעמי השלב הבא הוא החלפת הרכב. על הפרק כרגע - הוט-האטץ' חדשה.
 5. אמנם מדגם של מכונית אחת, אבל הכתוב בנוגע לב.מ.וו 328 הינו די מדויק. בשנה וחצי שהמכונית ברשותי הוחלפו ו/או טופלו, בעיקר בנסיון לפתור בעיה של רעידת הגה במהירויות משתנות (כרגע בטווח של 85 קמ"ש עד 102קמ"ש): 1. רצועת אביזרים (+ ערכת פולי) (לא קשור להגה. היה רעש של החלקה בטמפרטורה נמוכה מ10-) 2. משאבת תיגבור הגה 3. דיסקים קדמיים (פעמיים) 4. איזון גלגלים (4 פעמים) 5. כיוון פרונט (תוקן ליקוי רציני) ההגה עדיין רועד... בתוכנית להחלפה: 1. אטם אגן השמן (החלק זול, העבודה היא 4 ספרות בדולר קנדי) 2. קופסת ההעברה (של ה x-drive) צריכה לעבור רענון 3. החלפת שמן תיבת הילוכים 4. פתרון לבעיית רעידת ההגה סיכוי טוב שהמכונית תוחלף לפני שתוכנית ההחלפה תבוצע במלואה.
 6. תודה, אבדוק את הציריות. הרכב הוא עם הנעה כפולה.
 7. תקציר הבעיה בכותרת - רעידות (עדינות יחסית רוב הזמן) המורגשות בהגה. ניתן לראות את ההגה רועד כאשר (תיאורטית) עוזבים את ההגה בזמן נסיעה. הרעיודות מורגשות יותר כאשר מופעל לחץ על הסרן הקידמי (בלימה/עזיבת גז). הרעידות קיימות גם עם צמיגי החורף וגם עם צמיגי הקיץ (שני הסטים חדשים יחסית במצב טוב). הרכב עבר את הטיפולים הבאים בניסיון לפתור את הבעיה, ללא הצלחה בנתיים: 1. החלפת דיסקים קדמיים 2. איזון גלגלים במספר מקומות 3. כיוון פרונט (לטענת המוסך, היה צורך בכיוון משמעותי) 4. יישור ג'נט ובדיקת תקינות במקום נוסף (נמצא תקין). 5. החלפת משאבת הגה (הרעידות מורגשות יותר במהלך סיבוב, בפרט תחת עומס). לאחר ההחלפה, ההשפעה של הסיבובים על עוצמת הרעידות פחתה. אבקש לקבל עצות ואו עזרה בדיאגנוסטיקה של מקור הבעיה. רוב תודות מראש לכל העוזרים.
 8. היה לי פרופסור (בבנין המבודד של גיאוגרפיה באונ' ת"א) שניסה לעשות ניסיון דומה עם סנדביצ'ים - הוא שם סלסלה עם סנדביצ'ים וקופה למטבעות, ללא השגחה. אחרי 3 חודשים שבהם היה פער בין מס' הסנדביצ'ים שנלקחו לכסף בקופה, בוטל הניסוי. חבל.
 9. ברכב שלי (2011 BMW 328I X-Drive) מופיעה בעיה דומה של רעידות בהגה, אם כי במהירות נמוכה יותר (בין 90 ל110). אבחון קודם במוסך היה של דיסקים פגומים מקדימה אבל החלפה שלהם לא עזרה. בנוסף החלפתי צמיגים ובסוכנות ממנה קניתי את הרכב ניסו לבצע יישור לג'אנט. כל אלה לא עזרו, במיוחד כאשר הרעידות באות והולכות. הרעידות באות והולכות (כלומר יכול להיות יום שבו הרעידות תהיינה מורגשות יותר מביום אחר) ומתגברות לאחר סיבובים במהירות גבוהה. האבחון הנוכחי של המוסך בו אני מטפל הוא משאבת תגבור הגה (הידראולית) תקולה למחצה. מכיוון שהחלק עולה $1200 קנדי, ההמלצה היא כרגע "למשוך" עם המשאבה הנוכחית עד שהמצב יתדרדר משמעותית. ד"א אם יש למישהו הצעה טובה יותר לאבחון, אשמח לשמוע...
 10. 2011 BMW 328i X-Drive (AWD) 3L: צריכה משולבת 1:10.5 בעיר הרכב יכול לצרוך 1:6.5 ובנסיעה בין-עירונית ארוכה הצריכה יכולה להגיע ל1:15
 11. פאביה, 5 גירים ושני מנועים. מקווה שהסכום יספיק.
 12. עוד הצעה: מדפיסים את הדף הרלוונטי מהפייסבוק. ברגע שהגאון צץ ומאיים בתלונה אומרים לו - אין בעיה, נזמין משטרה ונמתין. אם וכאשר השוטר מופיע שולפים את הדף ומתלוננים על סחיטה. נראה לי שהבעיה תיפתר ככה בצורה די מוחלטת.
 13. הפיתרון האידיאלי הוא לנסות - לשכור רכב ידני ל3 ימים ולראות איך זה מרגיש. אני מאמין שאחרי הנסיון הנ"ל תהיינה תשובות לכל השאלות.
 14. מבחינתי הצופר משמש אך ורק כשהנהג השני נדרש לבצע פעולה בכדי למנוע תאונה - למשל כשהוא חותך במקום בו אין אפשרות לברוח הצידה ולא נשאר מספיק מקום לבלימת חירום.
 15. הרנו זואי (ZOE) לא עונה להגדרה של חשמלית עירונית קטנה? אגב, עדיין נותרת הבעיה של מה לעשות עם תחנות ההחלפה אם כי לדעתי ניתן להסב אותן לעמדות טעינה מהירה לזואי + חנות נוחות עם הנחות (משמעותיות) ללקוחות בטר פלייס וסתם מחירים סבירים לכל השאר.
×
×
 • תוכן חדש...