Jump to content

Cuore Sportivo

 • הודעות

  5,249
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Cuore Sportivo

פורומניאק

פורומניאק (10/14)

3

מוניטין

 1. הונדה סיוויק - בקרת השיוט האדפטיבית עובדת מעולה והיא פעילה מ-0 קמ"ש (מתאימה לזחילה בפקקים). בשילוב עם בקרה אקטיבית למניעת סטייה מנתיב + שמירה על הרכב בתוך הנתיב הייתי אומר שהסיוויק מפחיתה במידה משמעותית את העייפות אחרי נסיעה ארוכה. היתרונות הבטיחותיים מובהקים. Gesendet von meinem J8110 mit Tapatalk
 2. טוב לשמוע שלפחות אינך מתיימר להסביר דברים שאינך מבין.
 3. לא הוכחת כלום, טענת איזושהי טענה מוזרה שהדבר היחיד שהיא מוכיחה זה חוסר הבנה מובהק מצידך. לא עשיתי שום 180 מעלות כפי שהמשכת לטעון, רק הוספתי שהנסדק הוא בסה"כ אחד הביטויים של המדיניות הכלכלית הבולטת לטובה אותה מנהיג הנשיא טראמפ. אין לי ספק שגם היום היה יום חלש בעבודה אשר איפשר לך להתעדכן ברוב הדברים החשובים שטראמפ עשה ולכן אני לא מתחיל לפרט ולחזור על דברים אשר ידועים לכל. נ.ב. גם בגללים אתה טועה. מר גללים הוא כמובן חו ג.
 4. כאמור, מומחה הגללים כאן עונה לשם חן ג. ואתה מוזמן להפנות אליו את כל שאלותיך וטענותיך בנושא הזה.
 5. אני מודה לך על כך ששוב הדגמת לנו מהי תרבות הדיון ברמת הגנון. בכל אופן, הנסדק זה פינאטס, התמונה הזו הינה בבחינת "אפילו זה שובר שיאים". עריכה: שכחתי להוסיף שאתה צפוי עד כאב.
 6. לא הנשיא שלי הגרוע בתולדות ארה"ב!!!1
 7. אני גם לא. לדעתי כדאי להתייעץ עם חן לגבי הגללים. לענייננו, אני חושב שברור לשנינו כי אנו מחזיקים בדעות מנוגדות בנוגע לאספקטים פוליטיים, מדיניים וכלכליים שונים. אני לא טוען שטראמפ הוא 'אלוהים' או כל תיאור אחר שבא לך, אבל בעיני רבים הוא נשיא מעולה והפתעה לטובה, וגם בעיניי. בנוגע ל"ביקורתיות", אני חושב שהקו המנחה שלך הוא איבה לטראמפ או כל נציג אחר שאינו נמנה על מחנה השמאל (אם לתאר זאת בצורה מאוד כללית) ורק מהסיבה הזו. חבל שכך, בשבילך.
 8. ^ אוי לא! מה אעשה בלי התואר הזה?! לגנח. אתה מוזמן להמשיך להתבוסס בגללים שאתה כה אוהב. לי אין עניין בכך.
 9. גללים זה 99% מהפוסטים שלך. אל תערב אותי בנושא. לעניין עצמו, 1. דווקא יש. 2. לא לשם כיוונתי.
 10. א. מתנצל, חשבתי שגם התייחסת לקונגרס בתור בית הנבחרים (פשוט כי בסנאט היה ברור שלא יהיה שינוי. טוב, למען האמת אני חושב שכעת כבר די ברור שזה לא יקרה באף אחד מהבתים). בכל אופן, הדחתו של טראמפ עומדת על פרק רק בעולם הפייק ניוז של cnn ושות'. במציאות, אין שום עניין כזה. ב. מממ...לא קראתי לכולם אפסים. יש את ביבי לדוגמא - מנהיג מעולה. בכל אופן, התייחסתי לטרודו, לא לכל העולם. נ.ב. התהליך שאתה מתאר הגיע לשיאו בתקופתו של אובמה. כעת, נראה שיש שיפור וההתעלמות מהעובדות והמציאות מתרחשת בתוך גבולות השמאל.
 11. כרגיל, יש את שטרן ויש את המציאות. מה שמעניין הוא הסנאט ולא הקונגרס. מעבר לכך, נראה לי שכבר התבהר העניין שמדובר שנפיחות פייק ניוז מרוכזות ולא מעבר. נעבור לדברים המעניינים באמת: - נראה לי שטראמפ ענה השבוע פעם נוספת על השאלה מי עדיף לישראל (הוא או קלינטון). - היום נחתם הסכם מעולה עם מקסיקו. טרודו מזיע - רק שלא יתבלבל עם הגרביים שוב. מביך.
 12. אפקט טראמפ: צרפת פרשה רשמית מהסכם הגז "פארס 11" עם איראן https://www.0404.co.il/?p=227376
 13. מה זה הבנת? חצי מהתגובות שלך הן בנוסל "השקר הוא אמת, שחור זה לבן." בהצלחה עם ההזיות והניתוק.
×
×
 • תוכן חדש...