Jump to content

FuriousLift

 • פרסום הודעות

  83
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

אודות FuriousLift

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אהלן מה נשמע? אני עוד מעט משתחרר מהצבא וחשבתי להתחיל לשטוף לאנשים את המכוניות שלהם אצלם בבית(כמובן רק איפה שיש גישה לחשמל ולמים) ואני אבוא עם הציוד שלי. שטיפה רק מבחוץ,אבל כמובן עם מטלית מיקרופייבר,שיטת 2 הדלאים ולעשות הכל כדי לא לפגוע בצבע של הרכב עצמו. השאלות שלי הם: 1-אני צריך לפתוח תיק אצל ביטוח לאומי/מס הכנסה? 2-אי אפשר פשוט לקחת מזומן מאנשים? 3-כמה יעלה לי ביטוח הרכבים שאני שוטף(אם לדוגמא אני לוקח 60 שקל,כמה מתוכם אני אשלם לביטוח)? 4-האם יש לזה שוק? 5-לדעתכם זה אחלה דבר לעשות אחרי שאני משתחרר מהצבא? תודה רבה ואשמח לעזרה.
 2. חבר'ה תודה רבה לכולם על התגובות מעריך מאוד. הרכב מבוטח בביטוח מקיף,ואמרו שתביעות לגבי מראות וכאלה אין עליית פרמייה אז אנחנו שוקלים פשוט להחליף את הכל כי השתתפות עצמית זה 250 שקל,אין עליית פרמיה, והכל יהיה חדש. ואולי פשוט יחליפו לנו פלסטיקה וזהו. תודה רבה לכולם.
 3. לצערי משאית הורידה רמפה בכניסה לתחנת דלק וביקשתי ממנו לעלות אותה כי רציתי להיכנס והוא העלה אותה טיפה ופשוט נכנסתי וחתכתי את הפלסטיקה של המראה. החשמל עובד והיא נסגרת כמו שצריך פשוט רואים שהפגיעה בבירור היא בחלק העליון הלבן. הונדה hrv שנת 2017, אין אחראיות כבר על הרכב ככה שאני יכול לתקן בכל מוסך. אמרו שצריך להחליף את כל המראה החשמלית האם זה הגיוני? ומה המחיר המוערך?תודה.
 4. FuriousLift

  חשמלי 100%

  רכב חשמלי זה אחלה של דבר למי שיש לו בית פרטי,ומקווה שבעתיד הכל ישתנה
 5. שכל אחד ישים פה לינק לשיר שנותן לו דרייב כזה ללחוץ חזק יותר על דוושת הגז בכל הכוח. הנה שני האהובים עליי: דיון נעים לכולם.
 6. שבת שלום לכולם. 1-בחודשיים האחרונים חיישן לחץ אוויר התריע 3 פעמיים על ירידה בלחץ אוויר בגלגלים. הלכתי לאיש מקצוע והוא אמר שהצמיג יבש,אבל קשה לי להאמין כי הרכב 2017 והצמיגים שנתיים על הכביש. כמובן שבודק אחת לשבועיים לחץ אוויר בגלגלים. מדובר בצמיגי מישלין,האם להחליף צמיג? 2-לפני שבועיים הייתה סערה מאוד חזקה בטבריה(מניח שראיתם את זה גם בפייסבוק) והגג של הרכב ספג פגיעה של עצם לא ידוע שקילף את הצבע עד למתכת עצמה(זה קילף חלק קטן). בעלי מקצוע צובעים הכל או שאפשרי לצבוע רק את החלק הזה? תודה.
 7. 1-באיזה מהם יש יותר קרינה? הבנתי שיש בשניהם קרינה אלקטרומגנטית,אבל גם הבנתי שיש בהיברידי יותר קרינה בגלל השנאי. מישהו יכול להיכנס טיפה לעומק העניין? 2-אם אכן יש קרינה שמזיקה(מה שעוד לא ברור כל כך לכולם) למה כל כך מקדמים את הרכבים האלה? תודה!
 8. כן אני לא אחזור לשם יותר. מסכים מאוד. רק חבל שרק עכשיו הבנתי את זה. הונדה HRV 2017 כן הבנתי שהמטרה שלהם היא רק להכניס כמה שיותר לקוחות וזהו. מקווה שתהיה לי את ההזדמנות לשטוף ידנית בעתיד. המשכתי ושכחתי.
 9. קודם כל רציתי להגיד שאין לי גישה לאוף טופיק(שלחתי בקשה היום),אז אין לי הרשאה לפתוח שרשור שם,לכן חשבתי שזה המקום המתאים ביותר. הלכתי למכון שטיפת מכוניות שאני הולך אליו תמיד,ביקשתי שטיפה מבפנים ומבחוץ(ידנית). זה נאמר בפירוש לבן אדם שעשה את זה. את הבפנים סיימו יופי. לאחר מכן יש שורה כזאת שהיא לפני המכונת שטיפה אוטומטית(לא עמדתי להיכנס אליה,פשוט אין מקום אחר לעמוד חוץ משם)הוא אמר לי להיכנס עוד טיפה והתחיל לשים סבון עם הצינור ולעשות שטיפה עם הצינור מים(אך בלי הכפפה או המיקרופייבר,פשוט להתיז מים וסבון). הגיעו שני רכבים מאחורי,ואז הוא צועק לי לסוע לבפנים,חשבתי שהוא אומר את זה בגלל שיש עו
 10. תודה רבה ושבוע טוב.
 11. שבת שלום לכולם. אחת לשבוע אני בודק צמיגים ולחץ אוויר,היום נסעתי עד לתחנת דלק(בערך 3 דקות נסיעה),וכשמדדתי לחץ בצמיגים אחד היה 32,השני 34,השלישי 37 והרביעי 30. גילוי נאות:לפני יומיים תוקן פנצ'ר בפנצריה בגלגל אחד אז אני מניח שהבעיה לא נובעת מזה. עוד משהו מוזר שקרה: נורית התרעה של הלחץ בצמיגים הבהבה פעמיים שלוש,ואז לא הופיעה. בצמיגים אמור להיות: 30 בקדמיים,29 באחוריים. כמובן שהמשאבה הורידה את כל האוויר העודף הזה,אבל מישהו יודע למה זה ככה?תודה.
 12. ברשותכם שאלה אחרונה: כדאי לי לקרוא את הספר רכב המלא או את המקוצר ? כי המלא איזה 600 עמודים והקצר 50 -60. תודה.
×
×
 • Create New...