Jump to content

FuriousLift

 • פרסום הודעות

  78
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

4 נייטרלי

אודות FuriousLift

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שכל אחד ישים פה לינק לשיר שנותן לו דרייב כזה ללחוץ חזק יותר על דוושת הגז בכל הכוח. הנה שני האהובים עליי: דיון נעים לכולם.
 2. שבת שלום לכולם. 1-בחודשיים האחרונים חיישן לחץ אוויר התריע 3 פעמיים על ירידה בלחץ אוויר בגלגלים. הלכתי לאיש מקצוע והוא אמר שהצמיג יבש,אבל קשה לי להאמין כי הרכב 2017 והצמיגים שנתיים על הכביש. כמובן שבודק אחת לשבועיים לחץ אוויר בגלגלים. מדובר בצמיגי מישלין,האם להחליף צמיג? 2-לפני שבועיים הייתה סערה מאוד חזקה בטבריה(מניח שראיתם את זה גם בפייסבוק) והגג של הרכב ספג פגיעה של עצם לא ידוע שקילף את הצבע עד למתכת עצמה(זה קילף חלק קטן). בעלי מקצוע צובעים הכל או שאפשרי לצבוע רק את החלק הזה? תודה.
 3. 1-באיזה מהם יש יותר קרינה? הבנתי שיש בשניהם קרינה אלקטרומגנטית,אבל גם הבנתי שיש בהיברידי יותר קרינה בגלל השנאי. מישהו יכול להיכנס טיפה לעומק העניין? 2-אם אכן יש קרינה שמזיקה(מה שעוד לא ברור כל כך לכולם) למה כל כך מקדמים את הרכבים האלה? תודה!
 4. כן אני לא אחזור לשם יותר. מסכים מאוד. רק חבל שרק עכשיו הבנתי את זה. הונדה HRV 2017 כן הבנתי שהמטרה שלהם היא רק להכניס כמה שיותר לקוחות וזהו. מקווה שתהיה לי את ההזדמנות לשטוף ידנית בעתיד. המשכתי ושכחתי.
 5. קודם כל רציתי להגיד שאין לי גישה לאוף טופיק(שלחתי בקשה היום),אז אין לי הרשאה לפתוח שרשור שם,לכן חשבתי שזה המקום המתאים ביותר. הלכתי למכון שטיפת מכוניות שאני הולך אליו תמיד,ביקשתי שטיפה מבפנים ומבחוץ(ידנית). זה נאמר בפירוש לבן אדם שעשה את זה. את הבפנים סיימו יופי. לאחר מכן יש שורה כזאת שהיא לפני המכונת שטיפה אוטומטית(לא עמדתי להיכנס אליה,פשוט אין מקום אחר לעמוד חוץ משם)הוא אמר לי להיכנס עוד טיפה והתחיל לשים סבון עם הצינור ולעשות שטיפה עם הצינור מים(אך בלי הכפפה או המיקרופייבר,פשוט להתיז מים וסבון). הגיעו שני רכבים מאחורי,ואז הוא צועק לי לסוע לבפנים,חשבתי שהוא אומר את זה בגלל שיש עוד מכוניות שחיכו מאחורה(כמו שציינתי,אמרתי לו ידני בלבד). לאחר מכן הוא פשוט אומר לי לעצור ומפעיל את המכונה ואין לי מה לעשות כי רכב חוסם אותי מאחורה כשניסיתי לצאת. מה אתם הייתם עושים במקרה כזה?מה שבטוח לשם אני לא חוזר יותר בחיים.
 6. FuriousLift

  לחץ צמיגים מוזר

  תודה רבה ושבוע טוב.
 7. שבת שלום לכולם. אחת לשבוע אני בודק צמיגים ולחץ אוויר,היום נסעתי עד לתחנת דלק(בערך 3 דקות נסיעה),וכשמדדתי לחץ בצמיגים אחד היה 32,השני 34,השלישי 37 והרביעי 30. גילוי נאות:לפני יומיים תוקן פנצ'ר בפנצריה בגלגל אחד אז אני מניח שהבעיה לא נובעת מזה. עוד משהו מוזר שקרה: נורית התרעה של הלחץ בצמיגים הבהבה פעמיים שלוש,ואז לא הופיעה. בצמיגים אמור להיות: 30 בקדמיים,29 באחוריים. כמובן שהמשאבה הורידה את כל האוויר העודף הזה,אבל מישהו יודע למה זה ככה?תודה.
 8. ברשותכם שאלה אחרונה: כדאי לי לקרוא את הספר רכב המלא או את המקוצר ? כי המלא איזה 600 עמודים והקצר 50 -60. תודה.
 9. וכשאני פותח את המכסה של השמן מנוע ומוסיף שמן,אני אחרי זה מסובב את המכסה או פשוט סוגר אותו ושומע קליק כזה? זה פשוט רכב חדש ואני מפחד שפתאום תהיה נזילה של שמן. תודה.
 10. ערב טוב. רציתי לשאול את השאלות הבאות: 1-כל כמה זמן צריך לבדוק שמן מנוע? כי אנחנו בודקים אחת ל15 אלף קילומטר כשהאוטו בטיפול,האם זה טוב? 2-נוזל בלמים למה הוא משמש? 3-כשיש חריקות מהבלמים כאשר בולמים מה זה אומר? החלפתי רפידות וזה עבר אבל אני סתם רוצה לדעת. תודה רבה וערב טוב.
 11. ישה פנינו לעירייה והם אמרו שבכדי לקבל את התצלומים המשטרה חייבת לשלוח קצין משטרה אליהם. פשוט להגיד למשטרה שיעשו את זה?מה לעשות אם יסרבו? אני בטוח שרואים בבירור מי הנהגת ואת הלוחית רישוי שלה.
 12. תודה רבה ישה, מחמם את הלב לראות שאתה עוזר לכולם מתי שצריך. שבת שלום.
×
×
 • Create New...