Jump to content

save

 • הודעות

  8,631
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי save

 1. גמגום מלווה בטעויות הצתה ? רעש של גולת מתכת מהירה קופצת.?
 2. מה זה כנראה ? אם חלק שבור פנימית תראה ירידת קומפרסיה באחת הבוכנות. לא עשו קולונוסקופיה ?! אין שום דף פלט לבדיקה של ₪800 ??
 3. אולי זו צינורית הטורבו הידועה לשימצה ? זו שנמכרת פה ב ₪2400 ועולה גרושים .ואז המנוע לא גודש. אני מנחש שזה מנוע בנזין . https://carsforum.co.il/topic/626387-צינור-טורבו-בשברולט-אורלנדו/
 4. לפחות מניסיון שלי גלגלי המגן לא מסבנים בתאריך ייצור. כמו כן עובדים עד חצות עושים גם החלפות חירום (בלי איזון) . למשל נהגת שנכנסה לחנייה של הקניון נגד הכיוון בעשר בלילה כי החנות אוטוטו נסגרת. והצליחה לדקור 4 גלגלים. יש להם ניידת . את הבגדים הספיקה לקנות . זה מה שחשוב.
 5. תמיד ייתכן . לי היה רעש בסל"ד מסויים בפיקאסו . בסוף מצאתי שצינור מזגן ממתכת נוקש על קיר .שם עמוק בפינה שמאל של תא המנוע. קצת ספוג והרעש נעלם. בהזדמנות אחרת היה רעש בדשבורד . בסוף זה היה מחזיק ואקום לטלפון עם בורג רופף בתוכו. שיגע אותי כי זה רעד רק בתדר מאד צר וחמקמק. לפעמים מטבע שהונך במגרעת של מסך עליון עושה ויברציות . צריך לחפש.
 6. אין בעיה. זה הרעש שלהם כשהם קרים. בכל מקרה אתה צריך להכנס למוסך צרפתי שיאזין.
 7. רוב הטלפונים מגיעים עם מיקורפון שמספיק בקושי לשיחות. להקליט מנוע זה כבר הרבה מעבר...
 8. רעש של מכונת תפירה ? יש יגידו שהגיע הזמן להחליף שרשרת תזמון. יש שיגידו שאלה המרימים . צריך אוזן מקצועית .
 9. לרגע חשבתי שזה שרשור על ביטול מיכל FAP. אדי דיזל בראש. סליחה.
 10. .תקין. נפוץ בהמון מנועי דיזל. זה שונה מבנזין. אצלי , מנוע דיזל, השמן ישחיר אחרי 3000 קמ מהטיפול.ברוב המנועים האלה זה קורה אחרי כמה מאות קמ אם לא מוקדם מזה. אל תבהל. זה לא אומר שהשמן גמור ושרוף.
 11. זה לא פלילי אבל כן הוא משתין על הלקוחות בקשת. פרייארים לא מתים ובארץ אין התאגדות צרכנים נבונה.
 12. זו תקלה סדרתית נפוצה במנוע הזה. דובר עליה לא פעם פה בפורום.
 13. תמונת פורנו קשה. החור סתום לגמרי. אבקש מהמנהל להסיר אותה.
 14. מעדיף אבקות. גם בכביסה וגם במדיח. אותו הדבר גם בנוזל אחר : קרם הגנה. מחיר האבקה יותר זול , פחות משקל לאותה תוצאה סופית. אותו המשל לאבקת זיפ לעומת תרכיז מיץ של עסיס.
 15. טס להביא מיכל אוריאה ? חלפים אחרים ?
 16. הכל כתוב בשרשור הענק . למה לא תשאל שם ? אין צורך לפתוח שרשור נוסף
 17. save

  ביטוח חו"ל

  מפתיע . כי פספורט קארד בנוי על הפניקס. פשוט יקר יותר.
 18. save

  ביטוח חו"ל

  זה עובד דיי דומה בכל החברות. עם כרטיס או לא זה עניין של נוחות. נפצעת : אתה מודיע לחברת הביטוח . היא תפתח לך את הכרטיס מיד ל 1500€. 300€ אתה משלם לנהג אמבולנס . הגעת לבית חולים או למרפאה שהביטוח המליץ . לפעמים יתן יד חופשית . שם מתברר שאתה צריך ניתוח קטן. 8000€ כולל ארוחה. שיחה בין נציג הביטוח לרופא ולקופאית תסדיר את נושא התשלום. זהו. בין אם זו העברת swift או גיהוץ הכרטיס האדום זה כבר לא משנה. טלפון לחברת הביטוח לגבי ארגון, הסעה + טיסת נכה ואתה בדרך הביתה .שתרגיש טוב. לכן לא חשוב כל כך גובה הכיסוי כמו אילו מוסכים נמצאים בהסדר. הדבר השני הכי חשוב : סים עם שיחות לארץ. גם אם יש מספר גישור מקומי.
 19. save

  יש לנו רק שמן מקורי

  יש המון שרשראות אספקה שבורות . גם בחלקי חילוף.עניין של מזל.
 20. תופעה מוכרת בפורום. פתרון אין. נסה לכבות אורות או מזגן . לא ברור איך זה משפיע.
 21. אולי המקרה הזה, למרות שהוא מקור גבולי : https://www.peugeotforums.com/index.php?posts/2327294 בעיקר כי זו לא עדות אוזן ראשונה. חבר של חבר עם 3008 חדשה.
 22. כל הכבוד למוסך היבואן שזורק את הכל על הלקוח . מן הראוי שהיה מערב את היצרן, מחליף מנוע בהנחה עמוקה. אפילו בשביל השם הטוב.אחרת מה יש פה ? רכב מטופל שמתפרק במאה ? לדעתי בנתיחה שלאחר המוות ימצאו דבק שחור. מעולם לא פתחו אגן כי אין ריקול.
 23. יציגו מעבד משופר של M2 . להשאר עם חלונות 7 כל כך הרבה זמן זה לא כזה מומלץ. זה שוחק את הקרנל.
 24. אתה מכיר את רצפות האפוקסי בחניוני עזריאלי ? זה מיישמים עם מגב על משטח קיים. הדבק נוזלי ונכנס לכל חריץ . זול יותר מריצוף מחדש אבל בהחלט מבריק משהו. אפשר להוסיף גם צבעים לבחירה. https://youtu.be/wBeUWXvK0nU
×
×
 • תוכן חדש...