Jump to content

save

 • פרסום הודעות

  7,722
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי save

 1. בנק מיושן כנראה. העברות בנקאיות למוטב שאינו ברשימה: דורשות כיום OTP. קוד אקראי שנשלח כמסרון
 2. מהסיבה הזו אני דיי מוותר על המתקין והאחריות בסמסונג. קניתי לא מזמן את ה 65" . פתחתי במחסן היבואן , חיברתי לחשמל ועבד. ארזו לי מחדש , שמו לי בפיקאסו (השכבתי כסאות) ונסעתי. כל הקניה ארכה שעה. הבאתי הביתה הרכבתי והדלקתי. עדיין עובד. ניהול סיכונים : יתקלקל ? או שאקנה חדש או שיסכימו לסדר. לא באמת אכפת לי. שמתי לב שהשלט החדש של סמסונג דומה יותר ויותר לשלט סטרימר של שיומי.
 3. גם הוט דוחסים . גם יס . זה לא רק הזרמות אינטרנט . ה bit rate בארץ בחברות הכבלים המסורתיות , בערוצי ה 4K , פשוט ביזיון.אם זה המקור שלך עדיף טלויזיה בינונית. טלויזיה טובה רק מדגישה את הבעיה. הסרט הרבה יותר מפורט אם מורידים טורנט איכותי של 1080p שנתלש ב 40Mbps. (מה שנקרא פעם בלו ריי) ומחברים ישירות לטלויזיה. רק לשם הדגמה : סרט 4K איכותי דורש כ 5 טרה אחסון לשעה של סרט. תראה לי תשתית בארץ שנותנת לך את זה . אפילו נטפליקס לא שם. כולם דוחסים ודוחסים. אתה יודע איך בית קולנוע מקבל את הסרט ? על דיסק קשיח מוצפן במשלוח. תיקון : פעם בתי קולנוע היו עובדים ככה. היום זה אולם שמעלה אבק. בכל מקר
 4. אי תשלום כופר : זו דווקא התנהגות נכונה. תשלום הכופר לא מבטיח כלום. ממשלת ישראל למדה ששחרור אסירים תמורת גופות רק מזמין את החטיפה הבאה. רוב הפעמים המידע נשמר אצל הגנב ומפעפע למכירה בשלב מאוחר במרשתת. הנזק כבר נעשה , אין ממש דרך לצמצם אותו על ידי תשלום . מה כן : לשלם מיליון לחברת אבטחה מקצועית שתחליף את כל המערכות ותנטר את הרשת
 5. זה בכלל לא משנה הנזק לאדם הפרטי. הקנס באירופה על דליפת פרטי לקוחות הוא מאד גבוה. בחלק מהמדינות זו עבירה פלילית . גם אם זה נעשה בשגגה , בגניבה או בזדון. בארץ... כמובן המצב שונה. סחר במידע פה מאד מקובל. סחר בפנקס הבוחרים של מדינת ישראל וכו. מישהו נקנס ?!
 6. אתה מתכוון למנורות שמראות מדד צריכת החשמל ? או למגדלור שאמור לפנות לכיוון האוניות בים ?
 7. זה מתפורר מהצד הפנימי. ככה ממבט מלמעלה קשה לראות את מצבה האמיתי .
 8. המתיחה בין שני התקנים הללו היא מינימלית. ממְש לא מה שהיה עם 4:3 בזמנו. מעבר שידור לרזולוציה 4K אפשרי הבעיה היא איכות התמונה . בארץ דוחסים המון בגלל אילוצי תשתית. ניתן לקבל בדחיסה חרא של תמונה אפילו ב 4k
 9. טכנית שניהם 4K . אבל רק אחת הרזולוציות היא יחס 16:9 אמיתי כפי שמצלמות קולנוע שואפות להוציא. יש פה אילוצי ייצרן , גודל פיקסל לגודל פאנל, מאבק בין סטנדרטים וכו... זה לא ממש משנה , יש אלגוריתם מתיחה בטלויזיה רק תפעיל אותו. לא תרגיש בהבדל.
 10. מאד תלוי מה מקור וסוג השידור , מרחק וזוית התצוגה ,התאורה בחדר והציפיות שלך . הרבה גורמים. יש לי חברים עם הייסנס והם מאד מרוצים. יש כאלה עם מוצר מדבקה pilot וגם מרוצים. יש פה הרבה גורמים.
 11. אני מניח שהתכוונת למוסכי ההסדר. ההעדפה בין מוסך יבואן ללא יבואן : רק עניין של מקצועיות . יש מוסכים פרטיים שעבודת הפחחות שם ברמה גבוהה יותר ויש מוסכי יבואן שיכירו מערכות יחודיות טוב יותר. כל מקרה לגופו . אם לא אכפת לך איכות התיקון : אז זה לא משנה מה תבחר
 12. בנושא הבלמים נתתי אזהרה מראש. בלמים דרך אגב אתה יכול ללכת למוסך פרטי לחסוך הרבה ולא לאבד מהאחריות . כל היתר : תעשה ביבואן .
 13. היה מבצע קבוע בבאג plantronics vr4 ₪179 אבל יש משהו חדש Turtle beach אוזניות TBS-6200-02 ATLAS ONE ₪159 https://www.bug.co.il/brand/turtle-beach/tbs/6200/02atlasone/?utm_source=minisite&utm_medium=minisite&utm_campaign=blackfriday נשאר עוד יום למבצע
 14. הנה ההצעה שקיבלתי מב.ג. בזמנו. כנראה שלובינסקי העלו מחירים לאחרונה. מה שחסר פה זה מסנן סולר OEM שאני מזמין ב 80 ש"ח ופתאום אצלך זה מעל 200 ש"ח. נוזל בלמים זה באמת בקבוק של 30 ש"ח. . אוריאה תביא כאמור מהבית.
 15. כמו שכתבתי פילטרים . שלושתם. מזגן, סולר, אויר . זה לא צריך לעלות יותר מ ₪1000 ביבואן. פילטר סולר זה פריט זול. כמה עשרות שקלים מקורי. אלה שנתנו לך הצעה על ₪1650 גנבים. אלה שלא : יקריצו לך בלמים. אני מחליף פילטר סולר כל טיפול שני. סתם פראנויה שלי.
 16. יעלה כמו בנזין . כ ₪1000 ביבואן. לא יודע כמה דוד שלך יקח אבל זה יצא יותר זול. תקנה אוריאה בתחנת דלק אם לא מילאת הרבה זמן. מחליפים כרגיל , שמנים ופילטרים. תקפיד על חלפים איכותיים מקוריים והכל יהיה בסדר. זה מנוע ותיק ואמין. לא אמורות לצוץ בעיות.
 17. טוב , עבר חודש. לא מכרו הרבה. הבנתי שכל מי שמוכן לשמוע הרצאה על הרכב יזכה בעשרות אלפי שקלים הנחה בקנייה. לפחות ממי שנכנס לסניף הירושלמי.
 18. כל סדרת X ב amd חייבת כרטיס מסך חיצוני בהתנעה. זה מבלבל הרבה אנשים פעם ראשונה או כאלה שלא רכשו את סדרת G .
 19. מצב בעייתי. בסופו של דבר זאפ מתפרנסת מחנויות שמפרסמות דרכה. זה המודל הכלכלי. לכן אם חנות תבקש להסיר ביקורת שלילית זאפ תסכים ברוב המקרים . אין תהליך בוררות פה. יש גם הרבה ביקורות פיקטיביות מטעם המתחרים . קרה לי מספר פעמים שהם מחקו ביקורת שלילית (בטח על פי בקשת העסק) מכאן תבינו למי "הנאמנות" שלהם.
 20. הצעה של מחירון לפני בדיקה. אחרי שגילו דלת יורידו עוד קצת.
 21. משהו קטן לגבי זאפ : בתור חנות אתה יכול לשלם יותר כדי לעלות בדירוג. טוב לזאפ. לכן דירוג בזאפ וחוו"ד תקח בערבון מוגבל
 22. הנוזל עצמו חסר ריח. אבל יש מלא אנשים עכשיו בלי חוש ריח או טעם. בפיקאסו יש עוד מכסה רצפה שחור גדול מעל המכסה הקטן. ומעליו עוד כסא מקופל ועוד שטיח. לא ראיתי עד היום סימנים של אבקה לבנה מסביב לפתח. כלומר גם בקפיצות לא נשפך לי נוזל.
 23. אם קראת מה שכתבתי , בפיקאסו שלי יש כמובן מיכל חדש ופקק חדש. למרות זאת, בעזרת מברג שטוח הוצאתי מהפקק את החלק המרכזי שלו . זה נשלף בקלות. יש לו עכשיו מרחב נשימה גדול. זה היה גורם הכשל בסדרה הראשונה. מיכל מלא יספיק להרבה יותר מ 5000 קמ. דבר שני: אתה מחזיק בשיא הרישמי למיכל מקורי על הכביש. שאפו.
×
×
 • Create New...