Jump to content

save

 • פרסום הודעות

  7,033
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי save

 1. חומרים מתכלים, מגומי לא נכללים באחריות.
 2. save

  הג'ק פשוט...קרס

  זה מעניין. אני אזמין אחד לבדוק באמת אם זה עובד או בקושי מרים את הגלגל. בארץ יש הרי 14 יום להחזיר וקנס קטן. מעולם לא ראיתי מגבה מעויין שקרס.
 3. וואו. בכל מקרה זה לא משנה . המוכרן יתעלם מכל הפחתה כזו באלגנטיות
 4. לפרמט את הזכרון הנייד ל fat32 ואז לשים עליו שירים. לגבי wifi tethering , שאל נער צעיר בסביבה
 5. בהעדר מכתב רישמי על נהג יחיד , ההפחתה היא 21% מהמחירון. זה גם מה שתעשה לך חברת הביטוח שלך במקרה גניבה. המוכרן ינסה למשוך אותך עם המכתב ובסוף יודה שאין מכתב .
 6. חפש על זה פה . לפחות שני שרשורים זהים בנושא בשנה האחרונה. נראה שהם סופרים לעצמם הרבה כסף. זה מה שיוצא בסוף. שירות נח שעולה לך לא מעט .
 7. save

  הג'ק פשוט...קרס

  לגבי ג'ק בקבוק : הגובה הסגור של הקטנים , כלומר 3 טון הוא כ 19.5 ס''מ. מספיק כדי להשחיל אותו מתחת הקורה ברוב הרכבים. בפתיחה מלאה יעלה עוד 12 ס"מ. 2 טון מגיע מקופל לכ 18 ס''מ
 8. עם טורבו, ב 110 מעלות תתחיל לדאוג. לשם לפחות אני מכוון את הפעמון.
 9. הצינורית כמשל כמובן. אתה יכול ללכת למוסך נוסף לקבל עוד חוו"ד לפני שאתה מחליף מכסה באלפי שקלים. ושוב זו לא החלפה למען המדע. החליפו והבעיה נפתרה : הכל טוב. לא נפתרה הבעיה: שיחזירו אחורה .
 10. save

  מחשב נייד אסוס ux310u

  שאפו. לא הייתי מאמין. אבל למה לחבר לטלויזיה ?!
 11. save

  הג'ק פשוט...קרס

  מה דעתכם על מגבה בקבוק הידראולי ? זה קטן וקומפקטי. יש כאלה גם ל 10 טון https://www.birgei-hadarom.co.il/wp-content/uploads/2017/11/1062027.jpg
 12. save

  c4 דיזל ידני

  ב 250K המנוע רק מתחיל להפתח אבל זה על גבול החלפת מזרקים.הוחלפו כבר מזרקים ? כי זה לא זול. ככה זה בכל מנועי הדיזל. אין בעיות מיוחדות. יהיה בלאי רגיל (תושבות, בולמים, צמיגים וכו) תדאג פשוט להיסטוריה טיפולים מסודרת.
 13. ה 3008 קטנה מדי במידות. ה 5008 מעל התקציב. ייתפשר על בטיחות אקטיבית תכנס פיקאסו משומשת לתקציב בפחות מ 100000₪
 14. save

  מחשב נייד אסוס ux310u

  אתה מתאר צריבה ב LCD .צריך מסך חדש. בארץ יש במעבדות . תעשה סקר שוק. החלפתי כזה לבד לא מזמן אבל הזמנתי מסך מסין. הראשון הגיע חצי עובד. החזרתי. השני עבד יפה. עלה ₪240 . בארץ הייתי מכפיל את המחיר.
 15. אתה יכול לעשות קניה מודעת בצירוף היסטוריית טיפולים שבה החליפו את רוב החלקים הבעייתיים. זה ימנע לא מעט מהתקלות הצפויות אבל לא את כולן. אם אתה לא מפחד ממוסך אפשר לחיות עם זה במיוחד עם הפער במחיר מול מזדה באותו שנתון . הסלון והנוחות לוקחים כל מזדה 6 בהליכה. יש לי חבר עם הסיטרואן הזו דווקא רוצה להתחדש. הוא לא מוצא תחליף ראוי. הבעיה שהוא מטפל במוסך היבואן.
 16. למעט תופעה של דילול שמן והכפלת כמות טיפולים, הסיוויק 1.5 ליטרים הכי מתאימה לך. קשה לך עם הכפלת טיפולים ? לך על המאזדה. זה לא טורבו אבל מגיב יותר טוב מהקורולה. מותר לזרוק לך פה עצם ? גם פורד פוקוס 1.5 .
 17. לא אותו מנוע אבל סדר גדל https://carsforum.co.il/index.php?/topic/674555-מה-הסיכוי-לקבל-טיפול-במסגרת-אחריות-יצרן-במידה-והיא-נגמרה-לפני-שבוע?#entry6014243
 18. save

  קניית פיז'ו 308SW

  כל מוסך שמכיר. גם מוסך גבע. ניתן להחליף בלבד ( בלי ניקוי ): ₪1350 במורשה יבואן. פחות מומלץ. הגעת : תעשה עבודה עד הסוף. אין צורך לצטט הודעה עוקבת. אני רואה מתי נכנסת הודעה חדשה.
 19. save

  קניית פיז'ו 308SW

  עלות החלפה רצועה + ניקוי שבבים יסודי : כ ₪2000
 20. לגבי מכון אין לו יכולת לגלות באמת תקלות מנוע כאלה. הרוב שם זה כסת"ח . שילמת עבור בדיקת שילדה בעקרון. כל היתר היה מיותר. אין מה להתנהל מולו משפטית. אם ילך מנוע אולי . גם אז יחלץ בעזרת כסת"ח. לגבי המוסך : אם יחליפו מכסה ואז יגידו לך שגם החליפו איזו צינורית קטנה אבל זה לא יכנסו לחשבון. תדע שכל הבעיה היתה האלמנט שהגשש החיוור דיבר עליו... "את האלמנט אל תכניס לו לחשבון. האלמנט עלינו, און דה האוס"
 21. שתבדוק עם הכסאות גם בשאר הרכבים. זה יסגור לך את ההתלבטות
 22. צודק . יש רשימת ערכי סף שהיבואן מעביר למשרד התחבורה . אולי הרכב שלך היברידי ? אם הוא ישן מאד אז הסף נקבע עפ שנת ייצור ונפח אבל המקסימום הוא באמת 0.3%
 23. בא נמתין שבוע. אולי אני אוכל את הכובע.
 24. אם מוסך לא עומד מאחורי האבחנה שלו ומחליף לך חלקים על עיוור : תחליף מהר מוסך. לא לזרוק שום דבר לפח ! הכל לארגז בתא מטען. יש לך תא גדול.
×
×
 • Create New...