Jump to content

innvision

 • פרסום הודעות

  592
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

36 נייטרלי

אודות innvision

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אולי בגלל זרם התנעה גבוה מזה שמאמ"ת אופיין C , שמדורג ל 16 אמפר, מסוגל להגיע?
 2. שאלה בנושא, האם מישהו נתקל במזגן נייד עם צינור כפול למעבה (זה שיש להוציא החוצה)?
 3. צריך להיות אל חוזר על הקו לדוד ולכן הדוד לא יתרוקן אם האל-חוזר תקין. במידה והוא לא, זו תהיה הזדמנות להחליף אותו אחרי הריקון. זו חנוכייה עם ברזים מובנים או ברז נפרד? בכל מקרה, אני מתייחס לברז כדורי, נסה לשחרר את הבורג שעל הידית, לשלוף אותה (כדי לבטל את ההגבלה ל-90 מעלות ולאפשר סיבוב חופשי של הציר) ולסובב בעזרת מפתח שוודי כמה סיבובים מלאים לשני הכיוונים. אולי זה יעזור, לא תמיד קל לפתוח את הבורג של הידית בלי לשחוק את ראש הבורג, והידית לפעמים מסרבת לצאת בקלות, אז קח זאת בחשבון.
 4. כן, זו הבדיקה שאמרתי LT= LOOP TEST , בדיקת עכבת לולאת תקלה. תלוי בגודל החיבור, אבל על פניו ערך של 0.36 אוהם נשמע טוב. היכן נמדד? זו כבר התקדמות טובה, אני מציע שתדבר שוב עם YES ושיגיעו שוב, ינתקו את כל הדירות מהמפצלים, וימדדו מתח על הקו. אז אפשר להתחיל לחבר דירה דירה ולראות מי גורם למתח על הקו, יכול להיות שיש מגבר ראשי על הקו שאולי עלול לגרום לזה.
 5. אני לא מכיר את הבדיקה שציינת, אם קיבלת מסמך עם הבדיקות הנחוצות אשמח אם תוכל להעלות אותו לכאן. אם מדובר בבניין ישן, יש סיכוי טוב שהארקה מבוססת על תשתית צנרת המים (צנרת ברזל שהייתה נפוצה בעבר) ועם הזמן הוחלפו מקטעים לפלסטיק. לא מן הנמנע שחלק מהבתים ללא הארכה או אפילו כל הבניין. לפעמים מגשרים עם מוליך את המקטע החסר ולפעמים יש צורך בפתרון אחר כמו חשיפה של ברזל זיון בבטון והתחברות אליו או התקנת אלקטרודות. החשמלאי שתזמין צריך לבדוק את כל זה, למדוד את התנגדות הארקה ולהחליט.
 6. אני גם לא יודע. אני יכול לשער, ואני לא בטוח אם יש חיבור נוסף לארקה בהמשך הקו או על הגג בצלחת, והתרחישים השונים תלויים בצורת החיבור ונקודות החיבור לאדמה. אני מציע שתנסה עם החשמלאי לנתק דירה דירה ולראות אם יש דירה ספציפית "שגורמת" לתופעה. בנוסף אני מניח שאמרו לך לבצע בדיקת Loop Test, ולכן לוודא שאכן לחשמלאי יש בודק מתאים. ציינת שהתקינו תשתית חדשה, אולי כדאי לבדוק שלא קרה משהו במהלך ההתקנה שמשפיע. האם מדובר בבניין ישן עם חיבור ארקה דרך הצנרת?
 7. מעניין מאוד. קרא גם כאן, למרות שאין פה הסבר כל כך טוב נשמע שזו תופעה אפשרית: https://www.arielsegal.co.il/topic/שלום-בעיה-בהארכה-של-yes/
 8. @natco האם לדעתך זה יחול גם על תמ"א 38-2 ?
 9. רציתי להודות @Muzic4Ever שמסר לי מספר מנועים, וגם על הסיור המעניין. כיף לפגוש אנשים כאלו, תודה רבה! ואם מישהו יכול להעזר במנועים שיפנה אליו, הם במצב חדש לגמרי.
 10. אני מסכים שזה נשמע הגיוני, אבל תחת סעיף ההגדרות (עבור מוכר שמן) מופיעים רק מוסך או תחנת סיכה. שוב, אולי אני מפספס כאן משהו.
 11. אבל התקנה לא מחייבת להבנתי, מוכר שמן- מוסך או תחנת סיכה. האם אני מפספס כאן משהו?
 12. מוכר שמן- מוסך או תחנת סיכה, לפי הגדרת התקנות.
 13. מה שרואים בתמונה יתכן ונגרם בזמן מילוי החומר (נשפך קצת או שנגעו בחומר ואז באזור), כדאי לנקות את האזור ולבדוק שוב.
×
×
 • Create New...