Jump to content

save

 • פרסום הודעות

  8,204
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

324 טוב

אודות save

 • דירוג
  כותב. הרבה.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. זה טיפה מוקדם לתושבת הזו.החלפתי רק ב 75K בגלל רעידות קלות. הם כנראה דפקו משהו במוסך בזמן הרכבה. אם אתה פותח מכסה מנוע , תראה אותה מצד שמאל גדולה וכסופה.
 2. וסיכוי טוב שאכן תושבת מנוע ימין הלכה. הגומי שם דיי רגיש למגע (גם זה לא זול). אבל היה הולך גם ככה בקמ מתקדם.
 3. אין בעיה לגמור מצמדים מוקדם בגיר כזה. עדיין פשוט יותר לתמחר את הסיכון במחיר הקנייה ואז לסוע בלי לחשוב יותר מדי.
 4. התקלה במכטרוניק נדירה הרבה יותר בשנתון הזה. לדעתי אין בעיה לרכוש ארונה. פשוט תשקלל עלות החלפת מצמדים במחיר הקניה. זו לא תקלה משביתה.
 5. בפיג'ו יש סידור מושבים טוב יותר בשורה 2 . 6 עוגני איזופיקס . כלומר 3 מושבים על מסילות ולא 2.5 כמו באוטלנדר. לא ענית על השאלה הראשונה (של הגילאים) אבל למי שיש שלושה בוסטרים זה נושא חשוב. הדיזל לדעתי גם חסכוני יותר בצריכת דלק ממנועי הבנזין של אוטלנדר. הכי חשוב : בפיג'ו יש apple car Play חסרונות ? אולי באבזור (בקרת שיוט אדפטיבית).
 6. התכוונת "ביבי לפני הכל". הכל עניין של השקפה. שר המשפטים מאשר בקשת חנינה נשיאותית. למעשה הוא יכול לסכל בקשת חנינה שהוגשה לנשיא (כך קבע בג"ץ) בהנחה שימשכו מספיק זמן מחזורי בחירות , ריבלין יפרוש (9 ביולי 21) ואז יתמנה זמנית יו"ר הכנסת (יריב לוין) לנשיא ואז ...תבין לבד . דיי ברור למה גנץ לא משחרר את הנושא.
 7. יש גם לברדר מדפסת בקבוקים. אבל אין ייבוא שלה.
 8. אבל אתה יודע שזה כמו וירוס. כשמזרק אחד חולה - זה מדביק את האחרים... לכן תזמין עוד 3 מזרקים ? אני מקווה עבורך שלא יעצרו במכס... לכן בדוק עם מכון דיזל בארץ כמה הוא משיג לך מזרק חדש לפני שאתה מזמין מחו"ל. אולי הפער לא יהיה כ"כ גדול. במזרקים אלקטרוניים האלו צריך לעשות רישום (קוד סודי שרשום על כל מזרק) ולימוד של המזרק במחשב הרכב עם תוכנה צרפתית מתאימה. כלומר זה לא סתם plug&play . יש מספר מוסכים מומלצים לצרפתייה בפורום. ברגע שיש לך תוכנה כזו : ההחלפה פשוטה יחסית. אני בטוח שתמצא.
 9. הסינים עשו שחיטה לשעונים הפיניים וכמו עם שיומי , הם מכשירים טובים מאד במחצית המחיר . בטריה תמיד תהיה עקב אכילס של השעונים האלו ולכן אם אתה רץ למרחקים אני ממליץ לך בכלל שעון של Coros. למשל דגם Apex. אין דבר שאני שונא יותר מלטעון את השעון. כשתראה שם את זמן המצבר תבין לבד. מעל 70 שעות ניווט רציף לטעינה. הבעיה שהם עולים כמו גארמין, כלומר : מעבר לתקציב. אבל יש בהם הכל. כולל זכוכית ספיר חודרת שיריון. נמכרים גם במחסני חשמל.
 10. זו הסיבה שסמסונג מכרה את עסקי המדפסות הכושלים שלה לחברת HP ב 2017.
 11. מדפסת ללא תחליפים מתכלים זולים אין מה לקנות. גם לא מדפסת שדורשת מחסניות דיו מוגנות בשבב . זה כל כך 2010.
 12. מהילת שמן בדלק. אתה לא רוצה לגמור כמו מנועי הונדה. עם מסנן חלקיקים וטורבו סתום ושמן שכבר לא משמן כלום.
 13. אולי תבדוק אם יש משופצים ? למרות שגם פה חיי מדף לא ברורים. במיוחד במזרק של הצרפתי הזה שהוא פיזיואלקטרי. יש פה בפורום מכון דיזל מומלץ. אתה באיזור נתניה ? "דיזל השרון" . תראה מה ימליצו לך... לדעתי אתה בדרך לטיסה לפולין.
 14. בשיחה עם יוסי (מוסך גבע) הבנתי שהתקלה ברוב המקרים היא לא ברגש עצמו , אלא בבקר שלו (הקובייה השחורה עם הלוגו) . לכן הקיט עם רגש בלבד וחוטים להלחמה לא יעזור פה. עדכון: החיישן גיבוי שלי נמכר לחבר פורום במצוקה.
×
×
 • תוכן חדש...