Jump to content

save

 • פרסום הודעות

  7,193
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

67 נייטרלי

אודות save

 • דירוג
  פורומניאק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כמו ספריי קנאביס למנוע , אם יש להם משהו שבאמת חוסך, חברת דלק גדולה היתה כבר קונה אותם מזמן.
 2. אין מיכל ב ₪2200. אולי מפירוק. המחיר שקיבלת הגיוני ביותר . סביר להניח שאם המיכל היה נושם טוב המשאבה היתה שורדת יותר . ייתכן שאם היית קודח חור יותר עבה בפקק אוריאה כשקנית את הרכב ,המשאבה היתה שורדת (ואולי לא). עדיין שברת פה שיא פורום למיכל אוריאה מקורי. השיא הקודם היה 175000. קבל ח"ח. אם היית מוריד קצת רגל מהדוושה היתה מקבל מיכל חינם במסגרת ההסדר של היצרן עד 150K ק"מ (בהנחה שטיפלת באופן רציף אצל מיכאל).
 3. כן. הדיון הדרדר שוב. פות"ש : שמעת , תחליט לבד . הדעות חלוקות.
 4. אשריך וטוב לך אבל אשאל אותך: הקונה יודע איך המוכר נהג ? האם הכיר את הדקויות של גיר רובוטי כזה ? הרי כולנו יודעים איך סבתא נוהגת בגולף https://youtu.be/qG4IaHgqH00
 5. דורש פירוק מחשב ,שיושב לפני המצבר ,מתושבתו. דורש הוצאת מכלול פילטר אויר. אי אפשר לעבוד עם מברגה שם , הכל כדי להגיע ולשלוף מצבר בעדינות . אוטודיפו יכירו רק אם הצליחו בעבר ברכב זהה בשנתון הזה . אל תאמין לכאלה שאומרים לך : "תביא את הרכב , נסתדר... החלפנו בפיקאסו 2007" הם עלולים רק לעשות נזק. למעשה אני עושה ראיון טלפוני עם המתקין לפני לראות אם הוא זוכר מה סדר הפעולות . אם הוא צריך רמז אז נכשל במבחן.
 6. לא השתנה המצב ב 2015. צלצל ליבואן לגבי הרחבת אחריות. היסטוריית טיפולים נמסרת רק לבעל הרכב הנוכחי. יש לא מעט מערכות סיניות עם תמיכה באפל קאר שניתן להתקין
 7. אי חיבור מצבר גיבוי, ביטול גשר מתכת : חוסר מקצועיות. או בעברית ח.א.פ.ר אבל תדע שיש צדק בדברי המוכר שמה שחשוב יותר מאמפר שעה זה אמפר לשנייה בהתנעה קרה. כלומר : CCA . ואז בהנתן שיוויון ב CCA : ההבדל בין מצבר 65A ל 72A אינו משמעותי. זה נתון שמופיע משום מה באותיות קטנות.
 8. א. מדהים שהוא שרד 5 שנים. שיא עולמי ברכב הזה שאוכל מצבר כל שנתיים . ב. פשוט ברר מי החליף פעם בפיקאסו כזו . כי זה פירוק לא פשוט. אין פה מעבר לזה הרבה יותר. ג. מחיר המצבר סביב ₪1100 כולל עבודה. יש גם לבוש ושנפ מצבר דומה.
 9. ואם הזכירו פה קרמיקה: יש רפידות קרמיות שהן יותר ירוקות,יותר רכות ופחות שורקות.
 10. אתה יכול לפתוח פוסט שחרור לחץ באתרים שונים. אולי זה יעזור. האם יש בחוזה המכר סעיף קנס על איחור במסירה ? אולי אופציה לביטול העסקה ?
 11. אכן אפשרי. אצל לא מעט זה נדלק לסירוגין עד לסוף המר. תתחילו להגיד קדיש. אם לא החודש אז עוד חודשיים . לגבי משאבה משומשת :השאלה מה עבר על משאבה מפירוק. לא תדע. החיבור הוא פשוט יחסית . חבל שלא מייצרים רק משאבה בייצור תחליפי. פה היצרן היה צריך לחשוב מחוץ לקופסה.
 12. ב r7800 ה wan צהוב (אם אני זוכר נכון). שאר המחברים שחורים. אבל אני לא גזען. לא נגד שחורים ולא נגד אסייתים.
 13. פשוט חבר כבל מיציאת lan של בזק. יש 4 כאלו. לכניסת internet צהובה של נטגיר . יש אחת כזו. תגדיר בנץ הלילה, בתפריט internet setup שיעבוד עם dynamic IP וללא פרטי login. אחרי שהכל עובד תכנס לתפריט של בזק ותבטל את ה WiFi
 14. אצלנו בבניין התקנו מלא מצלמות דמה (פלסטיק חלול). בלי אישור הדיירים.
×
×
 • Create New...