Jump to content

save

 • הודעות

  8,467
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של save

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

418

מוניטין

 1. חפש שירשורים על רכב 7 מקומות. גם אם לא תשתמש במושבים 6,7 . תמצא שזה עונה לך על מרבית הנקודות. לא הבנתי בדיוק מהתיאור כמה נוסעים ברכב ומה גילם.
 2. אז לא ניסית מקש דובדבן כחול אף פעם ? תאמין לי זו הנאה צרופה. עונג שבת. אתה לא תחזור לקונדומים הדפוקים האלה גם אם הם מחזיקים 10 שנים. http://www.pictureshack.us/images/44932_Cherry_MX_Blue.gif נושא אחר: גם מקלדות רייזר הייתי נמנע. יש להן הייפ גדול אבל רייזר בהמון מקלדות פשוט שמים מתג Kailh .(ממותג מחדש). ואיך לאמר: Kailh הם לא המתג הכי חד בקלמר... בלשון המעטה.
 3. כן, כפי שכתבתי, במקשי דובדבן (וגם ,Gateron, Kailh, outemo) האור מגיע בדרך כלל מהחלק הצפוני במתג. באמצע יש עמוד הקפיץ שמסתיר. אז לחרוט עברית בחלק הדרומי זה אכן בעיה . בכל מקרה לתקתק בחושך מוחלט לבד זה כל כך פולני. דווקא במתגי OMRON האור מתפזר יפה ממרכז המתג לכל שטח למעלה, אבל הם לא המתג הכי מחודד במקלדת (אם אתה מבין למה אני רומז).
 4. כאמור או חריטת לייזר בארץ או מדבקות למינהן. אין פה קסם. המלצה שלי תתחיל עם מקלדת סינית מיכנית זולה . 40$ + סט מדבקות שקופות בעיברית ₪19 .לאט לאט תבין מה אתה אוהב ומה לא ואז תשדרג למשהו יוקרתי. בסוף כל אחד אוהב משהו קצת אחר . יש אפילו מיני דוגמית: שורה של 6 מקשים עם כל המתגים השונים. רוצה המלצה : https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07KCRTN9Q/ref=sspa_mw_detail_1 השתמשתי בכזו והיא טובה. 2700 איש אהבו. ניתן לשלוף את המתג ולהחליף
 5. יש כמובן מקלדות מכניות שניתן לשנות את גובה הקליק בתוכנה. שילוב של מגנט ומעגל חשמלי. זה באמת וואו. כמו סיטרואן bx. על פי רוב: כל הנורות ,הצבעים, הצלצולים ומקשי המאקרו רק גורעים מאיכות המקלדת.
 6. לא מדוייק . Ghosting נוצר כאשר כל המקשים באותה שורה נמצאים על אותו מעגל חשמל מודפס (נפוץ במקלדת גומי). ואז אם אתה מקיש חזק על 5,6,7 : גם 8 מגיע למסך . ככה משום מקום, כמו רוח רפאים. נשבע שלא לחצת עליו. כאילו יצרת קצר חשמלי בין מקשים בלחיצה מרובה. במקלדת מיכנית טובה : לכל מקש יש מעגל חשמלי נפרד.
 7. הזמנתי לאחרונה מקלדת סינית מכנית של HAVIT . הגיעה עם צבת + כמה מתגים ספייר בצבעים שונים (קושי שונה) . ניתן להחליף את כל המתגים בקלות. אין הלחמות וכל זה ב 50$ . https://www.havit.hk/products/kb858l/ שלדת מתכת . עדיין לא כשלה ועובדת קשה. נכון, זה לא סוויץ' של דובדבן אבל תחושה ממש ממש דומה.
 8. אפשר להסתדר עם מקלדת ממברנת גומי. אין בזה כל רע. היתרון במקלדות מיכניות (חוץ מהתחושה) זה מה שנקרא בלעז key rollover כלומר היכולת ללחוץ על מספר מקשים וכולם יגיעו למחשב . יכולת שהינה מוגבלת מאד במקלדות של 100 ש"ח. ולמה גיימרים? אתה גם לוחץ על ריצה, גם קדימה, אבל גם שמאלה (להתקדם באלכסון), גם נותן קפיצה באויר וגם זורק רימון ( במקבלי מרסס בעכבר ). בלי זה : אתה חייל גרוע. יאכלו אותך בלי מלח ילדים זבי חוטם בני 8. דבר שני: אתה משלם על מודלריות: קנית מקלדת סוויץ' חום. לא אהבת ? אין בעיה: מזמין סוויץ' כחול מאותו סוג (שקית של מקשים , אפילו לא מאותו יצרן) : שולף את המתג ומכניס את החדש. ככה , פשוט (יש צבת מיוחד עם המקלדת) . יותר פשוט מלהחליף מסנן אויר . לפעמים מחליפים רק את 4 מקשי WASD. התקלקל מקש: זרוק והחלף.
 9. אה... הוא רוצה לקנות לוגיטק g910. מקלדת עם סוויץ של omron . לא המקש הכי עמיד בשוק. גם המייצבים של מקש הרווח לא משהו. משתמשים ברשת מדווחים שהמקש מחזיק יפה כשנה לפני שמתחילות בעיות . זאת למרות שהיצרן מבטיח 40 מליון הקשות. אני מקווה שיש אחריות בארץ של 3 שנים. בשביל מקלדת מיכנית ראשונה זה סביר , רק כדי שיוכל להשדרג בעתיד למקלדת גיימרים רצינית . המחיר לא מדד לאיכות. היתרון בסוויץ כזה הוא שהאור עובר יפה במרכז המקש ולכן ניתן לחרוט ולקבל עיברית מוארת . יש מלא חלקי חילוף עבורה במרשתת. פשוט תזמין סט מתגים. זה היופי במקלדת מיכנית . הכל בר החלפה.
 10. אבל פות"ש לא הזכיר דגם מקלדת בשרשור. אולי התכוונת ל das ?
 11. save

  חיקויים בעלי-אקספרס?

  דווקא היה בערוץ 12 מבחן רמקולים וה JBL האליפטי קיבל ציון מביש במבחן שמיעה עיוור. פחות טוב מאיזה רמקול חסר שם. קנה Logitech סיני . קיבל שם ציון טוב. כנראה ה jbl ממש רמקול בינוני מינוס אבל עם יח"צ טוב. כבר עדיף תקנה רמקול סיני Anker או Xiaomi או משהו כזה בעלי אקספרס. סתם לדוגמא https://ali-buy.com/anker-soundcore-2/ פחות סיכוי לזיוף.
 12. נפתחו פה בעבר שני שרשורים בנושא. חפש אותם. יש שם את כל המידע.
×
×
 • תוכן חדש...