Jump to content

save

 • פרסום הודעות

  7,606
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

182 טוב

אודות save

 • דירוג
  כותב. הרבה.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מבחני דרך בלתי תלויים בחו"ל מצאו שצריכת האוטנלדר phev בכבישים מהירים קרובה יותר ל 1:13 בגלל שהוא שוקל כמעט 2 טון. זה לא כל כך נורא אבל לא שיפור גדול מהסובארו שחשבת עליה.
 2. משהו בחישוב הדלק שלך דורש בדיקה. אם אתה נוסע כדבריך, 800 ק"מ בין תדלוק לתדלוק ומיכל של מיצובישי אאוטלנדר הוא 45 ליטרים אז הצריכה שלך היא 1:18 ולא 1:14 . וזה יחד עם ה 40 קמ נסיעה על מצבר בלבד. בבינעירוני זו צריכה יפה אבל היית משיג יותר עם רכב דיזל מודרני ומשלם פחות בקניה. גם עם נגרר של 1 טון. נגרר כזה ברוב המקרים גורר עליה של 10-20% בצריכה הדלק הרגילה. על איזה רכב דיזל נסעת בעבר ? אוקטביה דיזל ?
 3. אבל מיכל שמספיק ל 800 ק"מ במסלול בינעירוני: זה מה שרכב דיזל פשוט נותן (ואף יותר) בשילוב מומנט ונגרר כנראה הדיזל יתן יותר חסכון בתוואי שלך. רכב דיזל מודרני בתוואי כזה עושה בקלות 1:20 . אתה צודק בנושא הרעש מהמנוע. אבל יוצא ששילמת לא מעט כדי לסוע בדממה היברידית. לגבי זיהום אוויר יש פתרונות לא רעים מאז שנות ה 80, כגון אוריאה, אבל עדיין מזהם. במחיר הרכישה שלך , בדקת גם את הקודיאק דיזל 4x4 ?
 4. מעניין : מונה מחזורי טעינה 0 . אולי היא באמת חדשה ומספיקה לשעתיים
 5. זה כמובן פרסומת מצחיקה אבל יצא לי לראות לנובו שניצל משריפה בדירה. חלק מהפלסטיקים נזלו, הכל היה מפויח , גם מעטפת המסך התעקמה אבל : המאוורר נדלק והמסך של ה bios עלה תקין. לראות ולא להאמין. סדרה T כמובן.
 6. נזילת שמן זה סעיף כסת"ח בהמון בדיקות. אבל להגיע לבדיקה עם מחסור בשמן זה כבר סיפור אחר. זו הזנחה במקרה הטוב. אל תאמין לעלות התיקון שנתן לך. קח למוסך מתמחה שיכתוב לך בדיוק מה צריך להחליף.
 7. כמעט תמיד רצוי סים מקומי בגלל נושא השיחות המקומיות. ניתן להסתדר גם עם הסים של פלאפון גלובל ושירות VOIP כלשהוא. תעשה הקפצה (forward) של המספר הישראלי למספר וירטואלי במדינת ניו יורק שהוא מקצה מראש (DiD ). ככה אתה זמין לקבל ולהוציא שיחות על גבי ה data גם לישראל וגם לארה"ב ובעלות של סנט שניים לדקה. זה דורש קצת ידע טכני והתקנות ולא בכל מקום בארה"ב יש קליטה נתונים. שים לב לאיזורים כפריים.
 8. שאלה קשורה : האם ניתן לפנות באופן פרטי לבטח רכב חלופי בביטח מקיף ובכך לעקוף את תעריפי ההשתתפות העצמית בחברות ההשכרה/גרירה ? כי כל הנושא הזה גרם לי לוותר על רכב חלופי.
 9. שוב, תלוי רגל. עד עוית מסויימת נעל מתקנת יכולה לתת מענה לא רע. לכל החברות החשובות יש נעל שמפצה . אם הרגל מאד עקומה נכנסים לתחום המדרסים האורטופדיים והסדים. וכמו מזרן ,מה שמתאים לי :לא בהכרח יתאים לך.
 10. זה תלוי ברגל שלך. למה שלא תלך לחנות מקצועית שמריצה אותך עם הנעל על משטח ממוחשב. היא תגיד לך איזה תיקון אתה צריך. עצה אחת : אל תסתכל על הלוגו של הנעל . תשתחרר ממותגים. נסה להרגיש את המסלול. תעצום עיניים
 11. ביננו, רוב רכבי 7 מקומות באורך של 4.5 מטר צפוף מדי ל 7 נפשות על ציודן. אבל במחיר הזה לא תצליח לקנות סורנטו. זו פשרה סבירה בין מחיר לשימושיות.
 12. אין בעיה עם קבוצות אוטונומיות שלא מקבלות את חוקי המדינה ולא משלמות מיסים. אבל שזה ישתקף גם לחוק בריאות ממלכתי, חוק חינוך וכו. כי יש הרבה אנשים שמצייתים וצריכים את מערכת הבריאות זמינה וזולה. מוטי רביד אינו הבעיה , הוא הקורבן. מזל שבימנו כבר לא מקריבים קרבן אדם חי.
 13. נקודה נוספת לעכבר האנכי של delux זה שיש לו משטח כרית כף יד מובנה. זה מאד נח וגרסת מיני לבעלי ידיים קטנות . ניתן גם להוסיף לו קונדום יעודי (עוד 2$) . כיסוי סיליקון שמתלבש על כל העכבר ומשפר את האחיזה.
 14. הבעיה העיקרית של העכברים היא מיקום הדגדגן. אותה גלגלת בקידמת העכבר שהיא גם לחצן ובמקרים מתקדמים גם נותנת אפשרות ללחוץ ימינה ושמאלה (3 צירים) אם היא קרובה מדי אתה תרים את האצבע ותאמץ המפרק כדי ללחוץ. גם מיקום רחוק מדי לא טוב. נדרשת פה התאמה בין העכבר ליד. כמו בכפפות לשטיפת כלים. צריך מידות. למה אין small, large, medium ? בעכבר של אפל זה בכלל משטח מגע קמור שאינו נותן פידבק שזה ממש שקול לבחורה פרידג'ית לגבי עכבר delux שאני דיי מרוצה ממנו אבל קיבל תגובות מעורבות :
×
×
 • Create New...