Jump to content

save

 • פרסום הודעות

  6,844
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

8 נייטרלי

אודות save

 • דירוג
  פורומניאק
 • תאריך לידה 01/01/1970

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. save

  שוק יד 2 בזמן הקורונה

  כיום יש גישה שונה : הפד מתערב נמרצות אבל בצורה אחרת. בעיקר בקניית חוזים על מדדי ה S&P מתוך ראיה שאם יחזיק את הבורסה יציבה: זו תחזיק את שאר השרשרת בחיים, בכללם הבנקים (למרות שמניית סיטי בנק צוללת) (וגם כהוראה מלמעלה). השמועות אומרות שהוא שופך שם מיליארד דולר ביום .
 2. סליחה. מקודם הכוונה לחיישן מפלס מים במיכל עיבוי.
 3. עוד כמה דברים : קטן ומעצבן : (בסדרות הגבוהות) חיישן טמפרטורה מיכל עיבוי מזייף. בסוף מנתקים לו את הצמה ויש שקט. קצת מעליו: פקק מיכל עיבוי שמאבד את יכולת ההברגה או את יכולת האיטום . אבל לפחות אלה חלקים מאד זולים. יותר משמעותי : בית פילטר שמן שהיה נסדק מעצמו ונוזל לאט. צינור מים תחתון למנוע : סדקים טבעיים אחרי שנתיים ואם ניתקת את החיישן הסורר בסעיף א' : הלך עליך זה ממשיך בצינורות מים שרשוריים שפשוט מתפוררים /נשברים בקפל.
 4. save

  שוק יד 2 בזמן הקורונה

  קריסת חברות הליסינג היא עלי ועליך. דרך מנהלי הפנסיה שלנו אז פתאום תספורת לא נשמע כל כך רע. יש לזה גם אפקט חיובי. הצפת השוק במזדה 3 קומפורט תמשוך מטה את מזדה 3 בדגם היקר. כששוק במיתון הפינוקים נפגעים ראשונים.
 5. שלח לו מייל באנגלית בצירוף VIN [email protected] המצבר נשלף קדימה. לא דרך מכסה מגבים אבל דורש פירוק ארוך
 6. הבעיה בפילטר שלך: שהנוהל המלא אומר לפרק דלת תא כפפות. אבל כולנו מתעצלים אז דוחפים את הזרוע בתנועת בורג משולש מאחור כדי להגיע לחור של הפילטר הצרפתי ואחר כך שמים יוד. ועוד הגדילו לעשות ומפאת מקום צריך שני פילטרים. דרך אגב פעם הבאה תזמין פילטר מזגן מהפולני. זה רק 60 זלוטי (₪52) לפילטר מקורי . ניתן להזמין גם תחליפי. עושה משלוחים לארץ. ₪20. ₪135 זה פשוט גזל וניצול המצב. בכלל כל חלק למנוע THP156 שווה לבדוק אצלו. גם חלפים נדירים שאין למצוא בארץ
 7. שימתין לקרקוש בהתנעה קרה לפני שהוא רץ להחליף שרשרת.
 8. תוודא שה insight עברה שיפוץ מנוע כנדרש אחרת המנוע שלה שותה שמן כמו דלק עד לטוטלוס. למה לך היברידית בת 10 ? החלפת מצברים יכולה ליפול עליך.
 9. אם תוך 3 שנים איבד 50% מערכו: אז תוך 6.... נתון נפוץ. מראש הוא תומחר יקר מדי אז זה לא משנה. ל DS יש שוק לאוהבי העיצוב והשיק. שוק קטן .
 10. גם אל תשכחו שרוב הרכיבים המשותפים לקו המונעים הזה מאז 2014 עברו שיפורי אמינות. אם זה טרמוסטט, בית פילטר שמן, , פולי ,משאבת מים, או סתם צינור גומי . מה שלא ברור לי אצל הצרפתים זה למה טרמוסטט סגור עם ברגים משולשים עם פין באמצע. כזה מברג בחיים לא אמצא...
 11. היה ניסיון אחד איתם. העלו את הרכב על גרר יפה. בהורדה מתחו את קפיץ הבולם ימני אחורי עד שיצא מהמקום . הרכב נפל על הגלגל. אספו את החלקים והחזירו חזרה במוסך. מעריך שזה יכול לקרות לכולם.
 12. save

  מצבר גולף 2017

  צודק. לא שמתי לב שכתבת יוני.
 13. save

  מצבר גולף 2017

  שאפו גדול למוסך ולצ'מפיון . חייבים לרומם פה על השירות (למרות שאני ממש לא חסיד שלהם). בדרך כלל אחריות היא 3 שנים או 100K , הראשון מביניהם . פה הלכו הפוך.
 14. save

  מצבר גולף 2017

  האחריות היא עד 3 שנים. אתה יכול לשאול במוסך. אולי יגלו רצון טוב...(ספק רב) בכל מקרה מצבר כזה לא קונים במוסך. זה בדרך כלל הכי יקר שם. תתקשר לאחת מחנויות המצברים המומלצות והם גם באים עד החניה. ככה לא תפר סגר. גם יבדקו לך אם זה מצבר מת או סתם זליגה.
×
×
 • Create New...