Jump to content

save

 • פרסום הודעות

  7,851
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

261 טוב

אודות save

 • דירוג
  כותב. הרבה.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ועדת חקירה היא הדרך הרישמית לקבור את הנושא וגם לקבור את הרמטכ"ל (דדו). לא את האחראים. יש היום הבנה שמלחמת יוה"כ היתה נמנעת בצעדים פשוטים אבל פוליטיקה בממשלה ועם קיסינג'ר הובילה אותנו לשם. מבחינת חללים בקורונה , עברנו את מלחמת יום כיפור. סוג של הישג. אין צורך להשוות למלחמות במדינות אחרות. זה לא מעניין ...
 2. אצלי hdi . גם לבנזין אין בעיה לעקוף. זה נכון שכל מנוע יעשה את זה בהילוך טיפה שונה כי בדיזל המומנט קצת שונה. אל תדאג, תצליח לעלות לירושלים וגם לעקוף. לא תהיה אחרון בשיירה.
 3. אתה מציע ועדת אגרנט ב' ?
 4. למה לא עושים את החתונות האלו במלונית ? לסגור איזה מלון טוב... יועיל לכל הצדדים . שבועיים של ריקודים , אוכל ושמחה ואז הביתה.
 5. דווקא יש חפיפה בין הערים. חלק מחרדים בבני ברק עובדים בתל אביב, רמת גן, נוסעים בתחבורה הציבורית למקומות חיוניים כמובן. להגיד שאין קשר בין ערי לווין , זה לקבור את הראש בחול. אתמול נאלצו במשטרה לפזר חתונה של נכד האדמו"ר מדאראג . שוב, לא מבין למה מסכנים כל כך הרבה שוטרים במגע צמוד. בניהול מו"מ מול הציבור העצום. כמה רימוני גז , פצצות סירחון , זרנוקים היו משיגים פיזור דומה... וגם הם היו שמים מסיכה הרבה יותר מהר. דאגו לצלם את זה היטב אבל פרסום כמות הדוחות בבני ברק חושף את המחדל. מעט דוחות יחסית לגודל העיר . שיאני הדוחות ל 1000 איש הם דווקא המגזר הערבי ושם כנראה ההרתעה קצת עובדת. לפחות ככה ה
 6. לא בכוחות עצמו. מגיע אליו איזה בחור צעיר עם ארגזי כלים. הוא מסייע לו. משיחה ניכר שהוא נהנה מלטפל ברכבים. סוג של תרפיה. יש לו גם ספרים על זה. היום עברתי שם שוב. היו רק 3 דיסקברי בחוץ ולא היתה נפש חיה. אולי הוא יצא לטייל.
 7. לעקוף תצליח. השאלה באיזה הילוך.
 8. בנתיים נתניהו הלך להתייעץ עם הרב קנייבסקי לגבי הצעדים הבאים. אני בטוח שהם ימצאו פתרון למצב הביש. לגבי תעודת התחסנתי : אתה יכול להכנס לאתר של קופ"ח שלך ולהדפיס שם.
 9. בדרך כלל השומר מסדר את הצעירים במרווחים בתור . הם כן עומדים עם מסיכות ובמרבית הזמן מתעסקים בטלפון. מכיוון שזה בחוץ ובהתחשב בגילם... לא כזה נורא. לעומת זאת : בטח ראית את חתונת הנכד של הרב בידרמן ... מאות צעירים , מסיבת הדבקה לגבות.
 10. לגבי הצעירים בתור: שאלתי מתנדב. לחלקם דרי בית בקבוצת הסיכון וחלקם רוצים את זה פשוט כדי לעבוד בלי חשש לבידוד כפוי שמשמעו אובדן ימי עבודה, חשש מפיטורין וכו
 11. נכון. ניהול עודפים דרך המוקד יצר להם כאב ראש גדול. אין להם מערכת יעילה בזמן אמת לפיזור עודפים. לכן זה ירד למטה.
 12. במכבי הסידור כזה : מגיעים מוקדם בבוקר. שש וחצי ונרשמים במקום. אם נשאר עודף :הם מתקשרים אליך ממש לפני הסגירה בערב. זה לא עובד ככה בכל המרכזים שלהם.
 13. יש פה בשכונה ליד בחור עם 4 דיסקברי ברחוב. חודש שעבר הגיע אליו מוסך נייד להחליף את אחד הבולמים. עצרתי את ההליכה לדבר איתו. הגלגל מפורק . הטכנאי עם מברגה והכל. הבולם על הכביש. הסביר לי שזה בולם מאד יקר בארץ. לכן הזמין מחו"ל . בולם אויר. כנראה שאנשים עושים את זה למרות המשקל. מספר פעמים יצא לי לראות את המכונאי נובר שם בתוך המנוע. נראה כאילו זה תחזוקה תמידית עם 4 רכבים. יפה שיש לדיסקברי שירות עד הבית.
 14. בנתיים גיליתי שהצעירים בשכונה לא מתגברים על היצר להכנס למיטה. הרב הרביץ עוד חתונה אינטימית בחורשה. שולחן מתקפל (לחתימות) , שני כסאות ועשרה איש ואישה. פתח פה עסק . בטח מקלל עכשיו את מזג האויר.
×
×
 • תוכן חדש...