Jump to content

Aviv943

 • פרסום הודעות

  228
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

7 נייטרלי

אודות Aviv943

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. עוד משהו שכדאי לעשות במידה ותחליט לעבור לחשבון גוגל חדש, זה לבצע העברת מיילים אוטומטית מהכתובת הישנה לחדשה. מאוד יתכן שגם אם יחסם לך חשבון הגוגל, רק הגישה אליו תחסם אבל התיבה תמשיך לקבל מיילים- עד שתתמלא. לכן כדאי גם להגדיר מחיקה אוטומטית של מיילים כל X זמן.
 2. קח בחשבון שהחלפת חשבון גוגל משמעותה שהרבה חשבונות שלך באתרים אחרים יחסמו או ינעלו לך עם הזמן. ברוב המוחלט של האתרים אין אפשרות להחליף חשבון אימייל. אם תשכח סיסמה/ תדרש להזין אישור או קוד מהמייל שהחשבון שלך, לא תוכל לעשות זאת. תחשוב אם זה שווה לך 700 שח (או 1400, לא ברור). אני באופן אישי הייתי מוותר על התענוג וסופג את העלות הזאת.
 3. הבעיה היא לא סידור ההתראות, אלא נתינת חשבון הגוגל לאנשים אחרים. כמה שאתה יכול לסמוך עליהם, לא תמיד הם מודעים לסכנות שיש ברשת ולדרך שבה ניתן לגשת למידע שלך. חשבון גוגל בימנו זה הרבה יותר מתעודת זהות, כל החיים שלנו שמורים שם; אימיילים, תמונות, אנשי קשר, לוח שנה, כרטיסי אשראי ועוד ועוד. הדרך הנכונה לפעול היא ליצור לכל אחד את חשבון הגוגל שלו. לעולם אל תחבר את חשבון הגוגל שלך למכשיר שאינך מחזיק באופן קבוע 100% מהזמן.
 4. Aviv943

  מתכוננים לגרסה 4.5

  האם יש עדכון חדש לגבי הצפי של הגרסה החדשה? מאוד מחכה ליכולת לשלוט על לחיצה בכותרת השרשור ושזה כבר יקח אותי להודעה האחרונה שלא נקראה.
 5. יש לי את הפטישון הזה בדיוק, לאחר שהזמנתי מאמזון מקדחה רוטטת ואז החזרתי אותה, כי לא עמדה כמעט בשום דבר. הדבר הזה הוא חיה רעה לבית. קודח בממ"ד כאילו מדובר בחמאה. מאוד מרוצה
 6. אם אנחנו כבר מדברים על סופיות לחוטים, האם יש פטנט יעיל יותר לחיבור 2 כבלים מאשר הלחמה בין שניהם? אולי סופיות כאלו רק דו צדדיות?
 7. האם המכשיר הזה גם תקין לעבודה הזאת? האם ידע ללחוץ את הסופיות? https://www.amazon.com/gp/product/B000OQ21CA אשמח בנוסף ללינק לאמזון לקניית הסופיות, לא הצלחתי למצוא את זה בעצמי, מניח שבאנגלית התרגום שלו שונה ופספסתי משהו.
 8. שים מאוורר עם גלאי עשן פשוט, בכל פעם שהוא מדליק את המנגל המאוורר שלך יתחיל לפעול ולהעיף את העשן חזרה לדירה שלו. זה לא ימנע מריח הבשר להכנס אליך הביתה אבל כמות העשן להערכתי תרד ב 90%. מה שכן, מהלך כזה לא יבוא בעין יפה בעיני מדליק המנגל, זה עלול להפוך לו את חווית המנגול ללא נעימה ולכן לחפש פתרונות אחרים שאולי לחלקם לא יהיה לך פתרון. אתה גם יכול לבקש ממנו שיודיע לך כשהוא מתכוון לעשות על האש כדי שאתה תוכל לסגור את החלונות בהתאם ולא תקבל עשן לתוך הבית, אני חושב שזה פתרון מתחשב שעובד דיי טוב ברוב הבניינים בארץ. אם הגעת למסקנה שאין עם מי לדבר, הוא דוחף לך את העשן לתוך הבית ואתה מרגיש שהגעת למבוי סתום- הייתי שם מאוורר עם גלאי עשן של שיאומי. אגב, אני גר בדירת גן ולדעתי זה לגיטימי שאנשים עושים על האש, זה חלק מהכיף בחיים. אם מפריע למישהו- שיסגור חלון.
 9. לפי איך שזה נראה לי, ביבי הוא רק השוטר פה. - לאזרחים לא ממש אכפת מבעלי העסקים, הם הולכים, מתפרעים ומפרים את ההנחיות - לבעלי העסקים לא אכפת מהאזרחים, הם מאפשרים התקהלויות וחלקם גם יוצאים בפומבי נגד ההנחיות. טרנפורמטר, אתה אמרת בעמוד הקודם שלצערך בעלי האירועים והאזרחים מקשיבים להנחיות, איך זה מתיישר עם הרצון שלך להמשיך לעבוד ולפרנס? אני חושב שברור לך שככל שהתחלואה תגדל ככה יותר עסקים יסגרו, כולל אולמות האירועים והטקסים. לי נראה, שרק ביום שלעסקים יהיה אכפת מהלקוחות, וללקוחות יהיה אכפת מהעסקים, נוכל להוריד תחלואה.
 10. 980 חולים חדשים היום ואנחנו עוד לא בעיצומו של הערב
 11. יש את ה Roborock S50/55 שמאוד פופלרי באצרנו ונמכר במבצעים בסביבות ה 1300 שח, יש אותו להורים והם מאוד מרוצים. לפני שבועיים יצא לרובורוק גרסה מתקדמת יותר, נקראת S6 MaxV, השטיפה שלו היא לא חרטא בכלל, עוצמת השאיבה שלו לא פחות ממדהימה וכל הדרישות שלך נמצאות בו. לא ציינת תקציב לכן המלצתי עליו. מחירו בארה"ב סביבות ה 750 דולר. https://www.geektime.co.il/roborock-s6-maxv-review
 12. דובר פה רבות על כך שלוקח שלושה שבועות- חודש עד שחולה בקורונה נזקק להנשמה. לפני שלושה שבועות היו פה בין 30 ל 40 חולים ליום, אז איך יעלו מספר המונשמים?
 13. כלל האצבע שלמדתי הוא שאנטיביוטיקה אסור להפסיק באמצע הטיפול. השלמת הטיפול (גם אם הסיבה לנטילת האנטיביוטיקה כבר חלפה מזמן, והגוף בריא) הוא חיוני על מנת שהחיידק לא יצליח לפתח עמידות מול האנטיביוטיקה הזאת.
 14. לפני כמה מאות שנים גם חיו ללא ביוב, למה צריך את זה?
×
×
 • Create New...