Jump to content

Aviv943

 • פרסום הודעות

  230
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

15 נייטרלי

אודות Aviv943

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מזדהה איתך ממש. 20 שנה מאוחר יותר ושום דבר לא השתנה (ולא היה אמור להשתנות, כן?) מבחינת הבוץ. את השירות שלי סיימתי לפני בערך 7 שנים, עד היום כשהנעליים קצת כבדות אני מסתכל לבדוק שהן לא עטופות ב 10 קילו בוץ כל אחת. כמות הבוץ ברמת הגולן, כשריונר, היא פשוט בלתי ניתנת לתפיסה. כל כך התרגלתי לבוץ שם שהיו לילות שהייתי נכנס לשק השינה עם החלפ"ס ועם הנעליים מצופים בעטיפה יפה של מלא מלא בוץ.
 2. דווקא שזפון זה אחד המקומות שבהם היו לי הרבה פחות זבובים מבסיסים בצפון. כשהייתי ישן בקו בסוריה הייתי צריך לקחת חולצה ולעטוף איתה את כל הפנים כשרק חלק קטן מהאף בולט כדי שיהיה ניתן לנשום. המצב בשיזפון טוב בכמה רמות מזה
 3. הוא כנראה נמצא בשיזפון עכשיו. ביגוד תרמי שמורכב מחולצה תרמית, חולצת פליז מחממת ומעל זה מדי ב'. פחות מזה הוא פשוט יקפא. בשמונת החודשים הקרובים הוא יבלה בבסיס הזה, אתם תראו אותו פעם ב 14-21 יום, תכינו לו כרטיס משקר, זה אחד הדברים המנחמים ביותר בשעת הת"ש. שריון זה חיל שמקפיד על משמעת בצורה קיצונית ולכן סביר שימצא את עצמו סוגר שבתות על עונשים שנראים לא הגיוניים, עדיף שיקח זאת בקלות. השירות בשריון הוא מגוון מאוד. יהיו חודשים שלמים שבהם לא יראה טנקים בכלל. הוא ישרת בכל הארץ (ממצרים, איו"ש, עזה ועד החרמון). מקווה בשבילו שידע למצוא את ההיגיון הפנימי בכל המערכת הלא הגיונית הזאת ושיד
 4. Aviv943

  רשמית: טסלה בישראל

  ואו כמה שטויות בכתבה אחת. הכתבות פה נגד טסלה שוברות שיאים. קרוסבאק עם 136 כ"ס וטווח נסיעה של 317 ק"מ לעומת טסלה? באמת? זאת ההשוואה?
 5. Aviv943

  רשמית: טסלה בישראל

  טסלה הגיבה או אמרה משהו בנושא עמדות הטעינה? הזמנתי את מודל 3, מחכה לעדכונים שאולי לא יגיעו לגבי עמדות הטעינה.
 6. לפני 4 שעות קיבלתי את החיסון הראשון. התור היה ארוך והיו 60 אנשים לפני על כ 10 אחיות/חובשים מחסנים. לקח 40 דק' עד שנכנסתי, ככה שרק בעמדה שבה אני הייתי הם מצליחים לחסן ביום כ 1000 איש +-. לכל השואלים לגבי מכבי, תתקשרו ותפנו לתורים כללים, אל תתפתו ללחוץ במענה על 1 בשביל קורונה. אתמול קבעתי את התור וכל הימים של התור השני ריקים וניתן לבחור תור שני מתי שרוצים (בטווח שניתן כמובן).
 7. המלצה לעט סיני אני לא יכול להביא לך, אבל המלצה לעט של אפל אני כן יכול. בסמסטר הבא אסיים את התואר הראשון למדעי המחשב שאת כולו העברתי עם אייפד פרו ועט דור 2. עשה לי את כל התואר. אני לא יודע מה חשוב יותר, העט או האייפד. אבל שניהם ביחד גרמו לי לא להתגעגע יותר לדפים. ההמלצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לך, היא לחסוך את עוגמת הנפש שתהיה לך עם עט סיני שמתשמש במגע וללכת לקנות את העט של אפל.
 8. הם זורקים את הזבל שלהם (אוכל רטוב ושאריות שלא סיימו) בבניין? הייתי זורק את שקית הזבל היומית מחוץ לדלת שלו. הרי גם אם תחליט לאסוף את האוכל לשים להם מחוץ לדלת, לא בטוח כמה תפריע לו, לעומת ההפרעה לשכנים האחרים. כמובן שאין פה המלצה לאלימות כלשהי.
 9. הייתי אומר שזה קצת חוצפה שבעל הדירה מבקש שתתשתף איתו בעלות עורך הדין שלו. הוא הרי מייצג אותו בלבד
 10. קצת מביך עבורם שאין להם עדיין אימות דו שלבי
 11. גם אצלי ככה. לא ברור מי מנהל המוצר שהחליט שככה זה צריך להיות. זה מה ששבר אותי, בסוף עברתי לראוטר משלי וכל הבעיות עם הוט נפתרו
 12. עשיתי באמריקן לייזר לפני שנתיים. לאחר יומיים נפלה העדשה והכאבים היו מחרידים, ישר למיון. לילה קשוח מאוד. לאחר מכן כבר התחלתי לראות טוב. פוקוס בעין שמאל היה בתוך שלושה ימין ובעין ימין לאחר שבועיים. מאז אני מודה על כל רגע שבו עשיתי את הניתוח. שינה לי המון בחיים.
×
×
 • תוכן חדש...