Jump to content

Aviv943

 • הודעות

  230
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Aviv943

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

17

מוניטין

 1. קיצור שעשיתי (שיפצתי יותר נכון) כדי שיתמוך בתו הירוק לא בטוח איך הנתיב לקובץ יהיה אצלכם, אבל בקיצור מוגדר על iCloudDrive\Covid\GreenPass.pdf https://www.icloud.com/shortcuts/99b684c7f7c04dac8896d99786083c70 קיצור זה מאפשר לכם בלחיצה אחת להציג quick view של התו, נוח מאוד
 2. תודה רבה. אנסה לקבל הצעה טובה יותר בפריסה של 100 אלף השקלים האלו ל 15 שנה נכון, תודה על הערה. תוקן אצלי ל 1.4% ריבית
 3. מצ"ב ריכוז תמהילים שקיבלתי כבן של עובד בנק. אני לא כ"כ מבין כדי לקבוע מה עדיף, אבל לפי הסיכום נראה שתמהיל 2 ו 3 הם העדיפים נכון לעכשיו. אני יכול כמובן לשנות את ההרכבים, אשמח להכוונה
 4. היי, תמהיל אישור עקרוני לדירה ראשונה מהבנק בו עובדת בת הזוג 75% מימון (אין אפשרות לפחות) דעתכם?
 5. אם נכנסים ג'וקים אז כדאי לחשוב לבצע בנוסף גם הדברה ללא קשר לרשתות. רשתות זה נחמד אבל ג'וקים יכולים להכנס ממקומות שבהם אתה לא יכול לשים רשתות (מתוך המזגן/ מתחת לדלתות/ דרך הביוב בשירותים ומקלחת)
 6. מזדהה איתך ממש. 20 שנה מאוחר יותר ושום דבר לא השתנה (ולא היה אמור להשתנות, כן?) מבחינת הבוץ. את השירות שלי סיימתי לפני בערך 7 שנים, עד היום כשהנעליים קצת כבדות אני מסתכל לבדוק שהן לא עטופות ב 10 קילו בוץ כל אחת. כמות הבוץ ברמת הגולן, כשריונר, היא פשוט בלתי ניתנת לתפיסה. כל כך התרגלתי לבוץ שם שהיו לילות שהייתי נכנס לשק השינה עם החלפ"ס ועם הנעליים מצופים בעטיפה יפה של מלא מלא בוץ.
 7. דווקא שזפון זה אחד המקומות שבהם היו לי הרבה פחות זבובים מבסיסים בצפון. כשהייתי ישן בקו בסוריה הייתי צריך לקחת חולצה ולעטוף איתה את כל הפנים כשרק חלק קטן מהאף בולט כדי שיהיה ניתן לנשום. המצב בשיזפון טוב בכמה רמות מזה
 8. הוא כנראה נמצא בשיזפון עכשיו. ביגוד תרמי שמורכב מחולצה תרמית, חולצת פליז מחממת ומעל זה מדי ב'. פחות מזה הוא פשוט יקפא. בשמונת החודשים הקרובים הוא יבלה בבסיס הזה, אתם תראו אותו פעם ב 14-21 יום, תכינו לו כרטיס משקר, זה אחד הדברים המנחמים ביותר בשעת הת"ש. שריון זה חיל שמקפיד על משמעת בצורה קיצונית ולכן סביר שימצא את עצמו סוגר שבתות על עונשים שנראים לא הגיוניים, עדיף שיקח זאת בקלות. השירות בשריון הוא מגוון מאוד. יהיו חודשים שלמים שבהם לא יראה טנקים בכלל. הוא ישרת בכל הארץ (ממצרים, איו"ש, עזה ועד החרמון). מקווה בשבילו שידע למצוא את ההיגיון הפנימי בכל המערכת הלא הגיונית הזאת ושידע לקחת את התקופה הזאת כחוויה.
 9. Aviv943

  רשמית: טסלה בישראל

  ואו כמה שטויות בכתבה אחת. הכתבות פה נגד טסלה שוברות שיאים. קרוסבאק עם 136 כ"ס וטווח נסיעה של 317 ק"מ לעומת טסלה? באמת? זאת ההשוואה?
 10. Aviv943

  רשמית: טסלה בישראל

  טסלה הגיבה או אמרה משהו בנושא עמדות הטעינה? הזמנתי את מודל 3, מחכה לעדכונים שאולי לא יגיעו לגבי עמדות הטעינה.
 11. לפני 4 שעות קיבלתי את החיסון הראשון. התור היה ארוך והיו 60 אנשים לפני על כ 10 אחיות/חובשים מחסנים. לקח 40 דק' עד שנכנסתי, ככה שרק בעמדה שבה אני הייתי הם מצליחים לחסן ביום כ 1000 איש +-. לכל השואלים לגבי מכבי, תתקשרו ותפנו לתורים כללים, אל תתפתו ללחוץ במענה על 1 בשביל קורונה. אתמול קבעתי את התור וכל הימים של התור השני ריקים וניתן לבחור תור שני מתי שרוצים (בטווח שניתן כמובן).
 12. המלצה לעט סיני אני לא יכול להביא לך, אבל המלצה לעט של אפל אני כן יכול. בסמסטר הבא אסיים את התואר הראשון למדעי המחשב שאת כולו העברתי עם אייפד פרו ועט דור 2. עשה לי את כל התואר. אני לא יודע מה חשוב יותר, העט או האייפד. אבל שניהם ביחד גרמו לי לא להתגעגע יותר לדפים. ההמלצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לך, היא לחסוך את עוגמת הנפש שתהיה לך עם עט סיני שמתשמש במגע וללכת לקנות את העט של אפל.
×
×
 • תוכן חדש...