Jump to content

חיים יוד

 • הודעות

  1,172
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

3 עוקבים

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  קיבוץ במרכז הארץ
 • מקצוע
  מנהל מקצועי ומאבחן במוסך ובמכון להזרקות דלק מוכר במרכז

צפיות אחרונות בפרופיל

4,736 צפו בפרופיל

הנקודות של חיים יוד

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

16

מוניטין

 1. או אתה מתחיל לדבר בהגיון ולשאול את השאלות הנכונות. איך קבעו שהמנוע מתחמם? האם חסר נוזל קירור?,ואולי זה רק היוניט חום המשולב שמזייף . היוניט חום בדגם זה הוא משולב - 2 חוטים למחשב ואחד לשעון וכבר ניתקלתי ביוניט "ששיקר" שהמנוע מתחמם שבעצם הוא לא . אל תסתמך רק על השעון בקש שיחברו סורק תקלות לראות נתון טמפ מול שעון ואקדח אינפרא אדום בנוסף למדוד טמפ במקומות שונים מול הנתונים כמובן שצריך לבדוק תקינות טרמוסטט ופעולת מאוורר מנוע שגם די כושל בדגם זה בשנתון זה. סהכ כמה בדיקות פשוטות יביאו אותך למסקנה הנכונה. חיים יוד.
 2. הכול כתוב- הסיגנאל של חיישן לחץ גידוש מתח גבוה- זה או שהחיישן מקוצר או הצמה בן חוט הסיגנאל ל5v מקוצרים בינהם.
 3. ממליץ לך להכנס למורשה - יש לזה ריקול - גם תקבל בדיקת דבשות בחינם וגם הנחה של כ 40% לחלפים ועבודה למצמד בעכבות הסכם פשרה משפטי לנושא.
 4. שלום לך. האמת גם ללא מכונת עשן אפשר לזהות במעגל הפשוט הזה עם בדיקת STALL TEST ומכונאי מיומן , אין הרבה מקומות והכל נגיש אני יכול לנחש אבל מעדיף שלא . בדיקת עשן 5 דקות ויש לך אבחנה. האם התקלה קבועה - מייד נדלקת הנורה - UNDER BOOST ?או שזה מידי פעם (לא קבוע אלה רנדומלי)? האם במצב סרק מפות הדלק עולות כלפי מעלה בנתונים? (אם אתה יודע להגיד) לא מעמין שאין באזור מגורך מוסך שלא מסוגל להתמודד עם התקלה שהיא די פשוטה לאבחון אולי תכנס למורשה ובקש הצעת מחיר לתיקון ,תתפלא בסוף זה לא יותר יקר ממוסך כללי וחלפים אם צריך יעלו אותו מחיר כי אין תחליפי. בברכה חיים יוד.
 5. שלום לך. אתה יכול לפרט מעט יותר מה הבעייה? , קוד תקלה אם יש, סימפתום ? - בריחת לחץ אוויר מהסעפת יניקה זו אבחנה או תהייה? וכן בדיקת עשן היא המקובלת לאישוש או שלילה לאטימות מע כל שהיא. חיים יוד.
 6. אני לא יודע כי לא אני אבחנתי אבל מקצועית לא מחליפים רק סליל הצתה אלה גם את המצת שלו וזה בסדר גמור ומכובל . חיים יוד
 7. זה בסדר גמור שהחליפו מצתים - לא מחליפים כוהיל ללא מצת כהוהיל לא מקצר סתם את חייו. חיים יוד
 8. אפשר לנסות להביט ב MODE 6 בעם המידע הספציפי קיים - (רכב יפני ישן ) בעם קיים תדע לפחות איזה צלינדר הוא הבעייתי אבל לא למה - דלק,קומפרסייה,ניצוץ. חיים יוד.
 9. אם תמצא שיניים אצל צב תמצא גם את הבורג טורים ☺️. יש לזה עדכון תוכנה לנושא, כנס למורשה לעדכן תכנת מחשב מנוע - במידה ואין בעיות אחרות זה אמור לפתור את הבעייה. חיים יוד.
 10. אני לא מהנדס אלקטרוניקה כך שאני יכול לומר לך איך המעגל החשמלי\אלקטרוני בחיישנים החדשים שחלכם דיגיטליים כיצד הם ממירים או מתרגמים את זרימת אוויר שהם חשים למתח חשמלי , אני מעמין שיש שם איזו השוואה של שני אלמנטים אחד מחומם לטמפ כבועה והשני משתנה עם זרימת האוויר דרכו וכמה זרם שהחיישן צריך לשלוח לאלמנט המקורר שהיה חם כמו הראשי כך שכמות הזרם שווה לכמות אוויר או משהוא דומה והוא ממש יחידת בקרה היום ולא כמו פעם איזה מדף עם TP. בכול מקרה מניסיוני המועט 99% מהפעמים שהמחשב רושם תקלה על חיישן MAF לרוב הוא תוצאתי ולא החיישן עצמו, ורוב הפעמים שהחיישן עצמו היה תקול היה תקלות על חיישנים אחרים ולא עליו עצמו . חיים יוד.
 11. פורד פוקוס אוטומטית מטופלת בקנאות כמו חדשה מצבר חדש היסטוריית טיפולים מתועדת נפרד ממנה בכאב לב באמת. מחיר מבוקש 6000 שח 0523315869
 12. בעם זה הדגם חד נקודתי - TBI לרוב התקלה הייתה מזרק בדגם זה ויש רק מקורי (למרות שהרכבתי גם של פיאט אונו מנוע 1000 מזרק של בוש)וגם עבד. חיים יוד.
 13. לא קשור לכלום ושום דבר תהיה רגוע וסע לשלום הכול בסדר לדעתי .
×
×
 • תוכן חדש...