Jump to content

YaronNahum

 • פרסום הודעות

  3,346
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

28 נייטרלי

אודות YaronNahum

 • דירוג
  חבר מועדון ה-5

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בקצה הקשת בענן
 • מקצוע
  תוכנה

צפיות אחרונות בפרופיל

3,086 צפו בפרופיל
 1. הכי חשוב זה מקום לעבודה על הרכב.ובמידה והוא לא דיילי , האם אפשר להשאיר אותו שם תקופה עד שיגיע חלק Sent from ...
 2. לא בוטלה , נוספו לה גם עסקים קטנים עד 20 מליון שקל מחזור שנתי. בעסקים יש בדיקה פרטנית לפני אישור , כך שהכסף מתעכב ימים רבים. בנוסף יש גם תוספת לבעלי שליטה שכירים , אולם כאן התנאי הוא הגשת דוח שנתי לשנת 2019 לפני האפשרות להגשת בקשה למענק. רואי חשבון ומנהלי חשבונות רבים מגישים את הדוחות השנתיים במהלך השנה העוקבת (הסדר רב שנים עם רשות המיסים ) כעת זה עוצר את ההגשה לבקשת מענק.
 3. אפשר הצעת שיפור , פעם הבאה אחרי שתזכיר לשוטר את מקום העבודה של אימו, וגם כמה היא היתה מצטיינת אתמול , תוכל גם לסיים ביריקה בפניו. אני בטוח שזה יעביר את המסר.
 4. 1. אתה לא אדם תמים. אתה אדם שעבר עבירת מהירות. 2. אתה רוצה לקבל משהו בנוסף לדוח על מהירות ? למה אתה צריך להסתלבט עליו ? 3. הוא לא ברח, סיים את מתן הדוח , והלך לדרכו. מי שעלוב לדעתי זה אתה עם תגובה ילדותית. וכמו שאמרו כבר בעבר , don't do the crime if you can't do the time/
 5. הבנתי נכון , אתה הבאת להם חלפים ? אם כן אז נשאלת השאלה , למה לא הבאת גם מחזיר שמן ? או למה מי שמכר לך את הקיט , לא הזכיר גם את מחזירי השמן ולא מכר לך אותם גם ? החליפו את החלקים שהבאת. נראה שעשו ראש קטן , והניחו שאתה יודע מה אתה מביא. לגבי אחריות , לא יודע. לגבי מה לעשות , כנראה שצריך להחליף את מחזירי השמן , אחרת הנזילה לא תפסיק.
 6. יש ב summit racing https://www.summitracing.com/search/part-type/fuel-pumps/department/air-fuel-delivery/section/fuel-pumps-regulators?sortby=Default&sortorder=Ascending&keyword=Fuel Pumps&kr=Fuel Pumps תכניס את השנה והדגם , ותוכל לסנן אפשרויות.
 7. העלת שרשור מהאוב , מלפני 15 שנה. תנסה להתקשר למספר שרשום למעלה , מקסימום יענו לך.
 8. הצ'תכללו עם הזמן. אצלי בקנגו שהיה מתחילת שנות האלפיים , היה צורך להגיע לבורג שנמצא על רצפת תא המטען.
 9. וכעת למשהו שונה לגמרי https://m.ynet.co.il/Articles/5737692 Sent from ...
 10. אתה עדיין צריך לפרוק את תא המטען , בכדי להגיע לבורג שיושב בתחתית תא המטען. לפחות ככה היה ברנו קנגו שהייתה לי. Sent from ...
 11. למה אתה חושב שיש לך בעיה בגיר ? איזה רכב מדובר ? מאיזה שנה ?
 12. מזלך , לי לקח יותר זמן , וכמעט 15 ק"ג עודפים גם בתדירות כזאת , שאני סוחב עד היום במאבק להוריד במשקל , עם כל ההשלכות הבריאותיות של זה . אכילה של מספר פעמים בשבוע , למשך תקופה , עליה גדולה במשקל , כפי שציינתי למעלה , וכמובן עם כל ההשלכות הבריאותיות של זה (כולסטרול והלאה ) לקראת הסוף התחילו אכן להופיע סלט עם עוף , היה לזה טעם של קרטון בהתחלה .
 13. זה היה נכון בתקופה של פחות מ 20 שנה , זה בטוח. מה שקורה שם בשנים האחרונות , אני לא יודע , כי לא קניתי שם כבר כמה שנים. מסכים שצריך לחיות , ופעם ב זה לא נורא. פות"ש כותב שהוא מזמין שם הרבה ולזה התכוונתי . ואיך שלא ישנו את זה , ארוחה של ציפס , המבורגר בלחמניה ושתיה תוססת זאת לא ארוחה בריאה , שלרוב תגמור את רוב הצריכה הקלורית של אדם ממוצע ליום.
 14. התמחור ל Reference הוא תמחור קלאסי עבור חברות הליסינג, מעלים את מחיר המחירון , ככה אפשר לתת לחברת הליסינג הנחה עמוקה יותר. שווי הרכב כבטוחה , נרשם לפי מחירון יצחק לוי , שהוא נגזר ישירות ממחיר המחירון. כולם מאושרים , היבואן מוכר במחיר שעדיין משאיר לו רווח חברת הליסינג קנתה את הרכב , במימון מלא מהבנקים / מוסדיים , ובזמן המכירה היא לא מפסידה כלל / מפסידה מעט , הבנקים (כעת פחות ) והמוסדיים (כעת יותר ) יכולים לתת כסף ולהנות מתשואה עתידית ומי שמפסיד זה העובד שמשלם שווי רכב לפי מחיר מחירון
 15. עזוב אותך, אל תכניס את הח*א הזה לגוף. אתה תשלם בריבית בגיל יותר מבוגר. לצערי מנסיון אישי.
×
×
 • Create New...