Jump to content

YaronNahum

 • פרסום הודעות

  3,471
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

64 נייטרלי

1 עוקב

אודות YaronNahum

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בקצה הקשת בענן
 • איזה רכב יש לך?
  פורד פיאסטה , הארלי סופטייל , מוסטנג
 • מקצוע
  תוכנה

צפיות אחרונות בפרופיל

3,319 צפו בפרופיל
 1. יש לי גם כלים חשמליים (גוזם גדר חיה , מפוח ) גם על סוללות (גוזם גדר גבהים , חרמש , מסור שרשרת גבהים קטן ) וגם מפוח עלים על בנזין. מנסיון על שלושת התצורות , בנזין הכי קל ונוח.
 2. אין מה להלחץ , יש רק ללמוד מזה לפעם הבאה. ראשית אין מה לפחד להכנס לתל אביב, לא קורה כלום. שנית , כאשר נוהגים , יש להתייחס לוויז כהמלצה , ולהרים את המבט ולהסתכל קדימה. לא לנסוע על עיוור. אם לא ברורה הפניה , או הדרך , ממשיכים לאן שברור , הוויז יסתדר אחרי כמה שניות וידריך מחדש. מקסימום עושים סיבוב של כמה דקות. וכמו שמי שנופל מסוס , ההמלצה היא לעלות על הסוס בהקדם האפשרי , אני מציע להכנס לתל אביב , לעשות סיבוב , לראות שהשד לא נורא כל כך. ולהרים מבט קדימה בזמן הנהיגה. לתכנן את הנהיגה כמה שאפשר יותר מראש.
 3. ציינתי את זה גם בהודעת הפתיחה , לגבי נטענים. שתי בעיות . חשמלי נטען לרוב יקר יותר ממנוע בנזין (צריך לקחת בחשבון גם סוללה ומטען למחיר ) , וגם לרוב חלש יותר. (הנטענים החזקים כבר ממש יקרים ) לכן לא רואה סיבה לקחת חשמלי נטען. זה לא שאני מפחד ממנוע , להכין תערובת , וכד'.
 4. מדובר על גדר חיה עם שיחים מבוגרים. אני גר בבית 20 שנה , הם הגיעו עם הבית , וכבר אז היו גדולים. גם הגננים שהיו היו מלטפים את השיחים וגוזמים כמה ממ כל פעם , עם מגזמה מוטורית , ואחת לתקופה (אחרי שהייתי מעיר להם כמה פעמים ) היו באים עם משור שרשרת , ומקטינים את העובי של השיח. הבעיה היא שהעובי של השיח כבר עבר את המטר, והענפים למטה כבר מאוד עבים (להערכתי גם 2 סמ ויותר ) לפי הנסיון שלי , צריך לבצע את העבודה פעם בכחצי שנה , עד שמונה חודשים. והיות שיש לי גדר ארוכה (בית פינתי ) נראה לי שהשימוש יהיה יותר מפעם אחת. אם הייתי חושב שמדובר על פעם בודדת , הייתי שוכר משור ליום , יומיים
 5. כפי שאמרתי , אם מדובר על חשמלי , זה אומר שאני צריך להסתובב עם כבל של כ 50 מטר, כי אני צריך להגיע לצד החיצוני של הגדר בכדי לגזום מבחוץ. לפי הנסיון , אאלץ להשתמש בו פעם בכמה חודשים. לכן אשמח על תובנות למסור בנזין. תודה.
 6. שלום , כאמור אני בחיפושים אחר מסור שרשרת , לעבודות גינון קלות , גיזום של שיחים מבוגרים בעלי ענפים עבים שגוזם גדר חיה לא מצליח לסחוב. הבנתי שמסור שרשרת הוא הפתרון. קיימים בשוק שלושה סוגים עקריים חשמל סוללה (נטען ) בנזין היות שהגדר קצת גדולה וצריך להגיע גם לצד החיצוני וגם לצד הפנימי , להסתובב עם כבל 50 מטר נראה לי לא לעניין ולכן האפשרות הזאת ירדה מנסיון עם כלים לגינה 18V נראה שהם בקושי סוחבים , לכן מעדיף לוותר , מה גם שהם לרוב יותר יקרים מכאלו על מנוע בנזין לכן התמקדתי במסורים עם מנוע בנזין. מההכרה שזהו כלי מסוכן , שבקלות
 7. אם כבר , איך אפשר בלי בקאקס ובמיוחד בקאקס קדמי Sent from my Nokia 8.3 5G using Tapatalk
 8. גם אם אין בעיה. זה ממש לא משנה. ההבדל היחיד יהיה שאת הליך הפרידה הם לא יצטרכו לעבור ברבנות. שאר הדברים , כולל חלוקה של הרכוש המשותף לפי מפתח כלשהו. עלויות של מזונות לילדים, וירידה ברמת החיים , הכל ישאר. Sent from ...
 9. OK אז הניסוח שלך קצת מבלבל , זה שני קפיצי עלים מאחורה (אחד בכל צד ) כאשר לכל קפיץ יש 4 עלים.
 10. אני רק שאלה , אתה בטוח שיש מאחורה 4 קפיצי עלים ?
 11. אכן בר בהר , למיטב ידיעתי בימים אלו יש שם טייק אווי , לא ישיבה במקום. למרות שהישיבה במרפסת היא בנוף מדהים
 12. יש את בית הקפה של נס הרים , ממנו יוצא שביל מונגש שהולך על קו הגובה, אפשר לקחת בבית הקפה , להמשיך קצת בשביל ולשבת ליד אחד השולחנות בהמשך. גם הדרך לשם יפה מאוד.
 13. והנה יש גם מבצע ב KSP ב 890 ש"ח כולל אחריות ואפשרות לתשלומים https://ksp.co.il/?uin=122104&appkey=1004
 14. שופרסל מקבלת חלק מהעמלה שחברת כרטיסי האשראי גובה על עסקאות בכרטיס. בנוסף הם קיבלו גם מקדמות עם התחייבות להביא X לקוחות תוך תקופה.אם אני זוכר נכון מדובר בעשרות מליוני שקלים (אולי אפילו מעל מאה מליון אפשר לחפש ) שכ.א.ל שילמה לשופרסל בכדי להעביר את מועדון הלקוחות שלה מלאומי קארד (כיום מקס ) אליהם. שאתה קונה בכרטיס אשראי זה לא עולה לך כלום, הצד השני משלם עמלה לחברת האשראי שנעה בין פחות מאחוז (לגופים הגדולים ) ועד אפילו 3.5% לגופים קטנים. על העמלות הללו הם בונים. בנוסף אם אתה כבר לקוח , לעיתים אולי בטעות תקח עסקה בקרדיט ותשלם להם ריבית מפולפלת , או עסקאות בחו"ל עם עמלות המרה יקרות.
×
×
 • Create New...