Jump to content

YaronNahum

 • פרסום הודעות

  3,432
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

49 נייטרלי

אודות YaronNahum

 • דירוג
  חבר מועדון ה-5

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בקצה הקשת בענן
 • מקצוע
  תוכנה

צפיות אחרונות בפרופיל

3,233 צפו בפרופיל
 1. תודה , הייתי שמח לא להוציא יותר מ30-35 אלף לרכב, אם זה אפשרי. אפשר למתוח קצת את התקציב.
 2. סיקס / סופה נראים לי ספרטנים מדי. ולא יעברו אישור מההנהלה. אישית הייתי לוקח איזה cj , אבל כאמור הייתה דרישה למזגן. לגבי צ'ירוקי, או גרנד אבדוק. תודה. אשמח אם תוכל קצת לפרט מה לא טוב בגימי לשטח ? Sent from ...
 3. שלום , אני חושב לקחת רכב נוסף שישמש הרכב לטיולים בשטח בלבד. הרכב אמור לשמש לטיולים של שבילים בעיקר. חשבתי על הרכב בכותרת. יש לי בנוסף רכב דיילי ורכב אספנות. כך שהוא לא יסע הרבה בשנה, ואין לי בעיה להעמיד לשבוע שבועיים אם צריך להמתין לחלק במשלוח. חיפשתי קצת ולא מוצא מידע על איך הוא בשטח. מחלות ידועות שצריך להזהר בזמן רכישה פשוט אוהב רכבים ישנים, אמריקאים. וישנה דרישה מההנהלה לרכב עם מזגן טוב. כל מידע /המלצה יתקבל בברכה (גם על רכבים אחרים) הייתי שמח גם לבלייזר /ג'ימי משנות השמונים עם מנוע v8 אבל אין הרבה למכירה ואילו שיש יקרים Sent from ...
 4. לכל הקודמים למעלה , ותסלחו לי שאני לא מצטט את כולם אבל אתם מבלבלים בין הכנסה לרווח. את הרווח מחשבים ככל מה שמוגדר כהכנסה פחות הוצאה מוכרת. על הרווח מחשבים את המס (כאשר לסוגי הכנסות שונים יש שולי מס שונים) בהנחה שאני עצמאי /פרילנסר אז את כל ההוצאות האפשריות על הרכב קיזזתי מההכנסה. האם אני זכאי גם לא להוסיף את ההכנסה הנוספת של הקארפול , לדעתי לא. האם ירדפו אחרי האנשים הספורים על ההוצאה , כנראה שלא. אבל מבחינה תיאורטית, לדעתי זה צריך להכלל. Sent from ...
 5. ברשותך, אני אקשה עליך עוד קצת. לפי ההגדרה באתר של וויז , הסכום המקסימלי לנסיעה הוא 50 ש"ח נניח שאני מקבל 20 ש"ח פעמיים ביום (הלוך וחזור לעבודה ) בשנה זה כבר מצטבר לסכום של כ 10,000 ש"ח. מי שעובד כפריילנסר בדוח השנתי , הסכום הזה אמור להכלל ? הרי את הוצאות הרכב המותרות מגישים למס הכנסה ומנכים את זה מההכנסה בכדי לחשב את החיוב במס. מה זה סכום סביר ? הוא מוגדר באיזה מקום ? לפי הפקודה בסעיף 2 כתוב אני לא מסיע כל יום , מסיע פעמיים ביום , (הלוך וחזור לעבודה ) כל כיוון 20 ש"ח, בשנה א
 6. זה מה שנשאל במקור . זה מה שאתה ענית. להבנתי , לא מצריך דיווח למס הכנסה וזה מה שענית עכשיו. כלומר כן מצריך דיווח למס הכנסה כחלק מהדוח השנתי על ההכנסה , והיא חייבת במס . (יש אישור להסעה בתשלום , ועדיין יתפוס ביטוח החובה , זה מה שמשתמע מהתשובה השניה שלך ) או שלא הבנתי משהו.
 7. מעניינת הטענה שלך , כי באתר של וויז , בחלק של ההסכם המשפטי https://www.waze.com/he/carpool/legal/tos אם תחפש את המילה מיסים , הם כותבים בפרוש שהאחריות היא עליך. על תשלום המיסים , במידה ויש. יש לך אסמכתא לכך שרשות המיסים החריגה את ההכנסה הזאת ?
 8. ביום שישי זה אכן התקיים , (מצטער אבל רק כעת ראיתי את ההודעה. ) ביום שישי הבא זה ערב חג, אז לרוב אין מפגש , וכעת גם מדובר על סגר , אז לא ידוע מה יקרה. במידה וישתנה , אשתדל לעדכן כאן.
 9. לזה יש סיבה טובה מאוד , גם אם אני מגיע ראשון , אני נעמד מעבר לקו , (לא בתוך הצומת) בכדי למנוע נגיחה של נהג לא מרוכז אשר מכיר את הדרך , ומחליט לשלוח / לקרוא ווטסאפ / פייסובוק / אינסטגרם / עד שהוא מגיע לרמזור. קרה לחבר פעם שעמד במקום ונהג נגח בו. (ושמעתי על עוד מספר מקרים ) מאז משתדל לא לעמוד שם. אם עמוס והשתחלתי קדימה , שוב בכדי לזנק ראשון , ולא לקבל מכה מרכב שמזנק בזיגזוג. אתה תתפלא מהו אחוז הנהגים שמתעסקים בנייד בזמן הנהיגה. רק כאשר אתה רוכב על אופנוע ועובר הרבה נהגים בנסיעה , אתה מודע להקף הנרחב של התופעה.
 10. מקסים , אל תפסיק עד שתגיע לכף התקווה הטובה , ובחזרה כמובן.
 11. אם המספר על הפגוש , לדעתי אתה מחויב לפי התקנות בוו מתפרק , על מנת לא להסתיר את המספר. אם המספר הוא על דלת תא המטען , אתה יכול לבחור , לרוב וו קבוע יהיה גם זול יותר , וגם פשוט יותר לשימוש. לי יש וו קבוע כבר מספר שנים , לא זכור לי פגעתי בו בהליכה עם הרגל.
 12. תיאורטית כן, עם כמה מגבלות 1. לשים מנוע חדש , תשכח מזה (אלא אם כמובן מדובר על אותו דגם מנוע של המנוע המקורי , כלומר מנוע מחודש ) תאלץ לשפץ את הקיים. 2. לשנות מידת גלגלים כנ"ל. המידה של הגלגלים שאיתם יכנס הרכב לארץ , איתם ישאר. 3. בחישוב סופי זה יעלה לך הרבה יותר יקר מאשר להביא רכב משופץ. ממליץ על להביא רכב נוסע לפחות , להתחיל להתגלגל איתו ולאט לאט לשפץ לפי התקציב שלך. אלא אם אתה עם תקציב לא מוגבל / זמן וידע בשיפוץ גם קח בחשבון , שמה שאתה רואה בשעה של תוכנית טלביזה , זה לרוב מדובר על כמה מאות שעות עבודה של סדנא מנוסה, עם מכשור מתקדם וגישה מהירה לספקי ח
 13. לדעתי זה לא יצא לך הרבה יותר זול אצל מתקין חיצוני, אתה יכול להתחיל לבדוק עלויות אצל מתקינים אחרים. הפרש של כמה מאות שקלים , לא מצדיק התקנה חיצונית , לדעתי.
 14. במקרה כזה פשוט סוגר את החגורה של המושב על הציוד או לפני הציוד. אם אתה ממש רוצה , גש לפירוקיה וקנה חגורה ישנה , או רק את האבזם שלו ותקע במקום הנעילה של החגורה הקיימת, חסל סדר ציפצופים אם אני זוכר נכון , מכרו גם אבזמים כאלו בעלי אקספרס פעם.
 15. מאוד פשוט , מוסיפים לשדות של ההקלדה של הבעלים החדש עוד 2 שדות מחיר מכירה , ומספר ק"מ. מה שיכול להיות מעניין הוא האם נסיון להקליד ק"מ נמוך מהרשום בטסט האחרון יתריע ? סה"כ יש את המידע במערכת , כל מה שצריך זה בדיקה קטנה של הנתון הקיים מול הנתון שהוקלד.
×
×
 • Create New...