Jump to content

ארי62

 • הודעות

  146
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של ארי62

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

9

מוניטין

 1. אין כיסוי זה תחת המושב.
 2. אאוטלנדר. מאמין שברוב הרכבים זה ככה. איך חיברתי? למה אתה מביך אותי .. אבל באמת עשיתי את זה כסוג של אב טיפוס ככה שלא עניין אותי עמידות: לקחתי בלון ועשיתי לו חור בקוטר של הצינור ואת הפתח המקורי של הבלון, זה עם הגומי הצמדתי לקצה התעלה של המיזוג. תכלס לא ציפיתי לזה אבל כבר חודשיים זה מחזיק מעמד. מתי שאני יתפנה לזה אני יקנה מחנות מזגנים גומי ייעודי או משהו.
 3. כן. ת'אמת חיפשתי ולא מצאתי. עזרת לי.
 4. בדיוק לפני חודש ביצעתי הוספת מזגן למושבים אחוריים. גיליתי שמתחת למושב הנהג והנוסע יש פתחי מיזוג לרגליים חיברתי אליהם צינור של ניקוז מזגן והעברתי בתוך הפלסטיקה עד לאחור. חשבתי שהרבה ירצו כאן ותיכננתי לצלם הכל אבל בשעת מעשה שכחתי🤔. במבחן התוצאה 1 התוצאה לא ממש מספקת כי הצינור דק, אני מתכנן להחליף לצינור עבה יןתר 2 זה ממש ממש חובבני ומי שאסתתיקה מפריעה לא זה לא מתאים לו.למרות שהכל מוסתר אבל בנקודת היציאה רואים צינור ישלי תוכנית עתידית להשיג פתחי מזגן קטנים ואישיים כמו באוטובוסיםולחבר ליציאה
 5. ב 4 שנים האחרונות הייתי עם רובוטי חד מצמדי. מעולם לא חניתי בהילוך, תמיד עם גיר בניוטרל.כנראה שזה טעות אבל זה ממש מעצבן לדומם מנוע בהילוך כי אז צריך לסובב חצי סוויץ , שחרור הידית לניוטרל ואז התנעה.מתי שמדוממים בניוטרל חוסכים את הסד"פ הזה.
 6. לא יודע. כאמור אולי החימום המקדים של המנוע? תכלס עבר.
 7. תודה על כל התובנות. הלכתי שוב לטסט והטסטר שהיה יותר ידידותי בעצמו אמר לי לעשות כמה " וון וון" עם האוטו. עבר.. הבקליט הוחלפה. למי ששאל אז אני גר במרחק 20 דקות מהמכון. אבל בכניסה המתנתי חצי שעה עם רכב דולק ומזגן אבל הרכב לא התאמץ.
 8. היום לקחתי את הרכב (אאוטלנדר 2013) בפעם הראשונה לטסט והוא נכשל בזיהום אוויר. האם התוספי דלק שמוכרים עם הבטחות שכספך יוחזר במידה ולא יצליח,אכן עושים את העבודה? זה מצביע על תקלה באוטו? הבדיקות זיהום אוויר יצאו תקינות חוץ מ co . דבר נוסף תמיד הייתי הולך למכון אחר ושם היו מתחברים למחשב של האוטו, כאן לא. יש לזה משמעות לתוצאות? ושאלה אחרונה הכשילו אותי גם על בקליט אחורית שבורה . וזה אחרי ששמתי סילוטיפ הבקליט עצמה היא שקופה ככה שלא חשבתי שיהיה בעיה, וגם אני זוכר שבעבר היה עובר עם מדבקה על הפנס. כבר לא? תודה.
 9. לגבי המצבר אתמול ניתקתי את החיובי לכמה דקות . לא עזר. מה שכן זה לא שנכבתה המנורה ונדלק אחרי כמה דקות אלא היה דולק מיד בהתנעה אחרי הניתוק. אז אולי לא עשיתי מספיק זמן? לגבי המצבר אתמול ניתקתי את החיובי לכמה דקות . לא עזר. מה שכן זה לא שנכבתה המנורה ונדלק אחרי כמה דקות אלא היה דולק מיד בהתנעה אחרי הניתוק. אז אולי לא עשיתי מספיק זמן? במחשבה שניה אני שם לב שגם ההודעה על שירות שהייתה דולקת לפני כן לא נכבתה. האם יש משמעות לניתוק החיובי במקום השלילי? אני חושד בקונקטור שאולי עושה בעיות. אבל לא בא לי לעשות סתם חיבור ישיר
 10. הפילטר נוזל לי וגם אחרי החלפה שלו הוא נוזל . לטענת המוסכניק צריך להחליף את כל הקולר. זה נשמע לי קצת הזוי, אין שם איזה גומיית אטימה שאפשר להחליף ולגמור את הסיפור? לגבי הכרית אוויר פירקתי היום את החיבור של מושב נהג לכרית אוויר לצורך מסוים ונסעתי כמה קמ ככה אחרי שחיברתי שוב אז מופיעה בלוח שעונים נורת כרית אוויר והודעה על תקלה בכרית אוויר. האם זה שגיאה שאפשר לתקן עם חיבור מחשב(בגלל שמבחינת המחשב היה תקלה שלא תוקנה) או אם זה לא נכבה זה מראה על תקלה אמיתית?תודה רבה
 11. צריך עזרה במציאת מקטים לתשובת גיר תחתון, תושבת גיר עליון ימין. וקולר שמן מנוע.חיפשתי בכמה אתרים ולא מצאתי, בכלמוביל מוריד לי pdf עם מילים בג'בריש. אודה לכל עזרה.
 12. רכב אאוטלנדר 2013. הכפתורים בהגה פשוט משתגעים הגברה של ווליום לפעמים זה השתקה לפעמים זה הנמכה ולפעמים נהיה ילד טוב וזה הגבהה... שאר הכפתורים של השליטה במולטימדיה גם לא מגיבים ט טוב. בעיה במגעים? במולטימדיה? או שהמודול עצמו הלך? תודה על כל עזרה..
 13. לפני שנתיים נתקלתי במודעה של פריוס עם אותו סיפור. עכשיו עם מיצובישי אאוטלנדר, מעניין כל שנתיים הבנאדם נוסע ליוון ומוכר רכב בהפסד הזוי...
 14. אןלי המסך מתעה אותי אבל כאן יש מתחת למחזיר אור פס קטנטן של אדום על הטמבון. באיזור השחור שלא צבוע יש שאריות הריסוס צבע בצבע אפור... תגדילו כדי לראות צודק פספסתי את זה.
×
×
 • תוכן חדש...