Jump to content

ALX

 • פרסום הודעות

  1,680
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

22 נייטרלי

אודות ALX

 • דירוג
  בעל מקצוע מומחה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ראשון לציון
 • תחביבים
  מכוניות, משאיות וגם אופנועים.
 • מקצוע
  אלקטרונאי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. 1. זו לא המצאה ישראלית. 2. זה קיים גם בחו"ל, במיוחד להשכרות קצרות טווח (ימים/שעות בודדים). 3. לפני כמה שנים "ללא הגבלת ק"מ" היה חידוש ולרוב גרר תוספת תשלום למחיר ההשכרה. 4. חפש חברת השכרה אחרת שתשכיר לך בתנאים אותם אתה רוצה. אני מאמין שעם חיפוש מספיק מעמיק או עם קצת מו"מ מול חברת ההשכרה תשיג את מבוקשך.
 2. אני מתדלק קבוע כבר כמה שנים בתחנת דור-אלון בית חורון על כביש 443. מחירים זולים משמעותית מתחנות אחרות באיזור מודיעין, ואף פעם לא הייתה שום בעיה עם הסולר.
 3. ALX

  המלצה למייבש כביסה

  לפני כחודש התוף במייבש ה-"NO NAME" תוצרת בריטניה (!) שלנו נשבר בחיבור לציר, אחרי כ-6 שנות עבודה קשה. לאחר חיפוש קצר של מייבש תחת הקיטריונים: זול, לפחות 7 ק"ג, עם קונדנסר, יעילות אנרגטית טובה ככל האפשר, נרכש מייבש תוצרת BEKO העונה על הדרישות ב-1200 שקלים. ההנהלה מרוצה!
 4. זה כנראה אמיתי! https://www.psakdin.co.il/Court/רע-א-7142-15-פמה-סוכניות-בע-מ-נ-משה-רון#.YGLHzkMzarw
 5. אם המוכר מילא גז, אז כנראה שיש דליפה במערכת. אחזור על עצה שהופיעה מוקדם יותר בשרשור הזה: יש לבצע מיחזור גז על ידי מכונה ייעודית ומדידה של כמות הגז שיצא מהמערכת. אם יש חסר, כנראה שבאמת ישנה דליפה במערכת. דליפה יכולה בסבירות גבוהה לגרום לסימפטומים שאתה מתאר. אם חסר גז, יש לאתר את הדליפה ולתקנה. מילוי חוזר של גז ללא תיקון הדליפה אינו פתרון לטווח ארוך.
 6. אם זה dci בנפח 1500 סמ"ק, אז כן, רק רצועה. אם זה dci 1.6 או 1.75, זו שרשרת (ה-1.6 קיים בארץ בניסאן קשקאי משנים מסויימות וה-1.75 קיים רק ברנו קולאוס החדשה יחסית, אבל לא באף דגם אחר של רנו שנמכר בארץ).
 7. במנוע K9K יש רצועת תזמון בכל השנתונים.
 8. אצלי הצינור של מכונת הכביסה והצינור של המייבש נכנסו ביחד לאותו צינור ניקוז, ללא צורך במפצל. אם לא הולך, מפצל עולה כמה שקלים בודדים בכל טמבוריה/חנות חומרי בניין/אינסטלציה.
 9. פות"ש, אתה כנראה מייחס חשיבות יתר לכך שהשלמת עוד סיבוב של רכיבה על כדור הארץ סביב השמש. אחרי גיל ההתבגרות, החשיבות של האירוע השנתי הזה יורדת ככל שהשנים מתקדמות, וזה היחס של רוב בני גילך למאורע הלא באמת חשוב הזה. מכאן, שהתייחסות ליום ההולדת כאל "אירוע", גם אם מינורי יחסית, מביא תגובה של התייחסות לאירוע כנטל, כפי שאתה מתאר.
 10. היום הייתי אצל גבי מנעולים ברח' הפלד 6 בחולון כדי לשכפל מפתח כרטיס חכם לרנו קאדג'ר של אשתי. פגשתי אדם נעים וחייכן ומעל הכל מקצוען אמיתי. מייד כשהגעתי, גבי שלף כרטיס "גולם" מהארון (מתוך מבחר ענקי של גלמים לכמעט כל רכב שקיים בארץ) ומחשב דיאגנוזה מארון אחר וניגש למלאכה ברכב. לאחר כחצי שעת עבודה, המפתח קודד ואז גבי ניגש לשכפול מפתח החירום המכאני החבוי בתוך הכרטיס. הכל במקצועיות ובהקפדה על כל פרט. המחיר סוכם מראש בטלפון ולא היו שום הפתעות. לא אפרט כאן את העלות, אבל אוכל לציין שהיא נמוכה מהצעות אחרות שקיבלתי. אז לסיכום, אם אתם צריכים שירותי מנעולנות לרכב, זה מקום מומלץ!
 11. 1. קורס נהיגה 2. תחליף רפידות ודיסקים למקוריות. כך תקבל את שילוב הביצועים/עלות הטוב ביותר. לא לשכוח לבצע החלפה מלאה של נוזל הבלמים ובדיקה מקיפה של יתר חלקי מערכת הבלימה, ובעיקר צנרת גמישה. 3. אחרי קורס הנהיגה, במידה ותגיע למצב של "שריפת" רפידות, חפש רפידות ודיסקים משופרים.
 12. הרכב הוא אמריקני בתקינה אמריקנית. על פי תקינה זו אמור להיות זיהוי של כיסא תינוק על גבי מושב הנוסע על פי משקל וצורת הכיסא גם יחד. במכוניות בתקינה אמריקנית, לעומת זאת, אף פעם אין מתג לביטול כרית אוויר. אני ממליץ לחפש ברשת את גרסת המקור באנגלית של ספר הרכב בהתאם לשנתון, שם יש פירוט רב בנושא. בנוסף, כאשר מותקן כיסא התינוק עם התינוקת בתוכו, אמורה לדלוק נורית "Passenger airbag OFF". כאשר נורית זו דולקת, כרית האוויר לא תופעל. תוספת: בהנחה שהרכב משנת 2019 (לא ציינת את השנה), מצ"ב קישור לספר הנהג. ההוראות בנוגע לכרית האוויר של הנוסע מופיעות בעמוד 83.
 13. מכיוון שקיט מצמד הוא חלק כבד, עלויות המשלוח הופכות את הייבוא האישי שלו ללא כדאי. VALEO היא אכן חברה מצוינת וכנראה ספקית ה-OEM של המצמד לרכב זה. אני ממליץ לך לפנות לאחד מהמוסכים המתמחים ברכבי PSA המומלצים בפורום: "אורן שירותי רכב" או "גבע" לקבלת הצעת מחיר עם הסבר מפורט על העבודה וכל הכרוך בה.
 14. לא הגיוני. התראת מפלס נמוך של נוזל הבלמים היא חובה חוקית לכל רכב הן בתקינה אירופית והן בתקינה אמריקנית מזה עידן ועידנים. חייב להיות איזשהו חיישן למדידה של גובה מפלס נוזל הבלמים. אחרת, איך תידלק נורית "תקלה בבלמים" האדומה בלוח המחוונים? הרי היא אינה משמשת רק להתראה על נסיעה עם בלם חניה מופעל, נכון?
×
×
 • תוכן חדש...