Jump to content

ALX

 • הודעות

  1,685
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

27 נייטרלי

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ראשון לציון
 • תחביבים
  מכוניות, משאיות וגם אופנועים.
 • מקצוע
  אלקטרונאי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אם אני לא טועה, מערכת ההזרקה הייתה TBI חד נקודתית של GM.
 2. בשנת 88', שנתיים אחרי העליה שלנו, ההורים שלי היו מראשוני רוכשי מיצובישי בישראל. הרכב שנרכש היה גלאנט 1.6 ידנית עם מזגן מקורי! הגה כוח! נעילה מרכזית! צבע מטאלי! וזהו (תוספות שלא היו נפוצות בשנים האלו במכוניות עממיות ועממיות יחסית). מחיר הרכישה עם זכויות לעולים חדשים היה קצת פחות מ-20,000 ש"ח לעומת מחיר מחירון של כ-39,000 ש"ח. לפני העליה אבא שלי, שהיה היחיד במשפחה שהיה לו רישיון נהיגה, הכריח את כל בני המשפחה המבוגרים (אמא שלי, דוד שלי וסבא וסבתא שלי) להוציא רישיונות נהיגה ברומניה. לאחר העליה סבא וסבתא קנו סובארו DL והדוד שלי קנה רנו 5. המיצובישי נמכרה לאחר תום 5 שנים כשעה לאחר שנתלה עליה שלט "למכירה" (לא היה אז יד 2 או אינטרנט בכלל בבתים של רוב האוכלוסיה) והוחלפה ביונדאי לנטרה. את המיצובישי עוד ראיתי נוסעת ברחבי ראשון הרבה שנים לאחר שנמכרה.
 3. אני לא חושב שאין התראה ברכב שלך. פשוט מערכות ההתראה המקוריות ה-ר-ב-ה פחות היסטריות ממובילאיי בהתראות שלהן. האם ניסית לעבור לתצוגת המרחק מהרכב שלפנים בלוח המחוונים?
 4. נסה להעלות קצת את טמפרטורת המקרר באמצעות הטרמוסטט.
 5. בשביל להקל על הבדיקות, אפשר להדביק את מתג הדלת של המקרר ו/או המקפיא עם קצת סרט דביק.
 6. החלפת נוזל בלמים תלויית זמן ולא נסועה. לרוב היצרנים הדרישה היא החלפה כל שנתיים. אצל יצרנים אחדים ישנה דרישה של החלפה ראשונה אחרי 3 שנים ואחר כך החלפות כל שנתיים. אם עברו שנתיים או יותר מאז החלפת נוזל הבלמים האחרונה, יש לבצע החלפה.
 7. 1. זו לא המצאה ישראלית. 2. זה קיים גם בחו"ל, במיוחד להשכרות קצרות טווח (ימים/שעות בודדים). 3. לפני כמה שנים "ללא הגבלת ק"מ" היה חידוש ולרוב גרר תוספת תשלום למחיר ההשכרה. 4. חפש חברת השכרה אחרת שתשכיר לך בתנאים אותם אתה רוצה. אני מאמין שעם חיפוש מספיק מעמיק או עם קצת מו"מ מול חברת ההשכרה תשיג את מבוקשך.
 8. אני מתדלק קבוע כבר כמה שנים בתחנת דור-אלון בית חורון על כביש 443. מחירים זולים משמעותית מתחנות אחרות באיזור מודיעין, ואף פעם לא הייתה שום בעיה עם הסולר.
 9. ALX

  המלצה למייבש כביסה

  לפני כחודש התוף במייבש ה-"NO NAME" תוצרת בריטניה (!) שלנו נשבר בחיבור לציר, אחרי כ-6 שנות עבודה קשה. לאחר חיפוש קצר של מייבש תחת הקיטריונים: זול, לפחות 7 ק"ג, עם קונדנסר, יעילות אנרגטית טובה ככל האפשר, נרכש מייבש תוצרת BEKO העונה על הדרישות ב-1200 שקלים. ההנהלה מרוצה!
 10. זה כנראה אמיתי! https://www.psakdin.co.il/Court/רע-א-7142-15-פמה-סוכניות-בע-מ-נ-משה-רון#.YGLHzkMzarw
 11. אם המוכר מילא גז, אז כנראה שיש דליפה במערכת. אחזור על עצה שהופיעה מוקדם יותר בשרשור הזה: יש לבצע מיחזור גז על ידי מכונה ייעודית ומדידה של כמות הגז שיצא מהמערכת. אם יש חסר, כנראה שבאמת ישנה דליפה במערכת. דליפה יכולה בסבירות גבוהה לגרום לסימפטומים שאתה מתאר. אם חסר גז, יש לאתר את הדליפה ולתקנה. מילוי חוזר של גז ללא תיקון הדליפה אינו פתרון לטווח ארוך.
 12. אם זה dci בנפח 1500 סמ"ק, אז כן, רק רצועה. אם זה dci 1.6 או 1.75, זו שרשרת (ה-1.6 קיים בארץ בניסאן קשקאי משנים מסויימות וה-1.75 קיים רק ברנו קולאוס החדשה יחסית, אבל לא באף דגם אחר של רנו שנמכר בארץ).
 13. במנוע K9K יש רצועת תזמון בכל השנתונים.
×
×
 • תוכן חדש...