Jump to content

eladts

 • הודעות

  2,106
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

eladts שיחק אותה בתאריך אפריל 3

התכנים של eladts היו האהובים ביותר!

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  Tesla Model 3

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של eladts

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

430

מוניטין

 1. בגלל זה בטסלה יש הגבלה אוטומטית של התאוצה כשיש רכב לפניך.
 2. מדובר על מקומות חניה פרטיים בלבד, לא על חניה בשטח ציבורי. כן, אני מדבר על תעו"ז. יש אפשרות כזו לצרכנים פרטיים כבר משנת 2003.
 3. eladts

  רשמית: טסלה בישראל

  טסלה ממש לא טוענת שאוטופיילוט במצבו הנוכחי מושלם. בספר הרכב בהחלט מצוין שהמערכת היא נסיונית ועל הנהג להיות מוכן בכל רגע לקחת את השליטה.
 4. ברוב המכוניות החשמליות קיימת אפשרות לתכנן את זמן הטעינה. אם יעברו לתעריפי חשמל התלויים בשעה יהיה תמריץ גדול לטעון רק בשעות השפל.
 5. זה לא נקרא תומך ב-22kW. ניתן לחבר כל רכב חשמלי לעמדת טעינה שתומכת ביותר הספק ממה שהמטען הפנימי שלו תומך בו. קצב הטעינה בפועל תמיד יהיה הנמוך מבין השניים. אני עדיין לא מבין מה הטעם להתקין עמדה של 22kW עבור מכונית שלא יכולה לנצל כזה הספק. נראה שבכלמוביל פשוט לא מבינים ו/או החליטו לדחוף מוצר שנותן מקסימום רווח לשותפים העסקיים שלהם.
 6. אז מה זה מה שכתוב באתר של יונדאי? לא נתוני היצרן? בכל מקרה, כל הדיבורים על 350kW הם לגמרי תיאורטיים בישראל. אין כאלו עמדות טעינה בישראל שנגישות לציבור הרחב. למסקנה הזו ניתן להגיע בכל השואה בין סדאן לקרוסאובר באותה רמת מחיר, גם לא חשמליות. זה פשוט להשוות תפוחים לתפוזים. ההשואה הרלונטית של האיוניק 5 תהיה מול המודל Y.
 7. מה זה בפועל? חיברתי איוניק 5 למטען של 350kW וראית טעינה בקצב הזה? כי אם לא, אני לא רואה איך אתה יכול לסתור את האתר הרשמי של היצרן.
 8. אם הרישיון "מוסתר" ממשרד הרישוי אז הוא גם "מוסתר" מהמשטרה ומחברות הביטוח. במילים אחרות, אין לך רישיון.
 9. אז אתה לא מאמין לאתר הרשמי של יונדאי שנתת לו קישור? כי שם כתוב 11kW.
 10. כתוב שם במפורש 11kW בטעינת AC. אני מניח שפותח השרשור לא מתכוון לקנות מטען DC לבית.
 11. המקום הכי טוב למפגשים עם אנשים שאתה לא יודע מי הם לצורך קנייה/מכירה של רכב הוא ליד תחנת משטרה.
 12. לא לפי מה שראיתי ברשת. https://electrek.co/2020/12/23/hyundai-accidentally-leaks-ioniq-5-electric-car-specs
 13. רוב האנשים טוענים בלילה, כאשר הצריכה בשפל ויש עודפי יצור של חשמל. המדינה תמיד יכולה לעודד את המגמה הזו ע"י תעריפים שונים בשעות העומס והשפל.
 14. לפי מה שידוע לי האיוניק 5 תומכת בטעינת AC של 11kW לכל היותר. גם אם היא היתה תומכת ב-22kW אין שום צורך בכזה קצב טעינה בעמדה ביתית למי שאינו נהג מונית. מלבד ההבדל במחיר העמדה התקנה של עמדה כזו יותר יקרה ויכול להיות שהתקנת עמדה בכזה הספק תצריך שדרוג משמעותי של תשתית החשמל בבית. אני גם לא מבין למה צריך RFID מודם סלולארי ושאר ירקות בעמדה ביתית שרק אתה תשתמש בה. אנשים מהרחוב נוהגים לחנות בחניה הפרטית שלך?
 15. מעולם לא נתקלתי בתור לסופרצ'רג'ר ולמודל 3 לי יש יותר מ-40,000 ק"מ על השעון, כולל שני טיולים של 5,000 ק"מ כל אחד.
×
×
 • תוכן חדש...