Jump to content

eladts

 • הודעות

  2,246
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

eladts שיחק אותה בתאריך אפריל 3

התכנים של eladts היו האהובים ביותר!

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  Tesla Model 3

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של eladts

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

474

מוניטין

 1. כמה פחי צבע ואפשר להפוך כיכר דו נתיבית למשהו הגיוני.
 2. eladts

  רשמית: טסלה בישראל

  תחשוב אפילו על דבר פשוט כמו לקוח שאיבד את המפתחות של הרכב. ברוב המכוניות זה סיפור יקר שמחייב קידוד מפתח חדש במוסך. טסלה מוכרת זוג כרטיסים חכמים ב-$35 וניתן לקודד אותם לרכב באופן עצמאי. האמת, כשאני חושב את זה, כיוון שבטסלה ניתן לשלוט על הרכב מרחוק דרך הטלפון באופן מלא, הרץ אפילו לא יצטרכו לספק מפתחות פיזיים למכוניות שהלקוחות ישכרו. הלקוחות פשוט יוכלו להוריד לטלפון אפליקציה של הרץ שתאפשר להם לשלוט בטסלה לזמן ההשכרה. עד עכשיו כל האפליקציות האלטרנטיביות לטסלה הן תוצאה של reverse engineering אבל בשביל הזמנה של 100,000 מכוניות אני בטוח שהמפתחים של טסלה ידברו עם המפתחים של הרץ.
 3. טסלה כבר מזמן עושה את זה מחוץ לישראל. בארה"ב התשלום על כל דקה שבה מחוברים לעמדה אחרי שהטעינה הסתיימה הוא $0.50 במידה ויש תפוסה של 50% לפחות באתר ו-1$ במקרה והתפוסה מלאה. אם התפוסה פחות מ-50% אין קנס.
 4. eladts

  רשמית: טסלה בישראל

  אין סיכוי שהרץ יתמחרו השכרת טסלה באותו המחיר של השכרת קאמרי או מאליבו. לא רק הגודל קובע.
 5. בגרסאות האחרונות של מפות גוגל התוכנה מעדיפה בברירת המחדל את הדרך החסכונית ביותר בדלק במקום הדרך המהירה ביותר, אם הפרש הזמנים בינהן לא גדול.
 6. eladts

  רשמית: טסלה בישראל

  הרץ כבר מפרסמת את הטסלות, בלי להגיד את השם המפורש. נראה שהם גם הולכים לבנות עמדות טעינה בסניפים שלהם, כך שהלקוחות לא יצטרכו להסתמך רק על טעינה ציבורית. העיסקה הזו היא כניסה מרשימה של טסלה לשוק המוסדי. בניגוד למקובל בכל העולם וגם בישראל, טסלה מוכרת את המכוניות להרץ בדיוק באותו המחיר שהיא מוכרת ללקוחות פרטיים. היא גם לא פיתחה מפרט השכרה באיבזור נמוך יותר. זה מראה את הכוח של המותג. נראה לך שחברות השכרה קונות רכב אחר במחיר שלקוחות פרטיים קונים ועם אותו מפרט? הריי כל שוק ה-0 ק"מ בנוי על המחיר הזול שהלקוחות המוסדיים מקבלים.
 7. eladts

  רשמית: טסלה בישראל

  מה זה נותן לטסלה החברה שמחיר המניה שלה עולה? אם מישהו שהיה מודע לקיום העיסקה לפני שפורסמה היה קונה מניות טסלה יום לפני הפרסום ומוכר אותן ברווח אחריו יש עם זה בהחלט בעיה חוקית.
 8. eladts

  רשמית: טסלה בישראל

  מסחר תוך שימוש במידע פנימי הוא עבירה על החוק.
 9. eladts

  רשמית: טסלה בישראל

  אילון מאסק הבהיר שהרץ משלמים את אותו המחיר שמשלם כל לקוח אחר על המכוניות שהזמינו. מי שבנה על טסלה 0 ק"מ בעתיד יכול לשכוח מזה.
 10. אם לא ביקרתם בבוסטון עוד לא ראיתם כלום.
 11. סביר להניח שהתיבה האוטומטית תוכנתה לחסכון בדלק. בניגוד לסברה הרווחת, להאיץ בהילוך גבוה מידי לא ממש חוסך דלק.
 12. eladts

  רשמית: טסלה בישראל

  מדובר על מכוניות שיוצרו בשנים 2016-2017 ולכן כלל לא רלוונטי למכוניות שנמכרו בישראל, שכולן עם HW3. חוץ מזה, למי ששילם על FSD וצריך עדכון חומרה טסלה מעדכנת את החומרה על חשבונה.
 13. אני מבטיח לך שבטיסות מסיכות כנראה ישארו לנצח, כמו התחקור לפני העליה למטוס. במזרח אסיה המסיכות היו באופנה עוד הרבה לפני הקורונה. כשרק התחילו לדבר על הקורונה והיו בארה"ב חולים בודדים אפשר היה לראות בצ'ינהטאון של בוסטון מלא אנשים במסיכות.
 14. לצ'רג'ר/צ'לנג'ר יש לפחות קהל בארה"ב. אתה גם יכול להגיד שפורד ממחזרים את המוסטנג כבר 57 שנה, אבל עובדה שזה הרכב היחיד שהם מוכרים היום שהוא לא SUV או טנדר.
 15. אם נכנסת ברכב שבלם בפתאומיות, לפחות אחת מהאפשרויות נכונה: לא שמרת מספיק מרחק. לא בלמת מספיק חזק. הבלמים ברכב שלך לא תקינים. הצמיגים ברכב שלך שחוקים ולא מספקים מספיק אחיזה. נסה לחשוב איזה מהאפשרויות נכונה ופעל לתיקון המצב.
×
×
 • תוכן חדש...