Jump to content

Zorly

 • הודעות

  21
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Zorly

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

3

מוניטין

 1. שלום לחברי הפורום שאלה שהעלה חבר לעבודה בכביש בינעירוני בעל הפרדה בו מותר לסוע 90 קמ"ש. מגיעים לצומת מרומזרת , מה המהירות המקסימלית בה ניתן לעבור את הצומת ? האם זה 90 כפי שמותר בכביש או מהירות אחרת ? ( נתעלם לרגע מכך שתמיד כדאי להאט לפני מעבר וכולי, השאלה היא מבחינת החוק היבש ) בתודה מראש לעונים
 2. בוקר טוב אתמול הייתי צריך לתדלק ( טעות שלא תדלקתי בתחיל היום כמו שהבוסית אמרה ) והתחנה הכי קרובה אליי הייתה בצומת אלונים. התחלתי לתדלק ואז שמתי לב שעלות ליטר סולר היא 7.61 וזה היה נראה לי גבוה במיוחד, אני זוכר שאני מתדלק בתחנה שקרובה למקום מגוריי ( תחנת דור אלון ) בפחות משישה שקלים. תדלקתי מספיק שיהיה לי להגיע לתחנה הרגילה שלי ואכן עלות ליטר הייתה 5.49 מניח שהסולר אינו בפיקוח אבל הבדל של 2 ש"ח לליטר אינו מוגזם ?
 3. הוא עלול להיות סכנה לעצמו אם הוא מתפרץ לרכב הלא נכון עם האנשים הלא נכונים, אתה לא חושב ? היום מכים על אי חבישת מסיכה
 4. שלום לכולם קורא כל יום את הפורום ונהנה מאוד ממה שמשתפים כאן. אז הנה שיתוף מהיום. חוזר מהמרכז צפונה עם רכב העבודה , פיאט דוקאטו. מגיע לצומת טמרה דרום והרמזור הופך לאדום, רואה אדם במרכז הכביש עם יד מושטת וחושב שהוא קבצן. אני עומד במקום והאדם עובר לצד ימין של הכביש ותוך פחות משנייה קופץ לתוך האוטו ומודיע שהוא לא יוצא בלי משטרה. והוא עוד עם סיגרייה ( אני לא מעשן ), אז אני אומר לו לזרוק אותה והוא זורק בתוך האוטו. אני מזהה שהוא לא בריא בנפשו , אז שם ארבע וינקרים מדומם מנוע ויוצא מהאוטו אליו תוך כדי שאני מתקשר למשטרה. הוא חוזר ואומר שבלי משטרה הוא לא יוצא. הצלחתי "לשחד" אותו עם הבקבוק מים שלי שייצא החוצה ויישב על המעקה , כל זה תוך כדי שיחה עם המשטרה, כדי שאוכל לנעול את הרכב. נשארתי לידו כמה שיכולתי תוך כדי ניסיון לדבר איתו ולוודא שהוא יחכה לשוטרים שיאספו אותו. לאחר כמה דקות מתקשר שוטר מתחנת טמרה לברר פרטים, ואחרי ששוחחתי איתו הוא אומר שהאדם מוכר להם והוא יבוא לאסוף אותו. הסברתי לאדם שהמשטרה בדרך והם יאספו אותו ולא יזוז לשום מקום כיוון שאני לא יכול להישאר ובאמת באו לאסוף אותו ואחרי כחצי שעה השוטר התקשר לומר שהוא שם אותו בבית. אם מישהו התעכב קצת היום שם , מתנצל. השאלה היא, אם הוא מוכר למשטרה , ונראה שהוא אכן לוקה בנפשו , למה הביתה ולא לבי"ח פסיכיאטרי ? זוהר
 5. במוט הקטן הזה יש כפתור גלילה גלול למטה כדי להפעיל בקרת שיוט ומעלה כדי להפעיל מגביל מהירות. כפתור עליון בגב המוט כדי לקבוע מהירות שיוט+ העלאת מהירות כפתור תחתון הורדת מהירות הכפתור בקצה הוא חזרה למהירות שנקבעה כאשר יצאת מבקרת השיוט בלחיצה על הבלם. ( ככה ב-3008, מניח שלא שינו ב-5008 )
 6. Zorly

  וו גרירה פגו 3008

  אנחנו רכשנו עם וו גרירה ואם זכור לי עלה תוספת של כ-2500 ש"ח , לא הבנתי אילו מערכות מתבטלות. כי מצלמת הרוורס והחיישנים עדיין עובדים אצלנו.
 7. בערך 9 אש"ח , אבל זה היה לפני כמה שנים, לא יודע מה המחיר היום
 8. לנו הייתה אאוטלנדר כזו 5 מושבים, שבוע לאחר קנייה כבר הייתה עם מערכת גז שהותקנה בגז פרו במפרץ. מיכל גז 80 ליטר הותקן בתא המטען 0 בעיות במערכת הגז ושאר המערכות צריכה של 1/9 על גז ( נסועה בעיקר הרים וגבעות ) נמכרה לפני שנה עם כ - 80 אלף ק"מ לחבר ללא בעיות, הוא מרוצה עד הגג. מקווה שזה עוזר.
 9. כאשר רכשנו רכב חדש לפני כחצי שנה אני זה שלקח אותו מהסוכנות. אז כאשר אישתי עלתה הסברתי לה מה זה "העיגול" בצד. "הנה תראי, שאני יורד בטעות לשוליים המערכת מתריעה" וכדי להראות את נושא שמירת המרחק: את רואה את המשאית לפנינו? כן, רואה אז עכשיו תראי, אני מתקרב אליה והוא יראה שאנו מתקרבים - אין תגובה רגע, אני אתקרב עוד - אין תגובה עוד קצצצצת וזה יראה משהו - אין תגובה לא נראה לך שאתה קרוב מידי? הייתי כעשרים מטר מהמשאית ( מהירות של כשישים קמ"ש או פחות ) והמובילאיי אפילו לא סימן שיש רכב לפני. מאז, כמו שנכתב מעליי, לא מעט התקפות לב בלילה חשוך, כביש ריק לגמרי שרק אני וכמה יבחושים בחוץ. מה גם שהמערכת "מפספסת" לעיתים בסיבובים את השוליים. ואני לא נוסע בפראות, שומר מרחק, מקפיד לאותת לפני עקיפה ומרגיש שהמערכת יותר מפריעה לי מאשר עוזרת עם כמות התרעות השווא שלה.
 10. Zorly

  זמן אספקה - רכב חדש

  שאלת תם לא יכול להיות קשור לבעיית המחשוב שיש בין כמה גופים? https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5072056,00.html
 11. לא יודע אם רלוונטי לאופי התאונה , אבל מה שאתם לא רואים ( ולא מובן למי שגר שם ) שאין מעקה בטיחות בצד של התאונה ( ברובו של הכביש מהצומת ועד לחלוץ ) למרות שמדובר בנפילה לואדי, לעומת זאת בצדו השני , בו יש הר , יש מעקה בטיחות. באותו יום יום היה גשם וראות לקוייה , לא שזה צריך להיות הסבר לתאונה , אך נהג יותר מנוסה היה ככל הנראה נוסע יותר לאט ( זה לא בא לומר שהבחור נסע במהירות מופרזת כי זהו סיבוב חד שגם ביום שטוף שמש אני נוסע בו לאט ). יכול מאוד להיות שחוסר נסיון של הנהג וגורמים נוספים אחרים ( כמו לא לחגור חגורת בטיחות ) הם אלו שהביאו לתוצאה המזעזת.
 12. יש לנו אאוטלנדר בן חצי שנה שעבר כבר כ-15 אלף ק"מ. מבחינת נוחות , לטעמי הוא נוח מאוד בין אם בנסיעות קצרות או ארכות. מבחינת אמינות ימים יגידו , אך טפו טפו טפו אין בעיות עד עתה , מה גם שהוספנו מערכת גז. לגבי מה ש- disco רשם על ההשהייה , זה נכון אם אתה נמצא במצב אקו , אם אתה מבטל אז התגובה היא ( לדעתי ) יותר מהירה.
 13. כבעל מאליבו LT שנת 2009 שנמצאת אצלי כבר שנה אוכל לומר שהיא מאוד מפנקת. לא היו לי איתה בעיות כלל , הטיפולים לא מרגישים לי יקרים יותר ממכוניות אחרות שהיו לנו במשפחה.
 14. אני מתנצל מראש אם תהיה תגובה כפולה מצידי , אני די חדש בפורום היבואן (עפ"י משרד התחבורה ) יכול להתנער מאחריות על תקלה ברכיב כלשהוא רק אם הוא הוכיח שהנזק נגרם כתוצאה ממערכת הגז ולעניין החיסכון , את הקפטיבה נתנו בטרייד , הוספנו מעט ואת התשלומים החודשיים אנו משלמים מהחסכון בדלק , לכן בפועל זהו רכב חדש בעלות נמוכה , בעוד שלוש שנים המערכת גז לא רק שתשלם על עצמה, אלא גם על הרכב עצמו , מעבר לכך מדובר על חסכון של כ 10 אש"ח בשנה
×
×
 • תוכן חדש...