Jump to content

Dudi910

 • הודעות

  340
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Dudi910

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. הבנתי. אם היה לי ספק, שכנעתם אותי. תודה.
 2. בגדול, כן. עד שגמרתי לכסות הכל עברו לדעתי 20 דקות בערך, התחלתי לנקות ישר. חלק מהנקודות ממש נדבקו לנייר, חלק בניגוב עדין. מה שלא יצא לגמרי התרכך משמעותית אז נתתי לו עוד זמן; כמו בישול - לפי העין. עדיף לעבוד עם כפפות כי הריח של החומץ נדבק, והוא בלתי נסבל!
 3. חברים, זה עובד! בחמישי שעבר טפטף לי על כל האוטו בטון, ושברתי את הראש איך להסיר את זה. שבוע מחלה מנע ממני לנקות ככה שהבטון הספיק להתקשות, ואתמול החלטתי לנסות את השיטה עם החומץ. הנקודות בקוטר של 1-20 מ"מ. בנקודות העבות(לא נשפך רק מיץ אלא מלט+אגרגט דק) היה צריך לעבור פעמיים. תמונות צילמתי רק באמצע העבודה, שכבר הבנתי שזה עובד, אבל האוטו כמו חדש.
 4. אהלן, לכל מי שטען שהיה עדיף לו לא היו מתקינים את המערכת שלהם בכלל, קבלו חיזוק מהמקרה שלי. יש לי יונדאי קונה מזה כחודשיים. מהיום הראשון שהרכב אצלי המערכת לא עובדת כמו שצריך. אם זה ניתוקים בשיחות, בלוטוס שלפעמים מסרב להתחבר, קריסות מלאות של המערכת, ושקעי USB+AUX שלדעתי שכחו לחבר בהתקנה. ביקרתי פעמיים במוסך היבואן. בפעם הראשונה בוצע עדכון למערכת שפתר את בעיית השיחות והבלוטוס. בפעם השנייה המערכת הוחלפה בחדשה, ועוד לפני שקמתי לרכב לראות אם זה פתר את התקלות המערכת קרסה לגמרי. לזכותם יאמר שהם באמת מנסים לטפל בי אבל זה נראה שהם לא באמת יודעים איך. אמורים ליצור איתי קשר מגיל קאר ע"מ לתאם הגעה של 'מומחה' אליי אחרי החג. אם אני מבקש להסיר לגמרי את המערכת שלהם, זה אומר שיהיה אפשר להשתמש באנדרואיד אוטו? כרגע אין אפשרות להפעיל אותו, ובמידה וכן אז אני באמת לא רואה סיבה לא לפרק אותה.
 5. חכה כמה שנים ולא רק שם. מאז שבנו את המנהרות בכביש 1, מצב התנועה החמיר. עוד לא נסעתי בכביש מאז שפתחו את הנתיב השלישי(אני מתאר לעצמי שמצב הפקקים השתפר), אבל אם יהפכו את הנתיב לתח"צ בלבד - נגיע למצב שהוציאו מיליארדים והפכו את המצב לגרוע יותר. אין ספק שדרוש שיפור בתחבורה הציבורית, וצריך להקים מסלול ייעודי. אבל שני נתיבים בכביש הזה פשוט לא מספיקים. היה צריך לתכנן הכל מראש, ולהגיע למצב שלפחות בזמן סיום הבנייה המצב יהיה נורמלי.
 6. אכן מעצבן. אבל, היו לי שני רכבים עם גג-נפתח. אחד מהם בהתקנה מקומית. באף אחד מהם לא היה מצויין ברשיון... יש בכלל חובה לרשום את זה?
 7. גולף 7, החוגה של המזגן. גם אם מסובבים קליק אחד, וגם אם סיבוב שלם, השינוי יהיה של חצי מעלה אחת בלבד. ווים/טבעות/עוגנים בתא מטען גם חסרים.
 8. שיט, חשבתי שזה 30, לא 300! ב300 יורו משלוח אולי כדאי לך לחשוב לטוס לגרמניה.
 9. חיפוש תמונה בגוגל: -מקלדת אנגלית +[קליק ימני על התמונה] טאסות של חברת Jestic קנייה באיביי
 10. Dudi910

  מילואים אחרי גיל 45

  יש טופס התנדבות לשירות מילואים. תבקש מהמש"קית קישור/מ"פ שלך.
 11. מוסך מומו ברחוב חרשי ברזל. גם אני החלפתי שם גומיה לצירייה בגולף לצורך הטסט. לא זוכר את המחיר..
 12. WOBI הוא כלי נוח, אבל מי שלא מתעצל להתקשר כמעט תמיד ימצא מחיר זול יותר... אני אישית קיבלתי הצעה של 11,000 שח לביטוח בוובי. אצל סוכן ההצעה הייתה פחות מחצי(חובה+מקיף). אצל חברים/משפחה לא כ"כ קיצוני אבל אותו דבר.. תחפש נח חברה לביטוח(יושבים בנהריה)
 13. נהגת נכון שלא נגררת לריב מיותר. רפואה שלמה לילד.
 14. Dudi910

  תרבות הנהיגה בישראל

  בישראל רמת המינוע נמוכה יחסית. כשמשווים למספר המכוניות, התוצאה קצת פחות טובה. אם מסתכלים על זה שהטבלה עודכנה ב2013, ונלקחו בחשבון "רק" 277 הרוגים (371 ב2016), המצב עוד פחות טוב. באותו הזמן באנגליה הקטל בכבישים ירד מ1827 ל1810. רמת המינוע עלתה ב1.7 מיליון. אצלנו באותה התקופה הקטל עלה ב33%!
×
×
 • תוכן חדש...