Jump to content

Potato

 • הודעות

  3,763
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

Potato שיחק אותה בתאריך אוקטובר 1 2020

התכנים של Potato היו האהובים ביותר!

מוניטין

871 מעולה

צפיות אחרונות בפרופיל

5,846 צפו בפרופיל
 1. חפש משרות של מנהל מוצר. תעדכן קורות חיים שיחררו רלוונטיים ואולי תפגע. יש לך נסיון יודע ואת היכולת ללמוד.
 2. אתה יכול לא לסמוך על אף אחד ולתקן את הרכב לבד. אבל אחריות לא תהיה לך. להחליף מנוע זה לא כזה סיפור,להוציא ישן להכניס חדש. לא בוצע שיפוץ למנוע.
 3. אצלנו אותו סיפור, סובארו אימפרזה(גרנד לאונה) מ1993 עם חלונות ידניים ובלי הגה כוח. כל החסכון על הגה כוח הסתכם ב700 שקל. שירתה אותנו נאמנה במשך 18 שנה ו125,000 קילומטרים והוחלפה לפני עשור ביונדאי I30 מליסינג שמשרתת אותנו עד היום.
 4. המספרים עוד לא שם מבחינת מאומתים ומתים, עמדות החיסון יישארו ריקות.
 5. תגיע עם מספר עותקים מודפסים של קורות חיים וגליון ציונים. תבוא לבוש בצורה שתכבד את המראיין שלך אם יהיו ראיונות
 6. חפש אצל משווקי ברגים ולא בטמבוריות. יש להם את הבוגר הנ"ל בסבירות גבוהה. אם אתה מאיזור חיפה יש את מרכז הברגים ובורג המפרץ. תרים אליהם טלפון,אם יש יוציאו לך ישר ואם לא יזמינו מהמחסן הגדול ויארזו לך.
 7. הכריות תוכננו להיפתח בצורה מסוימת לתוך תווך מסוים. לך תדע מה יהיה כשתעטוף אותן...לא רואה סיבה להמר על זה.
 8. Potato

  איזה תואר ללמוד?

  בטח, עשיתי קורסים בתכן בעיקר. עובד כמתכנן בחברת מכשור רפואי,הטייטל הרשמי הוא Product development engineer. לא יודע,למצוא משרות שהן לא פושטיות לחסרי נסיון זה קשה על גבול הבלתי אפשרי. מכיר רק 2 שעובדים במשרות תכן נישתיות-אחד אופטיקה והשניה תרמי ושניהם עבדו כסטודנטים וסיימו עם ממוצע 94-95. פחות מדבר אלי בקרה,בינתיים סבבה לי. אני כבר רשום לתואר שני בתחום אחר,רק דחיתי בשנה כדי להגיע עם כמה שקלים בצד וכדי לא למחוק לגמרי את התואר הראשון(שיהיה לי שנתיים נסיון לפחות).
 9. Potato

  איזה תואר ללמוד?

  תגיד את זה מספיק פעמים בסוף עוד תאמין לזה 😂😂😂 יש טבלאות שכר,סקרים בקבוצות פייסבוק....לא צריך להיות גאון גדול כדי לגשת אליהן. כסף בסדר,לא הייתי אומר יפה מאוד.
 10. Potato

  איזה תואר ללמוד?

  מעולם לא עבדתי בבית חרושת,זה דבר ראשון. אני משכנע? זה תחום שאם שואלים אותי לא הייתי ממליץ ללכת ללמוד. אבל בטחון תעסוקתי אין,מפטרים/מפוטרים-חברות נסגרות מתמזגות והכל דינמי. אלא אם כן אתה בבטחוניות ממשלתיות יש לך סיכוי להיות מפוטר כמו לכל עובד אחר. רק שלמצוא עבודה יהיה יותר קל בתור מתכנת מהסיבה הפשוטה שיש יותר היצע משרות.
 11. Potato

  איזה תואר ללמוד?

  מה קרה?כולם עדיין עובדים...אף אחד לא פוטר. וחשבתי על רפאל.
 12. Potato

  איזה תואר ללמוד?

  איזה בטחון תעסוקתי יש למהנדס מכונות שלא עובד בבטחונית ממשלתית? רמז רמז:אין לו. כשאתה עושה תואר שני במדמח,התואר יהיה מחקרי,כלומר עם תיזה בהיקף נקודות משמעותי. בזמן הזה האוניברסיטה משלמת לך מלגה+מאפשרת לך להיות מועסק על ידי האוניברסיטה בהיקף כלשהו. סך הכל אתה לומד ועובד במחקר,מרוויח באיזור ה5000 מלגה+1500-2500 על תרגולים.
 13. Potato

  איזה תואר ללמוד?

  יש חווית קולג׳ בדיוק שנה וחצי. אחרי זה מתחיל רצון עז לברוח.
 14. Potato

  איזה תואר ללמוד?

  מה שרשום "על הנייר" ומה שקורה בפועל זה דברים שונים. יש גמישות.
 15. לא לשכוח שיש כריות אוויר בצדדים וכמובן שהמצב לא בטיחותי. רכבים לא יוצאים ככה מהיבואן במסירה,הניילונים האלה מולבשים בכוונה אחרי.
×
×
 • תוכן חדש...