Jump to content

Potato

 • פרסום הודעות

  3,428
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

Potato שיחק אותה בתאריך אוקטובר 1

התכנים של Potato היו האהובים ביותר!

מוניטין

513 מעולה

אודות Potato

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

4,516 צפו בפרופיל
 1. אני לא קונה כלום ולא מעשן. מעדיף אלכוהול במינונים בינוניים. נטו שמועות
 2. עם המחירים של הסמים כיום זה נראה לי באמת למזון... @sperial יכול לאמת אותי, אבל שמעתי גם על פחות מ20 שקל לגרם. (לא קונה,רק שמועות!)
 3. עוד קצין שמחפש דריסת רגל בפוליטיקה.
 4. יש קורבן חדש לפוליטיקאים...גמזו שיחרר.
 5. זה לא קטע של סוחרים. כשחיפשתי רכב המון פרטיים גם רשמו יד 1 על רכב 01 שנקנה ב0 ק"מ. התירוצים:כי הרכב יד ראשונה ושלא ייפול בסינון של יד 2/חשבתי 01 זה יד ראשונה וכו'. גם לרשום 97,000 ק"מ כדי לא ליפול בסינון של אלה שמגבילים ל100KKM. כולם,לא רק סוחרים.
 6. לא ברור לי עורך שם את התמונות בכתבות אבל ייצא לו מצחיק.
 7. אני יודע למה נועד הקורס. רק אומר שזה מיותר. כמו ללמד אותך איפה נמצאות האותיות ברוסית על המקלדת בלי שתדע לכתוב ברוסית.
 8. ממה שאני ראיתי בנסיון החיים המאוד מועט שלי. כשהמנהל לא יודע במה מדובר,מתחיל זלזול של העובדים בו.
 9. אין סיבה ללמד את התוכנה הזו אם לא מסבירים איך עובדים בה. ללחוץ על קוווים ולהשתמש בsearch command אפשר ללמד כל אחד. ברור שהיה יותר יעיל. יש סיכוי לא רע שהיה אפשר להוזיל אותו בחצי אם הייתי מוותר על אלמנטים בתכן שלא פוגמים פונקציונלית אבל עולים יקר לייצור. לא עולה לי שום דבר לראש חוץ מלשחרר טולרנסים איפה שלא באמת צריך אותם,בטוח שלך יש אינספור דוגמאות. אתה רואה?עבר לי מאתמול ואני פחות ממורמר זה מהפך שהתחום הזה עובר ומגיע בעיקר על ידי הצעירים שמחפשים להתפתח. מאנשים שהנסיון שלהם היה לזכור טבלאות ותקנים וחומרים למקצוע שאמור להיות מאוד מגוון ומולטידסציפלינארי.
 10. ללמד סוליד זה בזבוז זמן כי לא מלמדים לקרוא שרטוט ולהוציא שרטוט ליצור. הלימוד שקול ללמד אותי פוטושופ כי חוץ מהיכרות עם הכלים בסוף הקורס אין לי מושג איך משתמשים בהם. בלינקדאין לי מדריכים מועילים שמסבירים ואני עושה אותם כשיש לי זמן ולומד לבד.
 11. אני לא עוסק בתכן בעבודה,ייצא לי כמה פעמים בודדות. הייתי מכונאי 3 שנים,עבדתי מתחת למנהל יצור במפעל עיבוד שבבי עוד שנה ולפני הצבא עבדתי 8 חודשים במחלקת בקרת איכות מכאניקה. אין לי מושג האם זה תורם לי בעבודה היומיומית או לא,כי נכנסתי לאקדמיה עם הידע הזה. אני אישית מתכנן חלק מתוך מחשבה על איך הולכים לייצר אותו,כי כך הורגלתי בעבודה הקודמת. אם הייתי בא fresh לגמרי,יש סיכוי טוב שזה לא היה מעניין אותי. זה מקומות שונים,היצור במקום הנוכחי מנותק לגמרי מפיתוח,אין ייצור בכלל,מעט הרכבות וגם זה הולך להיעלם עם הזמן. אני לא מקבל פה פידבק מהעובדי יצור שבאים אלי "זה לא המכונה
 12. אתה מסטול? כי אם כן אז השעה עוד לא 4 ואני מקנא... מהנדסים עושים עבודה של מהנדסים ולא של אנשי מעבדה/אבטחת איכות או טכנאים. העבודה היא שונה. מה ההבדל בין קוסמטיקאית לאינסטלטור? זה שהרוב יוצאים החוצה זה תוצאה. הטכניון מלמד תכנים מכווני מחקר ולא מכווני תעשיה.
 13. במקום העבודה הנוכחי נראה לי אנשי הרכש צריכים לדעת תהליכי יצור יותר טוב ממני, מוציא שרטוט שולח להם להצעת מחיר. אפס נגיעה ליצור או תהליך היצור.
×
×
 • Create New...