Jump to content

Golf_91

 • פרסום הודעות

  102
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות Golf_91

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. זה מזכיר לי את הימים היפים של ערוץ הקניות. "עכשיו, חדש! שואב אבק משוכלל תוצרת אמריקה. מחיר רגיל: 1899. מחיר אצלנו: 155 כולל משלוח. מהרו להתקשר עכשיו!"
 2. אהבתי את העובדה שבין כל השינויים והחידושים הדגם קפץ שני סיגמנטים למעלה.
 3. קודם כל רצוי לוודא שתנוחת הישיבה שלך נכונה, והכסא מכוון כמו שצריך. אם בדקת את זה והבעיה לא נפתרת - האם את מרגיש שהרגל מונחת בצורה לא טבעית? האם הקונסולה המרכזית מפריעה לך או שאולי הדוושות קרובות מדיי / רחוקות מדיי מן הרגל?
 4. צהריים טובים, אצלנו בשכונה (צפון רמת גן) יש מצוקת חנייה שהתחילה להחמיר בזמן האחרון. אם עד לפני כמה שנים היה די פשוט למצוא חנייה כל עוד מגיעים לפני 20:00, היום זה כבר סיפור אחר לגמרי. הסיבות לכך הן גידול באחזקת המכוניות, מספר פרויקטים של פינוי-בינוי (+ שני מגדלים עצומים) שנבנו בשכונה לאחרונה, וכמובן הקורונה שאילצה אנשים רבים לעבוד מהבית. כבר מספר שנים שאני שוכר חנייה כדי להתמודד עם הבעיה, אך לא לכולם מתאפשר הדבר. זוהי שכונה שרובה בניינים ישנים משנות ה-60 וה-70 ולא לכולם יש חניות בטאבו. אני רואה בקבוצת הווטסאפ השכונתית (וגם בפייסבוק) את התלונות ופריקת התסכול של התושבים אשר נאלצי
 5. המנוע החשמלי ומנוע הבנזין עובדים ביחד בעת נסיעה במהירות בינעירונית, כך שמנוע הבנזין לא צריך להפיק את כל הכוח הדרוש לנסיעה אלא רק את חלקו.
 6. ברשותכם ארצה לתרום דוגמא הפוכה, על רמאויות (?) של קונים. משום מה, תמיד כאשר מכרתי רכב, הגיע איזה ברנש שכמעט ולא שאל שאלות על האוטו, מיד ניגש לפתוח את מכסה המנוע, טבל את היד שלו בשמן, במקרה אחד, או המציא לי איזה רעש חשוד שהוא שומע במקרה אחר, ואז הכריז בביטחון: "חבר, הלך לך המנוע" או "זה אוברול". לפעמים, היה הבחור מתקשר לחבר שלו המכונאי, מתייעץ איתו, וחוזר אליי עם הקביעה הברורה ש-"צריך להחליף את כל המנוע". באחת הפעמים נזרק גם מחיר משוער לאוויר - "אצלנו בכפר נסדר את זה ב-8,000 שקל". וכמובן שלאחר מכן מגיעה השאלה - "איך אנחנו יכולים להסתדר במחיר?". בנאדם, אני לא מכיר אותך, לא יכול לשפו
 7. בגולף - כשמכוונים את המראה השמאלית זה מזיז באופן סימולטני גם את הימנית. הייתי מעדיף לוותר על הפיצ'ר הזה. חריצים לאחסון מטבעות בתא הכפפות - בחיים לא השתמשתי.
 8. האם מדובר באותו מנוע PureTech בהספק מופחת? ואם כבר, למה הספק כל כך צנוע? זה בגלל תקנות הזיהום?
 9. לפי מה שראיתי כל מוצר בסדר גודל של 2DIN יכול להתאים לך, בתנאי שזה מגיע עם מסגרת מתאימה. הגודל יכול להיות 7' או 8' ואפילו ראיתי 9'. מוזמן להסתכל בקישורים הבאים: 1, 2, 3.
 10. באפשרותך לרכוש מסך קטן שישב בפינת הדשבורד ויציג את מה שרואה המצלמה. או לחלופין לרכוש מראה עם מסך (ראה קישור) אם כי אני פחות ממליץ על האופציה הזו וחושב שעדיף להישאר עם המראה המקורית.
 11. ברצוני להמליץ גם על מוסך מוטי ניסים. בהחלט מגיע לו לקבל עוד פרסום. חיפשתי מוסך המתמחה ברכבי GM / אופל והגעתי אליו עם הרכב שלי (אופל אסטרה). מוטי הוא איש מקצוע שלא פוגשים כל יום. מקצועי מאוד ובעל ניסיון של 25 שנה במכונאות וחשמל. אמין וישר כמו סרגל. מדובר במוסך קטן עם יחס אישי. הוא זיהה במיומנות את התקלה ותיקן בדיוק את מה שצריך, מבלי לנסות לחפש תקלות שלא קיימות. בנוסף הוא פינה זמן כדי להסביר לי כל מיני דברים שהוא יודע על הרכב, תקלות ידועות וכו'... בנוסף לתקלה שהייתה ביצעתי טיפול 10k. מיד כשהגעתי למקום התחילו לעבוד על הרכב. תוך שעה וקצת יצאתי משם מרוצה ובמחיר הוגן לחלוטין! רק רוצה לציין ש
 12. תודה לכם. אכן זה מפריע לא רק בעין, אלא גם בעת המגע והאחיזה בהגה. עסק מבאס. אנסה לשקם את ההגה באמצעות תכשיר שיש אצלי שנקנה מאוטוסטור. אם לא ילך, אפנה לפתרון של תפירת כיסוי חדש.
 13. היי, רכשתי לאחרונה אופל אסטרה. על ציפוי העור של ההגה ישנו מעין חספוס כזה, כמו שניתן לראות בתמונות. כשמעבירים על זה מגבון לח, המגבון נהיה שחור. האם קרה למישהו? הייתי שמח לדעתכם זה בלאי / קילוף של העור. וכמובן האם ניתן לתקן או שזה כבר אבוד.
×
×
 • Create New...