Jump to content

yoni2sh

 • הודעות

  473
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

yoni2sh שיחק אותה בתאריך אפריל 23

התכנים של yoni2sh היו האהובים ביותר!

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של yoni2sh

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

105

מוניטין

 1. תסתכל על תאריך הייצור ומדינת הייצור,תעדכן בכמה.
 2. ויש המלצה איזה הלוואה כדאי לקחת ? האם לפי מצב השוק הלוואה צמודה למדד היא לא בהכרח טובה ? כפי שאני רואה המדד עולה ועולה והפריים נשאר יציב. אולי עדיף להמליץ לה לקחת הלוואה במקום אחר. האם ריבית הפריים תעלה ? האם אנחנו בדרך לאינפלציה ?
 3. האם יש רופא במטוס ? האם יש בנקאי או כלכלן בפורום ? העלתי את הנושא עקב מידע שנתקלתי בו,חברה של אישתי לקחה הלוואה לרכישת רכב באחת מחברות הליסינג הגדולות. היא התלוננה שסכום פרעון ההלוואה עולה כל חודש. לונג סטורי שורט,עברתי על המסמכים שלה,ריבית של 4 אחוז,ואז גיליתי שההלוואה צמודה למדד המחירים לצרכן. לי זה מאוד מוזר,עוד לא נתקלתי בדבר הזה,למשל אצלנו במשפחה יש הלוואה של 50 אחוז מערך הרכב בריבית של פריים פלוס 0.2 ולא ראיתי שום סעיף של מדד בהלוואה שלנו. האם יש המלצות ?
 4. אני הרכבתי Michelin Primacy 4 תוצרת גרמניה. ממליץ בחום. קונטי אקו 6 המקום שלהם בפח הזבל הקרוב לביתך ובפח האשפה של ההיסטוריה
 5. לא,אני לא הולך לשים 15K על טלוויזיה. חשבתי בכיוון הזה : https://www.lastprice.co.il/p/100014485/טלוויזיה-חכמה-55'-Sony/SONY-KE~55A89BAEP ואני מנסה להבין מה הבדל בינה לבין ה C1 ויש גם את זאת שהיא יותר יקרה https://www.lastprice.co.il/p/100025767/טלוויזיה-חכמה-'55-Sony-OLED/SONY-XR~55A83JAEP
 6. תודה רבה על ההמלצה. יש דעה לגבי סוני ? יש דגם מומלץ של סוני ?
 7. בגדול רוצה OLED. אשמח,להצעות,הסברים,המלצות. התקציב שלי הוא 8K
 8. yoni2sh

  עבודת שטח

  אתם לא מסתכלים על התמונה הגדולה. כן,לא תמיד העבודה היתה נוחה,במיוחד בתור פועל. אבל פעם היה קביעות,משכורות גבוהות,בטחון כלכלי,תחושת שייכות. אני סיימתי בסמ"ת ! זה אומר למישהו פה משהו ?!.
 9. yoni2sh

  עבודת שטח

  נושא מעניין. אני רוצה לתרום את ה 2 CENT שלי. קצת פרספקטיבה,וסיפור מהחיים. דוד שלי עלה לישראל בתחילת שנות השבעים,וקיבל ישר שנחת בלוד דירה קטנה בפיריפריה בצפון,עיר פיתוח (ולא מפותחת בעליל). עם הזמן סיים לימודים של טכנאי ונכנס לעבוד באחד מהמפעלים הגדולים,דור א . כמובן שהבוסטר הגדול הגיע באמצע שנות השמונים,כאשר אנשים קנו את הדירות שלהם בגרושים,ואז יכלו להתקדם לוילות או קוטג'ים קטנים. לונג סוטרי שורט פעם פועל היה מרוויח טוב,עם תנאים,והיום באותו תפקיד משלמים לאותו פועל מתחיל 40 ש"ח לשעה. אין שום איכות חיים היום,גם אנשי היי טק שמחזרים אחריהם נאלצים לעבוד שעות מרובות במשך היום וגם בלילה. אין היום קביעות,יש היום רק דור ג במשכורות נמוכות ותת תנאים.
 10. yoni2sh

  אכזבה מצמיגים

  דעה שלי. לא רק שהצמיג לא טוב,הוא מסוכן ! במיוחד על רכב צרפתי שגם ככה מקפץ. עכשיו סיימתי נסיעה מתל אביב לחיפה עם הפרמסי 4. הרכב יותר דבוק לכביש,אני יכול לקחת פניות במהירות גבוהה ללא חשש,ופשוט נותנים הרגשה של בטחון. ואפילו הרעידות פחתו. הקונטי אקו 6 זה צמיג שמקומו בפח האשפה.
 11. yoni2sh

  אכזבה מצמיגים

  רשמת במדויק. ברגע שה ESP התערב,הבנתי שאני הולך להחלפת צמיגים.
 12. yoni2sh

  אכזבה מצמיגים

  החלפתי לפרמסי 4,כולם 2221,מיוצרים בגרמניה. הבדל שמיים וארץ. אקו קונטקט 6 ,פשוט אכזבה ברמה של צמיג סיני ירוד. להתרחק
 13. yoni2sh

  אכזבה מצמיגים

  אני תופס את הראש ולא מאמין שחברת קונטיננטל הגרמנית מוציאה לשוק צמיג כזה. פשוט כסף לפח, לפני שבוע הרכבתי לאישתי בסקודה קארוק סט חדש של פרמיסי 4,פשוט נהדרים. היא בעצמה נסעה על הקונטי שלי והרגישה שמשהו לא בסדר,וההבנה שלה במכוניות היא אפס !
 14. yoni2sh

  אכזבה מצמיגים

  הנעה קדמית להלן תגובה אחת מרבות. Given 18% while driving a Volkswagen Golf 7 GTD (205/55 R16) on mostly town for 13 average miles Do not buy these model of tyres , i have looked at them before fiting and they were so soft that you could not stand them , when you grab and maneuver one it feels like you can turn it inside out with little to no effort. Still ,thinking they are the best option for A fuel rated , i went ahead and purchased them . Less than 2 miles down the road and after 10 min of fitment /pasing mot , i nearly crashed on first bend , 20miles per hour in first left corner and car understeered so badly. Checked tyre presure and all fine , it feels extremely wobbling/lurching and will go back to find a diferent option as this is unsafe to use . I dont understand how such products are out on the market . I am professional driver but never in my life felt a car/van/truck so lagging when turn steering wheel . Dont know ab the promised fuel economy as i am returning the the Green Chili technology back to were it came from in less than 24h 10miles of driving 3 - tyre reviewed on April 8, 2021
×
×
 • תוכן חדש...