Jump to content

Itzik-b

 • הודעות

  182
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Itzik-b

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

45

מוניטין

 1. הפסים הרוחביים תקינים,ומטרתם הפשרת אדים בשמשה האחורית.שבירת האור היא כנראה בגלל השחרה לא איכותית של החלון.
 2. @Ryan OReilyאני בדקתי לפני מס שנים(עלות של כ 6 אירו) את הגולף שהייתה ברשותי ב https://www.autodna.com/ וצוין שם תאריך יצור מדויק.
 3. יוסי אלפין "עלית קאר אודיו" נמצא באור יהודה.לא הכי זול, אבל פרפקציוניסט ובעל ידי זהב וסבלנות אין קץ.מומלץ בחום.http://www.ecaudio.co.il/
 4. צודק,עד כמה שאני יודע מיוצר ביפן.מה שכתבתי נכון ליבוא אישי.
 5. מה שיכול להשפיע על מחיר היבוא הוא עניין שערי המטבע,ולעיתים היבוא מארהב זול יותר בגלל זה,למרות הקרבה הגיאוגרפית של אירופה.
 6. שאלה אחת או שניים בווטסאפ,זה לגיטימי.אבל אם מתחיל פינג פונג של שאלות ותשובות,זה ממש לא מתאים,שיתקשר ויקבל מענה מתאים.וזה נכון מבחינתי לכל שיחת ווטסאפ שגולשת לאינסוף הודעות ולא רק לקניה או מכירה.אישית מעדיף להתקשר ולהתרשם מהמוכר בשיחה טלפונית.
 7. עפ'י התווית,במידה וחתך הצמיגים אצלך הוא 165/65/14 אתה צריך למלא 39 PSI. במידה ומידת הצמיגים אצלך היא 175/55/15 אז עד מהירות 160 קמש אתה צריך למלא 32 PSI,ובמידה ואתה מתכוון לטוס מעל 160 קמש,אתה צריך למלא 35 PSI. בכל מקרה למלא את הלחץ הנדרש כשהצמיגים קרים לפני נסיעה.ובמידה ואתה לאחר נסיעה תוסיף עוד 2 PSI להמלצה. תתחדש
 8. אני נתקל באותה הבעיה בדיוק כמוך שאחת לכמה ימים,ובמיוחד ביום חם המצלמה מתנתקת ונופלת. למרות שמחזירים אותה למקום הכיוון שלה לא יהיה אופטימלי,כך שאם זה מטריד אותך תצטרך לגשת למתקין מוסמך שיכוון אותה כנדרש. אני הזמנתי שפורפרת סיליקון שחור שאמור להגיע בימים הקרובים,ואני מתכוון להדביק בעזרתה את המצלמה.בתקווה שזה יעזור.
 9. את קוטב ה + מחברים למצבר,ואת קוטב ה - לנקודה חשופה בגוף הרכב/מנוע.אלה אותן הנקודות שאליהן מתחברים כשמניעים את הרכב עם כבלים. אם תבדוק בספר הרכב תהיה שם המלצה לאן להתחבר. רק במידה ואתה טוען את המצבר כשהוא מחוץ לרכב,צריך להתחבר לקטבים.
 10. האם הוחלף מצבר ברכב?במידה וכן צריך לבדוק האם סוג המצבר תואם לרכב. התיאור שציינת הינה תקלה במערכת ניהול המצבר.בדרך כלל הבעיה היא במצבר חלש,אולם מאחר וגם המשולש עם הסימן קריאה מופיע,הייתי מציע לך להיכנס למוסך מורשה,ולבדוק את הבעיה.
 11. בהנחה ומצבר הרכב תקין,נורת ה I-stop תידלק בצבע ירוק לאחר שהמנוע יגיע לטמפ עבודה,והנורה הכחולה של חום המנוע תכבה. יש באפשרותך לכבות את S&S במידה ואינך רוצה שהרכב ידומם בעצירה.במידה ותעשה זאת נורת ה I-stop תשנה את צבעה לכתום. בכל מקרה מומלץ לקרוא את ספר הרכב כדי לתפעל את הרכב בצורה נכונה ובטיחותית.
 12. ה ctek מוצר מצוין.המטען ש @mcaspi התייחס אליו מיועד למצברים קטנים ולמצברי אופנועים. https://www.ctek.com/uk/products/car/mxs-5-0-uk למשל מטען שמתאים למצברי רכב.ויש להם מגוון מטענים באתר הבית https://www.ctek.com/uk/products/car. גם ל noco יש מגוון רחב של מטענים https://no.co/brands/noco-genius. שני החברות האלה מומלצות.
 13. @adi89דווקא בברז יש הגה חשמלי,אבל מהטובים שיש,ולמרות שהוא לא הידראולי הוא מעביר משוב מעולה על מיקום הצמיגים והוא גם מדויק מאוד. לומר כשכשמדברים על רכב ספורט ששלדה וגיר זה לא מעניין-זו חתיכת אמירה. שלדה ,גיר,הגה ומנוע,ושילוב מוצלח שלהם,הם הבסיס לרכב ספורט מוצלח. הטסלה הוא רכב מדהים שהגיע לשוק הישראלי בעיתוי מצוין,ואני עצמי שוקל קניית רכב חשמלי בעתיד. זה שהוא השיג זמן מסוים ברינג,עושה אותו פשוט לרכב מהיר.זה עדיין לא הופך אותו לרכב ספורט. ובסופו של דבר החיים הם לא 0-100 ברמזור.
 14. הברז היא רכב ספורט להבדיל מהטסלה שהיא ממש לא.הטסלה תהיה מהירה כמעט בכל מצב.אבל ,וזה אבל גדול,כמות המשוב שאתה תקבל בברז מההגה,מהשלדה,מהגיר,ומהמנוע,ואתה כנהג תוכל להגיב בהתאם לאופי הנסיעה שאתה רוצה,לזה הטסלה 3 לעולם לא תגיע. בטסלה 3 אתה נוסע,ובברז אתה נוהג..יחי ההבדל הקטן.
 15. 1.בדוק בקבלה של הרכישה,צריך להיות פירוט של מפרט הרכב והתוספות שהזמנת,האיתוראן צריך להופיע שם במידה והוזמן. 2.לעיתים היבואן במסגרת מבצעים שונים נותן הטבה של איתוראן חינם,יתכן וישנו בהזמנה ולא שמת לב. 3.גם אם התקינו איתוראן,אתה צריך לבדוק שהוא מתאים לדרישות הביטוח(ישנם סוגים שונים של איתוראנים) 4.במידה ולא קיבלת את הרכב עדיין,תברר מול היבואן את האפשרות להוסיף להזמנה איתוראן ואת העלויות. 5.קבל הצעות ביטוח מחברות אחרות שלא דורשות איתוראן,גם אם הדבר כרוך בעליית הפרמיה במקצת,אופציה עדיפה בעיני,ללא התעסקות במערכות החשמל של הרכב,ובנוסף תחסוך סכום של למעלה מ 50 שח לחודש-עלות השירות לחברת האיתוראן. 6.הכי חשוב-תתחדש ותהנה מהרכב.
×
×
 • תוכן חדש...