Jump to content

Itzik-b

 • פרסום הודעות

  154
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

30 נייטרלי

אודות Itzik-b

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מה ההבדל בין ווקס קרמי hydro slick לאוטם צבע jet seal (שניהם של chemical guys)? למעט תהליך הישום ששונה,שניהם טוענים להגנה למשך של שנה. איזה מהם עדיף? והאם ניתן ליישם אותם אחד על השני,ובמידה וכן,באיזה סדר?
 2. תבדוק את ההגדרות-יכול להיות שההגדרות של המערכת חזרו לברירת המחדל בגלל החלפת המצבר
 3. התאריכים סמוכים כך שנראה לי שזה ההסבר,אני מציע שתשאל את המוכר לגבי השינוי מספר ותשמע את תגובתו.וכמובן אל תוותר בדיקה.
 4. בהנחה שלא מדובר ברכב במונית או רכב דיפלומטי לשעבר.כנראה שמתאריך 1.4.16 ועד 31.3.17 היה לו ביטוח לרכב שהוא הוריד מהפוליסה עקב מכירה.ובתאריך 9.6.16 הוא הוסיף את הרכב המדובר לפוליסה שלו,ומכאן שינוי המספר.אם אכן תאריך הבעלות שלו על הרכב המדובר הוא מה 9.6.16,להשערתי כנראה שזו הסיבה.
 5. Itzik-b

  נחשפה BRZ החדשה

  שיפור משמעותי הוא ביטול הבור במומנט,שיא המומנט יגיע ב 3600 סל"ד להבדיל מ 6400 סל"ד בקודם.מה שישפר הביצועים בנהיגה ספורטיבית וגם במינהלתית.נראה לי ששיפרו את כל מה דרש שיפור בשביל להשאיר את הרכב רכב ספורט נגיש ומהנה עם מינימום פשרות.
 6. Itzik-b

  נחשפה BRZ החדשה

  נראית נהדר,ולפי התמונות גם נועלת צמיגי מישליין ps4,להבדיל מהקודמת שהגיעה עם המישליין frimacy.עושה חשק לנהוג בה.יש שני רמות איבזור,מקווה שיביאו את הרמה הבכירה ושהמחיר ישאר אטרקטיבי כמות שהוא היום.
 7. Itzik-b

  נחשפה BRZ החדשה

  בברז הגיר האוטומטי היה פלנטרי מאז ומתמיד,בן 6 הילוכים.הגיר הרציף קיים ב WRX בגרסאות האוטומטיות שלו.
 8. @TDI הוא מדבר על rev matc.כשאתה מפעיל את האופציה הזו,בהורדת הילוך הרכב מעלה את הסל"ד לתחום הנדרש בהתאם להילוך שבחרת להוריד אליו. זה למעשה התחליף ל heel and toe למי שיודע ואוהב לעשות לבד.
 9. לגבי תחילת נסיעה,אין צורך לחמם את הרכב,מיותר,מזהם ולוקח לרכב יותר זמן להגיע לטמ"פ עבודה.פשוט להניע,להמתין מס שניות ולצאת לדרך.להקפיד שכשהמנוע קר לא להגיע לסל"ד גבוה.
 10. המישליין צמיג יותר טוב מהטויו.למעשה הגודייר והמישליין די דומים ברוב הפרמטרים למעט המחיר.אם אכן יש לך אפשרות לרכוש אותם במחיר שציינת והם אכן כמו שאתה מתאר(ומי שמוכר אותם לא מוכר עקב בעיה כלשהיא שצצה בהם,ואינך מודע לה).הייתי קונה אותם.
 11. הצמיג הזה הוא די בינוני בביצועים שלו.אם אחיזה ויכולת בלימה הם שמעניינים אותך,הייתי מגדיל את התקציב ל https://tires4u.co.il/tire-service?tire=4736&cs=1&diameter=8&aspectRatio=12&width=19 למשל,שיתנו לך יכולות בלימה טובות יותר ביבש וברטוב,ובנוסף הם יהיו יותר נוחים לנסיעה,פחות רועשים ובעלי משוב יותר טוב.
 12. תן פרטים לגבי הרכב,חתך צמיג,קמ שנתי,תקציב,סגנון נהיגה,ומה הדרישות שלך מהצמיג.כדי שנוכל לענות במדויק.
 13. בדקתי היום עם פרודרייב,ואין עדיין צפי לחזרה.
 14. נהפוך הוא,קח זיכוי על הסיניים,כמה שתקבל,ותתקין צמיגים טובים כבר עכשיו.
 15. על פניו נראה מחיר יקר לצמיג,נראה כאילו לא נתן לך זיכוי על הסיניים.ואולי זה מראה כמה הצמיג שהרכיב לך שווה באמת.להבא הייתי לוקח זיכוי על הצמיגים ולא מתפשר עליהם.תתחדש ותהנה מהרכב.
×
×
 • תוכן חדש...