Jump to content

Itzik-b

 • פרסום הודעות

  122
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

15 נייטרלי

אודות Itzik-b

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אולי לא נשמע הגיוני,אבל ככה זה.מעבר לכך אם הרכב לא בטיחותי מחובתך לתקן אותו באופן מיידי ולא לחכות לטסט(אלה החיים שלך ושל הסובבים אותך).
 2. לפני שהייתי בודק אפשרויות של בעיות פריקה בשלט עצמו,הייתי מחכה ובודק לכמה זמן הסוללה החדשה תספיק.במידה וגם היא תפרוק לאחר שבוע,הייתי מחליף לסוללה מחברה אחרת ע"מ לשלול בעיה בסוללה. ורק לאחר מכן במידה והבעיה לא תיפתר,בודק שהשלט לא תקול.
 3. לא הייתי קונה צמיגים שתאריך היצור שלהם למעלה משנה.מה גם שהמחיר המבוקש הוא מחירם הרגיל,הייתי מחפש את אותם הצמיגים, רק טריים יותר.
 4. רכב מדהים,והצבע הכחול פשוט תפור עליו.לאור ההתלבטויות שלך נראה לי שקלעת בול למה שחיפשת,וכל אפשרות אחרת היתה פשוט סוג של פשרה.והטיימינג פשוט מדהים : ) מקווה שכדיילי הוא לא יהיה קשיח מידי.תתחדש ותהנה. איזה שנה הרכב?
 5. מסוכן,לא בטיחותי וגם לא חסכוני.
 6. אם המטרה היא חיסכון ולחיצה עדינה של הדוושה לא תורמת לתאוצה בצורה שלה ציפית אז ישנן שני אפשרויות:הראשונה שאתה לא נוהג בצורה חסכונית,והשנייה: שאתה כנראה בהילוך הלא נכון,תוריד הילוך,כך שיתאים לסגנון הנהיגה שלך ולתנאי הדרך.
 7. אם צריכת הדלק היא הדבר החשוב ביותר,אז צריך לשאוף להיות בהילוך הגבוה ביותר ובסל"ד הנמוך ביותר שמתאפשר באותו ההילוך.
 8. יש אנשים שחולמים כל החיים על מה שהם ירצו לעשות:להחליף עבודה,לקנות רכב שתמיד רצו,להתחתן,להתגרש,לעבור דירה,אבל אין להם את האומץ ללכת עם החלום ולהגשים אותו,אבל תירוצים למכביר יש להם. אני אומר אשרי החולמים והמגשימים,ושיקפצו כולם. כל הכבוד @Stevenkler על האומץ ללכת עם החלום. נשמח לשמוע תובנות בהמשך.
 9. אין שום קשר בין סוג ההנעה של הרכב 2x4 או 4X4 לאחיזה.הרכב לא אומר לעצמו אני 4X4 כדאי שאני אאחוז טוב יותר. ההבדל הוא ביכולת הטובה יותר של הנעת 4X4 להוריד את הכח לכביש בהאצה,וזאת אך ורק אם יש אחיזה. בבלימה לא יהיה שום הבדל.
 10. בשום מקרה לא לשלם מקדמה לפני בדיקה.מקדמה משלמים לאחר הבדיקה בלבד לאחר שהיא טובה לטעמך,ואחרי שסיכמתם על מחיר. וחתמתם על זיכרון דברים.כשהמקדמה יכולה להיות חלק קטן מהסכום שסיכמתם עליו.
 11. מיסוי על קילומטראז' כבר קיים בצורת המיסוי על הדלק שמהווה כ 67% ממחירו לצרכן.
 12. זו ממש לא הנקודה.השאלה היא האם הם באמת משתמשים בטכנולוגיה הזו.כי אנשים טוענים שהם נוסעים שנים ללא הפסקל. ולפיכך עלות הפסקל שנגבתה היא אמצעי לגיוס כספים. אם הטכנולוגיה לא שימושית שכל המנויים יהיו מנויי וידאו בעלות של מנוי פסקל.
 13. מעניין.לפני כחמישה חודשים רכשתי פסקל נוסף והם גבו ממני 150 שח. אבדוק את הנושא
 14. הטכנולוגיה אכן מיושנת,אבל מאחורי דמי הפיקדון בסך 150 שח שנגבים עבור הפסקל מסתתר משהו קטן.. אם תכפיל את ה 150 שח בעשרות אלפי לקוחות פסקל.תקבל סכום של מיליוני שח, שמפעילת כביש 6 "מגייסת" מהציבור לקופתה.
 15. פו"תש,אתה בטוח שזו המידה אצלך? ככל שאני יודע המידה שלך היא 215/45/18 וקוד מהירות 89w
×
×
 • Create New...