Jump to content

Itzik-b

 • פרסום הודעות

  170
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

39 נייטרלי

אודות Itzik-b

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ה ctek מוצר מצוין.המטען ש @mcaspi התייחס אליו מיועד למצברים קטנים ולמצברי אופנועים. https://www.ctek.com/uk/products/car/mxs-5-0-uk למשל מטען שמתאים למצברי רכב.ויש להם מגוון מטענים באתר הבית https://www.ctek.com/uk/products/car. גם ל noco יש מגוון רחב של מטענים https://no.co/brands/noco-genius. שני החברות האלה מומלצות.
 2. @adi89דווקא בברז יש הגה חשמלי,אבל מהטובים שיש,ולמרות שהוא לא הידראולי הוא מעביר משוב מעולה על מיקום הצמיגים והוא גם מדויק מאוד. לומר כשכשמדברים על רכב ספורט ששלדה וגיר זה לא מעניין-זו חתיכת אמירה. שלדה ,גיר,הגה ומנוע,ושילוב מוצלח שלהם,הם הבסיס לרכב ספורט מוצלח. הטסלה הוא רכב מדהים שהגיע לשוק הישראלי בעיתוי מצוין,ואני עצמי שוקל קניית רכב חשמלי בעתיד. זה שהוא השיג זמן מסוים ברינג,עושה אותו פשוט לרכב מהיר.זה עדיין לא הופך אותו לרכב ספורט. ובסופו של דבר החיים הם לא 0-100 ברמזור.
 3. הברז היא רכב ספורט להבדיל מהטסלה שהיא ממש לא.הטסלה תהיה מהירה כמעט בכל מצב.אבל ,וזה אבל גדול,כמות המשוב שאתה תקבל בברז מההגה,מהשלדה,מהגיר,ומהמנוע,ואתה כנהג תוכל להגיב בהתאם לאופי הנסיעה שאתה רוצה,לזה הטסלה 3 לעולם לא תגיע. בטסלה 3 אתה נוסע,ובברז אתה נוהג..יחי ההבדל הקטן.
 4. 1.בדוק בקבלה של הרכישה,צריך להיות פירוט של מפרט הרכב והתוספות שהזמנת,האיתוראן צריך להופיע שם במידה והוזמן. 2.לעיתים היבואן במסגרת מבצעים שונים נותן הטבה של איתוראן חינם,יתכן וישנו בהזמנה ולא שמת לב. 3.גם אם התקינו איתוראן,אתה צריך לבדוק שהוא מתאים לדרישות הביטוח(ישנם סוגים שונים של איתוראנים) 4.במידה ולא קיבלת את הרכב עדיין,תברר מול היבואן את האפשרות להוסיף להזמנה איתוראן ואת העלויות. 5.קבל הצעות ביטוח מחברות אחרות שלא דורשות איתוראן,גם אם הדבר כרוך בעליית הפרמיה במקצת,אופציה עדיפה בעיני,ללא התעסקות במערכות החשמל של הרכב,ובנוסף תחסוך סכום של למעלה מ 50 שח לחודש-עלות השירות
 5. Itzik-b

  סוגי איתוראן לרכב

  בדרך כלל חברת הביטוח דורשת מיגון ספציפי(סוג איתוראן+עלוקה)והדבר אינו תלוי בשיקול דעתו של הלקוח.מה שכן אתה יכול לנהל משא ומתן עם החברות השונות לגבי הצורך במיגון והאם אפשר לוותר עליו,והאם הפרמיה עולה בשל כך.אישית ובמידה וניתן הייתי מבטח ללא מיגון.
 6. מנוע אטמוספרי לא נופל ממנוע מוגדש בנהיגה ספורטיבית,ואפילו מתעלה עליו.מאחר ותגובת דוושת התאוצה שלו יותר מדויקת ולינארית.התאוצה תהיה מדודה באופן ישיר למהלך הדוושה. לעומת רכב מוגדש שברוב המקרים יהיה דיליי(טורבו לאג)ואתה לא יכול להגיע לאותה רמת דיוק עם דוושת הגז,ולפעמים הבוסט של הגדישה יכול להגיע ברגע שלא תכננת ולא צפית אותו. ומבחינת הסאונד למנוע אטמוספרי גדול יהיה רעש מדהים לעומת מנוע 2000 מוגדש.
 7. Itzik-b

  370Z vs GTI mk7

  גרסת הניסמו יותר קשיחה מהברז מבחינת המתלים ונוחות הנסיעה בה יותר נוקשה יותר.אתה חייב לקחת נסיעת מבחן על הכבישים שאתה מתכוון לנהוג בהם,ולראות עד כמה זה משמעותי עבורך מבחינת איכות הנסיעה.אני לא חושב שהברז תהיה מהירה יותר במסלול,לא מהניסמו בכל אופן.מה שכן היא תהיה הרבה יותר קלילה ונשלטת קרוב למגבלות ומעבר להן.מעבר לכך יש את הנושא של הסאונד:בסל"ד נמוך ובינוני הברז נשמעת נהדר,ובסל"ד גבוה המנוע פשוט צורח לך באוזן והצליל שם לא נעים.לעומת הניסמו ששם בכל טווח הסל"ד וגם קרוב למנתק הצליל מדהים,ופשוט מבקש ממך ללחוץ עוד.
 8. Itzik-b

  במה אני מסתבך ?

  זו ממש לא השאלה שאתה צריך לשאול.והעובדה שהביטוח יתנער ממך בקרות ארוע ביטוחי היא לא הנקודה החשובה. השאלה שאתה צריך לשאול היא:למה נהג חדש צעיר צריך לעבור על החוק(שנחקק מסיבה מסוימת)ולהסיע יותר נוסעים מהמותר לו,ולסכן אותם? למה?
 9. Itzik-b

  סמסונג s10 לא נטען

  נסה לנקות את שקע הטעינה עם מטלית אלכוהול וקיסם(תקפיד לעשות זאת כשהפלאפון כבוי).ולאחר היבוש תפעיל אותו מחדש,בתקווה שזה יעזור.
 10. Itzik-b

  רשמית: טסלה בישראל

  עם כל הסימפטיה שלי לטסלה ,ואני מברך על הכניסה שלה לשוק,והמהפכה שהיא מחוללת,ממש לא ברור לי איך דבר יכול לקרות דבר כזה,זה גובל ברשלנות ובזלזול בלקוחות. הרי הם יודעים כמה רכבים יש על הספינה,ומה המפרט של כל אחד מהם. איך אפשר לעשות אובר בוקינג לרכב?
 11. כשאת טוענת שמאזדה 2 לא נוחה(מבחינתך בצדק,אינני מתווכח עם הרגשתך).יחסית לאיזה רכב אחר שנהגת בו הוא לא נוח? ואם מצאת רכב אחר יותר נוח,למה לא קנית את אותו הרכב?
 12. נשמע מחיר מעולה.אפשר לדעת מי היבואן?
 13. מאחר ואתה מייעד את הרכב לטיולים בסופי השבוע,אינני רואה בעיה ברכב שתיין/תדלוק 98.ההפרשים במחיר הדלק לא אמורים להיות משמעותיים. הברז אכן אופציה מעולה והיא 2+2.ואם יש לך סבלנות תוכל להמתין לקראת סוף השנה לברז החדשה,למרות שהיא תעלה כנראה יותר מ 200K. אני חושב שהמרכיב העיקרי בקניה הזו הוא שאתה די נעול על מה שאתה רוצה וכל דבר אחר יהפוך במוקדם או במאוחר למאכזב. אז לך על המיאטה שהיא החלום שלך,ונכון שהאישה והילד לא יוכלו להצטרף יחד,אבל אתה תהנה מזמן איכות עם עצמך ועם החברים,ואחרי כל נסיעה תחזור עם מצברים טעונים. ובמידה והמיאטה לא תתאים בסופו של דבר,תמיד תוכל למכור וגם לא תפסיד כלל.
 14. כלכלית העיתוי הטוב ביותר לקנות רכב הוא כשהוא בן שנתיים לשלוש שנים.כאשר הוא מיצה את מירב ירידת הערך הגדולה שלו.ובמידה ותמצאי רכב כזה בן פחות משלוש שנים הוא יהיה עדיין בתקופת האחריות בדרך כלל,ובמידה ויהיו תקלות הן יטופלו במסגרת האחריות.כל זה נכון בדרך כלל לגבי כל רכב שתרצי לקנות(למעט סעיף האחריות שבו יש חברות שנותנות פחות משלוש שנים וחלק יותר).
×
×
 • תוכן חדש...