Jump to content

D4K

 • פרסום הודעות

  102
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

14 נייטרלי

אודות D4K

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. נראה שהמנגנון נעילה נשבר וצריך להחליף אותו, את האמת זו תקלה שאני חושב שהיא דיי נפוצה בקיה, פגשתי ב2 קיה ריו שהייתה להן את התקלה הזו.
 2. אם אהבת את המנוע והגיר של הגולף יש את סקודה סקאלה שהיא המקבילה אך גם יותר גדולה תא מטען יותר גדול מעל 400 ליטר (430 אם אני לא טועה) , יש שליטה נפרדת על בקרת האקלים, בסיס גלגלים גדול יותר במעט מה יכול להשפיע מרווח פנים גדול יותר. מנוע 1.5 מגיע רק ברמת גימור SPORT שמאובזרת למדיי מחיר 142,000. לכן אם אהבה את הגולף אני הייתי בודק גם את הסקאלה...
 3. כנראה... כי בפקק עמוס צריך כל הזמן להתקדם ולעצור אז פשוט גולשים עם הקלאצ. כי אם לא ללחוץ על קלאצ הרכב פשוט יכבה בנסיעה איטית... כמובן אם אפשר לנסוע בהילוך ראשון בפקק אז כל אדם יעשה את זה אבל בנסיעה עמוסה לא רואה את זה קורה.
 4. אם אתה לוחץ יותר משניה או שתיים על הקלאץ' ברצף, כנראה שאתה לא משתמש בו נכון. גם לקלאץ' זה לא בריא... רגע אז בפקק איך נוהגים אם לא לוחצים על הקלאצ'? הרי אם נמצאים בפקק ונוסעים במהירות חד ספרתית או שגולשים או שנוסעים ועוצרים כל פעם ככה שרוב הזמן לוחצים על הקלאצ, לא? איפה אני טועה?
 5. D4K

  רשמית: טסלה בישראל

  מתגובות של נהגים ובעלי חברות של אוטובוסים, היו המון שאמרו שזה לא עובד, המערכת מותקנת בתא המנוע ולא מונעת שריפות של קצרים חשמליים במזגן למשל (גם כי התקנה לקויה ולא איכותית יכולה לגרום גם היא לשריפה...) . ייתכן ואני טועה אבל זה מה ששמעתי
 6. D4K

  רשמית: טסלה בישראל

  אל תזכיר את זה, כמו שדרשו מכל האוטובוסים להתקין מערכת כיבוי אש בתא המנוע. לא נראה שאי פעם המערכת הזו עבדה, ואם עבדה ספק מנעה שריפה נרחבת או כיבתה את השריפה. ככה שכל המערכות האלה הן בגדר סימון וי להראות שעשינו אבל בפועל לא קורה כלום.
 7. D4K

  בדרך: Geely Geometry C

  מזכיר לי את מה שקורה עם האוטובוסים הסיניים, תחילה רוב החברות קפצו על מציאה- אוטובוס במחיר זול, עם הזמן התברר שהמציאה לא ממש מציאה, היו הרבה דברים לא אפויים באוטובוסים ולא מתוכננים נכון. ובשנים האחרונות אני חושב שיש דווקא יותר קנייה של אוטובוסים על מרכב ישראלי/אירופאי שהוא יותר איכותי מהסיני.
 8. @robertf צודק, זו הרי BMW והמחיר אמור להיות בהתאם 😂... הטפטוף הזה של הרכבים החשמליים שמגיעים ארצה, שהופך לאט לאט למבול (אני חושב) גורם לי להרגיש לא בנוח שאין לי תכנון או הזמנה לרכב חשמלי
 9. D4K

  חימום מראות

  לא רק שלג, לעיתים נוצרים אדים על המראות החיצוניות וההפשרה פשוט מורידה את האדים... ככה שגם בחורף שלנו זה דבר דיי שימושי.
 10. עד כמה יש בכלל כדאיות למכור את ה3008 ברגע זה? הרי רכב חדש זה ירידת ערך חדשה והיא לא קטנה. הנסועה תהייה גבוהה וככה לרכב יהיה ק"מ גבוהה ויהיה קשה לאחר מכן למכור אותו בטח שזה יהיה מתחת למחירון. עד כה כמה נסעת על ה3008? אם הק"מ בפיג'ו לא כזו גבוה ואף נמוכה אולי כדאי לנסוע עוד מעט עם ה3008 ככה לאזן את הק"מ למצב "סטנדרטי" ורק אז למכור? עד כמה הפרש צריכת הדלק כל כך משפיע כך שמצדיק קניית רכב חדש? מה שאר חברי הפורום אומרים?
 11. בקבוצת בליליוס מייבאים את האוטובוסים הסיניים גולדן דרגון ובעלי חברת סופרבוס. חברת אוטו חן ששייכת אליהם מייבאת מצרדס ספרינטר בייבוא עקיף בעבר עוד היו יבואן של מרצדס. זה בערך כל הניסיון שיש להם, לא חדשים בתחום כמו שPriceDevil אמר
 12. @אסף סוףאני מאמין שכן, כל רנו קליאו מהדור ה5 שהגיעה שנה שעברה לארץ בערך באבזור R.S line מצויידת באבזור זה. בעקרון הרכב מאובזר מאוד ולא רק בטיחות. יש אחת ביד 2 למכירה.
 13. תראה, רוב הדברים מסוכמים בכתבה. הייתי מציע לך לבדוק את הקליאו ברמת גימור R.S LINE יש לה גם חנייה אוטומטית מה שאתה רוצה, סטייה מנתיב, שטח מת וכו', הבעיה היחידה היא המחיר 117,000, לא יודע האם נותנים הנחה צריך לבדוק... דבר נוסף ה208 הקודמת הייתה גם בעלת מערכת חניה אוטומטית (אני מניח שזה לא מלא מלא, שוב צריך לבדוק) מרמת גימור tech edition.
 14. D4K

  רשמית: טסלה בישראל

  הבעיה שעם כל האמינות שכל הכתבות/כתבים עשו בנוגע לטסלה בין עם המחירים בהתחלה ובין עם כתבות נוספות קשה כבר להבין מה אמיתי ומה עוד כתבה נוספת כנגד טסלה סתם ככה. טוב לדעת מאנשים נוספים שאכן יש זעם כנגד טסלה כי לכתבים אני כבר לא מאמין.
 15. D4K

  רשמית: טסלה בישראל

  https://cars.walla.co.il/item/3419962 כתבה נוספת כנגד טסלה, נראה שהכתבים אוהבים מאוד לצאת כנגד טסלה, ככה שאני מרגיש סיפוק ושמחה בשפת הכתבים מטעויות שנעשו ע"י טסלה או שלא נעשו. זה כבר מצחיק...
×
×
 • תוכן חדש...