Jump to content

D4K

 • פרסום הודעות

  68
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות D4K

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. אולי זה קצת לא מתקשר לנושא, אבל אני נזכר שפעם אחת נהג אוטובוס בעמידה, על הילוך ניוטרל לחץ על איזה כפתור שהעלה את הסל"ד של המנוע כדי להוריד את הרעידות וזה לגמריי עולם אחר. הגיר היה רובוטי משהו קשה לנהיגה לנהגים שלא היו מיומנים. למה ברכבים אין משהו כזה? איך זה בכלל עובד?
 2. רועדים מעט, לא משהו שמפריע אבל זה משתנה מאדם לאדם... הכי טוב לקחת את הרכב לנסיעת מבחן ולבדוק.
 3. אם אתה רוכש רכב לתקופה ארוכה אז ההפחתה מהמחירון תהיה קטנה יותר וככה אתה בעצם "מרוויח" אבל אם לתקופה קצרה יחסית אולי עדיף לשקול לקנות באופן פרטי. בנוסף אם אתה רוכש לתקופה ארוכה תבחן את הקיה ריו זה אותו רכב בעצם עם אחריות ל7 שנים, זה גם יכול להיות בונוס במכירה.
 4. יובא על ידי 2048 יבוא רכבי יוקרה ככל הנראה, משהו כזה השם
 5. הלוחית בת יותר מ5 שנים? בעקרון יש ללוחית רישוי אחריות ל5 שנים אם זה בגלל צבע דהוי או פגם בייצור צריך לדרוש שיחליפו לפי האחריות
 6. מעלה את התמונה, אמנם קטן אבל גם לא נעים.
 7. שלום לכולם, אתמול הבחנתי שהפינה הימנית של דלת הנהג התעקמה מעט לכיוון פנים (אל הקורה). מצד אחת יכול להיות שנפתחה הדלת וזה התעקם אך בגלל המצב הרכב כמעט ולא נסע וגם האוטו מוחנה בחנייה עם כיוון התנועה כך שהדלת מופנית כלפי הכביש אין איפה ובמה לפגוע. הרכב היה בטיפול לפני שבועיים בערך והחשד ש"המקלות" של המעלון שנכנסים מתחת לרכב פגעו בקצה הדלת. מה ניתן לעשות? איך ניתן לישר? או שזה מקרה אבוד ועדיף להשאיר כמו שיש ולהשלים עם המצב...
 8. ישנה גם פורד פוקוס החל מ2016 אחרי שהחליפו את המנוע והגיר. (ממנוע 1.6 עם תיבה רובוטית זוועתית ל1.5 וגיר פלנטרי אמין) אם אני לא טועה לא מתלוננים עליו ואין בעיות מיוחדות והמחיר שלו די נמוך סביב ה40,000 שקל אומנם מעט מעל התקציב אבל אם ניתן להגדיל אותו מעט אז ניתן לקבל אחלה אוטו יחסית חדש במחיר טוב.
 9. למה? לא כל כך מבלבל כבר עכשיו אפשר להבין שסיומת 01 של הרישוי זה רכב בין השנים סוף2017-2020 בערך עכשיו כדי לדעת מאיזו שנה בדיוק נלך ל3 הספרות הראשונות של הרישוי בין 1XX-3XX זה יהיה שנת 2017 בין 3XX-5XX זה שנת 2018 ו6XX-8XX זה שנת 2019 זה כמובן בערך.
 10. לרכב עדיין אמורה להיות אחריות אם אני לא טועה 7 שנים אם היא לא מליסינג... חלק מהאחריות של ה4 שנים הנוספות זה גיר וציריות. כנס למוסך שיבדקו את זה
 11. אם הרכב נקנה כיד ראשונה פרטי ולא ליסינג או משהו אז לרכב יש עוד 3 שנים אחריות על המנוע ועוד כמה רכיבים
 12. D4K

  אור גבוה אוטומטי

  \ באיזה רכבים המערכת עובדת רק אם מדליקים אור גבוה? בקיה ריו דוחפים את הידית של האור הגבוה קדימה בלוח נדלקת נורה של אור גובה ומתחת רשום AUTO, בפועל האור הגבוה לא דלוק הוא נדלק עצמאית כאשר הסביבה חשוכה מספיק ונכבה/לא נדלק כאשר יש תאורה מסביב או כאשר רכב בא ממול. כלומר המערכת עצמאית לגמריי.
 13. מצטרף לדבריו של יואב לריו יש 7 שנות אחריות מול 2/3 בסיאט צריכת הדלק אני חושב שהיא +/- אותה צריכה ייתכן ויתרון קל לסיאט לא ממש משמעותי... כקילומטר יותר לליטר בריו יש בקרת אקלים, חישני רוורס ומצלמת רוורס מקורית מה שאין בסיאט, בסיאט יש חיישני גשם ומראה פנימית נגד סינוור מה שאין בריו.
 14. ממליץ לשקול את הקיה ריו אותו רכב כמו היונדאי בעיצוב קצת שונה אבל הבונוס הוא 7 שנות אחריות (3 מלאות + 4 שנים גיר ומנוע) זה יכול להיות ייתרון במכירת הרכב בעתיד... אה וגם על הנייר יש לריו 20 כ"ס יותר 120 מול 100 ביונדאי (לא יודע עד כמה זה מורגש בפועל).
 15. אני לא יודע אם יש מה לחשוש מהעניין של הגיר אבל אם אתה כבר מעוניין כבר בסיאט איביזה אני חושב שאפשר לשקול את הארונה, הרכב קצת יותר גבוהה ויש בו בקרת שיוט אדפטיבית, המחיר הוא סביב 110 אל"ש אבל סיאט עד כמה שאני מכיר אותם הם היו גמישים ויש גם את הסיאט לאון היותר גדולה שעולה גם סביב 110,000 ללא הנחה. אני בעניין של הגיר הייתי הולך על הקיה ריו מכיוון שיש לו 7 שנות אחריות על הגיר והמנוע ככה שאין ממה לחשוש ואם מוכרים את הרכב בהמשך ייתכן וזה יביא ייתרון בהמשך (אולי לא), הרכב בסך הכל זריז יש לו דיי ויותר לעלות בעליות של טבריה ככה שהרכב מספק מאוד וחסכוני בבין עירוני.
×
×
 • Create New...