Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

אז יש מצב שטראמפ צדק ויהיה חיסון בנובמבר? לא סתם אחד טוב.
זה הסיפור של "גם תרנול עיוור?" או שהרשויות בארה"ב ידעו טוב טוב איך העניינים מתקדמים?

חיסון אולי יהיה, אבל לא בארץ. הם מבטיחים 20 מיליון מנות עד סוף השנה. בארצות הברית חיים 330 מיליון בני אדם. תעשה חשבון כמה זמן יעבור עד שיחסנו את האמריקאים ויהיו להם מספיק עודפים לייצוא. בקיצור לא סתם עובדים על חיסון כחול-לבן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, SchnitzelLova כתב:

חיסון אולי יהיה, אבל לא בארץ. הם מבטיחים 20 מיליון מנות עד סוף השנה. בארצות הברית חיים 330 מיליון בני אדם. תעשה חשבון כמה זמן יעבור עד שיחסנו את האמריקאים ויהיו להם מספיק עודפים לייצוא. בקיצור לא סתם עובדים על חיסון כחול-לבן. 

אני בטוח שאם אני אנבור פה בשרשור אני אמצא הודעה ממך ששוללת מכל יסוד סיכוי לחיסון עד סוף השנה, אז הנה הגיע חיסון.
אל תדאג (או בעצם תתחיל לדאוג), ימצאו דרך להגדיל את כושר הייצור.
*יש קשיים גדולים אולי אף יותר מייצור. שינוע של החיסון יהיה פרוייקט בפני עצמו. מזל שיש מלא מטוסים ריקים והנפט זול.
**עכשיו בחדשות אומרים שיהיו 100 מיליון מנות מוכנות עד סוף שנה, אז כנס לדיכאון. 100 מיליון מנות שמכוונות לאוכלוסיות סיכון פתרו את הבעיה לאמריקאים, ואם יש בזה כסף הם יפתרו את הבעיה גם בשאר העולם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם במשהו יש כסף זה במוצרי רפואה בעיתות מחסור.

היה לנו פה אפילו בחור מעורב מאוד בשרשור שעשה כסף בדיוק מזה, על מסיכות N95 בזמנו.

• מצחיק 1
  • מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה אותו בחור. הוא השקיע את הכסף מהמסכות בציוד להכנת שניצלים.

ברגע שיהיו מספיק מחוסנים והמגבלות ירדו, הביקוש לשניצל בבגט יעלה פלאים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

זה אותו בחור. הוא השקיע את הכסף מהמסכות בציוד להכנת שניצלים.

ברגע שיהיו מספיק מחוסנים והמגבלות ירדו, הביקוש לשניצל בבגט יעלה פלאים.

אל תספר, אתה תהרוס לו את כל ההפתעה

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

אני בטוח שאם אני אנבור פה בשרשור אני אמצא הודעה ממך ששוללת מכל יסוד סיכוי לחיסון עד סוף השנה, אז הנה הגיע חיסון.
אל תדאג (או בעצם תתחיל לדאוג), ימצאו דרך להגדיל את כושר הייצור.
*יש קשיים גדולים אולי אף יותר מייצור. שינוע של החיסון יהיה פרוייקט בפני עצמו. מזל שיש מלא מטוסים ריקים והנפט זול.
**עכשיו בחדשות אומרים שיהיו 100 מיליון מנות מוכנות עד סוף שנה, אז כנס לדיכאון. 100 מיליון מנות שמכוונות לאוכלוסיות סיכון פתרו את הבעיה לאמריקאים, ואם יש בזה כסף הם יפתרו את הבעיה גם בשאר העולם.

לא פתרו שום דבר. מדובר בהודעה למשקיעים.

ראשית, אין עדיין חיסון. 

שנית, אם תקרא חוות דעת תבין שהיעילות של החיסון מוטלת בספק רב. החברות האלה מקצרות תהליכים רבים על מנת לנצח במירוץ לחיסון ככה שהנתונים הם מתבססים עליהם הם חלקיים ביותר

שלישית, החיסון מעודד יצירת נוגדנים מול אילו זנים? כמה זמן הנוגדנים מחזיקים מעמד? מה המשמעות של נוגדנים בדם? האם זה אומר שאתה לא יכול לחלות יותר? לא ידוע.

רביעית, תמשיך לחלום שהם יצליחו לייצר 100 מיליון מנות בחודש וחצי. כאמור מדובר בהודעה למשקיעים. עד שהם ייצרו, עד שהם יפיצו, עד שאנשים יתחסנו (אם יתחסנו) יחלפו חודשים רבים.

אז יאללה תרגיע עם הקול אייד יש לנו עוד חודשים ארוכים של corona time.

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים יש יותר סיכוי לסגר חנוכה מאשר לחיסון בחנוכה. 

השאלה האם יהיה נס חנוכה ונצא מחירות לעבדות או נחכה לפסח?

image.thumb.png.2cef488b1fa0252a779f1291fab4af12.png

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, korola כתב:

בינתיים יש יותר סיכוי לסגר חנוכה מאשר לחיסון בחנוכה. 

השאלה האם יהיה נס חנוכה ונצא מחירות לעבדות או נחכה לפסח?

אתה מכיר מישהו שחושב שיהיה חיסון בארץ בחנוכה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Ragnar כתב:

@korola קצת אפוקליפטי משהו אבל מעניין.

לפני 6 שעות, RedLabel כתב:

הכתבה תוקנה מאז, מדובר בשלושה ישראלים שחלו בקורונה ולא ברור אם מדובר במוטציה או לא, הנושא בבדיקה.

נכון לעכשיו ידוע רק על 12 אנשים שנדבקו בזן החדש, הסיכוי שהישראלים נדבקו בו נמוך מאוד, כך גם כתוב בכתבה.

תסתכל מעבר לאירוע הנקודתי הזה.

כרגע מה שמדווח בדנמרק , זה שחורפנים (חיה חמודה שמכינים ממנה צעיף פרווה מחמם ) נדבקו בקורונה, 

זה שהם נדבקו בקורונה לא מהווה משהו משמעותי , הבעיה שיש חוות ענק עם מיליוני חורפנים , בלי בידוד.

למי שמבין בהסתברות, זה אומר שבחווה כזאת יש סיכוי פי כמה וכמה למוטציה לשרוד , לעומת תהליך ההדבקה בבני אדם. 

ולכן זה לא מפתיע שהמוטציה התגלתה דווקא בחוות חורפנים, ואז חזרה לבני אדם בחזרה.  

בדקו את המוטציה הזאת מול נוגדנים של בני אדם שכבר נדבקו בקורונה הרגילה,

ומצאו שהנוגדנים הקיימים לא מייצרים חיסון נגד הקורונה של החורפנים. 

ואל תחזור על משפטים שצוטטו פה בפברואר - אז גם אמרו ידוע רק על 12 נדבקים מחוץ לסין , מה הסיכוי שזה יגיע לארץ. 

אחרי כמעט שנה של ניסויים בקורונה, פתאום מגלים שיש לה פוטנציאל לעבור לחיה, לעבור מוטציה,

לחזור לבני אדם בתור קורונה 2.0.

האם החווה הזאת מזכירה למישהו מקומות אחרים בארץ או בעולם?

image.thumb.png.3bc2722eb1f51120584a4933d8d5b662.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופות? אבל איפה הביצים??????

[סתם, בהולנד גם השמידו מלא חורפנים לא מזמן בדיוק בגלל שהם כולם חטפו קורונה]

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Korola תקן אותי אם אני טועה, אבל במקרה של מוטציה כזו זה לא שנפתח עוד פעם מירוץ לחיסון מאפס, אלה שצריך לבצע שינויים בחיסון קיים ותקין כדי שיהיה יעיל גם מול המוטציה, שינויים שלוקחים מעט זמן, אז כן חדשות מדאיגות אבל לא מדובר על אותו מקרה כמו הקורונה כשהיא פרצה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, farkash7 כתב:

Korola תקן אותי אם אני טועה, אבל במקרה של מוטציה כזו זה לא שנפתח עוד פעם מירוץ לחיסון מאפס, אלה שצריך לבצע שינויים בחיסון קיים ותקין כדי שיהיה יעיל גם מול המוטציה, שינויים שלוקחים מעט זמן, אז כן חדשות מדאיגות אבל לא מדובר על אותו מקרה כמו הקורונה כשהיא פרצה.

מה זאת אומרת? 

אם יש מוטציה שמשנה את הכתר של הוירוס, משנה את החלבונים שלו. 

אתה צריך לשנות את החיסון בהתאם.

אבל שינוי כזה בחיסון מצריך שוב סבב ניסוי מלא מחדש.  אתה לא יכול לשנות RNA של החיסון ומיד ללכת ולחסן מיליונים.

אתה שוב נכנס לאותם שלבים של הניסוי שלוקחים את הזמן שלהם. 

השאלה האמתית היא כל כמה זמן מתרחשת מוטציה כזאת?

עדייו מוקדם לקבוע שכל 50 מיליון חולים בעולם נראה מוטציה אחת שמשנה את הכתר של הוירוס.

אבל זה בהחלט נורה אדומה שמצאו מוטציה בכתר אחרי 50 מיליון נדבקים עולמית... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...