Jump to content

Legend

 • הודעות

  857
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

2,376 צפו בפרופיל

הנקודות של Legend

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

93

מוניטין

 1. Legend

  רשמית: טסלה בישראל

  אתה רומז לכך שבעלי הפנסיות התקציביות מסתערים על המודל 3?
 2. האוצר מנחית מכה נוספת על השכבות החלשות: תנאי הזכאות למשכנתא מהמדינה יוקשחו האוצר מתכנן לקצץ ב-200 מיליון שקלים בתקציב המשכנתאות לזכאים | הקיצוץ יפגע במשפחות ברוכות ילדים מהעשירונים התחתונים שייאלצו להישאר בדירות קטנות וישנות כרגע בגדר תכנון. אני לא יודע אם יש מתקפה מתוזמנת על ליברמן, או שהוא באמת עובד בכל הכוח.
 3. מצטרף לשאלה. לפחות ביפניות, משיכה ארוכה ורצופה של הידית הימנית (מאחורי ההגה), משפריצה את הנוזל ברצף.
 4. תנסה: לפרק את הצמיגים הקדמיים, לנתק את הקונקטור של ה-ABS, ולנקות עם ספריי מגעים. להרכיב את הכל. ולאחר מכן לבדוק בשטח ריק אם ה-ABS עובד.
 5. סקרן לדעת כמה עולה לסלול קו מתח מהדירה/מחסן ועד לעמדת טעינה. זה החלק המאתגר בסיפור.
 6. תכנית האוצר למלחמה בפקקים - כתבת גלובס: הרחבה של השירות של קווים מותאמי-ביקוש כמו אלו של Via (באבל, תיק-תק) הפועלים כיום בגוש דן ובירושלים, כמו גם הרחבה נוספת של מוניות השירות. אוצר אף מוסיף ומציע לאפשר ליזמים פרטיים ליזום בעצמם קווים מותאמי-ביקוש, בתנאי שאלו יכולים להסיע שמונה נוסעים ומעלה. פיצול התכנון הריכוזי של משרד התחבורה לרשויות מטרופוליניות, כמקובל במערב. בראשות הרשות יעמוד ראש העיר של העיר הגדולה ביותר בתחומה, ויישבו בה נציגי הערים הקטנות יותר, ונציגי משרד האוצר. אגרות גודש על גוש דן: החל מהמועד עליו יוחלט ייגבה תשלום מדורג עבור כניסה ויציאה ממטרופולין גוש דן ברכב פרטי במהלך ימי עסקים. לצורך קביעת החיוב ושיעורו, יחולק מטרופולין גוש דן לאיזורי תשלום שונים בשלוש טבעות - פנימית, תיכונה וחיצונית סביב מרכז העיר תל אביב. בלי חניות בחינם: האוצר מציע לקחת את מחיר המקסימום שלעיריות מותר לגבות היום על חניה ציבורית (6.30 ש"ח לשעה) ולהופכן למחיר מינימום. הצעות נוספות שנבחנות: הקמת פרויקטי PPP (שיתוף ציבורי-פרטי) בתחבורה. הכוונה היא לפרויקטים שימומנו באמצעות יזמים ומשקיעים פרטיים ללא עומס נוסף על הקופה הציבורית. בתמורה, הגורמים הפרטיים יוכלו לגבות אגרות בדומה למנהרות הכרמל וכביש 6. פרויקטים אלו כוללים חניון חנה-וסע רב קיבולת במבוא איילון (ראשון לציון) מדרום ובשפיים מצפון. בנוסף, צפויים להיבנות בשיטה זו נתיבי אגרה מהירים חדשים באיילון, כביש 5 וכביש 2. הגברת האכיפה על עבירות הקשורות לתחבורה הציבורית: שימוש של רכבים פרטיים בנתיבי התחבורה הציבורית (סמכות שתעבור לרשויות המטרופוליוניות) ואי-תשלום על תחבורה ציבורית. *הבאתי את עיקרי הדברים.
 7. אם מישהו יושב על הכסא, בסבירות גבוהה שהידית לא תרעיש. במידה והיא אכן הגורם הבעייתי. תבדוק גם את הפלסטיק שמתחת לתא הכפפות, מעל רגלי הנוסע (היכן שנמצא פתח המיזוג לרגליים). עריכה: במאזדה 3 דור קודם, הייתה בעיה בנקודת המפגש של קורה A הימנית+מכסה מנוע+כנף. אנשים היו לוקחים פטיש ואיזמל ודופקים על האזור כדי לטפל בבעיה. תריץ חיפוש על הנושא.
 8. זה קורה כשאתה נוהג לבד ברכב? תבדוק את הידית של מושב הנוסע, אני מכוון לפלסטיק שמכוון את זווית משענת הגב (אם יש כזה).
 9. Legend

  קמצנות

  הזוי 😄 @Transporter אתה חייב לספר לנו על מקרים כאלה.
 10. במאזדה החלפתי (ברקס, רברס, ערפל) ללדים של אוסרם והכל עובד תקין.
 11. עוד שוטר שגורם לירידת אמון הציבור במשטרה.
 12. תקנו את ונטילים עם נעילה של מפתח אלן.
 13. באחת מהכתבות בערוץ 12 הביאו נתון מעניין: רק שליש מהנכנסים למדינה דרך נתב"ג הם מחוסנים. איך?
 14. מישהו עשה את המעבר מאנדרואיד-->לאייפון אחרי הרבה שנים ביחד? יהיו קשיי התאקלמות?
×
×
 • תוכן חדש...