Jump to content

Legend

 • הודעות

  880
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

2,721 צפו בפרופיל

הנקודות של Legend

משקיען

משקיען (5/14)

97

מוניטין

 1. החל מהיום ישנה תעודת סל של ביטקוין. טיקרסימבול: BITO.
 2. Legend

  אכזבה מצמיגים

  מניסיון עם אותו צמיג כשהוא היה בן שנה ועם קוצים, הוא עדיין היה צמיג שלא אוחז. או במילים אחרות, סכנת נפשות. לא מבין את חברי הפורום שהמליצו עליו, ותוהה כמה מתוכם באמת נהגו עם הצמיג הזה כדיילי.
 3. ומה קורה בתרחיש תאורטי שבו החברה בע"מ נמצאת בבעלות של חברת החזקות (שגם היא חברה בע"מ) שבכלל מוחזקת בנאמנות?
 4. שאלה: אתם מתייחסים לזיהום אוויר/תחלואה בסרטן כפרמטר בבחירת דירה? שואל את השאלה בעקבות צפייה בעבר בכתבה על תושבי אשקלון (שכונה מסוימת שאני לא זוכר את שמה) שגרים בסמיכות למתקני קצאא, גם נמצאים בסיכון ביטחוני מוגבר בעקבות נפילת טילים ליד המתקן, וגם סובלים מאחוז גבוה של תחלואת סרטן.
 5. במה כדאי לצפות קודם? Squid Games או Battle Royal? *זה נראה שנטפליקס הבינה שהתחרות הופכת לקשה, ובהתאם משקיעה המון בתוכן שלה.
 6. וואו. רמי לוי משתמש בטלפון דור 2. הפתיע אותי.
 7. מעבר לתקלה טכנית, זה יכול להיות הדבר הכי פשוט כמו אבן שנתקעה בצמיג.
 8. Legend

  אכזבה מצמיגים

  מאזדה 3, דור שני. *אני לא אחזור לפאלקן.
 9. Legend

  אכזבה מצמיגים

  אני קניתי את הרכב שלי כשהוא נועל Falken ZE914, שהבעלים הקודם קנה חצי שנה לפני שמכר לי (כשקניתי, הצמיג היה בן פחות משנה, ונראה חדש). הצמיג תמיד היה קשה (קוד עומס גבוה) ללא תלות בלחץ אוויר, הנסיעה לא נוחה (לרמה שאני יכול להרגיש איזה צמיג מבין הארבעה עלה על אבן בכביש), רועש מאוד. השיא היה בפעם השנייה שאיבדתי אחיזה במהירות נמוכה, במעבר בין יבש לרטוב. יכול להיות שהיה שמן על הכביש, למרות שלא ראיתי. אבל החוויה של להפוך מנהג לנוסע תוך שנייה הייתה מפחידה. קצת אחרי זה קניתי רביעיית Michelin Pilot Sport 4. ביום ההחלפה, לפאלקן עדיין היה הרבה בשר, וקוצים, אני לא זוכר סימני יובש, למרות שהצמיג היה בן 3. מעבר להבדל המורגש, לדעתי הלא מקצועית, האינדיקטור הכי טוב לכך שזאת הייתה החלטה נכונה: התערבות של הבקרות. עם הפאלקן, זינוק ברמזור בעלייה חדה היה מפעיל את ה-ESP. היו בלימות שלא הייתי מתאר לעצמי ש-ABS יתערב, אבל התערב. עם המישלן זה כמעט ולא קורא. עד היום אני לא מבין איך יש משתמשים בפורום שהמליצו על הצמיג הזה. *למען הסר ספק, משתדל לנהוג במתינות ובשיקול דעת. גם אז וגם היום.
 10. אייפוניסטים, איך אתם מקליטים שיחות? מחפש אפליקציה שמקליטה באופן אוטומטי. מוכן לשלם מנוי שנתי (לא חודשי). כל המלצה תתקבל בברכה.
 11. בסרט בנטפליקס, אשתו אמרה שהוא נמצא בבית, מקבל טיפול (Therapy), המשפחה שומרת עליו, אבל לא נאמר יותר מזה.
 12. ראיתי שפרסמו את זה הרגע בצ'אט הכתבים. פשוט טירוף.
 13. 1. בספר רכב, או אפילו בצד הפנימי של המכסה שפרקת, יש תרשים של הפיוזים, עם ערך, ותפקיד לכל פיוז. 2. אתה צריך משהו שנקרא "auto circuit fuse tap", או בעברית "מפצל פיוזים". ועוד אחד כזה בצורה של טבעת (שיהיה מינוס).
 14. Legend

  רשמית: טסלה בישראל

  מפתיע. למה ראש העיר לא פורס עמדות בכל העיר?
 15. תמיד מדברים על שומאכר שלפני התאונה. לא ברור מה המצב הנוכחי שלו. ב-15 לחודש עתיד לצאת סרט דוקומנטרי בנטפליקס, אולי יספרו על מה שקרה אחרי. *נכון להיום מיק שומאכר (הבן) נוהג ב-F1 בקבוצת האאס, האחיין (הבן של ראלף) מתחרה ב-F3.
×
×
 • תוכן חדש...