Jump to content

Legend

 • פרסום הודעות

  725
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

27 נייטרלי

אודות Legend

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

1,826 צפו בפרופיל
 1. החבר עלה 10 ק"ג ב-BOOM? כאילו, הוא שמר על המשקל בשנים האחרונות, ובשנה הזאת הייתה עלייה דרסטית? לפני שיורים מהמותן דיאטות קסם (פליאו, קטו, מופתע שחסידי ה-IF עוד לא הגיבו כאן), איך נראה הסדר יום שלו? יש איזשהו מבנה לתזונה שלו (ארוחות בשעות קבועות? מאכלים קבועים?)?
 2. אגף התנועה ביטל חלק מהדו"חות. לקוח מ-BE106.net/רחובות/עמוד 30 המאבק בנושא הדו"חות הצליח! מאבק נהגי רחובות, גדרה והסביבה נושא פרי ובימים אלו החלו עשרות נהגים לקבל הודעות על ביטול דוחות המהירות שקבלו בעקבות הצבת המצלמה בצומת וייצמן/הרצל בגדרה ראשי המאבק הודיעו כי הם מברכים על המהלך ומקווים כי הביטולים יהיו לכלל הנהגים באופן שווה. מאבק נהגי גדרה, רחובות והסביבה מתחיל לשאת פרי ובימים אלו הגיעו אל עשרות נהגים הודעות על ביטול דוחות המהירות אותם קבלו. כזכור המאבק החל לאחרונה בעקבות מחאה של מאות נהגים, שקבלו דוחות בסך של אלפי שקלים בעקבות הצבת מצלמת מהירות בצומת וייצמ
 3. השאלה היא מה השכר שם, והאם אפשר לכלכל ממנו משפחה. *לגבי ענף הבנייה, אני אחריג אותו מהשורה שלמעלה. ערך אפסי לחיי אדם, ריבוי תאונות בטיחות, אלימות בין העובדים, הפעם האחרונה שראיתי עובד בניין יהודי (עובד, לא מפקח) הייתה בסוף 2008.
 4. מוכרים רכב? תצטרכו לדווח על מחיר העסקה ועל הקילומטרז' משרד התחבורה מגייס את הדואר ליצירת מחירון חדש בשוק הרכב הישראלי. במעמד העברת הבעלות יתבקשו המוכר והקונה לדווח בכמה נמכר הרכב וכמה קילומטרים נסע. השרה רגב: "לציבור הישראלי מגיע מחירון מהימן המציג מחיר ריאלי של הרכב ולא מייצג את האינטרסים של חברות הביטוח". דואר ישראל מצטרפת ליוזמה של שרת התחבורה מירי רגב, לייצר מחירון חדש בשוק הרכב הישראלי, אשר יתחרה במחירון הרכב המשומש של לוי יצחק. כך על פי הודעת משרד התחבורה. על פי ההודעה, המוכר והקונה "יתבקשו" במעמד העסקה, כלומר בעת מכירת הרכב והעברת הבעלות, לדווח בדיוק כמה כסף
 5. ראית את הפיצ'ר הזה ב-S-Class החדשה? מלהיב פי כמה.
 6. הצעת ייעול?: היום ניתן לערוך תגובות עד חצי שעה מרגע פרסומן. לדעתי האישית, כדי לשנות את אפשרות העריכה, לפרק זמן ארוך יותר, לפותח השרשור בלבד. לדוגמא: פות"ש פתח שרשור על נושא X, פרסם הודעה ראשונה בת 10 פסקאות. הוא יוכל לפרסם הודעה שנייה/שלישית/רביעית/חמישית, לכתוב בה "שמור לתוכן עתידי". כאשר הוא יסיים לגבש את כל התוכן לצורתו הסופית, הוא יוכל לערוך את הודעה השנייה/שלישית/רביעית/חמישית, וככה יהיה רצף של התוכן, בלי תגובות שייקטעו אותו באמצע. ניקח לדוגמא את הפוסט הנפלא הזה: הפוסט הנ"ל נכתב בפעימות. לא ברור לי למה אין בו תגובה אחת, אבל אם היה מתפתח דיון בין תגובה
 7. דווקא ב-S-Class החדשה יש תפעול קולי. אם כי אני מניח שהוא לא מושלם, ואם הוא בשפה האנגלית בלבד, כנראה שהוא לא יהיה רלוונטי לכל נהג.
 8. ממש לא הייתי רציני. אני מחכה לרישיון כבר למעלה מחודשיים, והוא עדיין לא הגיע. למרות שיכול להיות שזאת אשמת משרד הרישוי/בית הדפוס. בנוסף, 3 פריטים שונים שהוזמנו מסין, כבר הגיעו לארץ. ואני תוהה אם אני אקבל אותם לפני דצמבר (כי אנחנו לקראת תקופת החגים).
 9. ארצה לשבח את דואר ישראל. הזמנתי מדבקות מאיביי. מדבקות. פשוטות. מחזירות אור. המדבקות נשלחו במעטפת ניילון בגודל של פחות מדף A7 להערכתי. המעטפה עשתה את דרכה מסין, דרך אזרבייג'אן, לישראל, ב-10 ימים. מהמרלו"ג של דואר ישראל, ועד לתיבת הדואר, עברו 34 ימים.
 10. ההונדה שומרת על הערך שלה כמו מיאטה? (לפני שהחל יבוא ה-ND כמובן). *יודע שקונים רכבים כאלה להנאה ולא להשקעה. רק שאלתי.
 11. תבדוק באתר של "סל-ספורט".
 12. לדעתי: קרב מגע הכי יעיל לרחוב. אחרי זה אגרוף קלאסי/תאילנדי/סנדה/MMA. לחובבי ה-BJJ/ג'ודו/האבקות, סורי, זה פשוט לא יעיל לרדת לקרקע כשאתה מתמודד עם כמה תוקפים במקביל. *צריך ניסיון/תרגול של שנים (שנים) כדי שזה יהפוך לאינסטיקנט ולחלק ממך.
 13. אני מרגיש את הצורך לשאול אותך, אתה לא מודאג שהרכב נמצא בראמה, ולמי ש"שומר" עליו יש את המפתחות+הקוד לקודן? *כן, אני בהחלט רומז שיש אפשרות שאחרי שהרכב יחזור לידיים שלך הוא יגנב.
×
×
 • Create New...