Jump to content

עידן.

 • פרסום הודעות

  90
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות עידן.

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. זה שחותכים בחצי בתגובות לא אומר שישלמו חצי. אבל כן, השכירות הראלית נחתכה ב25% בין לילה באופן רוחבי. אני אמור לקבל ביולי דירה שקניתי חודשיים לפני ההתפרצות ושתכננתי להשכיר בקצת יותר מ6,000 (בשכירות רגילה, אני סולד מאירבנב), ואני מוכן לאפשרות המאוד סבירה שאאלץ להסתפק בסביבות 4000-4500 לשנה שנתיים הקרובות. לא נעים אבל אין מה לעשות זה חלק מהסיכונים בהשקעה בנדלן.
 2. האירי. בקצרה- המלך עירום, הסנדלר הולך יחף וכו׳. אני מאוד מאוד את סקורסזה, אבל ״האירי״ מיותר, מתיש, מעייף, קשה לעקוב אחר העלילה, רוב הזמן מצאנו את עצנמנו שואלים ״על מה לעזאזל הם מדברים??״
 3. חזר לעבוד אחרי הפשרה מוחלטת של עוד כמה שעות
 4. לנקו LNF3702IX זה אמור להיות המעבר? הרמתי את הפלסטיק, הכל נקי שם. גם אם הוא חסום איפשהו בהמשך, זה מסביר את עליית הטמפ׳ גם במקפיא?
 5. מקרר בן שנתיים של לנקו, כבר לא באחריות. תא ההקפאה מקרר כמו תא הקירור, ותא הקירור כמעט ולא מקרר כלל, אבל הנורה בו דולקת. אין קרח בדפנות. הוא לא זז ממקומו ולא היתה הפסקת חשמל מאז שנקנה בעצם. בורר העוצמה על 4 מתוך 5 בשני התאים, והזזה שלו לא משנה כלום. השארתי אותו כבוי כל היום, חיברתי מחדש אבל כלום לא השתנה. המקרר עושה מין רעשים של בטן מקרקרת, כנראה זרימת האוויר נחסמת באיזשהו מקום. רעיונות?
 6. בכיכר רבין, קצת יקר אבל טעים https://www.theshowroom.co.il/
 7. אם הוצאת 120,000 ואחרי 27 חודשים קיבלת חזרה 141,000 התשואה השנתית שלך היא 7.1%
 8. כמובן שזה תלוי תקציב והעדפות שמע. מבחינתי לא פחות ממגבר סטריאו עם בלוטות׳ מובנה או פיתרון בלוטות׳ (משתמש בDAC בלוטות׳ Audioengine B1) וזוג רמקולים. אין שום בעיה להזרים מהטלפון מבחינת איכות.
 9. משאיר את הטלפון בבית, מתיישב על ספסל ברוטשילד ל20 דקות ומסתכל על עוברים ושבים
 10. תקופת הבדק לנזקי איטום היא 4 שנים
 11. עידן.

  לונדון בחורף - המלצות

  -פיצה מיטבולס עגל בPizza East -שוק אוכל רחוב מעולה http://www.maltby.st/ -פאב עם סטייקים טובים, מבחר בירות ואחלה סאנדיי רואסט - https://www.thehorseshoehampstead.com/ -כמובן לזלול אויסטרים בכלום כסף בשוק Borough -להתפנק ב https://www.thewolseley.com/ -להעמיס עוגיות ג׳ינג׳ר ממכרות ותה מסוגים שלא חלמת עליהם ב Fortnum& Mason -הודית שאפילו סולד מאוכל הודי שכמוני נהנה בה https://www.rotichai.com/ (הרבה יותר טובה מ״דישום״ המפורסמת)
 12. זה הגיוני שרק חלק קטן מהדייטים ימשיך לדייט שני וחלק עוד יותר קטן יבשיל לקשר. כמו שאתה יוצא לדייט אחת לשבוע (100 בשנתיים), כך גם הבחורות. ואם הן בסקאלה העליונה מבחינת מראה, אפילו יותר. השאלה מה עם אלה שכן התפתחו לקשר, למה לא רצית להמשיך? עוד נקודה למחשבה, יכול להיות שבמהלך או אחרי הדייט אתה משדר שתהיה מוכן להיפגש לדייט שני בכל מחיר רק כי הבחורה נראית טוב, למרות שלא היה חיבור, כימיה, ותחושה הדדית של ״בא לנו להיפגש שוב״? מודה שחטאתי בזה בעצמי. אישית אני משתדל לא להתייחס לסימנים כאלה כאל מנבאי המשכיות כלשהי. לפעמים מתנשקים פשוט כי בא באותו רגע בגלל התחושה האינטימית, או שמסכמים לדייט נוסף בתום הראשון רק מחוסר נעימות. כמו מה למשל?
×
×
 • Create New...