Jump to content

עידן.

 • פרסום הודעות

  91
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות עידן.

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. ^^ דווקא לא מפתיע כלל, אנשים רוצים לנצל את תנאי המימון המצוינים לרכבים חדשים ולהנות מאחריות למשך כל תקופת האחזקה. בנוסף, לקנות רכב יד2 בארץ זה לא תענוג כזה גדול, אפילו אם הוא רק בן 3-4.
 2. בגלל זה כל הקרנות והקופות שלי עוקבות מדדים ללא שיקול דעת של מנהל קרן כלשהו. אני מעדיף להאשים את עצמי או להתבאס על המדד, מאשר להתבאס על שיקול דעת מוטעה של מנהל קרן. גם ביום בו אתקרב לגיל פרישה וארצה להוריד סיכון, אעביר למסלול אגחי שבו אני יודע בדיוק מה יש בקרן. הרי ממילא מנהלי קרנות מתחלפים ובדרך כלל הביצועים שלהם מתכנסים לממוצע.
 3. מתווך בבלעדיות מחויב להעביר כל הצעה, מגוחכת ככל שתהיה. בדירה שמכרתי לאחרונה הגדרתי למתווך מחיר מינימום שמתחתיו הוא לא מקבל דמי תיווך, והוא בכל זאת דאג להעביר גם את ההצעות שמתחת לרף. המכירה היא לשיקול המוכר בלבד. במקרה של פות״ש, המתווך לא היה הגורם היעיל, הוא כמעט והיה הגורם המכשיל. אם פות״ש היה קונה דירה אחרת והמוכר היה מגלה בדיעבד שהצעה טובה לא הועברה אליו, המתווך היה בצרות. אישית לא הייתי מפחד ללכת למשפט ולטעון שהמתווך פעל בצורה לא אתית כשהחליט על דעת עצמו לא להעביר הצעה. במקרה הגרוע, תשלם את מה שהמתווך מבקש.
 4. זה שחותכים בחצי בתגובות לא אומר שישלמו חצי. אבל כן, השכירות הראלית נחתכה ב25% בין לילה באופן רוחבי. אני אמור לקבל ביולי דירה שקניתי חודשיים לפני ההתפרצות ושתכננתי להשכיר בקצת יותר מ6,000 (בשכירות רגילה, אני סולד מאירבנב), ואני מוכן לאפשרות המאוד סבירה שאאלץ להסתפק בסביבות 4000-4500 לשנה שנתיים הקרובות. לא נעים אבל אין מה לעשות זה חלק מהסיכונים בהשקעה בנדלן.
 5. האירי. בקצרה- המלך עירום, הסנדלר הולך יחף וכו׳. אני מאוד מאוד את סקורסזה, אבל ״האירי״ מיותר, מתיש, מעייף, קשה לעקוב אחר העלילה, רוב הזמן מצאנו את עצנמנו שואלים ״על מה לעזאזל הם מדברים??״
 6. לנקו LNF3702IX זה אמור להיות המעבר? הרמתי את הפלסטיק, הכל נקי שם. גם אם הוא חסום איפשהו בהמשך, זה מסביר את עליית הטמפ׳ גם במקפיא?
 7. מקרר בן שנתיים של לנקו, כבר לא באחריות. תא ההקפאה מקרר כמו תא הקירור, ותא הקירור כמעט ולא מקרר כלל, אבל הנורה בו דולקת. אין קרח בדפנות. הוא לא זז ממקומו ולא היתה הפסקת חשמל מאז שנקנה בעצם. בורר העוצמה על 4 מתוך 5 בשני התאים, והזזה שלו לא משנה כלום. השארתי אותו כבוי כל היום, חיברתי מחדש אבל כלום לא השתנה. המקרר עושה מין רעשים של בטן מקרקרת, כנראה זרימת האוויר נחסמת באיזשהו מקום. רעיונות?
 8. בכיכר רבין, קצת יקר אבל טעים https://www.theshowroom.co.il/
 9. אם הוצאת 120,000 ואחרי 27 חודשים קיבלת חזרה 141,000 התשואה השנתית שלך היא 7.1%
 10. כמובן שזה תלוי תקציב והעדפות שמע. מבחינתי לא פחות ממגבר סטריאו עם בלוטות׳ מובנה או פיתרון בלוטות׳ (משתמש בDAC בלוטות׳ Audioengine B1) וזוג רמקולים. אין שום בעיה להזרים מהטלפון מבחינת איכות.
 11. משאיר את הטלפון בבית, מתיישב על ספסל ברוטשילד ל20 דקות ומסתכל על עוברים ושבים
×
×
 • Create New...