Jump to content

amir74

 • הודעות

  2,609
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

amir74 שיחק אותה בתאריך ספטמבר 26 2020

התכנים של amir74 היו האהובים ביותר!

מוניטין

64 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מה המודל העסקי של ביטקוין ?
 2. מטבע חדש מבית מדרשו של סטיב ווזניאק. https://www.efforce.io/ בעד, נגד? יתרונות, חסרונות ?
 3. שני הסנט שלי למיטב הבנתי זוגיות בבסיסה היא סיפוק של צרכים ורצונות של שני הצדדים. מה הצרכים והרצונות שלך, אני מקווה שאתה יודע. מה הצרכים והרצונות שלה ? לרוב זה מסתכם בדירה נאה, מספר ילדים שהיא כבר יודעת את השמות שלהם מאז שהיא הייתה בגיל 10 וחיים נוחים. הבעיה היום לגברים היא לא הגירושים אלא הכוח שיש לנשים כשמגיע הקונפליקט. המערכת מוטה לטובתן בצורה משמעותית. מספיק עלילת שווא אחת ואתה נמצא בעמדת נחיתות. אין להן הרבה מה להפסיד ברגע שהן מחליטות שהן איבדו את הריגוש ואתה כבר לא עושה להן את זה אז הן מגישות בקשה לגירושים. משפט שנחרת לי בראש מלפני כעשור. יושבים בארוחת שבת אצל חברים, מדברים על זוגיות ואשתו של המארח מוציאה משפט "למה אני צריכה אותו" ?. מנקודת המבט שלה זה ברור, היא קיבלה ממנו את מספר הילדים שהיא רצתה. יש לה דירה, עבודה, תקבל מזונות ברגע שתתגרש. רמת החיים שלחה כמעט לא תיפגע. בקיצור, הסטטוס, רווק, נשוי, ידוע בציבור ממש לא משנה. מה שמשנה זה האם אתה רוצה ילדים כי זה ה-גיים צ'יינג'ר. כל עוד אין ילדים אתה "חופשי". ברגע שיש ילדים הסטטוס לא משנה. מציע לצפות בסרטונים של better bachelor ביוטיוב. הוא מסביר את הנושא הרבה יותר טוב ממני. בהצלחה בכל החלטה שתבחר
 4. מה עם קישורים למוצרים שבהם מגיעים לקנייה דרככם ואתם מרוויחים כסף על הקנייה ? נדמה לי שקוראים לזה affiliate marketing
 5. סיכום שנה חמישית: בגלל הקורונה הרכב נסע השנה עוד פחות משנה רגילה, רק כ-4,000 קילומטר וחצה בשעון את קו ה-100,000. ירידת ערך השנה – אחרי 4 שנים שבהן הרכב ירד כל שנה בין 20 ל-14 אלף שקל כל שנה, השנה ירידה של 2,000 שקל בלבד. מניח שזה נגרם בגלל הקורונה ורלוונטי לרוב המכוניות. יזום - בוצעה החלפת שמן גיר יזומה בלאי - הרכב קיבל 4 צמיגים חדשים של מישלין מדגם פיילוט ספורט 4 בוצע טיפול שנתי סטנדרטי. תקלה - צינור מזגן החל לדלוף, הוחלף במקורי. בדשבורד נעשה ניסוי הדבקה שבינתיים מחזיק מעמד. את התקלה שמתרחשת אפשר לראות בצילומים שהעליתי בעבר, העור מתחיל להתרומם מהדשבורד. מולא דבק מגע במזרק, המזרק הוכנס בין התפרים והדבק נמרח מתחת לעור. לאחר מכן הפעלנו לחץ כדי שיידבק במשך כמה שעות. העור חזר למקומו המקורי, לרוב, זה לא יצא מושלם אבל זה הרבה יותר טוב מאיך שזה היה נראה. הרכב עדיין עם מערכת השמע המקורית, הוזמנה והגיעה מסגרת לדאבל דין, אולי סוף סוף השנה זה יקרה... נראה. ממשיכים לשנה שישית.
 6. פריקת תסכול קצרה. אני לקוח מהסוג שעושה שיעורי בית לעומק כמיטב יכולתי. כשאני מגיע לקנייה כל שהיא אני יודע בדיוק מה אני קונה ולמה אני קונה את המוצר הספציפי הזה. בתחום של ההליכונים אני מתקשה לעשות שיעורי בית בגלל חוסר מידע באינטרנט לגבי ההליכונים שנמכרים בישראל. אולי זה גם בגלל המגוון הרחב. מרגיש לי שהתחום מעורפל יחסית.
 7. מאחר וגם אני מתעניין אנצל את השרשור. כמה חשוב מנוע AC בהליכון ?
 8. אני ועוד רבים נוהגים בשביל לנהוג. סתם ככה ללא מטרה אחרת מאשר להרגיע את הצורך הפנימי הזה.
 9. לא נעלבתי. אם גם לך אין מה לתרום לשרשור אשמח אם לפחות לא תתקוף אותי באופן אישי.
 10. אז אין לך פתרון וכל מה שאתה עושה זה מלכלך שרשור עם צורך אמיתי שאתה מכיר בקיומו. הפתרונות שהוצעו לפחות היו מבדחים. כל מה שהיה לך ולספריאל לתרום לשרשור הזה הוא זלזול בזולת. הפתרון שלי לצורך הוא פריקתו לפני כניסת הסגר, עכשיו כבר מאוחר מדי.
 11. ישנם אמצעים רבים ואינך מוכן לחשוף אותם כי אינך רופא ? מה הקשר בין כל זה לבין הסיווג של השרשור כשרשור חופש גדול של ילדים משועממים שבאים ללכלך את המרחב הוירטואלי שלך ושל ספריאל ?
 12. מעולה, אתה מכיר את הצורך אבל "התבגרת" והוא לא קיים אצלך. אתה חושב שהוא יכול להיות קיים אצל אנשים אחרים ואי קיומו מהווה מועקה ? זה פורום רכבים, יש אנשים שיש שלהם את הצורך לנהוג, פשוט לנהוג, גם אם הם עברו את גיל בית ספר. אם פותח השרשור לא יחפש פתרונות למועקה הזו פה, איפה אתה חושב שהוא צריך לחפש פתרון ?
 13. חווית פעם את הצורך שמתאר פותח השרשור ?
 14. אם אתה יודע שאצל אחרים המצב שונה, מדוע אתה מזלזל בצורך של פותח השרשור ?
×
×
 • תוכן חדש...