Jump to content

SchnitzelLova

 • פרסום הודעות

  162
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

91 נייטרלי

אודות SchnitzelLova

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

292 צפו בפרופיל
 1. אם כבר מטרו בגוש דן מטומטם וחסר כל תועלת. מדובר פיתרון של המאה ה-19/20 לבעיות של המאה ה-21. היום בעידן של קורקינטים/אופניים חשמליים יכולים לרשת את גוש דן בנתיבים לאופניים, יכולים לסמן נתיבים לתחבורה ציבורית בלבד, לשים מצלמות כל 30 מטר ויאללה נהג רכב שנכנס חוטף 2,000 שקל קנס + נקודות. במקום זה רוצים לשפוך אלוהים יודע כמה מיליארדים על חפירות ושבירה של רחובות רק כי מפחדים לנסות להוציא את הנהג הישראלי מהאוטו. מצד שני רכבת מהירה לפריפריה באמת יכולה להיות פיתרון חלקי לבעיות דיור ועבודה. פיתרון יותר מעמיק יהיה אם עסקים יצאו מתל אביב ויש מצב שהקורונה התחילה תהליך של אקסודוס מתל אביב.
 2. מהמעט שאני יודע, בארה"ב יש overcorrection לצד שני. צעירים, במיוחד דור ראשון של אקדמאים במשפחה, שמים יותר מידי משקל על תארים וזה גורם להם להיכנס לחובות עתק באמצעות student loans שזה בין 3 החובות הכי גרועים שיש בארצות הברית. מדובר בחוב שאי אפשר להשתחרר ממנו גם בהליך פשיטת רגל. לדעתי בימינו הסגידה לתארים די מיותרת. אני לא אומר שאין חשיבות להשכלה גבוהה, אבל לא כל תואר שווה את הטרחה ואין סיבה ללמוד תואר רק בשביל תואר. מצד שני ידע דבר חשוב. אין לי מושג כיצד מתגברים על דיסוננס הקוגניטיבי.
 3. מודעות שצריך להתאמץ יותר בשביל להגיע להישגים מקבלים, בדרך כלל, מההורים או מדמויות חיוביות אחרות בחיים של ילד. להגיד לילד "תתאמץ" בלי שיש לו בכלל מושג מה זה ואיך עושים את זה כי אין לו גורם מתווך בחיים זה כמו להגיד לחסר בית "לך תעבוד בהייטק". מי? מו? מה? איך? איפה? אולי כן ואולי לא. האמת לא מבין בזה כלום.
 4. חברים, תסלחו לי על הבוטות, אבל כולכם מדברים מהמקום ממנו השמש לא זורחת אתם לא נולדתם בארצות הברית אתם לא גדלתם בארצות הברית אתם לא עשיתם תארים בהיסטוריה אמריקאית במקרה הרע ביקרתם בארצות הברית בתור תיירים ובמקרה הטוב בתור מהגרי עבודה אין לכם מושג על המתח בין גזעים שיש בארצות הברית מעל 400 שנים שהתחיל עוד לפני מלחמת העצמאות. העבדות מלחמת האזרחים מתן זכויות לשחורים במאה ה-19 שחיקת זכויות של שחורים באמצעות חוקי jim crow במאה ה-20 מאבק להחזרת הזכויות בשנות ה-60 של המאה ה-21 white flight שלבנים ברחו מהערים הגדולות לפ
 5. מה זה משנה אם ירו או לא ירו? הבעיה היא בעצם ההטרדה ויציאה מנקודת הנחה שדווקא השחור הוא הבעייתי.
 6. מצד שני זה אומר שאם ישראלי לא עצלן יחליט להיות מתווך יהיה לו קל מאוד לבלוט בהשוואה לכל המתווכים העצלנים/טיפשים שיש בשוק.
 7. זה הרעיון. הבנתי שיש איזה loophole בחוק האמריקאי שהם מנסים לנצל. לפי מה שהצלחתי להבין הם מנסים להטיל ספק בטוהר הבחירות ולהעביר את ההחלטה לגבי זהות הנשיא לבתי הנבחרים. נראה אם זה יצליח להם. עשה חרא של עבודה, נתפס, גרם למבוכה דיפלומטית מול בעל הברית הכי טוב שלנו וישב 30 שנה בכלא. אז מה אנחנו אמורים לחגוג בדיוק? שהוא יעלה לארץ יחד עם האגרטל שיש על הראש של אשתו? תשמע, בשבילי זה עוד לקוח פוטנציאלי לדו"ח מס אמריקאי, אבל חוץ מזה...
 8. אחד מהם הוא לא גנץ במקרה? הכללות גסות, קנאה ונראה לי שאתה נהנה יותר מידי להריח את הפלוצים של עצמך. אני יכול להראות לך בחורות חרדיות עם חמישה ילדים שנותנות תפוקה של שלושה עובדים כי הן נלחמות על מקום העבודה שלהן. אני יכול להראות לך אנשי משפחה שמצליחים לאזן בין הצלחה בארגון ובין חיי בית. מצד שני אני יכול להראות לך רווקים שלא אכפת להם מכלום ועפים מארגון לארגון כמו שקית זבל ברוח כי שום דבר לא מחזיק אותם ואין להם שום מחוייבות בחיים. בוא, אגלה לך סוד, כאשר הארגון יפטר אותך (וזה לא אם אלא כאשר) 24 שעות אחרי שתסיים לנקות את השולחן שלך ישכחו איך קוראים לך בכלל. מצד שני ילדים,
 9. אבל פגעת לעצמך בצנרת. ובשביל לתקן צריך לעשות ניתוח נוסף שלא ברור אם בכלל יחזיר את הצנרת לעבודה. אני הייתי טורח לשים קונדום וזהו.
 10. נכון. אין ויכוח. אבל עדיין בסקאלה של איבר מין לא נימול <--------------> כריתת פין יש הרבה אפור. ברית מילה נמצאת בחלק האפור. מסכים ב-100%. קראתי על נשים אל-הוריות שנגעלות ממראה של ילדים, נגעלות מבכי ועוד הרבה דברים. אז יופי שהיא "אמא לכלב" בתל אביב, אבל מישהי שלא מסוגלת להפגין אמפתיה לבן אנוש במצוקה (ילד) זו לא מישהי שהייתי רוצה בחיים שלי.
 11. יש לתת מקום ויש לתת מקום. ברית מילה זה מעורפל. מצד אחד מדובר בהטלת מום. אין ויכוח. מצד שני ברית מילה לא מונעת מאדם לתפקד במיטה. זה כמו מגביל מהירות במכונית.
 12. לא מומחה ולא פסיכולוג, אבל לדעתי זה מראה על קושי לתת טיפול, קושי לקחת אחריות, קושי להעניק אמפתיה, קושי לתת לעוד מישהו מקום בחיים שלה. אני לא הייתי רוצה לחיות עם בחורה כזאת. מצד שני כל הכבוד שהן מציינות את הדברים האלה מראש זה חוסך המון זמן ואנרגיה. כן. אני מרגיש ככה לגבי כל פעולה קיצונית שלא נובעת ממצוקה רפואית. בסקאלה בין יחסי מין לא מוגנים <-------------------> קשירת חצוצרות יש הרבה מאוד אפור.
×
×
 • Create New...