Jump to content

yogev20

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  5,889
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

yogev20 שיחק אותה בתאריך אוגוסט 21

התכנים של yogev20 היו האהובים ביותר!

מוניטין

323 טוב

1 עוקב

אודות yogev20

 • דירוג
  אחראי פורום

צפיות אחרונות בפרופיל

5,160 צפו בפרופיל
 1. חלודה זה הדבר האחרון שצריך להדאיג אותך. החומציות תקלף את הצבע, אתה חייב לכל הפחות לעשות תיקון מקומי בתור התחלה. מעבר עם פוליש לאחר הורדת שאריות מסביב, או שלייף סבון עדיף, לאחר מכן לעבור עם צבע כדי לעצור את המשך הקילוף. אחרת כל האזור יקבל חלודה שתחדור לתוך הפח. ( ואתה לא רוצה את זה ) שתהיה לך אפשרות, צבע את כל האזור אצלי זה דווקא הפוך , מתחזק את הרכב ברמה של כמה ימים כל פעם משהו אחר, למרות שהרכב עומד. פעם שטיחים או ריפודים, דשבורד, מנוע בכיף, מסגרות, שואב, וכמובן נקוי כללי קבוע.
 2. בכלל לא, הלוואי. חונה בחוץ בשמש הקופחת, מלא אבק, במיוחד עכשיו שבונים בסביבה מבנה גדול וכל הרכב מתמלא באבק/חול אחרי יום. הייתי שוטף פעם ביומיים למרות שאני לא נוהג כרגע, עד שמצאתי חנייה רחוקה מהבית על כביש סלול. (חיפשתי חודשים תמיד בכיוון דרום) עכשיו פעם בשבוע מספיק כדי לתחזק את הרכב נקי. אני אולי מקרה קיצון, אבל בניקיון אני כזה גם בבית. הסוד הוא פשוט -מנקה את הרכב בתדירות שבועית כולל חלונות יסודי פעם עם סבון, פעם עם אלכוהול, חומץ, ותרסיסים שונים. בפועל השמשה אצלי תמיד נקייה לכן אין לי צורך לגעת בוישרים. וזה לא בגלל הנזקים שהם גורמים (הסברתי מדוע) אלא מהסיבה שכל התזה מלכלכת את ש
 3. שילוב של מגבים, גרגרי חול בפנים, ופעולה על יבש עד שמגיע המים. (מגבים עוברים על יבש בסיבוב הראשון) דוגמה אחת מתוך רבות רק כאן בפורום. מעבר לעוד אין ספור פעמים שראיתי בחיי. (גם את הרכב שלי קניתי לדאבוני עם ממש מעט שריטות משימוש במגבים בתור מנקה חלונות קבוע/מרכזי) אני האמת מעט מופתע שזה בכלל עומד לדיון/ערעור בפורום לחובבי רכבים. (מכיר את התופעה די הרבה שנים, עוד לפני שהגעתי לכאן)
 4. זה שזה לא נגרם לך לא אומר שהתופעה לא קיימת. קיימת בהחלט, גם כאן היו לא מזמן כמה שרשורים על זה.
 5. זה כבר שיקול שלך, רק אחר כך על תתפלא שכל השמשה הקדמית שלך שרוטה , ותפתח שרשור איך להסיר את זה. אצלי לא קיימת הבעיה כי מראש אני מונע אותה.
 6. mm1987 שים לב שאתה כותב בדיוק את מה שכתבתי בתגובה שאין כאן גשמים ב - 99%? (שכחתי סימן שאלה) כמובן ההנחה של מי שכתב את זה שגויה ביסודה.
 7. בהחלט, בתור אחד שלא נוגע בכלל במגבים, מלבד בגשמים או בטל בבוקר, בהרבה נסיעות שלי לאילת הייתי חייב להפעיל מגבים למרות שהרכב היה נקי למשעי, בגלל ברחשים בשמשה הקדמית.
 8. אין כאן בארץ 99% שמש? בחורף גם ללא גשם, חייבים מגבים להורדת טל מעל השמשה הקדמית לפני נסיעה. (כל החורף זה ככה) כבר הגענו ל - 5 חודשים לפחות. תוסיפו את המנהג הפסול של ניקוי משמשות לאבק/חול עם המגבים כי הרכב לא עובר שטיפה. כבר הגענו ל - 70% שימוש במגבים בשנה.
 9. לצערי זה משהו שגרתי שרואים ביום יום, לא מישהו דרמטי. אבל איתות זה לחלשים.
 10. אישית לא הייתי מעלה על הצבע משהו שהוא לא מיקרופייבר. (כפפה עולה גרושים ומחזיקה שנים) מקווה שאתה יודע מה אתה עושה. (סווירלים אגב רואים בזווית על הצבע, שיש שמש)
 11. לא נראה לי שנזילות שמן אפשר לזהות על ידי תמונה של מנוע. (אם יש? זה עבר ניקוי יסודי) תמונה של מנוע זה מיותר לרוב האנשים.
 12. טוב שאתה שוטף לבד, אבל ספוג כלים גורם לשריטות/סווירילים מעל הצבע. תשאיר אותו לשטיפת כלים.
 13. תמונות מצולמות היטב מושכות לקוחת פוטנציאליים יותר מאשר תמונות אפורות ולא ברורות. תשקיעו ראשית כל ברכב נקי, צלמות בזוויות מחמיאות כולל תקריב, חובה להעלות את החלק את הלוח שעונים כולל כיסאות ריבוי תמונות זה מיותר, מפיקים 4/5 תמונות טובות להעביר את מצב הרכב. גלגלים נקיים מראים על רכב שמור לא לחסור על טסות חסרות, זה נראה ממש רע. (גנבו לי את המקוריים לפני כמה שנים, שמתי פשוטים -לקח לי שנה וחצי לארגן מקוריים כי זה הפריע לי) אני בעד להעביר תמונות של הצב הצבע כולל פגמים ללקוחות רציניים. (העבירו לי כמה פעמים, גם אני במכירה) הכי חשוב תהיו הוגנים ושקופים - לא
 14. מכיר את התופעה הזו. לפני כמה שנים רצתי גולף חדשה, הייתה בלי חלונות חשמליים מאחור. למה, היבואן חושב שהלקוחות מטומטמים. כמובן וויתרתי אבל לא רק מהסיבה הזו. לצערי בשביל לקבל כיסוי איכותי וגם בטיחותי (כריות אוויר) זה רק בהזמנה מיוחדת כמו בטופ קאר. לא מכיר אפשרות אחרת במיוחד היום שיש מערכות בטיחות בכל פינה.
 15. ללא ספק בחור כישרוני ואיש לבבי. עד כמה שאני יודע הוא עדיין בהמתנה. גם רציתי להתפנק אצלו בטיפול דיטיילינג לרכב. (פעם אחת לקבל רכב מדוגמן ללא זיעה)
×
×
 • Create New...