Jump to content

yogev20

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  7,043
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  7

yogev20 שיחק אותה בתאריך מרץ 27

התכנים של yogev20 היו האהובים ביותר!

מוניטין

758 מעולה

1 עוקב

אודות yogev20

צפיות אחרונות בפרופיל

6,142 צפו בפרופיל
 1. עברתי את התאוריה הזו בשנות ה -80 במכה אחת. לא מצאתי שום יתרון שלמדתי את מבנה המנוע כי מילא אני לא הולך לתקן אותו. לי מפריע יותר שלא יודעים אין לנהוג. (אחוזים גדולים מהנהגים) גם לא תפעולית/שליטה על הרכב וגם לא את משמעות התמרורים. בעידן של היום - אין שום משמעות לידיעת מבנה המנוע כאשר אפשר בשיחה קטנה להשיג גרר, רכב חילופי, ועוד שלל פתרונות לא להיתקע עם הרכב (תרתי משמע) בלי להזכיר שחלק מהרכבים אפילו מצבר לא ניתן לחבר שנתקעים. (אני נאלצתי פעמיים להזמין גרר בקורונה)
 2. מפתיע שמכה כזו גורמת לנזקים כאלה ועוד בשלדה והגיע עד ההגה. לפני כמה עשורים קראתי איזה מאמר שמלווה אותי עד היום. לכל רכב, גם עם החשיבה הטובה ביותר כולל מבחני ריסוק מחמירים יש נקודת חולשה שיכולה לגרום לנזק חמור גם בפגיעה קטנה לכאורה. העיקר הבריאות, קנה משהו חדש שיתאים לך.
 3. כמו שאמרתי, הזנחה פושעת. בטון שיושב מעל הרכב חודשים פשוט אוכל את הלכה ומגיע עד עומק הצבע. לפני שנה עשו ליד הבית שלי שיפוצים, תמיד החניתי רחוק או צמוד לפח שמגדר את אזור הבניה. יום אחד דווקא כשאני חונה שם (לא היה מקום פנוי) החליטו להביא משאית בטון בצד השני, ירדתי וחשכו עיני. צד שלם של הרכב עם בטון. באותה שנייה דלי מים מהבית לא עזר, פנייה לאחד השכנים שיש לו צינור זמין בחנות, וניקיון יסודי להורדת כל הבטון כדי לא יתייבש. (יש לבטון חומרים חריפים שמרגישים אותם אפילו בנגיעה ביד -צורב) עדיין אני בדעה שכדי לעשות בדיקה אצל דיטיילור, או פחח צבע, שמבין משהו מעבר לצבע
 4. אתה בטוח שהצבע גמור? כי בטון אפשר להסיר במידה והוא לא חדר לעומק הצבע. נציע לך להתייעץ עם דיטיילור מקצועי. יש הדביק רשימה חלקית של בעלי מקצוע. מעבר לזה גש לצבעים באזור שייתן עוד חוות דעת.
 5. צריך להבין כמה דברים על פעולת של אוטמי צבע בתרסיסים כולל קרמיים. ראשית כל יש להם תוצאה שלא ראינו לפני מבחינת ברק, דחיית מים, ונוחות שימוש. אבל מניסיוני אין להם יכולת מיסוך כמו לאוטם צבע שבא במשחה, לא משנה מה ניסיתי, זה לעולם לא היה דומה לחלקות אחרי אוטם צבע. אני מוציא ציפוים שהם מעט שונים ביכולת שלהם (שכבת לכה נוספת בפעול) למי הם כ מתאימים בלי צורך באוטם צבע, זאת השאלה. על מנת להפיק את המקסימום מהמוצרים אלה חייבים צבע ללא רבב. כלומר, אחרי פוליש דו שלבי, רק אז יבוא היכולת שלהם תבוא לידי ביטוי. מראה, חלקות, ברק, בידינג ושיטינג מדהים. בכל אפשרות אחרת,
 6. קיבלתי את הגרניק למתנת יום הולדת מהמשפחה. לא הייתה לי אפשרות בחירה. הם אפילו עשו תחקיר סודי כאן בפורום בלי שאני אדע. בכל מצב לדעתי הבעיה בצינור הארוך. צינור יותר קצר אני מעריך שהיה יותר לחץ. העניין שלא עולים מים ולא ממש מרגיז.
 7. yogev20

  ירידת ערך של רכב חדש

  העניין הוא גם שמירה על מחירי רכבים חדשים בגבול הסביר. כלומר, לא מעלים כל שנה (דגם חדש) את המחיר ב 20K נניח או יותר כי היינו מגיעים במצב הזה, שרכב משפחתי סטנדרטי היה עולה היום לפחות 200K. זאת רק אחת הסיבות שאחרי שנה הרכב נחתך ב 15% לפחות לפנות מקום לרכב חדש, שהיה באותו מחיר פחות או יותר. (מי שסופג את הירידה הוא הרכב הישן)
 8. אצלי בכלל לא יוצאים מים. כלומר לוקח הרבה זמן עד שהמים מגיעים, לפעמים כמה דקות. (בלי לחץ) בזמן הזה אני כבר מעדיף לשפוך את הדלי מים ישירות על הרכב. (מתסכל) שמתי לב שהצינור באוויר (לאחר שמולא במים) הלחץ בהרבה יותר חזק. המסקנה שלי מפעולה זו היא שחייבים צינור ממש קצר. ( 2 מטר מקסימום)
 9. למרות הפקה מרשימה, ולאחר כמעט עשור שהן ישבו אצלי, לפני כמה חודשים סיימתי אותן. (כי לקחתי החלטה) אולי נמאס לי לראות הרג, שנאה ודם ללא סוף (רואה דוקו על מלחמות/היסטוריה/חלל שנים רבות) לכן (כנראה) פחות נהניתי משתיהן. החיסרון ב -The Pacific שהיא הולכה יותר מידי על הצד הרומנטי (ז'אנר שאין לי חיבור אליו) שאין לו שום תרומה או קשר לאירועים שניסו להעביר. זה החיסרון הגדול. את Band Of Brothers ראיתי ממש בכוח רק כדי לסמן ווי על הסדרה. בכל זאת חובב קולנוע מושבע שזהו גם התחביב הנוסף שלו. (אין מצב שלא אראה אותה) לא סבלתי, אבל כאמור מאסתי מהרג אכזרי. יכול מאוד להיות שאם הייתי
 10. תראו גם את אחותה התאומה - The Pacific. אותה הפקה של סטיבן ספילברג וטום הנקס. תקציב יותר גדול של 200 מיליון דולר. אחרי שישבו אצלי כמעט עשור, עשיתי מרתון על שתיהן אחת אחרי השנייה.
 11. יש מצבים שתכשיר לחידוש פלסטיקים כגון Perl מצליח לתת לעור ההגה מעט חיים. (אני הצלחתי כמה פעמים, תלוי בשחיקה)
 12. dorsht אני יכול לעזור לך רק עם IronX במידה ותרצה. אני כאמור ממעט בשנה/שנתיים האחרונות להשתמש בתרסיסים, כי אין לי צורך -מתחזק קבוע עם סבון בשטיפה וזה עושה את אותה עבודה. liav12 Sonax The Beast מוצר מסיר מתכות זהה (או חיקוי) ל -IronX המוכר.
 13. אלו קילופי לכה מצריבות לשלשת, אי טיפול בצבע (הזנחה) גוון צבע בעייתי (פחות עמיד לשמש) אולי חומר חריף שנשפך ( אזור תעשייה) או רכב שעבר צביעה לא איכותית. בכל מצב רק צביעה מחדש.
×
×
 • תוכן חדש...