Jump to content

yogev20

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  6,576
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  6

yogev20 שיחק אותה בתאריך ינואר 8

התכנים של yogev20 היו האהובים ביותר!

מוניטין

588 מעולה

1 עוקב

אודות yogev20

 • דירוג
  אחראי פורום

צפיות אחרונות בפרופיל

5,612 צפו בפרופיל
 1. כן אני ידוע ויש לזה הרבה משמעות. זה תופס בכל רכב שפחות מבוקש על ידי צעירים , סיכוי יותר גובה למצוא רכב שמור. עכשיו יותר קשה לחפש. נחכה לסוף הסגר. ההצ'בק רכב יותר יפה, למצוא את הדגם המאובזר ושמור, בצבע שאני מחפש, ייקח מעט זמן.
 2. זה נראה כמו מתכת יוקרתית, אך זה פלסטיק. שלי אישית לא זז מהשולחן. בעבר הייתי משנע את המחשב אבל זה היה אחת לכמה שבועות. שני של לנבו משנעים אותו חופשי. (נמצא עכשיו בארצות הברית) שלישי קניתי לפני כמה חודשים עד לפני הלמידה בזום, היה משונע כל יום לירושלים באוטובוסים בתוך תיק, לא שמעתי על בעיות מיוחדות. (מוקדם עדיין) שוב, רכשתי בשנים האחרונות 5 מחשבים ניידים, 3 לנבו, 1 אסוס, עוד אחד דל. (נתתי מתנה) דל היה מעולה עם שירות מצוין (לוקחים ומחזירים לכל מקום בארץ, גם לאילת (כנ"ל אסוס) בלי לעשות הכללות, אצלי מוצרים נשארים חדשים כאילו נקנו היום, בכל תחום כולל מוצרי אודי
 3. מחפש רכב כזה נוסף לבית, ראיתי אחת 2012 במחיר סביר (לעומת רכבים מקבילים) לא הייתה שמורה לטעמי. ממשיך לחפש למרות שיותר קשה למצוא דגם אצ'בק GLX-HB. (בכלל קשה למצוא רכבים שמורים)
 4. תבדוק כאן רשמתי מקום שיכול לשחזר לכה. שווה לבדוק. ליטוש לא יעזור כי ברגע שאין לכה, אין צבע.
 5. לא בטוח שזה סרט, אולי סרט אימה. להזכירכם, רכבי טויוטה שהורכבו בטורקיה סבלו מאיכות גימור נמוכה שלא אופיינית למותג. סביר להניח שזה היה כשל נקודתי.
 6. אישית אוהב לנבו לאחר ניסיון עם מחשבים מכל המותגים שיש. מלבד msi של חבר שהיה ליגה בפני עצמו. ( גם המחירים בהתאם) אין לי מושג איך לנבו נשבר, אצלי זה לא קרה (3 מחשבים שונים כולל אחד yoga) אבל מקבל שזה יכול להיות. בכל אופן ככה נראה מחשב שעובד יום יום שעות לאחר 3 שנים אולי יותר. כמו ביום הראשון שלו. איכות ללא רבב. ( כמובן תקנה מה שאתה רוצה , אין לי מניות (עדיין) בלנבו)
 7. לא הייתי מתעסק מהדבקת סמל שכולל החלפת כריות אוויר, בטח לא החלפת הגה. כמו שאמרתי, מדבקה מעל השחוקה, כיסוי עור בהזמנה ייתן מראה יוקרתי לכל רכב. (וגם יכסה את השחיקה) זה קורה מהרבה רכבים לא רק במאזדה, תלוי בנהג שאוחז את ההגה, במיוחד נשים. (כתבתי על זה לא פעם מה הסיבות מעבר לכשל)
 8. ניסית להפעיל ביטוח מראות? היום זה כמעט סטנדרט בביטוח שמשות. (כולל בפנים) תופעה מרגיזה ללא ספק. פעם היו גונבים רדיו דיסקים לאחר ששוברים שמשות ( זה היה יותר מרגיז כי אתה מושבת) היום מורידים כל דבר שאפשר מהרכב. אני מחכה שיום שיורידו את המגיני רוח בהדבקה. כל פעם שאני רואה שהם נמצאים אני אומר יופי. (זה עצוב אבל זה המצב -זמין וקל להורדה וגם יפים)
 9. התכוונתי 60% רכבים צמודים, 40% שלי פרטי. כמובן וולוו 240. BMW318. (חלפו הרבה שנים מאז) בכל אופן קרוב ל -10 רכבים שלי פחות או יותר. עוד כמה צמודים מעבודה. (זאת החלוקה באחוזים בגדול) יונדאי מסחרית (פעמיים) פיג'ו פרטנר. (פעמים אולי שלוש) סיטרואן ברלינגו (שלוש פעמים) פורד קונקט. (פעמיים) מאזדה2. דיייהטסו סריון. טויוטה מסחרית (הרבה שנים) קיה מסחרית. (בטוח שכחתי עוד כמה) תכפיל את כל זה בכמות כפולה של רכבים שהיו בבית לשימושי מעבר לשלי. (אותו סוג של רכבים פחות או יותר)
 10. יותר משלוש שנים מחזיק לנבו 17" IDEAPAD מגלה שרידות ואמינות מופתית. (איכות בניה מעולה) יש לי עוד אחד בבית לבן משפחה שקנינו לפני 5 שנים כנ"ל. לא מכיר את התופעה של חלקים מתפרקים. (והוא עובר התעללות בארצות הברית) לאחרונה קנינו עוד לנבו בהמלצתי. (S145 מאילת) דווקא עם אסוס היו כמה בעיות (לא רציניות) גם דל לא היה חף מבעיות שתוקנו במסגרת האחריות. זאת דעתי מניסיון עשיר עם מחשבים ניידים (HP למשל לא נוגע) כל אחד יעשה כראות עיניו.
 11. כמו על סוס ועגלה. פשוט זוועה. היו הרבה רכבים מצחיקים בתקופה ההיא , סוסיתא הייתה מובילה בתחום. הבדיחה על הגמל לא הומצאה סתם.
 12. ההגמוניה של טלוויזיות איכותיות גרמניות חלפה מהעולם מזמן. פעם הייתי שופך סכומים אסטרונומיים עבור טלוויזיות של לווה אופטה (מי שמכיר, יודע) רק כדי לקבל את איכות התמונה המיטבית ביותר.(למרות שחלק גדול מהחברים שלי הצליחו להבין במה מדובר) הימים האלה עבורו מזמן (לא מבחינת קניית מסכים איכותיים, זה רק מתגבר עם השנים) כי אין להם מה להציע מול מותגים מהמזרח-ששולטים ללא עוררין בתחום.
 13. יכול להיות שמחירה של איוניק תמשיך להיות גבוה, יכול להיות שלא - קשה לנבא. טויוטה זאת לא דוגמה כי לאורך שנים המותג זוכה לביקוש ער עם מחירים גבוהים, מלבד שנות הגיר הרובוטי. חוץ מזה רכבים ברמת גימור הכי גבוה, שומרים על מחירים וביקוש יותר ער מאשר רכבי ליסינג. (מבט בלוחות מראה את ההבדלים במחירים) אבל אצלי זה כלל, לא קונה אף פעם דגם כניסה/ליסניג/השכרה לא רק בגלל התוספות, גם בגלל תחרות הלא הוגנת מול שוק מוצף בליסינג. גם איני אוהב רכבים נפוצים. (שזה בניגוד לרוב, זה בסדר -אני יודע)
 14. לנבו מחשבים מצוינים, יש לי מחשב 17" יותר משנתיים, מחשב מעולה. יש לי בנוסף אוסס, וגם דל. חשוב לשים לב לאחריות מורחבת. (בתוספת תשלום) לפני כמה חודשים ירדתי לאילת לרכוש מחשב 15.6 עבור לימודים למשפחה. נדמה לי הדגם הזה Lenovo IdeaPad 5-15ITL 82FG007EIV פחות 550 ש"(אפילו יותר) בנוסף רכשתי מסך מחשב, מקלדת עוד אביזרים שונים. אחרי הדלק יצא לי עוד רווח, וגם טיול לאילת על כבישים ריקים. (עוד כספים שיש לי שם אצל חברים) לדעתי כדי לשקול נסיעה לאילת אם אתה רוכש עוד כמה דברים על הדרך.
 15. נהגתי על כמה וכמה רכבים בתור נהג צעיר, לא זוכר את כולם, גם להפתעתי לא את הרכב שלמדתי נהיגה. (משער סובארו) אחרי הרישיון נהגתי מזדמן על פיג'ו 404, וולוו 242, BMW23i, לארק של "פושעים", סימקה, סיטרואן DS, אופל קדט, ועוד כמה. (רשימה חלקית, היו עוד כמה) הרכב הראשון שקניתי בכספי המלא, סבארו DL. אחריו היו עוד כמה עשרות רכבים. ( 40% שלי, 70% צמודים מהעבודה - בערך לא ניהלתי רשימה מדויקת)
×
×
 • תוכן חדש...