Jump to content

yogev20

מנהלים לשעבר
 • הודעות

  7,146
 • כאן מאז:

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  7

yogev20 שיחק אותה בתאריך מרץ 27

התכנים של yogev20 היו האהובים ביותר!

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

6,618 צפו בפרופיל

הנקודות של yogev20

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

809

מוניטין

1

תכנים שנפתרו

 1. מאבי חלפים, שתי פחיות. אחת שמתי ברכב של בן משפחה שבהתחלה לא אהבתי (היה ריח שונה מווניל) אחרי כמה שבעות אני מבחין (שוטף לו את הרכב אחת לשבוע) שהריח לא מתפוגג, ונהיה עוד יותר טוב. (ריח עדין של ווניל מעורבב בעוד ריח) אתמול שניקיתי את הרכב שוב לאחר כמה טיפולים פנימיים (ניקוי יסודי של דשבורד) אני מבחין שהריח עדיין קיים גם לאחר חודשיים. זה ממש מפליא במיוחד שהריח דומיננטי ונעים. היום שמתי את הווניל, נראה עוד כמה שבועות איך הוא מגיב. תמיד אני מחפש ניחוחות נעימים, אני פשוט מכור לזה -גם בבית משתמש בשלל חברות, ומרסס ללא סוף בשמים שונים, אפילו בשמים שונים שאינם בשימוש. בכל אופן, נראה לי שמצאתי את מה שני מחפש, למרות שגם חברת mr&mrs מעולים (ריח יוקרתי עוטף את הרכב) הבעיה זאת עמידות נמוכה, ומחיר גבוה.
 2. מחיר סביר, יוצא 10 ש"ח ליחידה. (מחיר בסדר, אבל ראיתי בכמה מקומות שמוכרים ב -12 ש"ח ליחידה) השאלה אם יש תוספת שילוח, אבדוק את האופציה הזו. תודה.
 3. כוונתי לא הייתה מופנית אליך. בהחלט כן. ברכבים חדשים אפשר לבקש גם התחייבות על גיר ומנוע, רק שזה יותר קשה למיקוח/הוכחה. ההבדל שגיר, או ליקויים שונים, אפשר לתקן בלי ירידת ערך, שילדה, לא. זה בלתי הפיך. (מלווה את חיי הרכב לתמיד) גם לפני 30 שנה התחייבתי על שלדה שמכרתי רכבים, וגם ביקשתי החייבות, וקיבלתי בלי עיקום פנים כמו כאן. זה נוהל מקובל על ידי רבים וטובים. (מוכרים רגילים, לא סוחרים) מי שרוצה למכור/לקנות ללא התחייבות, שיקול שלו, לא בעיה שלי. מילא אנחנו לא ניפגש לעולם. (גם שתהיה לו בונבוניירה נדירה, עטופה בקרנובה אקזוטית)
 4. כל פעם שיש דיון על התחייבות שלדה, כל אחד מנפח ריאות ושרירים בכל הכוח, להוכיח שזה לא לא נכון עם ביטויים שונים ומשונים, כדי לחזק את דעתו בלבד. (הרי אי אפשר בלי מילים גדולות לנהל דיון ענייני) בפעם המי יודע כמה, אני, ורק אני, קונה רכבים רק עם התחייבות שלדה, ככה קניתי לאורך עשרות שנים לפחות 15/17 רכבים שונים ככה אני גם מוכר. (התחייבות מלאה על שלדה) כל אחד יכול לפעול לפי הבנתו. אך אנא, לא לשלול את דעתו של אחר, כבדו דעות אחרות שנובעות מניסיון זה לא מחזק את דעתכם -אלא עושה פעולה בדיוק הפוכה.
 5. בהחלט, שריפת מערכת חשמל ברכב לא נדירה, ואינה נחלת רכבי חשמל/היברידים. זה היה מאז ומעולם. (לא רק בסרטים ששם שופכים דלק לתבערה מהירה, היום זה בכלל אפקטים על מחשב שרואים בבירור)
 6. התחייבות על שלדה אפשר בהחלט לבקש, גם על רכב בן 10 שנים. (קניתי ככה לפני כמה חודשים, ולא רק רכב אחד) התחייבות על שלדה עבורי זה חובה. על שאר המכלולים זה יותר בעייתי, כי לאף אחד איך מושג מה מצב הגיר (גם לא לבעל הרכב) או תקלות שיש במנוע לאחר כמה שנים. (תוסיף כיסוי תחת של המכונים)
 7. התחלתי לחבב את הפחיות של AREON. מהתחלה היה קשה לי להתחבר לריח של VANILLA BLACK אבל אחרי חודשיים שהריח לא מתנדף, פשוט התמכרתי לריח העדין שאופף את כל הרכב. מחפש אתרים לקנות כמות לתקופה ארוכה. הבקבוקונים של AREON שתולים מפיצים ריח עדין, אך לא מורגש כמעט. נגמרים מהר, ואני לא מחליף אותם אלא ממלא בפנים את הבושם שיש בתוך הבקבוקים שלהם, לא ממש יעיל. (כאילו אין ריח) אבל נראה לי שמצאתי מוצר מנצח. (לא בדקתי את הווניל שיש לי בבית -אנסה בקרוב) עבורי ריח נעים (לא מוגזם) זה חובה ברכב, על הגוף, ובבית. (גם מפזר כמות בשירותים ובכל פינה)
 8. אני חושב שציין מחירון באתר זה דבר שהוא חובה. נגמרו הימים של חוסר שקיפות ואי יכולת לעשות סקר שוק בכמה שניות. הכל פתוח וגלוי היום, מחירון מסודר באתר זאת לא המלצה, אלא כורח המציאות. לשיקולכם.
 9. מה שאני טוען כל הזמן, שכל רכב יכול להתהפך, לאו דווקא גי'פון כפי שנהוג לחשוב. יש נקודת תרופה בכל רכב שיגרום לו להתהפכות, כולל התרסקות.
 10. אני נתקעתי פעמיים בזמן הקורונה עם רכב היברידי, נאלצתי להזמין חילוץ. הסיבה הייתה שהייתי מנקה כל הזמן את הרכב כאשר הוא לא מונע, או לפעמים מונע ללא תזוזה. איך שהוא המצבר התרוקן פעמיים. מאז הקפדתי לעשות נסיעות יותר ארוכות. (הייתי נוסע מידי פעם, אך נסיעות קצרות)
 11. ברגע שחתמת על הורדת הרכב במשרד הרישוי, אין לך שום בעלות על הרכב. מי שירצה להשתמש ברכב שוב, זאת תהיה האחריות שלו בלבד.
 12. בדרך כלל מחלפים את הצמיג הכי טוב בהחלפת רביעייה חדשה במקום הרזרבי. (4/5 שנים) לא כולם אוהבים להתעסק עם זה, לרוב יגידו שהצמיג תקין, כי עבורם זאת עוד עבודה.
 13. גם עם תחליף נניח את הסוראונד, אני לא בטוח שהרמקול עצמו כבר לא מפורר. (יקרע בשלב מסוים לאחר כמה באסים טובים)
 14. האלמנטים יעלו יותר מרמקולים מוכנים. ממש אין טעם לתקן אותם.
 15. לצרף לראש התחתון איזה ברזל כבד שלא יצוף. חוץ מזה הצינור צף כל הזמן מתזוזות של הצינור לכן אני מכניס את כולו לתוך הדלי.
×
×
 • תוכן חדש...