Jump to content

yogev20

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  5,135
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

76 נייטרלי

1 עוקב

אודות yogev20

 • דירוג
  אחראי פורום

צפיות אחרונות בפרופיל

4,676 צפו בפרופיל
 1. חומץ סינטטי נקי על מטלית נקייה. (קשה מעט למצוא חומץ סינטטי לאחרונה בגלל כמה הגבלות בריאות)
 2. תעשו מה שאני עושה למרות שזה לא תמיד קל (רוצים טיפים כי זה הבסיס של המקום) הולך למכוני שטיפה, משלם להם את אותו סכום לשטיפה, אך מבקש מהם לשטוף לבד. פעם היה לי מכון קרוב שהתחברתי עם בעל המקום, אצלו זה היה ממש קל. (כמובן משלם לו) היום שהוא סגר זה יותר קשה. לאחרונה רצתי לעשות טיפול דיטיילינג לרכב שרכשתי הלכתי למכון שלא ממש אוהב להיות שם אבל זה קרוב לבית, הבאתי סבון, דלי, כפפת פלסטלינה שטפתי יסודי ועל הדרך פלסטלינה. כמובן שהעובד שם חייב להפריע/לעזור והוציא צינור קצף שלא רציתי אך מסתבר שזה היה דווקא חיוני לפלסטלינה, בסיום התחלתי לנגב, שוב הבחור רוצה "לעזור" ואומר לא מנגבים עם מטלית אלא עם ג'ילדה. כמעט איבדתי את סבלנותי, אך בכל זאת נתתי לו טיפ. את המשך הטיפול (פוליש, אוטם צבע) עשיתי במקום מוסתר אחר. מה שאני מנסה לומר, לנסות לשלם למכון שטיפה את אותו סכום שהוא גובה, רק לבקש לשטוף לבד. ( תמיד תמצאו מקום המאפשר זאת)
 3. נראה רעיון מגניב שהייתי מאמץ בחום במיוחד עכשיו בתקופת הקורונה אך לצערי אין סיכוי שזה יחזיק אצלי יותר מכמה ימים. אבל זה בהחלט עדיף מכיסוי שיוצר סווירלס. צריך לבדוק את זה בפועל מבחינת איכות חומרים. על איזה מחיר מדובר?
 4. הדבר הכי חמור זו צריבה של שלשלת שמובילה לקילופי לכה =צבע גמור במיוחד בצבע רגיש כזה. לפני שאתה עושה תיקוני צבע (אצל כל פחח יש צבע תואם, או בטופ קאר) הדבר הדחוף ביותר זה טיפול דיטיילינג יסודי כדי לגלח את שכבת הלכה הפגומה, שלא תמשיך לאכול את הלכה. רק לאחר ( או במהלך הטיפול לפני ציפוי/אוטם צבע) לבצע תיקון PDR בדלת + תיקוני צבע.
 5. זה תיקון של 450 ש"ח מקסימום 800 ש"ח לצביעת כל הטמבון. אין שום ירידת ערך בתיקון טמבון. (אם הנזק הוא כמו בצילום)
 6. תברר מחירים, כי יכולים להיות הפרשים משמעותיים. (תחזור לכאן עם מחירים, ננסה לייעץ) דיטיילרים
 7. צודק, לצערי חלק גדול מהגלישה שלי באתר זה הסרת ציטוטים. (או צמצום)
 8. פעם הם היו הפורומים המובילים, למרות ממשק ממש לא נוח. הרבה חבר'ה שותפים לתחביב דאז הכרתי בזמנו. כבר שנים שאין להם שום הצדקה. (למרות שיש כמה נאמנים שנשארו שם)
 9. מים עם סבון, תגלגל על הנייר על חתיכת עץ קטנה, שיהיה אפשר לשלוט על אזור השייף.
 10. 1800 ש"ח זה מחיר סביר ליישום כזה. לכל חברה יש כמה רמות ציפויים אבל כל בחירה של אחת מהחברות שציינת, תהיה טובה בהחלט. שכבה אחת מספיקה.
 11. בהחלט כן, יגן על צבע הרכב מפני מזהמים שונים, ויקל בניקוי. השקעה כדאית שמחזיקה באורך חיים של הצבע = שמירת ערך. כל רכב חייב לעבור טיפול ראוי לשמירה על הצבע. (כמו טיפולים שוטפים לרכב)
 12. לא זוכר איזה סוג הוא אוהב להשתמש, אך לפי מה שקראתי מדובר על ציפוי טוב שהוא מיישם. (הוא בחור חביב) שאל אותו, ותרשום כאן את השם. (אולי יש לו כמה סוגים) קרא כמה שרשורים רלוונטיים. שווה להתעמק כדי לדעת ולהבין שגם אחרי ציפוי חייבים לדעת איך לשמור על הציפוי. (כולל תכשירים תואמים)
×
×
 • Create New...